Rode Duivel leeft op onder Tedesco: "Krijg meer vertrouwen"

86
Rode Duivel leeft op onder Tedesco:

Domenico Tedesco gaf sinds zijn komst naar de nationale ploeg van België andere jongens meer speelkansen. Eén van hen is Leandro Trossard. Hij komt helemaal tot leven onder Tedesco.

LEES OOK: Mannaert en Mignolet lijken wéér mis te grijpen

Trossard komt boven water

Trossard krijgt veel speelkansen van Tedesco, al zien we hem liever op de flank dan centraal. De speler kende een sterk seizoen bij Arsenal. Daar was hij in de Premier League en Champions League goed voor 16 goals en 2 assists in 43 duels. Een speler van dat niveau verdient een basisplaats, dat bewees hij tegen Montenegro en Luxemburg.

De ex-speler van Racing Genk voelt zich goed in zijn vel bij de Rode Duivels. "Ik voel me goed, ik voelde het vertrouwen van de huidige coach gedurende de hele campagne”, zei Trossard aan La Dernière Heure.

Hij reageerde ook gevat op de vraag of hij meer vertrouwen krijgt van Domenico Tedesco dan van Roberto Martinez. "Wat denk jij? Ja, natuurlijk", aldus Trossard.

Voorkeur op Bakayoko en Lukebakio?

De speler trekt dus met vertrouwen naar het EK in Duitsland. Op links, zijn beste positie, is Jérémy Doku uiteraard een vaste waarde. Trossard lijkt vooral te moeten focussen op de rechterflank, waar Johan Bakayoko en Dodi Lukebakio concurrenten zijn. Beiden deden het ook al goed, maar een constante wisten zij nog niet in hun prestaties te leggen.

Een aanvallend kwartet met De Bruyne, Doku, Lukaku en Trossard zou wel eens voor vuurwerk kunnen zorgen op het EK.

Verdient Trossard een basisplaats?

Meest recent

Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

22
22
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

9
9
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

171
171
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

254
254
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

167
167
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

224
224
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na PSV-clash

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

147
147
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

54
54
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

236
236
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

87
87
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

113
113
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

35
35
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

244
244
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

174
174
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

55
55
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

186
186
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1121
1121
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

92
92
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

52
52
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

212
212
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

106
106
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

193
193
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

202
202
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

48
48

Meer sportnieuws