Anderlecht bibbert: 'Vertonghen neigt naar pensioen'

door
Anderlecht bibbert: 'Vertonghen neigt naar pensioen'

De vraagtekens rond Jan Vertonghen nemen almaar toe. Op de korte termijn valt het af te wachten wanneer Domenico Tedesco een beroep kan doen op de 37-jarige verdediger. Na het EK moet hij dan weer de knoop doorhakken over zijn toekomst bij Anderlecht.

Daar hoopt Brian Riemer uiteraard dat hij nog een jaar langer kan rekenen op zijn defensieleider, ook Jesper Fredberg zet de deur wagenwijd open om zijn contract nog met een extra seizoen te verlengen. De bal ligt nu dus helemaal in het kamp van Vertonghen zelf.

LEES OOK: Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Vertonghen op pensioen?

Recent leken alle signalen er nog op te wijzen dat hij nog geen zin had om zijn schoenen definitief aan de haak te hangen. Zowel in de documentaire Mauve als in een gesprek met Het Nieuwsblad hintte Vertonghen duidelijk op een verlengd verblijf in het Lotto Park.

Al was daar wel een voorwaarde aan verbonden. "Ik wil alleen zeker zijn dat ik Anderlecht kan geven wat het verdient. Het laatste wat ik wil is een blok aan het been zijn van de club", klonkt het namelijk. Zijn liesblessure dreigt in dat opzicht roet in het eten te gooien.

Fredberg houdt hart vast

"Vertonghen is allergisch voor blessureleed. Dat doet hem met de dag meer twijfelen of hij wel nog een seizoen zal doorgaan. De vrees dat ie niet meer zou kunnen brengen of geven wat hij gewoon is, maalt doorheen zijn hoofd", weet Het Laatste Nieuws tenslotte.

Nadat het hem tevergeefs nog trachtte klaar te stomen voor het slot van de titelrace wacht Paars-Wit dus met een bang hart af hoe de 154-voudig Rode Duivel straks het EK zal verteren. In de tussentijd houdt Fredberg alvast de ogen open voor vers bloed achterin.

Denkt u dat Vertonghen na het EK zal stoppen?

Meest recent

'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

62
62
Anderlecht-soap níét voorbij: nieuwe trainer na seizoen?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

109
109
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

85
85
Werk bij Beveren: Peeters gooit transferplannen op tafel

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

163
163
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

142
142
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

185
185
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

62
62
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

163
163
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

411
411
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

39
39
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

359
359
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

117
117
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

122
122
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

336
336
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

242
242
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

109
109
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

265
265
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

28
28
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

120
120
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

539
539
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

137
137
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

252
252
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

102
102
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

359
359
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

199
199

Meer sportnieuws