Ancelotti dropt bommetje: "Wij nemen niet deel met Real Madrid"

door
Ancelotti dropt bommetje:

Er is een overaanbod van voetbal, dat is duidelijk. Er komen meer en meer matchen en dat komt de spektakelwaarde zeker niet ten goede. Carlo Ancelotti heeft bij het Spaanse Relevo een stevig bommetje gedropt.

LEES OOK: Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

WK voor clubteams

Real Madrid won La Liga en de Champions League, maar volgend jaar zullen zij daar niet het WK voor clubteams aan toevoegen. De FIFA wil een toernooi met 32 teams organiseren, wat nog maar eens een extra kunstmatige competitie is voor meer geld. De Nations League voor clubteams. Compleet overbodig en absoluut geen meerwaarde.

Ancelotti sprak stevige taal die ook hoopgevend is. De kalender moét lichter worden. "De FIFA vergeet dat spelers en clubs niet gaan meedoen aan dat toernooi. Eén wedstrijd van Real Madrid is twintig miljoen euro waard en de FIFA wil ons dat bedrag geven voor het hele toernooi. Ik dacht het niet”, is de trainer duidelijk.

20 miljoen euro 

Al is het wél jammer dat Ancelotti focust op het financiële... “Net als wij zullen andere clubs de uitnodiging weigeren." De deelnemers uit Europa zijn naast Real Madrid ook Manchester City, Chelsea, Atlético Madrid, Bayern München, Borussia Dortmund, Inter, Juventus, Paris Saint-Germain, Benfica, FC Porto en RB Salzburg.

Het toernooi in de Verenigde Staten duurt van 15 juni 2025 tot en met 13 juli 2025. Het is dus afwachten of dit vrij overbodige event wél van de grond komt als Real & co meer geld zullen krijgen. Want in voetbal draait het jammer genoeg maar om één ding: money.

Een nutteloos toernooi?

Meest recent

Nederlandse pers twijfelt: "Als hij het bij RSCA al niet redt…"

Bij RSC Anderlecht haalden ze een jaar geleden Cédric Hatenboer in huis. Hij speelde echter ...

29
29
De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

14
14
'Saudische megaplannen: twee Duivels op straffe lijst'

Met dank van de miljardensteun van het staatsfonds 'PIF', investeerden het Saudische voetbal de ...

18
18
Vandaag Inside eindigt in shock na vertrek Johan Derksen

Vandaag Inside keerde deze week terug op televisie. Maar wie vrijdagavond bleef kijken na de ...

11
11
Nainggolan onthult megabedrag dat hij in casino verloor

Radja Nainggolan maakte recent de overstap van Lokeren naar Patro Eisden Maasmechelen, maar het zijn ...

39
39
Boskamp verrast: "Van deze JPL-ploeg geniet ik het meest"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

90
90
'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Club Brugge zal ook in 2026 ongetwijfeld weer gaan cashen op de transfermarkt. Men wil de ...

248
248
'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

148
148
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

196
196
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

297
297
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

47
47
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

433
433
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

302
302
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

603
603
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

432
432
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

337
337
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

72
72
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

127
127
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

776
776
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

601
601
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

292
292
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

352
352
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

890
890
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

413
413
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

339
339

Meer sportnieuws