'Eerste aanwinst Kompany nadert: Bayern legt bod neer'

145 stemmen
'Eerste aanwinst Kompany nadert: Bayern legt bod neer'

Vincent Kompany is intussen goed begonnen aan zijn werk bij Bayern München. Zijn eerste taak wordt om samen met het clubbestuur een spelerskern samen te stellen die volgend seizoen weer prijzen kan pakken. De voorbije weken werden al heel wat spelers aan Bayern gelinkt.

Maar in één dossier lijkt de Duitse grootmacht nu echt wel door te drukken. Bayern wil deze zomer immers absoluut een nieuwe nummer zes binnenhalen. Dat stond al langer op de verlanglijst en is nu echt wel nodig, want Joshua Kimmich gaat ook zijn laatste contractjaar in en vertrekt mogelijk.

LEES OOK: 'Bayern in actie: ruildeal bezorgt Kompany nieuwe steunpilaar'

Bayern legt bod neer voor Palhinha

Vanuit Duitsland werd al gemeld dat Kompany zijn zegen gegeven heeft voor de komst van João Palhinha, die ook vorige zomer al hoog op de lijst van Bayern stond. Ze vonden toen zelfs een persoonlijk akkoord met de Portugees, maar konden in het slot van de zomermercato zijn club Fulham niet meer overtuigen om mee te werken aan een transfer.

Nu zijn ze er echter veel sneller bij. Het betrouwbare The Athletic komt immers met het nieuws dat Bayern intussen al een eerste bod neergelegd heeft bij Fulham. Dat zou 35 miljoen euro bedragen. Wellicht zal dat nog niet genoeg zijn om de Engelsen te overtuigen, maar de onderhandelingen zijn daarmee wel opgestart.

Fulham wil bij goed bod meewerken

Bovendien lieten ze bij Fulham ook al uitschijnen dat ze bij een goed bod bereid zijn om mee te werken aan een transfer. Ze plukten de 28-jarige Palhinha in de zomer van 2022 voor 22 miljoen euro weg bij Sporting CP, maar ze willen ook niet met een ongelukkige speler achterblijven.

De slaagkansen van Bayern lijken dus zeer reëel te zijn. Maar zelfs als de komst van Palhinha in orde komt, ligt er nog veel huiswerk op de plank in Beieren.

🚀

Zou hij een goede aanwinst zijn voor Bayern?

Meest recent

Nieuwe coach voor Liverpool: "Er is maar één man"

Amper een jaar nadat hij de club naar de titel had geloodst, is het verhaal van Arne Slot bij ...

1
1
De Condé maakt agenda vrij: heftige transferzomer Genk

KRC Genk strijd zondagavond tegen AA Gent voor het laatste Europese ticket. Maar ongeacht de ...

44
44
'Nieuwe club Van Bommel: niemand zag dit aankomen'

Sins Mark van Bommel zo'n twee jaar geleden door de grote poort vertrok bij Antwerp FC, zit de ...

169
169
'Garcia krijgt cruciaal nieuws over toekomst bij Duivels'

Rudi Garcia maakt zich op voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Voor de ...

179
179
TRANSFERUURTJE: 'Bliksemaftocht Jashari, Genk wil international'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

201
201
KRC Genk-smaakmaker hint naar enorme transferwending

KRC Genk moet nog Europees voetbal over de streep zien te trekken tegen KAA Gent. De Limburgers ...

141
141
KAA Gent-fans clashen met speler: “Dat gaat te ver”

KAA Gent speelt een levensbelangrijke barragewedstrijd tegen KRC Genk. De Buffalo’s kunnen nog ...

123
123
Toby Alderweireld roept grote schande na CL-finale

Paris Saint-Germain heeft voor het tweede jaar op rij de Champions League gewonnen. Arsenal kwam op ...

126
126
El Ouahdi onthult last-minute poging KBVB: harde afwijzing

De Rode Duivels zagen de afgelopen maanden heel wat spelers voor een ander land kiezen. De keuze van ...

166
166
Chelsea maakt Arsenal en Trossard compleet belachelijk

Arsenal stond dicht bij zijn eerste Champions League. De Londenaren kwamen op voorsprong, maar PSG ...

114
114
‘Grote stunt als opvolger Wouter Vrancken bij STVV?’

Sint-Truiden VV was dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. Onder Wouter ...

360
360
Pijnlijk verdict Verschaeren: “Wie zit op hem te wachten?"

RSC Anderlecht zal een aantal spelers de club zien verlaten. Gilles De Bilde sprak bij DAZN over ...

366
366
Transfers tussen Club en Feyenoord: Rigaux reageert

Dévy Rigaux is de nieuwe sportief directeur van Feyenoord. Hij kwam over van Club Brugge. ...

207
207
‘Standard zoekt geld: topspelers in de kijker’

Standard is op zoek naar versterking en er worden veel namen genoemd. Ook aan uitgaande zijde gaat ...

183
183
Stijnen terug naar Club Brugge? "Misplaatste arrogantie"

Bij Club Brugge haalden ze Ivan Leko terug als coach en die bezorgde hen de landstitel. Er is nog ...

334
334
Praet kan cirkel rondmaken met emotionele transfer

Dennis Praet nam afscheid van Royal Antwerp FC. De ervaren ex-Rode Duivel kende een anonieme periode ...

374
374
Inter vernedert Club met Stankovic-bom: “Dit doet pijn”

Club Brugge dreigt één van zijn strafste transfers van het seizoen alweer kwijt te ...

1129
1129
“Lukaku naar Anderlecht? Ik zou het niet doen”

RSC Anderlecht hoopt Romelu Lukaku zo snel mogelijk te zien terugkeren, maar de spits en zijn ...

313
313
Club Brugge twijfelt: drie 'eigen' jongens op weg naar de uitgang?

Club Brugge gaat deze zomer heel wat spelers verliezen. Er zijn vooral sterkhouders die de club gaan ...

602
602
Twee teleurstellingen bij Anderlecht: houden of verkopen?

Bij RSC Anderlecht moéten zeker geen zestien spelers weg. Dergelijke lijstjes worden snel ...

470
470
Arteta ook grootmoedig: "PSG is de beste ter wereld"

De voorbije jaren faalde Arsenal regelmatig in 'money time', maar dit seizoen moest anders worden. ...

102
102
Enorme domper Schotland: ster moet afhaken voor WK

Elf dagen voor de start van het toernooi zijn de meeste WK-deelnemers begonnen aan hun ...

54
54
Luis Enrique schaart zich in bijzonder fraai rijtje

Paris Saint-Germain blijft de primus van Europa. Het heeft zaterdagavond immers zijn titel in de ...

61
61
Arteta voelt zich bekocht: "Als ik die fase terugzie..."

Nadat ze al de titel in de Premier League in de wacht gesleept hadden, droomde Arsenal ervan om ook ...

275
275
CL-zege met zwart randje: rellen met PSG-fans in Parijs

Paris Saint-Germain heeft zaterdagavond voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht ...

79
79

Meer sportnieuws