'Club Brugge moet megaverlies slikken voor Yaremchuk'

820 stemmen
'Club Brugge moet megaverlies slikken voor Yaremchuk'

Club Brugge staat voor een drukke transferzomer. Na het veroveren van de titel en het straffe parcours in de Conference League zijn de nodige sterkhouders gegeerd, maar daarnaast moeten er ook nog knopen doorgehakt worden over een aantal eindecontractspelers en terugkerende huurlingen.

In die laatste categorie zit ook recordaankoop Roman Yaremchuk. De Oekraïense spits werd het afgelopen seizoen verhuurd aan Valencia, waar hij vier keer scoorde in 29 wedstrijden. Dat zijn geen overweldigende cijfers en hij zal er dan ook niet blijven, ook omdat de Spanjaarden zich geen definitieve transfer kunnen veroorloven.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

Yaremchuk op weg naar Trabzonspor

In een interview met Het Nieuwsblad zette Yaremchuk enkele dagen geleden nog de deur open om komend seizoen opnieuw bij Blauw-Zwart aan de slag te gaan, maar toch lijkt de tendens momenteel toch dat Club zal proberen om definitief verlost te raken van zijn flopaankoop.

De voorbije weken werd Yaremchuk alvast volop gelinkt aan een overgang naar Trabzonspor. Het zou gaan om een definitieve overgang en bepaalde Turkse bronnen menen ook de transfersom te kennen. Club zou nog 3 miljoen euro incasseren voor de 28-jarige.

Club Brugge slikt gigantisch verlies

Daarmee zouden ze een gigantisch verlies slikken, want twee jaar geleden betaalden ze nog maar liefst 16 miljoen euro om Yaremchuk bij Benfica weg te kapen. Club was toen dringend op zoek naar een nieuwe topspits na het vertrek van Bas Dost en Charles De Ketelaere. Yaremchuk kon de verwachtingen echter nooit inlossen.

Zijn overgang is echter wel nog niet helemaal rond. Yaremchuk zou immers willen wachten tot na het EK om zijn handtekening te zetten - mogelijk hoopt hij zich nog in de kijker te spelen. Trabzonspor zou de deal dan weer zo snel mogelijk willen afronden.

Kan Club nog meer dan 3 miljoen vangen voor Yaremchuk?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

56
56
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

42
42
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

248
248
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

354
354
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

96
96
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

61
61
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

58
58
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

119
119
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

60
60
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

97
97
Vandenbempt ergert zich kapot aan één ding op dit WK

Het WK is eindelijk van start gegaan en de eerste wedstrijddag zit erop. Mexico en Zuid-Korea zijn ...

357
357
Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

33
33
Courtois onthult aanvaringen met nieuwe coach Mourinho

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

172
172
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

99
99
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

310
310
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

157
157
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

72
72
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

819
819
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

264
264
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

124
124
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

148
148
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

229
229
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

594
594
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

148
148
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

182
182

Meer sportnieuws