'Eerste aanwinst Kompany nadert: Bayern legt bod neer'

145 stemmen
'Eerste aanwinst Kompany nadert: Bayern legt bod neer'

Vincent Kompany is intussen goed begonnen aan zijn werk bij Bayern München. Zijn eerste taak wordt om samen met het clubbestuur een spelerskern samen te stellen die volgend seizoen weer prijzen kan pakken. De voorbije weken werden al heel wat spelers aan Bayern gelinkt.

Maar in één dossier lijkt de Duitse grootmacht nu echt wel door te drukken. Bayern wil deze zomer immers absoluut een nieuwe nummer zes binnenhalen. Dat stond al langer op de verlanglijst en is nu echt wel nodig, want Joshua Kimmich gaat ook zijn laatste contractjaar in en vertrekt mogelijk.

LEES OOK: ‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Bayern legt bod neer voor Palhinha

Vanuit Duitsland werd al gemeld dat Kompany zijn zegen gegeven heeft voor de komst van João Palhinha, die ook vorige zomer al hoog op de lijst van Bayern stond. Ze vonden toen zelfs een persoonlijk akkoord met de Portugees, maar konden in het slot van de zomermercato zijn club Fulham niet meer overtuigen om mee te werken aan een transfer.

Nu zijn ze er echter veel sneller bij. Het betrouwbare The Athletic komt immers met het nieuws dat Bayern intussen al een eerste bod neergelegd heeft bij Fulham. Dat zou 35 miljoen euro bedragen. Wellicht zal dat nog niet genoeg zijn om de Engelsen te overtuigen, maar de onderhandelingen zijn daarmee wel opgestart.

Fulham wil bij goed bod meewerken

Bovendien lieten ze bij Fulham ook al uitschijnen dat ze bij een goed bod bereid zijn om mee te werken aan een transfer. Ze plukten de 28-jarige Palhinha in de zomer van 2022 voor 22 miljoen euro weg bij Sporting CP, maar ze willen ook niet met een ongelukkige speler achterblijven.

De slaagkansen van Bayern lijken dus zeer reëel te zijn. Maar zelfs als de komst van Palhinha in orde komt, ligt er nog veel huiswerk op de plank in Beieren.

🚀 FC Bayern München-fans lezen nu:

‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’
944

Zou hij een goede aanwinst zijn voor Bayern?

Meest recent

'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

17
17
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

47
47
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

152
152
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

24
24
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

103
103
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

329
329
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

499
499
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

46
46
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

78
78
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

97
97
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

261
261
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

48
48
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

15
15
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

42
42
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

363
363
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

185
185
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

120
120
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

578
578
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

481
481
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

180
180
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

92
92
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

99
99
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

220
220
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

77
77
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

135
135

Meer sportnieuws