'Club Brugge moet megaverlies slikken voor Yaremchuk'

door
'Club Brugge moet megaverlies slikken voor Yaremchuk'

Club Brugge staat voor een drukke transferzomer. Na het veroveren van de titel en het straffe parcours in de Conference League zijn de nodige sterkhouders gegeerd, maar daarnaast moeten er ook nog knopen doorgehakt worden over een aantal eindecontractspelers en terugkerende huurlingen.

In die laatste categorie zit ook recordaankoop Roman Yaremchuk. De Oekraïense spits werd het afgelopen seizoen verhuurd aan Valencia, waar hij vier keer scoorde in 29 wedstrijden. Dat zijn geen overweldigende cijfers en hij zal er dan ook niet blijven, ook omdat de Spanjaarden zich geen definitieve transfer kunnen veroorloven.

LEES OOK: 'Vertrek Verschaeren krijgt vorm: onderhandelingen op komst'

Yaremchuk op weg naar Trabzonspor

In een interview met Het Nieuwsblad zette Yaremchuk enkele dagen geleden nog de deur open om komend seizoen opnieuw bij Blauw-Zwart aan de slag te gaan, maar toch lijkt de tendens momenteel toch dat Club zal proberen om definitief verlost te raken van zijn flopaankoop.

De voorbije weken werd Yaremchuk alvast volop gelinkt aan een overgang naar Trabzonspor. Het zou gaan om een definitieve overgang en bepaalde Turkse bronnen menen ook de transfersom te kennen. Club zou nog 3 miljoen euro incasseren voor de 28-jarige.

Club Brugge slikt gigantisch verlies

Daarmee zouden ze een gigantisch verlies slikken, want twee jaar geleden betaalden ze nog maar liefst 16 miljoen euro om Yaremchuk bij Benfica weg te kapen. Club was toen dringend op zoek naar een nieuwe topspits na het vertrek van Bas Dost en Charles De Ketelaere. Yaremchuk kon de verwachtingen echter nooit inlossen.

Zijn overgang is echter wel nog niet helemaal rond. Yaremchuk zou immers willen wachten tot na het EK om zijn handtekening te zetten - mogelijk hoopt hij zich nog in de kijker te spelen. Trabzonspor zou de deal dan weer zo snel mogelijk willen afronden.

Kan Club nog meer dan 3 miljoen vangen voor Yaremchuk?

Meest recent

Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

71
71
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

131
131
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

384
384
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

530
530
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

328
328
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

97
97
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

308
308
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

259
259
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

235
235
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

576
576
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

332
332
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

653
653
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

658
658
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

760
760
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

147
147
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

580
580
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1384
1384
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

778
778
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

244
244
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

475
475
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

389
389
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

659
659
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

1049
1049
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

364
364
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

891
891

Meer sportnieuws