Fikse transfertegenslag Anderlecht: 'Moeizame gesprekken'

door
Fikse transfertegenslag Anderlecht: 'Moeizame gesprekken'

RSC Anderlecht maakt veel gebruik van huurdeals de afgelopen seizoenen. Met Thomas Delaney en Ludwig Augustinsson heeft het twee Scandinaviërs van Sevilla gehuurd. Het Laatste Nieuws geeft een update over de situatie. 

Anderlecht zou Delaney en Augustinsson ook graag behouden, maar de onderhandelingen verlopen naar verluidt moeizaam. Als paars-wit het duo definitief wil binnenhalen zal het financieel nog een versnelling hoger moeten schakelen.

In het contract van Delaney was een clausule opgenomen waar hij bij een akkoord tussen Sevilla en Anderlecht voor twee extra seizoenen zou kunnen bijtekenen. Afgelopen seizoen gaf de Spaanse club financieel al een beetje toe, maar nu zou paars-wit het volledige loon plus een transfersom moeten betalen. Sevilla zou bijna twee miljoen euro vragen voor de 33-jarige Deen.

Voor Augustinsson was er geen aankoopoptie in het contract bedongen. Anderlecht moet daarom onderhandelen met Sevilla, maar die gesprekken verlopen allesbehalve vlot. De Zweed wil graag in het Lotto Park blijven, maar Anderlecht zal enkel een lager salaris dan de Spaanse club kunnen voorleggen. De back heeft nog een jaar op zijn contract bij Sevilla staan.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

Investering waard?

Bij Anderlecht is men nu de balans aan het opmaken of beide spelers de fikse investering waard zijn. Zowel Delaney als Augustinsson zijn al dertig en een transfersom zal in de toekomst niet meer van toepassing zijn. De dossiers zijn voorlopig nog actief, maar er klinken toch twijfels bij Anderlecht.

Delaney speelde afgelopen seizoen in totaal 25 wedstrijden voor Anderlecht waarin hij één keer wist te scoren en één assist gaf. Augustinsson kwam in totaal 32 keer in actie met vier assists.

Moet Anderlecht beide spelers behouden?

Meest recent

'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

5
5
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

22
22
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

10
10
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

72
72
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

145
145
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

138
138
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

50
50
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

119
119
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

57
57
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

44
44
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

93
93
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

276
276
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

243
243
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

33
33
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

140
140
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

467
467
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

353
353
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1231
1231
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

676
676
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

246
246
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

178
178
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

381
381
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

173
173
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

343
343
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

282
282

Meer sportnieuws