Eden Hazard steelt de show bij terugkeer op Stamford Bridge

191
Eden Hazard steelt de show bij terugkeer op Stamford Bridge

De Rode Duivels beginnen straks op het EK aan hun eerste toernooi van het tijdperk na de zogenaamde 'gouden generatie'. Na het mislukte WK in Qatar zwaaiden immers heel wat internationals af. Eén van de eersten was Eden Hazard, die zowat een jaar later ook een punt achter zijn profcarrière zette.

Kort na het WK had Hazard al laten weten dat hij niet meer beschikbaar zou zijn voor de nationale ploeg. Op het einde van het seizoen werd vervolgens zijn nog één jaar lopende contract bij Real Madrid en onderling overleg ontbonden. Enkele maanden later, in oktober 2023, kwam vervolgens de officiële bevestiging dat hij stopte als profvoetballer.

LEES OOK: Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Hazard keert terug op Stamford Bridge...

Maar sindsdien zagen we Hazard wel nog een paar keer in actie. Hij draaft immers wel nog regelmatig op in benefietwedstrijden en dat deed hij zondag nog eens. Hij nam immers deel aan Soccer Aid, een Britse benefietwedstrijd waarvan de opbrengsten naar Unicef gaan.

Hazard draafde er op aan de zijde van andere vedetten als Alessandro Del Piero, Theo Walcott en sprintwonder Usain Bolt. Dat deed hij bovendien op bekend terrein, want de match werd gespeeld op Stamford Bridge. Dat is natuurlijk de thuishaven van Chelsea, waar Hazard tussen 2012 en 2019 de beste periode uit zijn carrière beleefde.

...en pakt uit met fraaie goal

Het was de eerste keer dat onze landgenoot terugkeerde naar de thuishaven van zijn oude club, voor wie hij in 352 matchen 110 keer scoorde en 85 assists gaf. Met Chelsea won Hazard ook twee titels, een FA Cup, een League Cup en twee keer de Europa League.

En het werd een glorieuze terugkeer, want Hazard liet zich op fraaie wijze opmerken. Hij pikte immers zijn doelpuntje mee door een vrije trap netjes in het doel te krullen.

Mooie goal van Hazard?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

47
47
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

71
71
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

11
11
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

41
41
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

25
25
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

92
92
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

53
53
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

21
21
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

13
13
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

384
384
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

79
79
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

88
88
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

61
61
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

157
157
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

291
291
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

99
99
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

332
332
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

155
155
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

56
56
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

41
41

Meer sportnieuws