'Van Bommel grote stap dichter bij volgende club'

door
'Van Bommel grote stap dichter bij volgende club'

Juventus zette niet zo lang geleden Massimiliano Allegri op de keien. De Italiaan werd de laan uitgestuurd na onaanvaardbaar gedrag tijdens de finale van de Coppa Italia. De Oude Dame lijkt zijn nieuwe coach al beet te hebben.

Allegri bezorgde Juve in het verleden een handvol titels, maar kon die successen niet herhalen dit seizoen. De topclub uit Turijn tekende voor een derde plaats en moest de titel dit seizoen aan rivaal Internazionale laten. Thiago Motta moet nu de man worden die Juve opnieuw naar de top moet loodsen.

LEES OOK: ‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Knap seizoen met Bologna

Motta maakte dit seizoen indruk bij reeksgenoot Bologna. Met Alexis Saelemaekers en Joshua Zirkzee in de ploeg loodste de voormalige middenvelder Bologna naar een zeer knappe vijfde plek, die volgend seizoen Champions League-voetbal oplevert.

Dat is Juve niet ontgaan. Volgens Fabrizio Romano drukt de Oude Dame door voor Motta en zal alles deze week beklonken worden. De voormalige Italiaanse international zou dinsdag of woensdag zijn krabbel zette onder een contract tot midden 2027. De (korte) zoektocht van Juve lijkt daarmee afgelopen te zijn.

Juve troeft Milan af

Opvallend: Motta was ook in beeld bij concurrent Milan. Daar kwam na het vertrek van Stefano Pioli een vacature open te staan, maar Motta lijkt dus naar Turijn en niet Milaan te verhuizen. Dat is mogelijk goed nieuws voor Mark van Bommel, die na zijn vertrek bij Antwerp een vrij man is en een stap dichter bij een terugkeer naar San Siro zou kunnen staan. Ook Domenico Tedesco werd al in verband gebracht met Milan.

Volgens onder meer Gazzetta dello Sport en Sky Italia zou Sergio Conceiçao echter bovenaan het lijstje staan. De voormalige winnaar van de Gouden Schoen levert al een tijdje goed werk als hoofdcoach van FC Porto en zou wel eens zijn kans kunnen krijgen bij Milan.

Moet Milan Van Bommel halen?

Meest recent

Bizarre ontknoping Gouden Schoen: onbegrip bij fans

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

14
14
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

41
41
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

514
514
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

145
145
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

134
134
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

379
379
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

47
47
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

204
204
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

52
52
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

75
75
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

67
67
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

62
62
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

106
106
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

428
428
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

16
16
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

245
245
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

333
333
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

733
733
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

151
151
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

639
639
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

350
350
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

133
133
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

125
125
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

504
504
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

524
524

Meer sportnieuws