Fikse transfertegenslag Anderlecht: 'Moeizame gesprekken'

400 stemmen
Fikse transfertegenslag Anderlecht: 'Moeizame gesprekken'

RSC Anderlecht maakt veel gebruik van huurdeals de afgelopen seizoenen. Met Thomas Delaney en Ludwig Augustinsson heeft het twee Scandinaviërs van Sevilla gehuurd. Het Laatste Nieuws geeft een update over de situatie. 

Anderlecht zou Delaney en Augustinsson ook graag behouden, maar de onderhandelingen verlopen naar verluidt moeizaam. Als paars-wit het duo definitief wil binnenhalen zal het financieel nog een versnelling hoger moeten schakelen.

In het contract van Delaney was een clausule opgenomen waar hij bij een akkoord tussen Sevilla en Anderlecht voor twee extra seizoenen zou kunnen bijtekenen. Afgelopen seizoen gaf de Spaanse club financieel al een beetje toe, maar nu zou paars-wit het volledige loon plus een transfersom moeten betalen. Sevilla zou bijna twee miljoen euro vragen voor de 33-jarige Deen.

Voor Augustinsson was er geen aankoopoptie in het contract bedongen. Anderlecht moet daarom onderhandelen met Sevilla, maar die gesprekken verlopen allesbehalve vlot. De Zweed wil graag in het Lotto Park blijven, maar Anderlecht zal enkel een lager salaris dan de Spaanse club kunnen voorleggen. De back heeft nog een jaar op zijn contract bij Sevilla staan.

LEES OOK: JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Investering waard?

Bij Anderlecht is men nu de balans aan het opmaken of beide spelers de fikse investering waard zijn. Zowel Delaney als Augustinsson zijn al dertig en een transfersom zal in de toekomst niet meer van toepassing zijn. De dossiers zijn voorlopig nog actief, maar er klinken toch twijfels bij Anderlecht.

Delaney speelde afgelopen seizoen in totaal 25 wedstrijden voor Anderlecht waarin hij één keer wist te scoren en één assist gaf. Augustinsson kwam in totaal 32 keer in actie met vier assists.

Moet Anderlecht beide spelers behouden?

Meest recent

"Puur voetbal" - Alderweireld prijst één Duivel in buitenland

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

12
12
Miljoenen keren bekeken: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

19
19
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

36
36
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

336
336
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

415
415
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

102
102
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

296
296
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

156
156
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

250
250
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

184
184
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1058
1058
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

80
80
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

430
430
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

261
261
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

660
660
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

762
762
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

83
83
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

169
169
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

805
805
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

96
96
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

73
73
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

70
70
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

43
43
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

173
173
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

125
125

Meer sportnieuws