Madou fileert 'flirt' tussen Vanhaezebrouck en Club Brugge

747
Madou fileert 'flirt' tussen Vanhaezebrouck en Club Brugge

De trainerscarrousel aan de top van de Jupiler Pro League draait stilaan op toeren. KRC Genk plukte Thorsten Fink weg bij STVV als vervanger van Wouter Vrancken, die zelf Hein Vanhaezebrouck opvolgt bij AA Gent. Die laatste leek even eveneens op weg naar een rechtstreekse concurrent.

De afgelopen jaren werd Vanhaezebrouck tenslotte toch meermaals in verband gebracht met een gevoelige overstap naar Club Brugge, dé aartsrivaal van de Buffalo's. Zelfs toen de (ex-)coach de deur zelf leek te sluiten bleven die geruchten met de regelmaat van de klok opduiken. Zo ook een aantal weken geleden, toen Nicky Hayen overnam van Ronny Deila.

LEES OOK: ‘Zomerdruk stijgt: onverwachte KAA Gent-deal op til’

Hein naar Club Brugge?

Vermits het toen nog de bedoeling was dat de T1 ad interim, inmiddels al aangesteld tot voltijds hoofdcoach, slechts als een tussenpaus zou dienen werd Vanhaezebrouck hier en daar naar voren geschoven als een kandidaat om het roer na het seizoen in handen te nemen. In de podcast MIDMID ontkent CEO Bob Madou evenwel dat er ooit contact is geweest.

"Er is niet met Hein gesproken, neen", klinkt het namelijk stellig. Nochtans zou hij ook voor de functie van technisch directeur zoals Blauw-Zwart die een tijdje geleden voor ogen had in aanmerking kunnen komen. Daarbij was het de bedoeling om een soort van klankbord voor de trainer in huis te halen, een idee waar men in Westkapelle intussen van is afgestapt.

Vertrouwen in Rigaux

Nog volgens Madou is Club immers tot het voortschrijdend inzicht gekomen dat die vacature niet meer ingevuld hoeft te worden. In plaats daarvan worden er aan Dévy Rigaux en Maarten Dedobbeleer, net als Hayen interne promoties, meer verantwoordelijkheden toevertrouwd. Dat hun namen minder vertrouwd in de oren klinken vormt volgens de CEO geen belet.

"Een grotere naam zou als buffer kunnen dienen mocht het mislopen, nu steken we ons hand in het vuur. Maar we geloven in hun kwaliteiten. De toekomst zal uitwijzen of we de juiste keuze maken", besluit Madou. Zelf liet Vanhaezebrouck, die terug als analist aan de slag gaat, weten zeker in België de eerstkomende tijd geen actieve rol meer te zullen vervullen. 

Gelooft u in Rigaux & Dedobbeleer?

Meest recent

Beerschot verrast en laat 'smaakmaker' gratis gaan

Verrassend nieuws vanop het Kiel. Beerschot heeft vandaag een vertrekker meegedeeld en de manier ...

17
17
Antwerp haalt slag thuis: toptalent tekent bij

Royal Antwerp FC heeft nog een slag weten te slaan. De Great Old heeft een van zijn absolute ...

22
22
Bruno uit frustratie: "Ik haal niet het maximum uit hem"

Het is voor Anderlecht nog een zeer bewogen einde van de zomermercato. Er beweegt nog heel wat aan ...

181
181
'Stunt in de maak? Faes aangeboden in JPL'

Wout Faes zoekt een club. De Belgische verdediger zag een transfer naar West Ham United op het ...

287
287
Anderlecht eindelijk verlost van Ashimeru

Bij RSC Anderlecht hebben ze eindelijk een oplossing gevonden voor Majeed Ashimeru. De centrale ...

180
180
Toby Alderweireld stunt met wel heel bijzondere nieuwe job

Toby Alderweireld heeft zijn voetbalschoenen inmiddels aan de kant gezet, maar van stilzitten is ...

48
48
"STVV verlaten was nooit een optie deze zomer"

Ryan Merlen heeft momenteel maar één doel voor ogen: zich verder ontwikkelen en ...

27
27
Druk op Clement en Hayen neemt nu al toe

Philippe Clement en Nicky Hayen zijn momenteel als trainer actief in de Championship in Engeland. ...

140
140
Albert tipt Belgische topclubs: "Eén van de besten in de JPL"

Philippe Albert analyseert voor La Capitale de matchen in de Jupiler Pro League. De voormalige ...

123
123
Anderlecht sluit opmerkelijke deal omtrent Hatenboer

Cedric Hatenboer trok voor 1 miljoen euro van Anderlecht naar Sparta Rotterdam. Dat is voor RSCA een ...

338
338
'Transferdomino: Anderlecht-deal heeft gevolgen voor Genk'

Het is voor KRC Genk al een zeer drukke week geweest wat betreft transfers. Het haalde met Benjamin ...

241
241
Patro en Westerlo laten aanvallers nog vertrekken

Met nog iets meer dan een dag voor de boeg in de zomermercato leggen de Belgische clubs de laatste ...

19
19
Anderlecht zet volgende vinkje: middenvelder strijkt neer

Anderlecht is in het absolute slot van de mercato nog druk in de weer. Het wil nog af van enkele ...

478
478
Teleurstelling bij sterkhouder Union: "Ik had bod verwacht"

Het is alweer een bewogen transferzomer voor Union, dat de voorbije maanden weer de nodige ...

95
95
'Lommel mag nog hopen op rentree, Gent kan talent verliezen'

Met nog iets meer dan een dag voor de boeg in de transferperiode, is het nog alle hens aan dek voor ...

110
110
'Vieze details rond transfersoap Fofana lekken uit'

In de allerlaatste minuten van Deadline Day versierde Malick Fofana alsnog een transfer van ...

178
178
Union, Westerlo en Kortrijk halen nog versterkingen binnen

Donderdagavond sluit de transfermarkt ook in ons land zijn deuren en dus zijn heel wat clubs nog ...

46
46
'Raskin ziet alsnog transfer uit de bus rollen'

In de grote competities sloot de transfermarkt dinsdagavond zijn deuren en dus kon voor heel wat ...

175
175
'Dendoncker verbaast vriend en vijand met nieuwe club'

Hij had op dit moment in zijn carrière eigenlijk een vaste waarde moeten zijn bij de Rode ...

204
204
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij Anderlecht, Union laat aanvaller vertrekken'

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste dagen bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

332
332
Union SG flikt het weer: onbekende parel uit lage regionen

Union SG heeft een specifieke transferstrategie die de afgelopen jaren enorm goed heeft gewerkt. De ...

110
110
Coucke wordt wild: Anderlechtbaas slaat nieuwe weg in

Marc Coucke heeft als ondernemer al vaker bewezen dat hij zijn blik graag ver buiten de klassieke ...

263
263
Groots Liverpool-plan met Lucca Brughmans op tafel

Het is misschien wel dé transfer van de zomermercato op de Belgische velden. Lucca Brughmans ...

275
275
KV Kortrijk slaat op het nippertje nog ferm toe

KV Kortrijk wil geen mal figuur slaan in de Jupiler Pro League en de Kerels willen de moeilijke ...

159
159
Antwerp strijkt deze som op voor Valencia

Royal Antwerp FC verkocht Anthony Valencia aan Flamengo. De Great Old deed financieel een zeer goede ...

467
467

Meer sportnieuws