Madou fileert 'flirt' tussen Vanhaezebrouck en Club Brugge

door
Madou fileert 'flirt' tussen Vanhaezebrouck en Club Brugge

De trainerscarrousel aan de top van de Jupiler Pro League draait stilaan op toeren. KRC Genk plukte Thorsten Fink weg bij STVV als vervanger van Wouter Vrancken, die zelf Hein Vanhaezebrouck opvolgt bij AA Gent. Die laatste leek even eveneens op weg naar een rechtstreekse concurrent.

De afgelopen jaren werd Vanhaezebrouck tenslotte toch meermaals in verband gebracht met een gevoelige overstap naar Club Brugge, dé aartsrivaal van de Buffalo's. Zelfs toen de (ex-)coach de deur zelf leek te sluiten bleven die geruchten met de regelmaat van de klok opduiken. Zo ook een aantal weken geleden, toen Nicky Hayen overnam van Ronny Deila.

LEES OOK: Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Hein naar Club Brugge?

Vermits het toen nog de bedoeling was dat de T1 ad interim, inmiddels al aangesteld tot voltijds hoofdcoach, slechts als een tussenpaus zou dienen werd Vanhaezebrouck hier en daar naar voren geschoven als een kandidaat om het roer na het seizoen in handen te nemen. In de podcast MIDMID ontkent CEO Bob Madou evenwel dat er ooit contact is geweest.

"Er is niet met Hein gesproken, neen", klinkt het namelijk stellig. Nochtans zou hij ook voor de functie van technisch directeur zoals Blauw-Zwart die een tijdje geleden voor ogen had in aanmerking kunnen komen. Daarbij was het de bedoeling om een soort van klankbord voor de trainer in huis te halen, een idee waar men in Westkapelle intussen van is afgestapt.

Vertrouwen in Rigaux

Nog volgens Madou is Club immers tot het voortschrijdend inzicht gekomen dat die vacature niet meer ingevuld hoeft te worden. In plaats daarvan worden er aan Dévy Rigaux en Maarten Dedobbeleer, net als Hayen interne promoties, meer verantwoordelijkheden toevertrouwd. Dat hun namen minder vertrouwd in de oren klinken vormt volgens de CEO geen belet.

"Een grotere naam zou als buffer kunnen dienen mocht het mislopen, nu steken we ons hand in het vuur. Maar we geloven in hun kwaliteiten. De toekomst zal uitwijzen of we de juiste keuze maken", besluit Madou. Zelf liet Vanhaezebrouck, die terug als analist aan de slag gaat, weten zeker in België de eerstkomende tijd geen actieve rol meer te zullen vervullen. 

Gelooft u in Rigaux & Dedobbeleer?

Meest recent

Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van de knock-outfase in de Europa League, maar tegen Malmö FF staat er ...

51
51
Code rood op de Bosuil: Antwerp riskeert monsterboete

Heel even leek Antwerp weer naar boven te mogen kijken, maar na een nul op zes lijkt de Great Old ...

219
219
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

283
283
'Toch geen Klopp? Real legt contact met andere topcoach'

Real Madrid beleeft een moeilijk seizoen. Het moet in LaLiga achtervolgen op rivaal FC Barcelona, ...

59
59
OHL ziet spits vertrekken, Eupen haalt speler uit CL

Maandag sluit de transfermarkt weer zijn deuren en dus zal er in de komende dagen nog heel wat ...

29
29
Stroeykens krijgt raad: vertrek bij Anderlecht dichterbij?

Anderlecht lijkt aan inkomende zijde zijn transferhuiswerk voor deze winter al klaar te hebben met ...

209
209
'Leko drukt stempel: Club biedt voor supertalent'

Club Brugge heeft met Felix Lemaréchal tot dusver één winteraanwinst ...

267
267
De Busser spreekt duidelijke transfervoorkeur uit

Een aantal Belgische spelers zijn hot tijdens deze wintermercato. Eén van de landgenoten die ...

32
32
'Club trekt bleek weg: waanzinnige Stankovic-clausules'

Club Brugge leverde woensdagavond een straffe prestatie. Het plaatste zich voor het tweede seizoen ...

642
642
'Standard slikt forse domper op transfermarkt'

Standard was deze winter al behoorlijk actief op de transermarkt. De Rouches willen dolgraag de top ...

122
122
'Club Brugge moet definitief kruis maken over topaanwinst'

Club Brugge bezorgde zichzelf woensdagavond een flinke boost. Met een klinkende zege tegen Olympique ...

455
455
Beerschot haalt volgende Japanse aanwinst binnen

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook zien op het Kiel. De nieuwe ...

56
56
TRANSFERUURTJE: 'Grote drukte bij Club, vertrekker bij Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

230
230
UEFA straft na Afrika Cup-schande: Saibari op de rooster

De UEFA heeft ingegrepen na de perikelen in de Afrika Cup-finale. Allereerst stapten de Senegalese ...

113
113
België jubelt: UEFA-coëfficiënt deelt Nederland klappen uit

Het was een hoogdag voor het Belgische voetbal in Europa woensdagavond. Club Brugge won van ...

779
779
Door dit minuscuul detail loopt Union CL-kwalificatie mis

Union SG kan terugkijken op een knappe Champions League-campagne. De Brusselse club werd ...

183
183
'Bellingham maakt monstertransfer van 150 miljoen'

Bij Real Madrid loopt het dit seizoen niet zo vlot als gehoopt en dat zorgde ervoor dat trainer Xabi ...

265
265
Club haalt gram: "Fantastisch dat het net nu lukt"

Er waren de voorbije weken de nodige twijfels rond Club Brugge, zeker na de pijnlijke ...

196
196
Ajax spoelt CL-kater door met komst toptalent Anderlecht

Voor Ajax kwam woensdagavond een pijnlijk einde aan de campagne in de Champions League. Ze leden ...

177
177
De Zerbi snoeihard na zeperd van Marseille tegen Club

Het was woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het werd uiteindelijk ...

434
434
Feyenoord in de wolken met Belg: contract opengebroken

De titel lijkt voor Feyenoord dit seizoen alweer weg, want het heeft in de Eredivisie al veertien ...

29
29
Club Brugge blundert pijnlijk met boodschap aan Marseille

Club Brugge beleefde woensdag een geweldige Europese avond. Het leverde tegen Olympique Marseille ...

227
227
'Westerlo shopt in Ligue 1, bod op Reynolds'

KVC Westerlo gaat de komende dagen mogelijk nog wat transfers doen. Ze rondden er alvast ...

77
77
Vertrekker bij Anderlecht: "Bedankt, Neerpede"

Bij RSC Anderlecht beweegt er het nodige op de achtergrond. Na het (gedwongen) vertrek van Wouter ...

484
484
De Ketelaere merkt 'irritante' kwaliteit op bij Union SG

Atalanta verloor van Union SG en haalde zo niet de top acht, maar wel de tussenronde. De Italianen ...

270
270

Meer sportnieuws