'Eerste aanwinst Kompany nadert: Bayern legt bod neer'

door
'Eerste aanwinst Kompany nadert: Bayern legt bod neer'

Vincent Kompany is intussen goed begonnen aan zijn werk bij Bayern München. Zijn eerste taak wordt om samen met het clubbestuur een spelerskern samen te stellen die volgend seizoen weer prijzen kan pakken. De voorbije weken werden al heel wat spelers aan Bayern gelinkt.

Maar in één dossier lijkt de Duitse grootmacht nu echt wel door te drukken. Bayern wil deze zomer immers absoluut een nieuwe nummer zes binnenhalen. Dat stond al langer op de verlanglijst en is nu echt wel nodig, want Joshua Kimmich gaat ook zijn laatste contractjaar in en vertrekt mogelijk.

LEES OOK: 'Strijd De Cat helemaal los: transfergesprekken lopen al'

Bayern legt bod neer voor Palhinha

Vanuit Duitsland werd al gemeld dat Kompany zijn zegen gegeven heeft voor de komst van João Palhinha, die ook vorige zomer al hoog op de lijst van Bayern stond. Ze vonden toen zelfs een persoonlijk akkoord met de Portugees, maar konden in het slot van de zomermercato zijn club Fulham niet meer overtuigen om mee te werken aan een transfer.

Nu zijn ze er echter veel sneller bij. Het betrouwbare The Athletic komt immers met het nieuws dat Bayern intussen al een eerste bod neergelegd heeft bij Fulham. Dat zou 35 miljoen euro bedragen. Wellicht zal dat nog niet genoeg zijn om de Engelsen te overtuigen, maar de onderhandelingen zijn daarmee wel opgestart.

Fulham wil bij goed bod meewerken

Bovendien lieten ze bij Fulham ook al uitschijnen dat ze bij een goed bod bereid zijn om mee te werken aan een transfer. Ze plukten de 28-jarige Palhinha in de zomer van 2022 voor 22 miljoen euro weg bij Sporting CP, maar ze willen ook niet met een ongelukkige speler achterblijven.

De slaagkansen van Bayern lijken dus zeer reëel te zijn. Maar zelfs als de komst van Palhinha in orde komt, ligt er nog veel huiswerk op de plank in Beieren.

Zou hij een goede aanwinst zijn voor Bayern?

Meest recent

Vriendin Vanheusden deelt bericht dat door merg en been gaat

Enorm droevig nieuws voor het Belgische voetbal. Zinho Vanheusden (26), ooit één van ...

103
103
Moris sneert naar RSCA en Standard: "Angstaanjagend"

Anthony Moris verliet Union SG afgelopen zomer door de grote poort. Na een landstitel trok hij naar ...

28
28
'Union SG baalt: gigantische tegenvaller loert om de hoek'

Union SG is de afgelopen jaren door een zeer goed beleid uitgegroeid tot een stabiele Belgische ...

29
29
Julie Vanloo laat tranen rollen: Club-fans diep geraakt

Het was een emotionele klap die tot in de harten van de Club Brugge-fans aankwam. Julie Vanloo, ...

33
33
Mannaert, opgelet: Congo aast wéér op jonge Duivel

Vincent Mannaert moet héél erg opletten met Congo, want zij plukten al heel wat ...

32
32
Beter bij Antwerp gebleven? Chery krijgt de volle laag

Royal Antwerp FC verloor afgelopen zomer heel veel kwaliteit, waaronder Tjaronn Chery. Die keerde ...

67
67
'Stadiondossiers Club en RSCA: verrassende evolutie'

Bij Club Brugge en RSC Anderlecht is het duidelijk dat beide clubs nood hebben aan een groter en ...

366
366
STVV valt internationaal op: "Of er een transfer volgt?"

STVV is dit seizoen een van de best voetballende ploegen in de Jupiler Pro League en ze staan ...

32
32
Martinez velt verrassend oordeel over rode kaart Ronaldo

Cristiano Ronaldo liet zijn ploeg in de steek tegen Ierland. De 40-jarige Portugese aanvaller kreeg ...

82
82
De Cat zet Duitsland op z’n kop: hij stormt op één club af

Nathan De Cat is in één klap geen Anderlecht-projectje meer, maar de inzet van een ...

309
309
'Verschueren verrast: pikant transferoffensief bij Anderlecht'

Michael Verschueren sprak voor de match tegen Club Brugge uitgebreid met de media. De voorzitter van ...

330
330
Blunder Garcia? Coach 'vergeet' twee doelpuntenmachines

Bij de Rode Duivels is er toch een probleem in de spits. Romelu Lukaku is out, Charles De Ketelaere ...

167
167
Flop van Antwerp moet redder in nood worden bij Oranje

Nederland zoekt al vele jaren naar een absolute klepper als centrumspits. Cody Gakpo en Memphis ...

63
63
'Anderlecht schakelt door: winterse toptransfer hangende'

RSC Anderlecht speelde twee goede matchen tegen KV Mechelen en Club Brugge, maar daarmee zijn niet ...

294
294
Garcia keihard: twee Rode Duivels zien WK wegglippen

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Dat is ook zo bij de Rode Duivels sinds Rudi Garcia Domenico Tedesco ...

221
221
Ronaldo toont kleinste kantje: zware gevolgen dreigen

Het Portugal van bondscoach Roberto Martinez had gehoopt om donderdagavond zijn WK-ticket officieel ...

133
133
JPL terug op Telenet en Proximus? Club mengt zich in DAZN-soap

De soap rond de televisierechten in het Belgische voetbal blijft de gemoederen bedaren. Binnen de ...

881
881
Rode Ronaldo kookt over in afgang Portugal, Italiaans drama dreigt

Portugal is er donderdagavond niet in geslaagd zijn WK-ticket te bemachtigen. De ploeg van ...

179
179
Matte Smets terug Rode Duivel? Scherpe voorwaarde gesteld

De nationale beloften staan vrijdag voor een sleutelduel tegen Oostenrijk in hun ...

115
115
'Club breekt alle records: transferdeal van 45 miljoen'

Club Brugge KV haalde in de voorbije transferperiode weer een riante som op dankzij de verkoop van ...

762
762
"Kan Ballon d'Or winnen"- Rode Duivel verbluft voetbalwereld

De Rode Duivels zullen het in de komende interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein zonder onder ...

140
140
'Strijd De Cat helemaal los: transfergesprekken lopen al'

Met Nathan De Cat heeft RSC Anderlecht opnieuw een absoluut goudklompje uit de eigen opleiding in ...

396
396
Supertransfer Fofana in januari? Lyon-CEO reageert

De Rode Duivels zullen tijdens de huidige interland-periode geen beroep kunnen doen op de ...

203
203
Sels of Lammens? "Hij moet in doel starten bij Duivels"

De Rode Duivels zijn donderdag afgereisd naar Kazachstan. Daar willen ze zich zaternamiddag ...

285
285
Noorwegen virtueel naar WK: krankzinnige cijfers Haaland

Het heeft er alle schijn van dat Noorwegen straks voor het eerst sinds 1998 zal deelnemen aan de ...

137
137

Meer sportnieuws