Eden Hazard steelt de show bij terugkeer op Stamford Bridge

door
Eden Hazard steelt de show bij terugkeer op Stamford Bridge

De Rode Duivels beginnen straks op het EK aan hun eerste toernooi van het tijdperk na de zogenaamde 'gouden generatie'. Na het mislukte WK in Qatar zwaaiden immers heel wat internationals af. Eén van de eersten was Eden Hazard, die zowat een jaar later ook een punt achter zijn profcarrière zette.

Kort na het WK had Hazard al laten weten dat hij niet meer beschikbaar zou zijn voor de nationale ploeg. Op het einde van het seizoen werd vervolgens zijn nog één jaar lopende contract bij Real Madrid en onderling overleg ontbonden. Enkele maanden later, in oktober 2023, kwam vervolgens de officiële bevestiging dat hij stopte als profvoetballer.

Hazard keert terug op Stamford Bridge...

Maar sindsdien zagen we Hazard wel nog een paar keer in actie. Hij draaft immers wel nog regelmatig op in benefietwedstrijden en dat deed hij zondag nog eens. Hij nam immers deel aan Soccer Aid, een Britse benefietwedstrijd waarvan de opbrengsten naar Unicef gaan.

Hazard draafde er op aan de zijde van andere vedetten als Alessandro Del Piero, Theo Walcott en sprintwonder Usain Bolt. Dat deed hij bovendien op bekend terrein, want de match werd gespeeld op Stamford Bridge. Dat is natuurlijk de thuishaven van Chelsea, waar Hazard tussen 2012 en 2019 de beste periode uit zijn carrière beleefde.

...en pakt uit met fraaie goal

Het was de eerste keer dat onze landgenoot terugkeerde naar de thuishaven van zijn oude club, voor wie hij in 352 matchen 110 keer scoorde en 85 assists gaf. Met Chelsea won Hazard ook twee titels, een FA Cup, een League Cup en twee keer de Europa League.

En het werd een glorieuze terugkeer, want Hazard liet zich op fraaie wijze opmerken. Hij pikte immers zijn doelpuntje mee door een vrije trap netjes in het doel te krullen.

Mooie goal van Hazard?

Meest recent

Champions' Play-Offs: dit zestal ligt onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

10
10
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

104
104
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

18
18
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

244
244
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

241
241
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

274
274
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

13
13
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

28
28
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

49
49
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

89
89
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

86
86
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

59
59
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

358
358
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

153
153
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

297
297
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

125
125
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

459
459
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

269
269
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

212
212
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

168
168
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

243
243
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

67
67
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

728
728
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

59
59
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

81
81

Meer sportnieuws