Dubbelslag voor Club Brugge: duo verlengt contract

465 stemmen
Dubbelslag voor Club Brugge: duo verlengt contract

Op de transfermarkt hoopt Club Brugge voortaan ook zonder Vincent Mannaert de voltreffers aan mekaar te blijven rijgen, maar in Westkapelle wil men ook alsmaar meer inzetten op producten van eigen kweek. In dat opzicht sloeg Blauw-Zwart zopas een fraaie dubbelslag.

Eerder maakte Club al bekend dat Jakke Van Britsom zijn contract in Brugge had opengebroken tot medio 2027. De jonge aanvaller sluit volgend seizoen aan bij Club NXT, waar de broertjes Lenn en Liam De Smet in de afgelopen campagne allebei een vaste basisplek beet hadden.

LEES OOK: Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Tweeling bij Club NXT

Met acht doelpunten en drie assists ontpopte vooral die laatste, die op alle posities in het aanvallend compartiment uit de voeten kan, zich zowel onder Nicky Hayen als Robin Veldman tot een sleutelfiguur. De topschutter van Club NXT speelde ook het op twee na meeste minuten.

In dat klassement moet hij behalve Amine Et Taïbi alleen zijn tweelingbroer voor zich dulden, die als controleur voor stabiliteit op het middenveld zorgde. Beiden beschikten echter over een aflopend contract, waardoor ze deze zomer wel eens gratis de deur dreigden uit te wandelen.

Contracten tot 2025

Dat scenario wordt nu alsnog vermeden, want via de officiële kanalen laat Club weten dat ze allebei hun kribbel hebben gezet onder een nieuwe verbintenis die hen nog een jaar langer aan boord moet houden. Normaal gezien zullen ze de voorbereiding opnieuw aanvatten bij de U23.

Of tracht Blauw-Zwart straks nog een centje te verdienen aan het duo, met wie het volgende zomer anders dus al opnieuw rond de tafel zal moeten zitten? Met het oog op een eventuele doorbraak in Jan Breydel lijkt zich voor hen alvast stilaan het jaar van de waarheid aan te dienen.

In welke De Smet gelooft u het meest?

Meest recent

Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

8
8
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

21
21
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

122
122
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

434
434
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

135
135
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

58
58
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

406
406
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

71
71
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

173
173
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

488
488
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

453
453
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

466
466
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

336
336
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

176
176
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

554
554
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

254
254
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

953
953
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

319
319
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

630
630
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

452
452
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

149
149
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

722
722
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

292
292
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

247
247
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

33
33

Meer sportnieuws