Dubbelslag voor Club Brugge: duo verlengt contract

465 stemmen
Dubbelslag voor Club Brugge: duo verlengt contract

Op de transfermarkt hoopt Club Brugge voortaan ook zonder Vincent Mannaert de voltreffers aan mekaar te blijven rijgen, maar in Westkapelle wil men ook alsmaar meer inzetten op producten van eigen kweek. In dat opzicht sloeg Blauw-Zwart zopas een fraaie dubbelslag.

Eerder maakte Club al bekend dat Jakke Van Britsom zijn contract in Brugge had opengebroken tot medio 2027. De jonge aanvaller sluit volgend seizoen aan bij Club NXT, waar de broertjes Lenn en Liam De Smet in de afgelopen campagne allebei een vaste basisplek beet hadden.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

Tweeling bij Club NXT

Met acht doelpunten en drie assists ontpopte vooral die laatste, die op alle posities in het aanvallend compartiment uit de voeten kan, zich zowel onder Nicky Hayen als Robin Veldman tot een sleutelfiguur. De topschutter van Club NXT speelde ook het op twee na meeste minuten.

In dat klassement moet hij behalve Amine Et Taïbi alleen zijn tweelingbroer voor zich dulden, die als controleur voor stabiliteit op het middenveld zorgde. Beiden beschikten echter over een aflopend contract, waardoor ze deze zomer wel eens gratis de deur dreigden uit te wandelen.

Contracten tot 2025

Dat scenario wordt nu alsnog vermeden, want via de officiële kanalen laat Club weten dat ze allebei hun kribbel hebben gezet onder een nieuwe verbintenis die hen nog een jaar langer aan boord moet houden. Normaal gezien zullen ze de voorbereiding opnieuw aanvatten bij de U23.

Of tracht Blauw-Zwart straks nog een centje te verdienen aan het duo, met wie het volgende zomer anders dus al opnieuw rond de tafel zal moeten zitten? Met het oog op een eventuele doorbraak in Jan Breydel lijkt zich voor hen alvast stilaan het jaar van de waarheid aan te dienen.

In welke De Smet gelooft u het meest?

Meest recent

'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

33
33
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

31
31
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

54
54
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

38
38
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

17
17
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

46
46
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

67
67
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

56
56
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

134
134
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

258
258
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

918
918
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

207
207
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

100
100
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

201
201
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

107
107
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

295
295
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

111
111
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

576
576
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

582
582
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

432
432
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

1023
1023
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

244
244
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

306
306
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

485
485
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

61
61

Meer sportnieuws