'Club Brugge moet megaverlies slikken voor Yaremchuk'

door
'Club Brugge moet megaverlies slikken voor Yaremchuk'

Club Brugge staat voor een drukke transferzomer. Na het veroveren van de titel en het straffe parcours in de Conference League zijn de nodige sterkhouders gegeerd, maar daarnaast moeten er ook nog knopen doorgehakt worden over een aantal eindecontractspelers en terugkerende huurlingen.

In die laatste categorie zit ook recordaankoop Roman Yaremchuk. De Oekraïense spits werd het afgelopen seizoen verhuurd aan Valencia, waar hij vier keer scoorde in 29 wedstrijden. Dat zijn geen overweldigende cijfers en hij zal er dan ook niet blijven, ook omdat de Spanjaarden zich geen definitieve transfer kunnen veroorloven.

LEES OOK: Keeperssoap Club Brugge: Jackers richting JPL-concurrent?

Yaremchuk op weg naar Trabzonspor

In een interview met Het Nieuwsblad zette Yaremchuk enkele dagen geleden nog de deur open om komend seizoen opnieuw bij Blauw-Zwart aan de slag te gaan, maar toch lijkt de tendens momenteel toch dat Club zal proberen om definitief verlost te raken van zijn flopaankoop.

De voorbije weken werd Yaremchuk alvast volop gelinkt aan een overgang naar Trabzonspor. Het zou gaan om een definitieve overgang en bepaalde Turkse bronnen menen ook de transfersom te kennen. Club zou nog 3 miljoen euro incasseren voor de 28-jarige.

Club Brugge slikt gigantisch verlies

Daarmee zouden ze een gigantisch verlies slikken, want twee jaar geleden betaalden ze nog maar liefst 16 miljoen euro om Yaremchuk bij Benfica weg te kapen. Club was toen dringend op zoek naar een nieuwe topspits na het vertrek van Bas Dost en Charles De Ketelaere. Yaremchuk kon de verwachtingen echter nooit inlossen.

Zijn overgang is echter wel nog niet helemaal rond. Yaremchuk zou immers willen wachten tot na het EK om zijn handtekening te zetten - mogelijk hoopt hij zich nog in de kijker te spelen. Trabzonspor zou de deal dan weer zo snel mogelijk willen afronden.

Kan Club nog meer dan 3 miljoen vangen voor Yaremchuk?

Meest recent

Keeperssoap Club Brugge: Jackers richting JPL-concurrent?

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

27
27
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

12
12
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

31
31
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

156
156
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

226
226
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

41
41
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

132
132
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

110
110
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

68
68
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

29
29
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

259
259
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

45
45
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

44
44
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

219
219
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

112
112
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

286
286
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

220
220
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

273
273
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

652
652
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

283
283
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

150
150
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

521
521
RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Wielerlegende Eddy Merckx is opnieuw opgenomen in het ziekenhuis. Het 80 jarige icoon kampt al ...

134
134
Antwerp met handen in het haar: nieuwe domper rond Kerk

Antwerp zal in de komende weken nog serieus uit zijn pijp moeten komen als het nog een Europees ...

100
100
Sonck onthult hét probleem van KRC Genk

KRC Genk heeft vorig weekend zijn start in de Europe Play-Off niet gemist met een zege op Antwerp. ...

229
229

Meer sportnieuws