Fikse transfertegenslag Anderlecht: 'Moeizame gesprekken'

door
Fikse transfertegenslag Anderlecht: 'Moeizame gesprekken'

RSC Anderlecht maakt veel gebruik van huurdeals de afgelopen seizoenen. Met Thomas Delaney en Ludwig Augustinsson heeft het twee Scandinaviërs van Sevilla gehuurd. Het Laatste Nieuws geeft een update over de situatie. 

Anderlecht zou Delaney en Augustinsson ook graag behouden, maar de onderhandelingen verlopen naar verluidt moeizaam. Als paars-wit het duo definitief wil binnenhalen zal het financieel nog een versnelling hoger moeten schakelen.

In het contract van Delaney was een clausule opgenomen waar hij bij een akkoord tussen Sevilla en Anderlecht voor twee extra seizoenen zou kunnen bijtekenen. Afgelopen seizoen gaf de Spaanse club financieel al een beetje toe, maar nu zou paars-wit het volledige loon plus een transfersom moeten betalen. Sevilla zou bijna twee miljoen euro vragen voor de 33-jarige Deen.

Voor Augustinsson was er geen aankoopoptie in het contract bedongen. Anderlecht moet daarom onderhandelen met Sevilla, maar die gesprekken verlopen allesbehalve vlot. De Zweed wil graag in het Lotto Park blijven, maar Anderlecht zal enkel een lager salaris dan de Spaanse club kunnen voorleggen. De back heeft nog een jaar op zijn contract bij Sevilla staan.

LEES OOK: Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

Investering waard?

Bij Anderlecht is men nu de balans aan het opmaken of beide spelers de fikse investering waard zijn. Zowel Delaney als Augustinsson zijn al dertig en een transfersom zal in de toekomst niet meer van toepassing zijn. De dossiers zijn voorlopig nog actief, maar er klinken toch twijfels bij Anderlecht.

Delaney speelde afgelopen seizoen in totaal 25 wedstrijden voor Anderlecht waarin hij één keer wist te scoren en één assist gaf. Augustinsson kwam in totaal 32 keer in actie met vier assists.

Moet Anderlecht beide spelers behouden?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

107
107
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

0
0
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

50
50
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

13
13
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

155
155
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

123
123
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

127
127
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

26
26
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

98
98
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

89
89
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

36
36
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

118
118
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

70
70
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

306
306
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

75
75
Aardschok in Premier League: VAR afgemaakt na 17 replays

De overwinning van Arsenal op het veld van West Ham United zindert nog ferm na. In het absolute slot ...

83
83
Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

De titelstrijd is enorm spannend. Club Brugge is de leider in de Champions Play-Offs, maar Union SG ...

160
160
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

315
315
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

133
133
Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Ondanks wisselvallige play-offs ligt KRC Genk nog steeds op koers om in de barrages te strijden voor ...

220
220
'Club keert kart volledig: play-offs plots weer op tafel'

Er is de voorbije maanden al heel wat discussie geweest over de competitiehervorming in de Jupiler ...

715
715
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

67
67
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

440
440
Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

RSC Anderlecht is vanaf vandaag voluit bezig met de bekerfinale. Thorgan Hazard startte op de bank ...

139
139
Vandenbempt snoeihard voor AA Gent en Anderlecht

AA Gent - Anderlecht eindigde op 1-1. Het was een wedstrijd met te weinig goed voetbal en toch wat ...

271
271
Vanderbiest over cruciale topper: "Dan doe je helemaal mee"

KV Mechelen verloor met 3-0 op het veld van Union SG. De Maneblussers zagen RSC Anderlecht zo een ...

173
173

Meer sportnieuws