Fikse transfertegenslag Anderlecht: 'Moeizame gesprekken'

door
Fikse transfertegenslag Anderlecht: 'Moeizame gesprekken'

RSC Anderlecht maakt veel gebruik van huurdeals de afgelopen seizoenen. Met Thomas Delaney en Ludwig Augustinsson heeft het twee Scandinaviërs van Sevilla gehuurd. Het Laatste Nieuws geeft een update over de situatie. 

Anderlecht zou Delaney en Augustinsson ook graag behouden, maar de onderhandelingen verlopen naar verluidt moeizaam. Als paars-wit het duo definitief wil binnenhalen zal het financieel nog een versnelling hoger moeten schakelen.

In het contract van Delaney was een clausule opgenomen waar hij bij een akkoord tussen Sevilla en Anderlecht voor twee extra seizoenen zou kunnen bijtekenen. Afgelopen seizoen gaf de Spaanse club financieel al een beetje toe, maar nu zou paars-wit het volledige loon plus een transfersom moeten betalen. Sevilla zou bijna twee miljoen euro vragen voor de 33-jarige Deen.

Voor Augustinsson was er geen aankoopoptie in het contract bedongen. Anderlecht moet daarom onderhandelen met Sevilla, maar die gesprekken verlopen allesbehalve vlot. De Zweed wil graag in het Lotto Park blijven, maar Anderlecht zal enkel een lager salaris dan de Spaanse club kunnen voorleggen. De back heeft nog een jaar op zijn contract bij Sevilla staan.

LEES OOK: Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

Investering waard?

Bij Anderlecht is men nu de balans aan het opmaken of beide spelers de fikse investering waard zijn. Zowel Delaney als Augustinsson zijn al dertig en een transfersom zal in de toekomst niet meer van toepassing zijn. De dossiers zijn voorlopig nog actief, maar er klinken toch twijfels bij Anderlecht.

Delaney speelde afgelopen seizoen in totaal 25 wedstrijden voor Anderlecht waarin hij één keer wist te scoren en één assist gaf. Augustinsson kwam in totaal 32 keer in actie met vier assists.

Moet Anderlecht beide spelers behouden?

Meest recent

Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

56
56
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

56
56
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

63
63
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

128
128
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

56
56
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

113
113
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

214
214
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

345
345
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

179
179
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

122
122
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

83
83
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

334
334
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

264
264
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

252
252
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

369
369
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

92
92
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

191
191
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1151
1151
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

94
94
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

133
133
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

430
430
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

171
171
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

555
555
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

215
215
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

183
183

Meer sportnieuws