'Feyenoord heeft coach met JPL-verleden helemaal beet'

door
'Feyenoord heeft coach met JPL-verleden helemaal beet'

Dit seizoen moest Feyenoord de Nederlandse titel wel aan PSV laten, maar het won wel de beker. Daarmee zette het toch opnieuw een straffe prestatie neer, nadat het vorig seizoen kampioen werd en een jaar daarvoor de finale van de Conference League gehaald had. Dat zorgde ervoor dat trainer Arne Slot een droomtransfer versierde.

De Nederlander werd immers weggekaapt door Feyenoord om op Anfield de opvolger te worden van Jürgen Klopp, die na negen jaar Liverpool verlaat. Het zorgde ervoor dat ze in Rotterdam zelf ook op zoek moesten naar een nieuwe trainer.

LEES OOK: Afgang Atlético vlak voor Club, sneeuw teistert Eredivisie

Feyenoord ging voor Priske

Al snel werden in de Nederlandse pers heel wat opties naar voor geschoven. Daarbij zat ook Mark van Bommel, die deze zomer Antwerp verlaat. Maar al snel bleek Johan Boskamp de enige te zijn die het bij het rechte eind had. De analist had de naam van Brian Priske laten vallen en de Deen bleek snel de prioriteit van Feyenoord te zijn.

Feyenoord ging dus niet voor Van Bommel, maar uitgerekend voor diens voorganger bij de Great Old. Priske was in het seizoen 2021/22 aan de slag op de Bosuil, maar werd na de komst van Marc Overmars als technisch directeur snel doorgestuurd. Na zijn vertrek bij Antwerp ging Priske snel aan de slag bij Sparta Praag.

Na moeizame onderhandelingen eindelijk akkoord

Met de Tsjechische topclub pakte hij in zijn eerste seizoen meteen de titel en dit seizoen deed hij daar nog een schepje bovenop door Sparta naar de dubbel te leiden. Ook in Europa deden ze het niet slecht, want ze schopten het tot de achtste finale van de Europa League.

De onderhandelingen tussen Feyenoord en Sparta Praag liepen echter moeizaam, maar volgens Tipsbladet hebben die nu toch een akkoord opgeleverd. Dat komt vooral omdat Priske zelf aandrong op de overgang, waardoor Sparta uiteindelijk moest plooien. Intussen zou Priske zelfs al zijn contract gezet hebben onder een contract tot 2027 bij Feyenoord.

Is Priske een goede keuze voor Feyenoord?

Meest recent

"Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

KRC Genk heeft zijn sterke reeks van de laatste weken zondagmiddag op abrupte wijze tot een einde ...

27
27
Sleutelmatch Anderlecht: 'Taravel grijpt in met basiself'

Na de zwakke resultaten van de voorbije weken, is de deelname van RSC Anderlecht aan de Champions' ...

259
259
PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

De strijd om PO1 wordt week na week een rollercoaster die verschillende zijsporen heeft. Deze keer ...

81
81
'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

29
29
Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen in het aanwerven van versterking. Het ...

306
306
AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

208
208
Vandenbroeck bekent kleur: de sterkste tegenstanders in JPL

Zulte Waregem wil zondagavond de drie punten thuis houden tegen RSC Anderlecht. Opnieuw een mooie ...

127
127
Absolute rotavond Courtois: Spaanse media vellen verdict

In de Spaanse Primera Division krijgt FC Barcelona zondagnamiddag een uitgelezen kans om de ...

62
62
Union komt met nieuws na noodlottige fase David

Union SG wist zaterdagavond zijn leidersplaats met succes te verdedigen en won op eigen veld met 2-1 ...

122
122
Anderlecht met rug tegen muur: "Als ze Schreuder echt willen ..."

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

377
377
Genk vs. Standard: opstellingen Hayen en Euvrard bekend

KRC Genk zit momenteel in een goede vorm en wist zijn vijf laatste matchen te winnen. Die lijn wil ...

43
43
Brusselmans breekt helemaal: "Denk na over de dood"

Herman Brusselmans maakte onlangs bekend dat hij niet meer zal opdraven in de jury van De Slimste ...

71
71
TRANSFERUURTJE: Schok rond De Bruyne, nieuwe club Mignolet?

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

372
372
De Spor herleeft: Is Erik Van Looy de geheime redder?

Sporting Hasselt werd onder leiding van Rik Verheye en Sam Kerkhofs een echte 'cultclub'. De Spor ...

166
166
‘Strijd om Moreira barst los: monstersom op tafel’

De opmars van Diego Moreira is indrukwekkend. De buitenspeler groeide bij Strasbourg uit tot een ...

50
50
Schoofs zet titelstrijd op scherp: oorlog met Club en STVV

Union SG won op de valreep van Royal Antwerp FC en blijft op titelkoers. De landskampioen staat op ...

191
191
Club-vloek van Tresoldi: onheil voor Atlético Madrid?

Club Brugge speelde in het Jan Breydelstadion 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de ...

219
219
Francky Dury blikt terug op Anderlecht: "Gewoon geflikt"

In 2013 stond Zulte dicht bij een gigantische stunt. Francky Dury kon kampioen spelen met Zulte ...

321
321
Smets open over ontslag Fink: onthulling over Hayen

Matte Smets komt volledig boven water bij KRC Genk. De centrale verdediger was door de mindere ...

283
283
Messi krijgt pak slaag, Cuypers maakt direct statement

De MLS is opnieuw begonnen en in de Verenigde Staten vond er meteen een enorme verrassing plaats. ...

48
48
Van Gucht en partner verrassen iedereen met groot babynieuws

Nog maar eens onverwacht nieuw uit Ruben Van Gucht-land. Een week na de storm die over zijn huwelijk ...

115
115
'Union SG droomt van megadeal met Liverpool'

Bij Union SG zijn ze dit seizoen weer uitstekend bezig. Het voetbal is niet geweldig, de resultaten ...

132
132
Knaltransfer Neerpede-product: "Hoop stap te zetten"

Bij RSC Anderlecht hebben ze héél veel talent in de jeugdopleiding en niet iedereen ...

98
98
Belg leeft op na vertrek bij Genk: "Dit voetbal ligt me beter"

Bij KRC Genk lieten ze in januari Luca Oyen vertrekken naar sc Heerenveen, aangezien hij geen ...

321
321
Janssen en Oosting balen: "Dit is wreed"

Royal Antwerp FC speelde eindelijk nog eens een goede partij, maar verloor wel met 2-1 van Union SG. ...

228
228

Meer sportnieuws