'Feyenoord heeft coach met JPL-verleden helemaal beet'

door
'Feyenoord heeft coach met JPL-verleden helemaal beet'

Dit seizoen moest Feyenoord de Nederlandse titel wel aan PSV laten, maar het won wel de beker. Daarmee zette het toch opnieuw een straffe prestatie neer, nadat het vorig seizoen kampioen werd en een jaar daarvoor de finale van de Conference League gehaald had. Dat zorgde ervoor dat trainer Arne Slot een droomtransfer versierde.

De Nederlander werd immers weggekaapt door Feyenoord om op Anfield de opvolger te worden van Jürgen Klopp, die na negen jaar Liverpool verlaat. Het zorgde ervoor dat ze in Rotterdam zelf ook op zoek moesten naar een nieuwe trainer.

LEES OOK: 'Anderlecht dreigt transfertarget mis te lopen'

Feyenoord ging voor Priske

Al snel werden in de Nederlandse pers heel wat opties naar voor geschoven. Daarbij zat ook Mark van Bommel, die deze zomer Antwerp verlaat. Maar al snel bleek Johan Boskamp de enige te zijn die het bij het rechte eind had. De analist had de naam van Brian Priske laten vallen en de Deen bleek snel de prioriteit van Feyenoord te zijn.

Feyenoord ging dus niet voor Van Bommel, maar uitgerekend voor diens voorganger bij de Great Old. Priske was in het seizoen 2021/22 aan de slag op de Bosuil, maar werd na de komst van Marc Overmars als technisch directeur snel doorgestuurd. Na zijn vertrek bij Antwerp ging Priske snel aan de slag bij Sparta Praag.

Na moeizame onderhandelingen eindelijk akkoord

Met de Tsjechische topclub pakte hij in zijn eerste seizoen meteen de titel en dit seizoen deed hij daar nog een schepje bovenop door Sparta naar de dubbel te leiden. Ook in Europa deden ze het niet slecht, want ze schopten het tot de achtste finale van de Europa League.

De onderhandelingen tussen Feyenoord en Sparta Praag liepen echter moeizaam, maar volgens Tipsbladet hebben die nu toch een akkoord opgeleverd. Dat komt vooral omdat Priske zelf aandrong op de overgang, waardoor Sparta uiteindelijk moest plooien. Intussen zou Priske zelfs al zijn contract gezet hebben onder een contract tot 2027 bij Feyenoord.

Is Priske een goede keuze voor Feyenoord?

Meest recent

Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

6
6
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

15
15
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

34
34
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

93
93
Vreven hakt knoop over toekomst bij Lokeren door

Komend weekend staat in de Challenger Pro League de laatste speeldag van de reguliere competitie ...

20
20
Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

52
52
'Union dreigt miljoenentransfer mis te lopen'

Union kan zowaar nog de titel van vorig seizoen overtreffen. Het werkte al een zeer knappe campagne ...

51
51
'Anderlecht zet Duitse goalgetter op verlanglijst'

Ondanks dat het nog steeds geen sportief directeur heeft, lijkt Anderlecht al volop begonnen te zijn ...

88
88
'Straffe toekomstwending voor Stassin'

In maart gaf Rudi Garcia in de oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico kansen aan enkele ...

57
57
Onthuld: speech Kompany zorgde voor comeback Bayern

Vincent Kompany wordt straks de eerste Belgische trainer ooit die in de halve finale van de ...

269
269
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht schrikt van Lukaku, Club-transfer rond'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

451
451
Ook Kompany vloekt en briest na clash met Real Madrid

Vincent Kompany heeft weer geschiedenis geschreven. Met Bayern München schakelde hij Real ...

93
93
‘KV Kortrijk heeft eerste topaankoop na promotie al beet’

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn. De Kerels zijn zeker van ...

294
294
'Drie fraaie pistes dienen zich aan voor Openda'

Deze week bezegelde Loïs Openda zijn definitieve transfer naar Juventus. De Oude Dame verkreeg ...

85
85
Westerlo kondigt waanzinnig transferoffensief aan

De Europe Play-Off belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Genk leek dé ...

150
150
Anderlecht legt alweer goudhaantje onder contract

Bij Anderlecht blijft Neerpede van cruciaal belang. Met Tristan Degreef was vorig weekend nog een ...

112
112
Stijnen terechtgewezen: "Enkel relevant in podcast"

Het reguliere seizoen in de Challenger Pro League kent komend weekend zijn ontknoping. De strijd om ...

119
119
Infantino brengt belangrijk nieuws voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn in maart helemaal begonnen aan hun voorbereiding op het WK, dat binnen zowat ...

133
133
Rode kaart zindert na: Real woest, Kompany reageert gevat

De terugmatch tussen Bayern München en Real Madrid is woensdagavond een zinderend kijkstuk ...

432
432
Kompany schrijft alwéér Belgische geschiedenis

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en is zo door naar de volgende ronde. Een zeer ...

111
111
Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Het kan verkeren in de topsportwereld, vraag dat maar aan Luca Brecel. In 2023 werd onze landgenoot ...

89
89
'Belgische clubs lonken naar nieuwe parel'

De Belgische clubs speuren heel de wereld rond naar versterking. Onze redactie weet dat ze steeds ...

85
85
'KV Mechelen hakt knoop door: ervaren pion moet weg'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en plaatste zich voor het eerst ooit voor de Champions' ...

147
147
'Janssen schokt iedereen met toekomstkeuze'

Royal Antwerp FC kent een rotseizoen en het is duidelijk dat er héél veel gaat ...

594
594
'Kompany verrast Bayern met straffe De Cat‑wending'

Nathan De Cat zit in een dossier dat almaar groter wordt. Bayern München duikt op, Vincent ...

292
292

Meer sportnieuws