TRANSFERUURTJE: 'Onverwacht bod Nusa, City gaat voor megadeal'

1367
TRANSFERUURTJE: 'Onverwacht bod Nusa, City gaat voor megadeal'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Jupiler Pro League

Bij Club Brugge wordt er deze zomer heel wat beweging verwacht. Zo blijft het goed mogelijk dat Antonio Nusa een lucratieve transfer zal maken. Het Noorse goudhaantje werd de voorbije weken alweer aan verschillende clubs gelinkt en nu zou een opmerkelijke kandidaat zich melden. Fenerbahçe, dat onlangs José Mourinho als trainer aanstelde, zou namelijk een bod voorbereiden.

Daarnaast mogen ook nog de nodige overbodige spelers het Jan Breydelstadion verlaten. Shion Homma en Dedryck Boyata mogen vertrekken, aangezien zij niet meteen in de sportieve plannen voorkomen. Daarnaast zou Club ook definitief afwillen van de terugkerende huurlingen Roman Yaremchuk, Faitout Maouassa en Kamal Sowah.

Het zou goed kunnen dat Madi Monamay komend seizoen terugkeert naar België. Het 18-jarige toptalent was de voorbije seizoenen aan de slag bij Bayer Leverkusen, maar daar lijkt hij in de zomer te gaan vertrekken. Hij zou al voorstellen op zak hebben van verschillende topclubs uit ons land, maar ook PSV aast op de jonge verdediger.

Anderlecht is nog op zoek naar een nieuwe coach voor RSCA Futures. Het had daarvoor zijn zinnen gezet op Edward Still, maar die lijkt niet te gaan komen. De 33-jarige, die ook een voorstel van Zulte Waregem op zak had, zou er volgens Franse bronnen voor kiezen om assistent van zijn broer Will Still te worden bij het Franse RC Lens.

Ondertussen blijft het ook wachten op de nodige zomertransfers bij Paars-Wit. CEO Sports Jesper Fredberg gaf in een gesprek met de supporters alvast de plannen prijs. Het is de bedoeling dat er in de zomer een vijftal aanwinsten bijkomen. Daarbij zitten al zeker twee centrale verdedigers, een offensieve middenvelder en een flankaanvaller, die de langdurige afwezigheid van Thorgan Hazard moet opvangen. Daarnaast willen ze ook Thomas Delaney, Ludwig Augustinsson en Federico Gattoni aan boord houden.

KRC Genk heeft zijn eerste zomeraanwinst wel al beet. Zoals verwacht komt in het spoor van Thorsten Fink ook Jarne Steuckers over van STVV. De 22-jarige offensieve middenvelder tekende een contract voor vier seizoenen en zou Genk door een afkoopsom in zijn contract amper 800.000 euro gekost hebben.

Buitenland

Manchester City maakt volop werk van zijn toekomst en daar horen ook de nodige contractverlengingen bij. Zo zouden ze de overeenkomst van Erling Haaland willen openbreken, maar ook die van Phil Foden. De 24-jarige middenvelder ontplofte afgelopen seizoen helemaal en werd verkozen tot Speler van het Jaar in Engeland. City wil hem dan ook belonen met een weekloon van 440.000 euro, waarmee Foden de best betaalde Engelse voetballer ooit zou kunnen worden.

City lijkt daarentegen wel afscheid te nemen van Sergio Gomez. De linksachter werd twee jaar geleden weggeplukt bij Anderlecht, maar kon zich nooit doorzetten. De Spanjaard lijkt nu terug te keren naar zijn thuisland, want Real Sociedad zou volop werk maken van zijn komst.

Real Madrid haalde deze zomer al stevig uit met de komst van Kylian Mbappé, maar de honger van de Koninklijke is nog niet gestild. De volgende Galactico voor de zomer van 2025 zou namelijk al gepland staan. Dan zou Real willen proberen om Florian Wirtz binnen te halen. De 21-jarige Duitser is het absolute goudhaantje van Bayer Leverkusen en moet dan ook 150 miljoen euro kosten.

Zou Fenerbahçe een stap vooruit zijn voor Nusa?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

105
105
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

249
249
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

163
163
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

185
185
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

46
46
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

243
243
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

96
96
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

35
35
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

28
28
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

33
33
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

34
34
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

105
105
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

95
95
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

54
54
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

37
37
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

128
128
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

53
53
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

272
272
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

215
215
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

87
87
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

82
82

Meer sportnieuws