'Feyenoord heeft coach met JPL-verleden helemaal beet'

180
'Feyenoord heeft coach met JPL-verleden helemaal beet'

Dit seizoen moest Feyenoord de Nederlandse titel wel aan PSV laten, maar het won wel de beker. Daarmee zette het toch opnieuw een straffe prestatie neer, nadat het vorig seizoen kampioen werd en een jaar daarvoor de finale van de Conference League gehaald had. Dat zorgde ervoor dat trainer Arne Slot een droomtransfer versierde.

De Nederlander werd immers weggekaapt door Feyenoord om op Anfield de opvolger te worden van Jürgen Klopp, die na negen jaar Liverpool verlaat. Het zorgde ervoor dat ze in Rotterdam zelf ook op zoek moesten naar een nieuwe trainer.

LEES OOK: UCL: Liverpool wint duel met 9 goals; knappe zege Feyenoord

Feyenoord ging voor Priske

Al snel werden in de Nederlandse pers heel wat opties naar voor geschoven. Daarbij zat ook Mark van Bommel, die deze zomer Antwerp verlaat. Maar al snel bleek Johan Boskamp de enige te zijn die het bij het rechte eind had. De analist had de naam van Brian Priske laten vallen en de Deen bleek snel de prioriteit van Feyenoord te zijn.

Feyenoord ging dus niet voor Van Bommel, maar uitgerekend voor diens voorganger bij de Great Old. Priske was in het seizoen 2021/22 aan de slag op de Bosuil, maar werd na de komst van Marc Overmars als technisch directeur snel doorgestuurd. Na zijn vertrek bij Antwerp ging Priske snel aan de slag bij Sparta Praag.

Na moeizame onderhandelingen eindelijk akkoord

Met de Tsjechische topclub pakte hij in zijn eerste seizoen meteen de titel en dit seizoen deed hij daar nog een schepje bovenop door Sparta naar de dubbel te leiden. Ook in Europa deden ze het niet slecht, want ze schopten het tot de achtste finale van de Europa League.

De onderhandelingen tussen Feyenoord en Sparta Praag liepen echter moeizaam, maar volgens Tipsbladet hebben die nu toch een akkoord opgeleverd. Dat komt vooral omdat Priske zelf aandrong op de overgang, waardoor Sparta uiteindelijk moest plooien. Intussen zou Priske zelfs al zijn contract gezet hebben onder een contract tot 2027 bij Feyenoord.

Is Priske een goede keuze voor Feyenoord?

Meest recent

"Dacht dat ik zou sterven"-Totti laat iedereen verbijsterd achter

Francesco Totti heeft als voetballegende al heel wat meegemaakt, maar één periode uit ...

1
1
'Charleroi moet wéér matchen achter gesloten deuren vrezen'

Charleroi is tot dusver dé revelatie van het seizoen en staat na acht speeldagen op een zeer ...

15
15
'Bekerstunt met gevolg: profclubs kloppen aan in Rochefort'

De Croky Cup bracht afgelopen weekend enkele stevige verrassingen met zich mee. Hét strafste ...

30
30
Italianen blijven vissen naar Tresoldi: vader geeft antwoord

Zowat heel Europa is dezer dagen in de ban van Nicolo Tresoldi. Zijn hattrick op het veld van Inter ...

83
83
Union heeft goud in handen: Sylla bij Europese top

Union wist in de zomer alweer de nodige sterkhouders te gelde te maken, maar hun vertrek werd ...

19
19
Deschacht is kop van Jut na nieuwe dreun voor Anderlecht

Olivier Deschacht heeft het als Anderlecht-supporter momenteel niet onder de markt. Paars-wit ...

110
110
KV Mechelen ontdekt goudhaantje dankzij 'domme' oefenmatch

Na een vervelend seizoensbegin lijkt de hemel eindelijk op te klaren voor KV Mechelen. Nadat het ...

50
50
Duranville eindelijk vertrokken? "Onmiskenbaar talent"

De Rode Duivels beschikken dezer dagen over enorme weelde op de flanken, en dan hebben nog niet eens ...

57
57
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Tresoldi, Club heeft opvolger in vizier'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

256
256
Grove fout De Mil bloot: “Pijnlijk en blamage KAA Gent”

KAA Gent is de fiere leider in de Jupiler Pro League en de Buffalo’s leken ook in de beker op ...

148
148
Zoon Oosting duwt ex-Antwerp-coach dieper de put in

Joseph Oosting was de opvolger van Mark van Bommel bij Royal Antwerp FC, maar de Nederlander werd ...

28
28
Karetsas incasseert wéér ferme mokerslag bij Dortmund

Konstantinos Karetsas maakte de overstap van KRC Genk naar Borussia Dortmund, maar na een vliegende ...

105
105
Augustinsson velt eerste oordeel over kern én Bruno

RSC Anderlecht ligt uit de Beker van België. Dat is uiteraard hard aangekomen in Brussel. De ...

262
262
STVV kent heerlijke week: De Meyer haalt zijn gram

In het voetbal worden er héél snel conclusies getrokken. Ook in bepaalde media. Zwart ...

41
41
Kritiek op Bruno neemt toe: "Is zijn verantwoordelijkheid"

RSC Anderlecht ligt uit de Croky Cup en dat tegen een tweedeklasser. Het is de eerste grote ...

225
225
Messoudi zorgt voor feest op het Kiel: "Verschil is groot"

Beerschot kende nog eens een hoogdag op het Kiel. Ze wonnen met 2-1 van RSC Anderlecht en zorgden ...

97
97
Clement onder vuur: "Dit heb ik nog nooit meegemaakt"

Het gaat niet goed met de Belgische trainers in Engeland. Nicky Hayen bakt er weinig tot niets van ...

382
382
Code oranje: Anderlecht wéét wat het moet doen

RSC Anderlecht verloor met 2-1 bij Beerschot en ligt uit de Beker van België. De eerste blamage ...

172
172
'La Liga davert: spetterende comeback Sergio Ramos'

Sergio Ramos is inmiddels alweer 40 jaar oud en zit ondertussen al maandenlang zonder club. Maar de ...

114
114
Alarm bij Anderlecht: Albert trekt vernietigende conclusie

Na een geslaagde zomer heerste heel wat positivisme rond het vernieuwde RSC Anderlecht. Enkele weken ...

338
338
De Mil loopt leeg na bekerfiasco: "Heb me aan hem geënerveerd"

AA Gent staat weer stevig met de voeten op de grond. De Buffalo's zagen hun ongeslagen status ...

256
256
Zelfs Courtois komt tussen: Güler zorgt voor 'schandaal' in zege Real

Real Madrid lijkt klaar voor een lastige week met duels tegen RB Leipzig en uiteraard FC Barcelona. ...

410
410
'Kopers loeren op Club Brugge: nieuwe eigenaar in aantocht'

Club Brugge won dinsdag met 3-4 bij Inter. Maar achter de schermen wacht een veel grotere wedstrijd. ...

650
650
Hosanna in Mechelen: sleutelmatch met rood omcirkeld

KV Mechelen heeft zich zondagmiddag geplaatst voor de 1/8ste finales van de Croky Cup. Malinwa werd ...

170
170
Anderlecht bestolen in beker? Vitor Bruno haalt stevig uit

RSC Anderlecht mag een derde bekerfinale op rij op zijn buik schrijven. De Brusselaars sneuvelden ...

1441
1441

Meer sportnieuws