Madou fileert 'flirt' tussen Vanhaezebrouck en Club Brugge

747 stemmen
Madou fileert 'flirt' tussen Vanhaezebrouck en Club Brugge

De trainerscarrousel aan de top van de Jupiler Pro League draait stilaan op toeren. KRC Genk plukte Thorsten Fink weg bij STVV als vervanger van Wouter Vrancken, die zelf Hein Vanhaezebrouck opvolgt bij AA Gent. Die laatste leek even eveneens op weg naar een rechtstreekse concurrent.

De afgelopen jaren werd Vanhaezebrouck tenslotte toch meermaals in verband gebracht met een gevoelige overstap naar Club Brugge, dé aartsrivaal van de Buffalo's. Zelfs toen de (ex-)coach de deur zelf leek te sluiten bleven die geruchten met de regelmaat van de klok opduiken. Zo ook een aantal weken geleden, toen Nicky Hayen overnam van Ronny Deila.

LEES OOK: Fans gaan los na aanstelling van Bommel: “Gemiste kans!”

Hein naar Club Brugge?

Vermits het toen nog de bedoeling was dat de T1 ad interim, inmiddels al aangesteld tot voltijds hoofdcoach, slechts als een tussenpaus zou dienen werd Vanhaezebrouck hier en daar naar voren geschoven als een kandidaat om het roer na het seizoen in handen te nemen. In de podcast MIDMID ontkent CEO Bob Madou evenwel dat er ooit contact is geweest.

"Er is niet met Hein gesproken, neen", klinkt het namelijk stellig. Nochtans zou hij ook voor de functie van technisch directeur zoals Blauw-Zwart die een tijdje geleden voor ogen had in aanmerking kunnen komen. Daarbij was het de bedoeling om een soort van klankbord voor de trainer in huis te halen, een idee waar men in Westkapelle intussen van is afgestapt.

Vertrouwen in Rigaux

Nog volgens Madou is Club immers tot het voortschrijdend inzicht gekomen dat die vacature niet meer ingevuld hoeft te worden. In plaats daarvan worden er aan Dévy Rigaux en Maarten Dedobbeleer, net als Hayen interne promoties, meer verantwoordelijkheden toevertrouwd. Dat hun namen minder vertrouwd in de oren klinken vormt volgens de CEO geen belet.

"Een grotere naam zou als buffer kunnen dienen mocht het mislopen, nu steken we ons hand in het vuur. Maar we geloven in hun kwaliteiten. De toekomst zal uitwijzen of we de juiste keuze maken", besluit Madou. Zelf liet Vanhaezebrouck, die terug als analist aan de slag gaat, weten zeker in België de eerstkomende tijd geen actieve rol meer te zullen vervullen. 

Gelooft u in Rigaux & Dedobbeleer?

Meest recent

Geen Champions League voor Vrancken na nieuwe zeperd

Wouter Vrancken maakte deze zomer een opmerkelijke overstap, want na een boerenjaar verruilde hij ...

124
124
Einde van tijdperk? Neuer geeft grote toekomsthint

Bij Bayern München willen ze in het komende seizoen nog beter doen dan de Duitse dubbel en ...

47
47
'Doorbraak op Mambourg met straf Titraoui-plan'

Charleroi opent binnen een tiental dagen zijn seizoen met een thuiswedstrijd tegen OH Leuven. Het ...

14
14
OHL in lastige papieren: "We moeten spelers verkopen"

OH Leuven neemt dit seizoen een frisse start. De technische staf werd opnieuw grondig vernieuwd, ...

90
90
Hayen doet straffe uitspraak over Club Brugge

Nicky Hayen kreeg deze zomer een verrassende nieuwe uitdaging voorgeschoteld. Ondanks een ...

388
388
'Tweede kandidaat-trainer bij Antwerp bekend'

De tijd dringt stilaan voor Antwerp om een nieuwe trainer te vinden. Binnen minder dan twee weken ...

132
132
'Charleroi nadert op één na duurste transfer ooit'

Charleroi hoopt komend seizoen weer aan te kunnen sluiten bij de subtop na een minder jaar. De ...

25
25
'Fernandez-Pardo ontketent forse transfersoap'

Matias Fernandez-Pardo was deze zomer de verrassing in de WK-selectie van de Rode Duivels. De ...

114
114
'Antwerp nadert nieuwe coach: 2 kandidaten over'

Bij Antwerp lijken ze eindelijk aan hun huiswerk voor deze zomer begonnen te zijn. De club was ...

300
300
'Hoefkens klopt voor transfer aan bij Anderlecht'

Gaat er nog een speler vertrekken bij RSC Anderlecht? Die kans is zeker aanwezig. NAC Breda zou wel ...

230
230
'Reden afhaken Anderlecht bekend: énorme vraagprijs'

De zoektocht naar aanvallende versterking bij RSC Anderlecht verloopt heel moeizaam. Vitor Bruno ...

567
567
Massimo Bruno stopt, versterking voor Lokeren

De mercato komt stilaan op gang. Zo viel er nog wat officieel nieuws te bespeuren. Massimo Bruno ...

38
38
‘Courtois laat Duivels vallen: pijnlijke waarheid komt uit’

Thibaut Courtois wil alleen Rode Duivel blijven als hij de volledige Nations League mag overslaan. ...

885
885
Patro Eisden verrast met transfer oude bekende

Patro Eisden was al zeer actief op de transfermarkt en er komt nog volk bij. Zopas maakte de ...

87
87
Openda verlost van Juventus en heeft nieuwe club beet

Een vreugdekreet. Dat zal er ongetwijfeld zijn geweest bij Loïs Openda toen hij zijn contract ...

46
46
Anderlecht maakt fans bijzonder gelukkig met primeur

De fans van RSC Anderlecht worden stilaan ongeduldig, want tot op heden was het nog maar een rustige ...

261
261
'Antwerp op toerental: publiekslieveling keert terug'

De fans van Antwerp hebben lang op hun honger moeten zitten, maar in de laatste rechte lijn richting ...

701
701
'Club Brugge stunt: gegeerde WK-revelatie geeft jawoord'

Club Brugge hoopt Ivan Leko nog van minstens drie versterkingen te voorzien. Op de verlanglijst van ...

951
951
'Kassa rinkelt in Genk: bliksemvertrek ruwe diamant'

De geruchtenmolen draait stilaan op volle toeren bij KRC Genk, dat niet alleen op het punt staat om ...

618
618
'Leko dumpt trio: miscast Club Brugge weigert transfer'

Terwijl het wemelt van de geruchten rond sterkhouders zoals Nicolo Tresoldi en Joaquin Seys, en ...

1171
1171
'Overmars slaat toe: Antwerp verrast met oude bekende'

Nu de overname door het consortium rond Wouter Vandenhaute eindelijk helemaal rond is, wil Antwerp ...

527
527
'Code rood bij Club Brugge: Tresoldi op weg naar PL'

Als het van Bart Verhaeghe afhangt gaat hij helemaal nergens naartoe, maar na amper ...

647
647
Witte rook in Anderlecht: Sibierski dumpt dure flop

Antoine Sibierski moet RSC Anderlecht weer naar successen zien te loodsen, al torst de nieuwe ...

382
382
'Genk kan cashen: exit El Ouahdi in stroomversnelling'

KRC Genk staat op het punt om te cashen op Konstantinos Karetsas, wiens recordtransfer naar Borussia ...

1057
1057
Telenet onthult voetbalplannen: opvallende rol Ruben Van Gucht

Het WK 2026 behoort inmiddels weer definitief tot het verleden en dus is het weer reikhalzend ...

703
703

Meer sportnieuws