Vervangers Meunier: Drie JPL-opties of toch vertrouweling?

691 stemmen
Vervangers Meunier: Drie JPL-opties of toch vertrouweling?

Thomas Meunier moet officieel verstek geven voor het EK in Duitsland. De back viel in de oefenwedstrijd tegen Luxemburg (3-0) uit met een blessure en zal niet mee afreizen met de selectie van Domenico Tedesco.

De bondscoach kan nog steeds een vervanger oproepen en had zelfs nog een plekje vrij in de selectie. Het is niet duidelijk of de keuzeheer weldegelijk een vervanger zal oproepen, maar Het Nieuwsblad schuift alvast enkele namen naar voren.

Koni De Winter kreeg nog niet zo lang geleden zijn kans, maar viel net naast de selectie. De Winter is van nature een centrale verdediger, maar kan ook op de flanken uit de voeten. Verder zijn er ook opties uit de Jupiler Pro League. Hugo Siquet (Cercle Brugge) en Kyriani Sabbe (Club Brugge) worden genoemd.

LEES OOK: Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Of toch vertrouwde naam?

Of moet Tedesco, indien hij een vervanger zal oproepen, toch kiezen voor een vertrouwde naam. Alexis Saelemaekers kende een sterk seizoen bij Bologna en is een polyvalente optie terwijl Olivier Deman al eens werd uitgetest op de linksbackpositie. De laatste optie die wordt gesuggereerd is Alessio Castro-Montes.

De back van kende een straf seizoen bij Union SG en bondscoach Tedesco liet eerder al weten hem in de gaten te houden. Castro-Montes is overigens op huwelijksreis tot eind juni. Tedesco heeft aldus opties genoeg, maar zal hij die ook gebruiken? Voorlopig ziet het er naar uit dat hij niemand zal oproepen.

Blessuregevallen

Met Jan Vertonghen, Arthur Theate en Youri Tielemans zijn er nog blessuregevallen nog voor de start van het EK. Ook Axel Witsel viel in de wedstrijd tegen Luxemburg uit, maar zou enkel uit voorzorg zijn gewisseld. Zo heeft Tedesco nog voor de eerste wedstrijd in de groepsfase kopzorgen.

Moet Tedesco een vervanger oproepen?

Meest recent

Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

12
12
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

99
99
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

197
197
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

236
236
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

165
165
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

187
187
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

116
116
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

122
122
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

258
258
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

245
245
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

102
102
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

39
39
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

84
84
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

554
554
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

195
195
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

443
443
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

518
518
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

179
179
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

97
97
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

243
243
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

146
146
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

90
90
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

340
340
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

258
258
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

110
110

Meer sportnieuws