‘Anderlecht rooft Jupiler Pro League leeg’

1406 stemmen
‘Anderlecht rooft Jupiler Pro League leeg’

RSC Anderlecht verloor toch wel wat toptalenten tijdens het jaar dat er onzekerheid was nadat er werd meegedeeld dat Jean Kindermans zou vertrekken. De club heeft de afgelopen maanden een tandje bijgezet. Dat liet RSCA weten aan de Fan Board.

LEES OOK: Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Anderlecht sloeg terug

Anderlecht wist jonge talenten weg te halen bij ploegen als Club Brugge en KRC Genk. Ze verloren met Jelle Driessen wel een absolute parel aan de Limburgers. Toch is Anderlecht tevreden met het werk dat er de afgelopen maanden is verricht door de nieuwe sportieve bazen op Neerpede.

"We zijn één belangrijke speler verloren (Jelle Driessen), maar al de rest is gebleven. Daarnaast zijn we 7 à 8 van de grootste talenten in België gaan halen. We hebben eigenlijk een heel positief jaar achter de rug qua detectie en retentie van talenten”, meldt de club.

RSCA Futures

Bij de Futures vertrekken er een aantal jongens. Er worden een aantal doorgeschoven vanuit de jeugd, maar er zal ook buitenlandse versterking worden aangetrokken. Al mag RSCA daarin, net zoals de andere beloftenploegen, niet in gaan overdrijven. Het is nog altijd dat er vooral Belgische jeugd wordt opgeleid, want net daarom kregen ze die plaatsen in het profvoetbal voor hun beloften.

"Het Futures-team is ook een belangrijk team op zich, waar we ook ons nog gaan versterken op de transfermarkt. Want ook daar willen we competitief zijn. Er zitten enorme talenten in de lagere jeugdcategorieën. De toekomst ziet er heel mooi uit met die generaties", deelt Anderlecht nog mee.

Goed herpakt van RSCA?

Meest recent

'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

76
76
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

23
23
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

99
99
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

136
136
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

48
48
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

100
100
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

204
204
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

118
118
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

114
114
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

302
302
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

192
192
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

159
159
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

211
211
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

340
340
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

237
237
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

62
62
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

172
172
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

492
492
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

260
260
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

106
106
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

478
478
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

311
311
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

272
272
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

109
109
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

200
200

Meer sportnieuws