Dubbelslag voor Club Brugge: duo verlengt contract

door
Dubbelslag voor Club Brugge: duo verlengt contract

Op de transfermarkt hoopt Club Brugge voortaan ook zonder Vincent Mannaert de voltreffers aan mekaar te blijven rijgen, maar in Westkapelle wil men ook alsmaar meer inzetten op producten van eigen kweek. In dat opzicht sloeg Blauw-Zwart zopas een fraaie dubbelslag.

Eerder maakte Club al bekend dat Jakke Van Britsom zijn contract in Brugge had opengebroken tot medio 2027. De jonge aanvaller sluit volgend seizoen aan bij Club NXT, waar de broertjes Lenn en Liam De Smet in de afgelopen campagne allebei een vaste basisplek beet hadden.

LEES OOK: Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

Tweeling bij Club NXT

Met acht doelpunten en drie assists ontpopte vooral die laatste, die op alle posities in het aanvallend compartiment uit de voeten kan, zich zowel onder Nicky Hayen als Robin Veldman tot een sleutelfiguur. De topschutter van Club NXT speelde ook het op twee na meeste minuten.

In dat klassement moet hij behalve Amine Et Taïbi alleen zijn tweelingbroer voor zich dulden, die als controleur voor stabiliteit op het middenveld zorgde. Beiden beschikten echter over een aflopend contract, waardoor ze deze zomer wel eens gratis de deur dreigden uit te wandelen.

Contracten tot 2025

Dat scenario wordt nu alsnog vermeden, want via de officiële kanalen laat Club weten dat ze allebei hun kribbel hebben gezet onder een nieuwe verbintenis die hen nog een jaar langer aan boord moet houden. Normaal gezien zullen ze de voorbereiding opnieuw aanvatten bij de U23.

Of tracht Blauw-Zwart straks nog een centje te verdienen aan het duo, met wie het volgende zomer anders dus al opnieuw rond de tafel zal moeten zitten? Met het oog op een eventuele doorbraak in Jan Breydel lijkt zich voor hen alvast stilaan het jaar van de waarheid aan te dienen.

In welke De Smet gelooft u het meest?

Meest recent

Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

0
0
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

8
8
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

103
103
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

77
77
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

63
63
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

26
26
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

59
59
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

75
75
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

53
53
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

265
265
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

178
178
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

259
259
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

72
72
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

244
244
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

572
572
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

43
43
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

384
384
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

474
474
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

436
436
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

65
65
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

71
71
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

103
103
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

134
134
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

61
61
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

236
236

Meer sportnieuws