Eden Hazard steelt de show bij terugkeer op Stamford Bridge

door
Eden Hazard steelt de show bij terugkeer op Stamford Bridge

De Rode Duivels beginnen straks op het EK aan hun eerste toernooi van het tijdperk na de zogenaamde 'gouden generatie'. Na het mislukte WK in Qatar zwaaiden immers heel wat internationals af. Eén van de eersten was Eden Hazard, die zowat een jaar later ook een punt achter zijn profcarrière zette.

Kort na het WK had Hazard al laten weten dat hij niet meer beschikbaar zou zijn voor de nationale ploeg. Op het einde van het seizoen werd vervolgens zijn nog één jaar lopende contract bij Real Madrid en onderling overleg ontbonden. Enkele maanden later, in oktober 2023, kwam vervolgens de officiële bevestiging dat hij stopte als profvoetballer.

Hazard keert terug op Stamford Bridge...

Maar sindsdien zagen we Hazard wel nog een paar keer in actie. Hij draaft immers wel nog regelmatig op in benefietwedstrijden en dat deed hij zondag nog eens. Hij nam immers deel aan Soccer Aid, een Britse benefietwedstrijd waarvan de opbrengsten naar Unicef gaan.

Hazard draafde er op aan de zijde van andere vedetten als Alessandro Del Piero, Theo Walcott en sprintwonder Usain Bolt. Dat deed hij bovendien op bekend terrein, want de match werd gespeeld op Stamford Bridge. Dat is natuurlijk de thuishaven van Chelsea, waar Hazard tussen 2012 en 2019 de beste periode uit zijn carrière beleefde.

...en pakt uit met fraaie goal

Het was de eerste keer dat onze landgenoot terugkeerde naar de thuishaven van zijn oude club, voor wie hij in 352 matchen 110 keer scoorde en 85 assists gaf. Met Chelsea won Hazard ook twee titels, een FA Cup, een League Cup en twee keer de Europa League.

En het werd een glorieuze terugkeer, want Hazard liet zich op fraaie wijze opmerken. Hij pikte immers zijn doelpuntje mee door een vrije trap netjes in het doel te krullen.

Mooie goal van Hazard?

Meest recent

Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

32
32
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

33
33
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

129
129
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

209
209
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

49
49
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

298
298
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

108
108
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

735
735
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

160
160
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

654
654
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

67
67
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

173
173
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

228
228
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

86
86
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

180
180
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

576
576
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

69
69
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

32
32
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

267
267
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

562
562
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

211
211
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

175
175
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

150
150
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

98
98

Meer sportnieuws