Rode Duivel leeft op onder Tedesco: "Krijg meer vertrouwen"

86 stemmen
Rode Duivel leeft op onder Tedesco:

Domenico Tedesco gaf sinds zijn komst naar de nationale ploeg van België andere jongens meer speelkansen. Eén van hen is Leandro Trossard. Hij komt helemaal tot leven onder Tedesco.

LEES OOK: Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Trossard komt boven water

Trossard krijgt veel speelkansen van Tedesco, al zien we hem liever op de flank dan centraal. De speler kende een sterk seizoen bij Arsenal. Daar was hij in de Premier League en Champions League goed voor 16 goals en 2 assists in 43 duels. Een speler van dat niveau verdient een basisplaats, dat bewees hij tegen Montenegro en Luxemburg.

De ex-speler van Racing Genk voelt zich goed in zijn vel bij de Rode Duivels. "Ik voel me goed, ik voelde het vertrouwen van de huidige coach gedurende de hele campagne”, zei Trossard aan La Dernière Heure.

Hij reageerde ook gevat op de vraag of hij meer vertrouwen krijgt van Domenico Tedesco dan van Roberto Martinez. "Wat denk jij? Ja, natuurlijk", aldus Trossard.

Voorkeur op Bakayoko en Lukebakio?

De speler trekt dus met vertrouwen naar het EK in Duitsland. Op links, zijn beste positie, is Jérémy Doku uiteraard een vaste waarde. Trossard lijkt vooral te moeten focussen op de rechterflank, waar Johan Bakayoko en Dodi Lukebakio concurrenten zijn. Beiden deden het ook al goed, maar een constante wisten zij nog niet in hun prestaties te leggen.

Een aanvallend kwartet met De Bruyne, Doku, Lukaku en Trossard zou wel eens voor vuurwerk kunnen zorgen op het EK.

Verdient Trossard een basisplaats?

Meest recent

'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

75
75
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

10
10
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

51
51
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

72
72
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

62
62
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

106
106
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

145
145
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

27
27
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

121
121
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

259
259
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

320
320
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

308
308
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

56
56
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

55
55
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

281
281
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

185
185
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

108
108
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

117
117
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

88
88
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

52
52
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

192
192
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

300
300
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

118
118
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

304
304
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

40
40

Meer sportnieuws