Euvrard gaat los met Dender: “Een achttal versterkingen”

door
Euvrard gaat los met Dender: “Een achttal versterkingen”

FCV Dender is komend seizoen te zien in de Jupiler Pro League. De promovendus zag Timmy Simons naar Westerlo vertrekken, maar stelde Vincent Euvrard van Zulte Waregem aan. Euvrard gaf een interview aan Het Nieuwsblad.

Volgens Euvrard zal Dender worden gezien als het kleine broertje van de Jupiler Pro League, maar de fusieclub wil verrassen op het hoogste niveau. “FCV Dender is de kleinste club van de reeks, maar het klassement is niet altijd evenredig met het budget. Ik geloof in de overlevingskansen”, klinkt het.

LEES OOK: Furieuze Casper Nielsen maakt ploegmakker compleet af

Slimme transfers

Euvrard gelooft volledig in de kwaliteiten van sportief manager Julien Gorius en weet dat de club slimme transfers zal moeten realiseren. “Spelers die onder de radar van de topclubs blijven of FCV Dender als springplank zien naar hogerop vormen de target.”

En Euvrard wil volledig los gaan met het transferbeleid van Dender. Verschillende spelers staan op het punt te vertrekken en vooral de doelmannenpositie heeft versterking nodig. “We hebben nood aan een achttal versterkingen waaronder twee doelmannen”, aldus Euvrard.

Vechten tegen degradatie

Xavier Gies, Olivier Myny en Nicolas Rajsel verlaten de club alvast, hun contract loopt af. David Hrncar is voorlopig de eerste aanwinst van Dender. De Slovaakse rechtsachter kwam over van Beveren en moet de opvolger van de vertrekkende Stefano Marzo worden.

Na de promotie van Dender werd de fusieclub meteen gebombardeerd tot degradatiekandidaat voor volgend seizoen. Door het kleine budget en het gebrek aan ervaring op het hoogste niveau lijkt de club uit Denderleeuw een moeilijk seizoen voor de kiezen te krijgen.

Zie jij Dender zich redden komend seizoen?

Meest recent

Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

33
33
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

94
94
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

237
237
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

382
382
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

317
317
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

85
85
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

257
257
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

223
223
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

197
197
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

526
526
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

321
321
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

590
590
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

610
610
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

699
699
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

142
142
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

564
564
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1280
1280
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

756
756
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

240
240
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

467
467
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

362
362
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

637
637
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

1013
1013
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

358
358
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

865
865

Meer sportnieuws