Euvrard gaat los met Dender: “Een achttal versterkingen”

door
Euvrard gaat los met Dender: “Een achttal versterkingen”

FCV Dender is komend seizoen te zien in de Jupiler Pro League. De promovendus zag Timmy Simons naar Westerlo vertrekken, maar stelde Vincent Euvrard van Zulte Waregem aan. Euvrard gaf een interview aan Het Nieuwsblad.

Volgens Euvrard zal Dender worden gezien als het kleine broertje van de Jupiler Pro League, maar de fusieclub wil verrassen op het hoogste niveau. “FCV Dender is de kleinste club van de reeks, maar het klassement is niet altijd evenredig met het budget. Ik geloof in de overlevingskansen”, klinkt het.

LEES OOK: Standard en AA Gent: beter of niet? De verrassende tussenbalans

Slimme transfers

Euvrard gelooft volledig in de kwaliteiten van sportief manager Julien Gorius en weet dat de club slimme transfers zal moeten realiseren. “Spelers die onder de radar van de topclubs blijven of FCV Dender als springplank zien naar hogerop vormen de target.”

En Euvrard wil volledig los gaan met het transferbeleid van Dender. Verschillende spelers staan op het punt te vertrekken en vooral de doelmannenpositie heeft versterking nodig. “We hebben nood aan een achttal versterkingen waaronder twee doelmannen”, aldus Euvrard.

Vechten tegen degradatie

Xavier Gies, Olivier Myny en Nicolas Rajsel verlaten de club alvast, hun contract loopt af. David Hrncar is voorlopig de eerste aanwinst van Dender. De Slovaakse rechtsachter kwam over van Beveren en moet de opvolger van de vertrekkende Stefano Marzo worden.

Na de promotie van Dender werd de fusieclub meteen gebombardeerd tot degradatiekandidaat voor volgend seizoen. Door het kleine budget en het gebrek aan ervaring op het hoogste niveau lijkt de club uit Denderleeuw een moeilijk seizoen voor de kiezen te krijgen.

Zie jij Dender zich redden komend seizoen?

Meest recent

Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

11
11
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

54
54
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

180
180
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

158
158
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

120
120
PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV dit weekend gouden zaken gedaan. Terwijl het zelf won ...

33
33
Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

KVC Westerlo speelde zaterdag een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op 0-0 ...

191
191
Sporting-coach dropt groot nieuws voor clash met Club

Volgende week wordt de League Phase van de Champions League hervat. Club Brugge staat voor een ...

246
246
Antwerp slikt dubbele opdoffer vlak voor kelderkraker

Antwerp FC wil zondagnamiddag koste wat kost de volle buit pakken in de thuiswedstrijd tegen FCV ...

48
48
Genk blijft sputteren: KVM boekt fraaie stunt in Cegeka Arena

KRC Genk is er niet in geslaagd om op de slotspeeldag van de heenronde in de reguliere een plekje in ...

177
177
Dé surprise in WK-selectie? 'Vermeeren steekt Duivel voorbij'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

169
169
'Winters vertrek Tzolis: Club stelt keiharde voorwaarde'

In de Champions League kruist Club Brugge volgende week de degens met Sporting CP. Om het verschil ...

255
255
Renard bijt terug: "Als Bart Verhaeghe dat doet ..."

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

348
348
Crisis bij Club Nxt compleet: "Dit valt ons zwaar"

De jeugdwerking van Club Brugge heeft de voorbije jaren enorme stappen gezet met Club Nxt als het ...

318
318
"Het zijn leeuwen" - La Lou-coach noemt vijf RSCA'ers bij naam

RSC Anderlecht legde vlak voor de interland-break twee overtuigende prestaties neer tegen KV ...

188
188
Reactie Lukaku zegt alles: Noa Lang krijgt Italianen stil

Hoewel het nog steeds Rode Duivels Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne moet missen, boekte SSC Napoli ...

128
128
'Hoogspanning bij Duivels: bondstop moet actie ondernemen'

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

286
286
Hoog bezoek in Cegeka Arena, opstellingen Genk-KVM bekend

KRC Genk krijgt zondag de kans om de heenronde van de reguliere competitie af te sluiten op de ...

75
75
Nieuwe klap geplaagd Antwerp: "Dachten dat hij vertrokken was"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

292
292
TU: 'Anderlecht wil peperdure spits, transfers Mokio én Duranville'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

301
301
Ajax zakt weg: experts vrezen Anderlecht-scenario

RSC Anderlecht was misschien wel tientallen jaren lang de nummer één in België. ...

155
155
Van der Elst ontploft: media krijgen flinke veeg

Franky Van der Elst is een zeer gerespecteerde ex-voetballer en nuchtere analist. De voormalige ...

170
170
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

109
109
België verliest RSCA-talent: VS slaat keihard toe

Anno 2025 hebben spelers steeds vaker de keuze tussen verschillende nationale ploegen omwille van ...

195
195
Club NXT in shock: De Roeck krijgt geen lijn in ploeg

Club NXT is het kneusje van de Challenger Pro League. De komst van Jonas De Roeck als trainer heeft ...

321
321

Meer sportnieuws