'Eerste aanwinst Kompany nadert: Bayern legt bod neer'

door
'Eerste aanwinst Kompany nadert: Bayern legt bod neer'

Vincent Kompany is intussen goed begonnen aan zijn werk bij Bayern München. Zijn eerste taak wordt om samen met het clubbestuur een spelerskern samen te stellen die volgend seizoen weer prijzen kan pakken. De voorbije weken werden al heel wat spelers aan Bayern gelinkt.

Maar in één dossier lijkt de Duitse grootmacht nu echt wel door te drukken. Bayern wil deze zomer immers absoluut een nieuwe nummer zes binnenhalen. Dat stond al langer op de verlanglijst en is nu echt wel nodig, want Joshua Kimmich gaat ook zijn laatste contractjaar in en vertrekt mogelijk.

LEES OOK: Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Bayern legt bod neer voor Palhinha

Vanuit Duitsland werd al gemeld dat Kompany zijn zegen gegeven heeft voor de komst van João Palhinha, die ook vorige zomer al hoog op de lijst van Bayern stond. Ze vonden toen zelfs een persoonlijk akkoord met de Portugees, maar konden in het slot van de zomermercato zijn club Fulham niet meer overtuigen om mee te werken aan een transfer.

Nu zijn ze er echter veel sneller bij. Het betrouwbare The Athletic komt immers met het nieuws dat Bayern intussen al een eerste bod neergelegd heeft bij Fulham. Dat zou 35 miljoen euro bedragen. Wellicht zal dat nog niet genoeg zijn om de Engelsen te overtuigen, maar de onderhandelingen zijn daarmee wel opgestart.

Fulham wil bij goed bod meewerken

Bovendien lieten ze bij Fulham ook al uitschijnen dat ze bij een goed bod bereid zijn om mee te werken aan een transfer. Ze plukten de 28-jarige Palhinha in de zomer van 2022 voor 22 miljoen euro weg bij Sporting CP, maar ze willen ook niet met een ongelukkige speler achterblijven.

De slaagkansen van Bayern lijken dus zeer reëel te zijn. Maar zelfs als de komst van Palhinha in orde komt, ligt er nog veel huiswerk op de plank in Beieren.

🚀 FC Bayern München-fans lezen nu:

Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer
112

Zou hij een goede aanwinst zijn voor Bayern?

Meest recent

Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

5
5
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

22
22
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

25
25
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

83
83
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

40
40
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

61
61
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

53
53
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

43
43
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

254
254
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

282
282
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

200
200
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

52
52
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

56
56
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

53
53
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

257
257
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

440
440
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

173
173
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

112
112
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

249
249
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

533
533
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

426
426
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

118
118
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

419
419
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

486
486
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

130
130

Meer sportnieuws