Madou fileert 'flirt' tussen Vanhaezebrouck en Club Brugge

door
Madou fileert 'flirt' tussen Vanhaezebrouck en Club Brugge

De trainerscarrousel aan de top van de Jupiler Pro League draait stilaan op toeren. KRC Genk plukte Thorsten Fink weg bij STVV als vervanger van Wouter Vrancken, die zelf Hein Vanhaezebrouck opvolgt bij AA Gent. Die laatste leek even eveneens op weg naar een rechtstreekse concurrent.

De afgelopen jaren werd Vanhaezebrouck tenslotte toch meermaals in verband gebracht met een gevoelige overstap naar Club Brugge, dé aartsrivaal van de Buffalo's. Zelfs toen de (ex-)coach de deur zelf leek te sluiten bleven die geruchten met de regelmaat van de klok opduiken. Zo ook een aantal weken geleden, toen Nicky Hayen overnam van Ronny Deila.

LEES OOK: ‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

Hein naar Club Brugge?

Vermits het toen nog de bedoeling was dat de T1 ad interim, inmiddels al aangesteld tot voltijds hoofdcoach, slechts als een tussenpaus zou dienen werd Vanhaezebrouck hier en daar naar voren geschoven als een kandidaat om het roer na het seizoen in handen te nemen. In de podcast MIDMID ontkent CEO Bob Madou evenwel dat er ooit contact is geweest.

"Er is niet met Hein gesproken, neen", klinkt het namelijk stellig. Nochtans zou hij ook voor de functie van technisch directeur zoals Blauw-Zwart die een tijdje geleden voor ogen had in aanmerking kunnen komen. Daarbij was het de bedoeling om een soort van klankbord voor de trainer in huis te halen, een idee waar men in Westkapelle intussen van is afgestapt.

Vertrouwen in Rigaux

Nog volgens Madou is Club immers tot het voortschrijdend inzicht gekomen dat die vacature niet meer ingevuld hoeft te worden. In plaats daarvan worden er aan Dévy Rigaux en Maarten Dedobbeleer, net als Hayen interne promoties, meer verantwoordelijkheden toevertrouwd. Dat hun namen minder vertrouwd in de oren klinken vormt volgens de CEO geen belet.

"Een grotere naam zou als buffer kunnen dienen mocht het mislopen, nu steken we ons hand in het vuur. Maar we geloven in hun kwaliteiten. De toekomst zal uitwijzen of we de juiste keuze maken", besluit Madou. Zelf liet Vanhaezebrouck, die terug als analist aan de slag gaat, weten zeker in België de eerstkomende tijd geen actieve rol meer te zullen vervullen. 

Gelooft u in Rigaux & Dedobbeleer?

Meest recent

'Belgie boven: test bij Fenerbahçe én Noorse interesse'

De Belgische spelers liggen altijd goed in de markt. Zij hebben vaak een zeer goede basisopleiding ...

8
8
'FCV Dender pakt uit, Deense spits op weg naar JPL'

De mercato draait op volle toeren. De Belgische eersteklassers zijn volop op zoek naar ...

23
23
Ajax heeft topdeal binnen en vindt akkoord met Lazio

Ajax heeft een grote uitgaande transfer afgerond. De Amsterdammers hebben een deal gesloten met ...

12
12
Donkere wolken boven Antwerp: Goots geeft RAFC gouden tips

Royal Antwerp FC leek op weg naar een horrorseizoen, maar plots is er weer hoop na een zeer goede ...

98
98
‘Standard gaat voor Premier League-transfer'

Standard wil zich deze maand versterken. De Rouches zijn alvast druk bezig en één ...

46
46
Hayen lyrisch: "Hij is hét grootste talent in de JPL"

Nicky Hayen is enkele weken aan de slag bij KRC Genk. Hij heeft de kern nu beter leren kennen. De ...

210
210
'Ajax maakt werk van ronduit epische transferdeal'

Ajax heeft een zeer mooi verleden met ronduit fenomenale spelers. De Amsterdammers willen het ...

26
26
'Chelsea zet Belgische traditie verder: Belg in de ploeg'

Chelsea heeft een traditie met Belgische spelers. De afgelopen jaren speelden er de nodige Belgen en ...

115
115
Hasi slaat bal mis: Anderlecht maakt cruciale fouten

Bij RSC Anderlecht verwijzen ze te vaak naar de Deense passage als oorzaak voor een aantal problemen ...

281
281
Club Brugge bereidt megadeal voor: "In de zomer..."

Club Brugge gaat in 2026 sowieso een aantal smaakmakers verliezen. Joel Ordonez en Christos Tzolis ...

319
319
Bayat over RSCA-gerucht: "Renard was ook compleet verrast"

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking, maar moet eerst de kern afslanken. Er doken al heel wat ...

170
170
‘Anderlecht slaat toe: JPL-toptransfer hangt in de lucht’

Anderlecht kijkt al vooruit, ook in het doel. Colin Coosemans doet het uitstekend, maar paars-wit ...

551
551
Volgende vertrekker bij AA Gent: "Er met hoofd niet meer bij"

Bij AA Gent moet er zoals bij de meeste clubs, zeker door de DAZN-saga, eerst verkocht worden ...

367
367
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Royal Antwerp FC mikken al een hele tijd meer en meer op de eigen jeugd. De Great Old heeft een ...

82
82
'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Youri Tielemans is bezig aan een goed seizoen bij Aston Villa. De club gaat voluit voor een stunt en ...

182
182
Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Emmanuel Dennis leek op weg naar een heel mooie carrière, maar de Nigeriaanse aanvaller kent ...

125
125
Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle Brugge haalt wel vaker jong talent naar Brugge. De Bruggelingen gaan met Alan Minda zo een ...

112
112
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

158
158
'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

428
428
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

659
659
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

331
331
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

185
185
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

153
153
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

547
547
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

534
534

Meer sportnieuws