Dubbelslag voor Club Brugge: duo verlengt contract

465
Dubbelslag voor Club Brugge: duo verlengt contract

Op de transfermarkt hoopt Club Brugge voortaan ook zonder Vincent Mannaert de voltreffers aan mekaar te blijven rijgen, maar in Westkapelle wil men ook alsmaar meer inzetten op producten van eigen kweek. In dat opzicht sloeg Blauw-Zwart zopas een fraaie dubbelslag.

Eerder maakte Club al bekend dat Jakke Van Britsom zijn contract in Brugge had opengebroken tot medio 2027. De jonge aanvaller sluit volgend seizoen aan bij Club NXT, waar de broertjes Lenn en Liam De Smet in de afgelopen campagne allebei een vaste basisplek beet hadden.

LEES OOK: Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Tweeling bij Club NXT

Met acht doelpunten en drie assists ontpopte vooral die laatste, die op alle posities in het aanvallend compartiment uit de voeten kan, zich zowel onder Nicky Hayen als Robin Veldman tot een sleutelfiguur. De topschutter van Club NXT speelde ook het op twee na meeste minuten.

In dat klassement moet hij behalve Amine Et Taïbi alleen zijn tweelingbroer voor zich dulden, die als controleur voor stabiliteit op het middenveld zorgde. Beiden beschikten echter over een aflopend contract, waardoor ze deze zomer wel eens gratis de deur dreigden uit te wandelen.

Contracten tot 2025

Dat scenario wordt nu alsnog vermeden, want via de officiële kanalen laat Club weten dat ze allebei hun kribbel hebben gezet onder een nieuwe verbintenis die hen nog een jaar langer aan boord moet houden. Normaal gezien zullen ze de voorbereiding opnieuw aanvatten bij de U23.

Of tracht Blauw-Zwart straks nog een centje te verdienen aan het duo, met wie het volgende zomer anders dus al opnieuw rond de tafel zal moeten zitten? Met het oog op een eventuele doorbraak in Jan Breydel lijkt zich voor hen alvast stilaan het jaar van de waarheid aan te dienen.

In welke De Smet gelooft u het meest?

Meest recent

Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

19
19
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

33
33
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

349
349
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

63
63
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

59
59
Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

55
55
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

22
22
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

264
264
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

320
320
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

198
198
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

283
283
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

245
245
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

69
69
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

307
307
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

104
104
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

124
124
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

42
42
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

297
297
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

192
192
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

58
58
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

194
194
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1166
1166
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

95
95
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

54
54

Meer sportnieuws