Eden Hazard steelt de show bij terugkeer op Stamford Bridge

door
Eden Hazard steelt de show bij terugkeer op Stamford Bridge

De Rode Duivels beginnen straks op het EK aan hun eerste toernooi van het tijdperk na de zogenaamde 'gouden generatie'. Na het mislukte WK in Qatar zwaaiden immers heel wat internationals af. Eén van de eersten was Eden Hazard, die zowat een jaar later ook een punt achter zijn profcarrière zette.

Kort na het WK had Hazard al laten weten dat hij niet meer beschikbaar zou zijn voor de nationale ploeg. Op het einde van het seizoen werd vervolgens zijn nog één jaar lopende contract bij Real Madrid en onderling overleg ontbonden. Enkele maanden later, in oktober 2023, kwam vervolgens de officiële bevestiging dat hij stopte als profvoetballer.

LEES OOK: Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Hazard keert terug op Stamford Bridge...

Maar sindsdien zagen we Hazard wel nog een paar keer in actie. Hij draaft immers wel nog regelmatig op in benefietwedstrijden en dat deed hij zondag nog eens. Hij nam immers deel aan Soccer Aid, een Britse benefietwedstrijd waarvan de opbrengsten naar Unicef gaan.

Hazard draafde er op aan de zijde van andere vedetten als Alessandro Del Piero, Theo Walcott en sprintwonder Usain Bolt. Dat deed hij bovendien op bekend terrein, want de match werd gespeeld op Stamford Bridge. Dat is natuurlijk de thuishaven van Chelsea, waar Hazard tussen 2012 en 2019 de beste periode uit zijn carrière beleefde.

...en pakt uit met fraaie goal

Het was de eerste keer dat onze landgenoot terugkeerde naar de thuishaven van zijn oude club, voor wie hij in 352 matchen 110 keer scoorde en 85 assists gaf. Met Chelsea won Hazard ook twee titels, een FA Cup, een League Cup en twee keer de Europa League.

En het werd een glorieuze terugkeer, want Hazard liet zich op fraaie wijze opmerken. Hij pikte immers zijn doelpuntje mee door een vrije trap netjes in het doel te krullen.

Mooie goal van Hazard?

Meest recent

'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

21
21
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck in totale shock

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

18
18
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

19
19
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

16
16
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

153
153
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

98
98
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

273
273
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

173
173
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

145
145
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

60
60
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

245
245
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

296
296
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

323
323
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

81
81
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

433
433
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

372
372
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

461
461
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

223
223
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

108
108
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

209
209
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

81
81
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

422
422
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

656
656
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

94
94
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

312
312

Meer sportnieuws