Anderlecht bibbert: 'Vertonghen neigt naar pensioen'

511 stemmen
Anderlecht bibbert: 'Vertonghen neigt naar pensioen'

De vraagtekens rond Jan Vertonghen nemen almaar toe. Op de korte termijn valt het af te wachten wanneer Domenico Tedesco een beroep kan doen op de 37-jarige verdediger. Na het EK moet hij dan weer de knoop doorhakken over zijn toekomst bij Anderlecht.

Daar hoopt Brian Riemer uiteraard dat hij nog een jaar langer kan rekenen op zijn defensieleider, ook Jesper Fredberg zet de deur wagenwijd open om zijn contract nog met een extra seizoen te verlengen. De bal ligt nu dus helemaal in het kamp van Vertonghen zelf.

LEES OOK: Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Vertonghen op pensioen?

Recent leken alle signalen er nog op te wijzen dat hij nog geen zin had om zijn schoenen definitief aan de haak te hangen. Zowel in de documentaire Mauve als in een gesprek met Het Nieuwsblad hintte Vertonghen duidelijk op een verlengd verblijf in het Lotto Park.

Al was daar wel een voorwaarde aan verbonden. "Ik wil alleen zeker zijn dat ik Anderlecht kan geven wat het verdient. Het laatste wat ik wil is een blok aan het been zijn van de club", klonkt het namelijk. Zijn liesblessure dreigt in dat opzicht roet in het eten te gooien.

Fredberg houdt hart vast

"Vertonghen is allergisch voor blessureleed. Dat doet hem met de dag meer twijfelen of hij wel nog een seizoen zal doorgaan. De vrees dat ie niet meer zou kunnen brengen of geven wat hij gewoon is, maalt doorheen zijn hoofd", weet Het Laatste Nieuws tenslotte.

Nadat het hem tevergeefs nog trachtte klaar te stomen voor het slot van de titelrace wacht Paars-Wit dus met een bang hart af hoe de 154-voudig Rode Duivel straks het EK zal verteren. In de tussentijd houdt Fredberg alvast de ogen open voor vers bloed achterin.

Denkt u dat Vertonghen na het EK zal stoppen?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

58
58
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

24
24
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

72
72
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

123
123
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

81
81
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

107
107
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

55
55
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

257
257
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

327
327
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

26
26
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

71
71
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

171
171
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

68
68
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

119
119
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

88
88
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

508
508
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

245
245
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

359
359
'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heel wat potentiële Rode Duivels moeten het WK straks vanuit hun zetel volgen. Zo is er ...

211
211
Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

De transferzomer gaat stilaan van start. Ook de Europese topclubs beginnen in actie te schieten. Het ...

264
264
'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Bij Westerlo bestaat de transferstrategie er de laatste jaren uit om piepjonge spelers op te pikken ...

69
69
RSCA keert terug naar de roots: grote terugkeer een feit

Het zat er vele weken aan te komen en het is nu ook officieel. Nadat RSC Anderlecht afscheid nam van ...

299
299
Royal Antwerp FC shopt in de Challenger Pro League

Geld voor grote versterkingen is er nog steeds niet, dus moet Royal Antwerp FC op zoek gaan naar ...

181
181
'Anderlecht hakt opvallende knoop door over Hatenboer'

RSC Anderlecht heeft al van een resem spelers afscheid genomen. De vraag is ook wat de toekomst van ...

597
597
Boeckx aangenaam verrast: Garcia krijgt extra wapen

De Rode Duivels speelden een meer dan degelijke partij tegen Kroatië. Ze wonnen verdiend met ...

132
132
Van Gucht onthult wat er écht gebeurde met Jacques Vermeire

Toen Jacques Vermeire eind 2024 plots bij hem thuis over de vloer kwam, had Ruben Van Gucht ...

122
122

Meer sportnieuws