'Eerste aanwinst Kompany nadert: Bayern legt bod neer'

145
'Eerste aanwinst Kompany nadert: Bayern legt bod neer'

Vincent Kompany is intussen goed begonnen aan zijn werk bij Bayern München. Zijn eerste taak wordt om samen met het clubbestuur een spelerskern samen te stellen die volgend seizoen weer prijzen kan pakken. De voorbije weken werden al heel wat spelers aan Bayern gelinkt.

Maar in één dossier lijkt de Duitse grootmacht nu echt wel door te drukken. Bayern wil deze zomer immers absoluut een nieuwe nummer zes binnenhalen. Dat stond al langer op de verlanglijst en is nu echt wel nodig, want Joshua Kimmich gaat ook zijn laatste contractjaar in en vertrekt mogelijk.

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Bayern legt bod neer voor Palhinha

Vanuit Duitsland werd al gemeld dat Kompany zijn zegen gegeven heeft voor de komst van João Palhinha, die ook vorige zomer al hoog op de lijst van Bayern stond. Ze vonden toen zelfs een persoonlijk akkoord met de Portugees, maar konden in het slot van de zomermercato zijn club Fulham niet meer overtuigen om mee te werken aan een transfer.

Nu zijn ze er echter veel sneller bij. Het betrouwbare The Athletic komt immers met het nieuws dat Bayern intussen al een eerste bod neergelegd heeft bij Fulham. Dat zou 35 miljoen euro bedragen. Wellicht zal dat nog niet genoeg zijn om de Engelsen te overtuigen, maar de onderhandelingen zijn daarmee wel opgestart.

Fulham wil bij goed bod meewerken

Bovendien lieten ze bij Fulham ook al uitschijnen dat ze bij een goed bod bereid zijn om mee te werken aan een transfer. Ze plukten de 28-jarige Palhinha in de zomer van 2022 voor 22 miljoen euro weg bij Sporting CP, maar ze willen ook niet met een ongelukkige speler achterblijven.

De slaagkansen van Bayern lijken dus zeer reëel te zijn. Maar zelfs als de komst van Palhinha in orde komt, ligt er nog veel huiswerk op de plank in Beieren.

Zou hij een goede aanwinst zijn voor Bayern?

Meest recent

Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

0
0
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

9
9
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

41
41
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

42
42
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

43
43
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

33
33
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

14
14
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

17
17
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

25
25
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

102
102
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

30
30
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

215
215
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

100
100
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

202
202
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

70
70
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

66
66
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

230
230
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

57
57
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

107
107
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

50
50
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

267
267
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

57
57
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

104
104
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

215
215
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

150
150

Meer sportnieuws