'Van Bommel grote stap dichter bij volgende club'

539
'Van Bommel grote stap dichter bij volgende club'

Juventus zette niet zo lang geleden Massimiliano Allegri op de keien. De Italiaan werd de laan uitgestuurd na onaanvaardbaar gedrag tijdens de finale van de Coppa Italia. De Oude Dame lijkt zijn nieuwe coach al beet te hebben.

Allegri bezorgde Juve in het verleden een handvol titels, maar kon die successen niet herhalen dit seizoen. De topclub uit Turijn tekende voor een derde plaats en moest de titel dit seizoen aan rivaal Internazionale laten. Thiago Motta moet nu de man worden die Juve opnieuw naar de top moet loodsen.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Knap seizoen met Bologna

Motta maakte dit seizoen indruk bij reeksgenoot Bologna. Met Alexis Saelemaekers en Joshua Zirkzee in de ploeg loodste de voormalige middenvelder Bologna naar een zeer knappe vijfde plek, die volgend seizoen Champions League-voetbal oplevert.

Dat is Juve niet ontgaan. Volgens Fabrizio Romano drukt de Oude Dame door voor Motta en zal alles deze week beklonken worden. De voormalige Italiaanse international zou dinsdag of woensdag zijn krabbel zette onder een contract tot midden 2027. De (korte) zoektocht van Juve lijkt daarmee afgelopen te zijn.

Juve troeft Milan af

Opvallend: Motta was ook in beeld bij concurrent Milan. Daar kwam na het vertrek van Stefano Pioli een vacature open te staan, maar Motta lijkt dus naar Turijn en niet Milaan te verhuizen. Dat is mogelijk goed nieuws voor Mark van Bommel, die na zijn vertrek bij Antwerp een vrij man is en een stap dichter bij een terugkeer naar San Siro zou kunnen staan. Ook Domenico Tedesco werd al in verband gebracht met Milan.

Volgens onder meer Gazzetta dello Sport en Sky Italia zou Sergio Conceiçao echter bovenaan het lijstje staan. De voormalige winnaar van de Gouden Schoen levert al een tijdje goed werk als hoofdcoach van FC Porto en zou wel eens zijn kans kunnen krijgen bij Milan.

Moet Milan Van Bommel halen?

Meest recent

Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

1
1
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

17
17
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

14
14
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

100
100
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

150
150
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

102
102
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

124
124
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

51
51
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

47
47
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

101
101
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

70
70
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

56
56
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

112
112
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

262
262
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

63
63
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

176
176
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

121
121
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

435
435
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

158
158
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

286
286
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

114
114
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

440
440
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

169
169
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

365
365
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

252
252

Meer sportnieuws