Fikse transfertegenslag Anderlecht: 'Moeizame gesprekken'

door stemmen
Fikse transfertegenslag Anderlecht: 'Moeizame gesprekken'

RSC Anderlecht maakt veel gebruik van huurdeals de afgelopen seizoenen. Met Thomas Delaney en Ludwig Augustinsson heeft het twee Scandinaviërs van Sevilla gehuurd. Het Laatste Nieuws geeft een update over de situatie. 

Anderlecht zou Delaney en Augustinsson ook graag behouden, maar de onderhandelingen verlopen naar verluidt moeizaam. Als paars-wit het duo definitief wil binnenhalen zal het financieel nog een versnelling hoger moeten schakelen.

In het contract van Delaney was een clausule opgenomen waar hij bij een akkoord tussen Sevilla en Anderlecht voor twee extra seizoenen zou kunnen bijtekenen. Afgelopen seizoen gaf de Spaanse club financieel al een beetje toe, maar nu zou paars-wit het volledige loon plus een transfersom moeten betalen. Sevilla zou bijna twee miljoen euro vragen voor de 33-jarige Deen.

Voor Augustinsson was er geen aankoopoptie in het contract bedongen. Anderlecht moet daarom onderhandelen met Sevilla, maar die gesprekken verlopen allesbehalve vlot. De Zweed wil graag in het Lotto Park blijven, maar Anderlecht zal enkel een lager salaris dan de Spaanse club kunnen voorleggen. De back heeft nog een jaar op zijn contract bij Sevilla staan.

LEES OOK: Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

Investering waard?

Bij Anderlecht is men nu de balans aan het opmaken of beide spelers de fikse investering waard zijn. Zowel Delaney als Augustinsson zijn al dertig en een transfersom zal in de toekomst niet meer van toepassing zijn. De dossiers zijn voorlopig nog actief, maar er klinken toch twijfels bij Anderlecht.

Delaney speelde afgelopen seizoen in totaal 25 wedstrijden voor Anderlecht waarin hij één keer wist te scoren en één assist gaf. Augustinsson kwam in totaal 32 keer in actie met vier assists.

Moet Anderlecht beide spelers behouden?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
Bekerstress bij RSCA: cruciale update uit ziekenboeg

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

3
3
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

29
29
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

29
29
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

114
114
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

151
151
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

120
120
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

116
116
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

447
447
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

645
645
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

386
386
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

199
199
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

119
119
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

79
79
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

204
204
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

404
404
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

190
190
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

34
34
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

289
289
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

275
275
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

428
428
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

432
432
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

293
293
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

47
47
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

168
168

Meer sportnieuws