Anderlecht bibbert: 'Vertonghen neigt naar pensioen'

511 stemmen
Anderlecht bibbert: 'Vertonghen neigt naar pensioen'

De vraagtekens rond Jan Vertonghen nemen almaar toe. Op de korte termijn valt het af te wachten wanneer Domenico Tedesco een beroep kan doen op de 37-jarige verdediger. Na het EK moet hij dan weer de knoop doorhakken over zijn toekomst bij Anderlecht.

Daar hoopt Brian Riemer uiteraard dat hij nog een jaar langer kan rekenen op zijn defensieleider, ook Jesper Fredberg zet de deur wagenwijd open om zijn contract nog met een extra seizoen te verlengen. De bal ligt nu dus helemaal in het kamp van Vertonghen zelf.

LEES OOK: Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

Vertonghen op pensioen?

Recent leken alle signalen er nog op te wijzen dat hij nog geen zin had om zijn schoenen definitief aan de haak te hangen. Zowel in de documentaire Mauve als in een gesprek met Het Nieuwsblad hintte Vertonghen duidelijk op een verlengd verblijf in het Lotto Park.

Al was daar wel een voorwaarde aan verbonden. "Ik wil alleen zeker zijn dat ik Anderlecht kan geven wat het verdient. Het laatste wat ik wil is een blok aan het been zijn van de club", klonkt het namelijk. Zijn liesblessure dreigt in dat opzicht roet in het eten te gooien.

Fredberg houdt hart vast

"Vertonghen is allergisch voor blessureleed. Dat doet hem met de dag meer twijfelen of hij wel nog een seizoen zal doorgaan. De vrees dat ie niet meer zou kunnen brengen of geven wat hij gewoon is, maalt doorheen zijn hoofd", weet Het Laatste Nieuws tenslotte.

Nadat het hem tevergeefs nog trachtte klaar te stomen voor het slot van de titelrace wacht Paars-Wit dus met een bang hart af hoe de 154-voudig Rode Duivel straks het EK zal verteren. In de tussentijd houdt Fredberg alvast de ogen open voor vers bloed achterin.

Denkt u dat Vertonghen na het EK zal stoppen?

Meest recent

Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

0
0
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

29
29
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

32
32
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

215
215
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

86
86
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

110
110
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

48
48
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

153
153
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

237
237
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

78
78
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

299
299
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

762
762
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

447
447
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

334
334
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

532
532
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

158
158
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

167
167
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

216
216
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

463
463
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

561
561
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

215
215
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

400
400
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

316
316
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

84
84
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

333
333

Meer sportnieuws