Dubbelslag voor Club Brugge: duo verlengt contract

465 stemmen
Dubbelslag voor Club Brugge: duo verlengt contract

Op de transfermarkt hoopt Club Brugge voortaan ook zonder Vincent Mannaert de voltreffers aan mekaar te blijven rijgen, maar in Westkapelle wil men ook alsmaar meer inzetten op producten van eigen kweek. In dat opzicht sloeg Blauw-Zwart zopas een fraaie dubbelslag.

Eerder maakte Club al bekend dat Jakke Van Britsom zijn contract in Brugge had opengebroken tot medio 2027. De jonge aanvaller sluit volgend seizoen aan bij Club NXT, waar de broertjes Lenn en Liam De Smet in de afgelopen campagne allebei een vaste basisplek beet hadden.

LEES OOK: 'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Tweeling bij Club NXT

Met acht doelpunten en drie assists ontpopte vooral die laatste, die op alle posities in het aanvallend compartiment uit de voeten kan, zich zowel onder Nicky Hayen als Robin Veldman tot een sleutelfiguur. De topschutter van Club NXT speelde ook het op twee na meeste minuten.

In dat klassement moet hij behalve Amine Et Taïbi alleen zijn tweelingbroer voor zich dulden, die als controleur voor stabiliteit op het middenveld zorgde. Beiden beschikten echter over een aflopend contract, waardoor ze deze zomer wel eens gratis de deur dreigden uit te wandelen.

Contracten tot 2025

Dat scenario wordt nu alsnog vermeden, want via de officiële kanalen laat Club weten dat ze allebei hun kribbel hebben gezet onder een nieuwe verbintenis die hen nog een jaar langer aan boord moet houden. Normaal gezien zullen ze de voorbereiding opnieuw aanvatten bij de U23.

Of tracht Blauw-Zwart straks nog een centje te verdienen aan het duo, met wie het volgende zomer anders dus al opnieuw rond de tafel zal moeten zitten? Met het oog op een eventuele doorbraak in Jan Breydel lijkt zich voor hen alvast stilaan het jaar van de waarheid aan te dienen.

In welke De Smet gelooft u het meest?

Meest recent

"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

34
34
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

56
56
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

200
200
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

74
74
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

78
78
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

143
143
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

177
177
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

188
188
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

62
62
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

148
148
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

290
290
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

373
373
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

81
81
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

538
538
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

78
78
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

448
448
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

644
644
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

249
249
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

305
305
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

102
102
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

927
927
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

496
496
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

154
154
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

461
461
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

613
613

Meer sportnieuws