'Saelemaekers slikt gigantische transferdomper'

door
'Saelemaekers slikt gigantische transferdomper'

De Rode Duivels stomen zich op dit moment klaar voor het EK, maar een aantal internationals zullen het toernooi  vanuit hun zetel moeten volgen. Domenico Tedesco moest immers enkele stevige namen teleurstellen doordat de plaatsjes beperkt zijn. De voornaamste afwezigen in de selectie waren Michy Batshuayi en Alexis Saelemaekers.

Die laatste had nochtans een sterk seizoen gedraaid bij Bologna, maar werd het slachtoffer van zijn rol. Er liggen voor Saelemaekers bij de nationale ploeg in principe de meeste kansen op de rechtsachter, maar bij zijn club speelde nooit op die positie. Daardoor verkoos Tedesco uiteindelijk toch Meunier.

LEES OOK: 'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

Bologna gaat optie Saelemaekers toch niet lichten

Bij Bologna draafde Saelemaekers vooral op als linksbuiten, waarbij hij goed was voor vier goals en drie assists in 32 wedstrijden. Hij had daarmee een groot aandeel in de knappe vijfde plaats van zijn ploeg, die ook een ticket voor de Champions League opleverde. Saelemaekers eindigde het seizoen ook sterk en werd in april zelfs verkozen tot Speler van de Maand in de Serie A.

Desondanks moet de 24-jarige na zijn niet-selectie voor het EK nu een nieuwe domper slikken. Verschillende Italiaanse media melden immers dat Bologna verrassend genoeg zijn aankoopoptie niet zal lichten. De voorbije maanden was de verwachting nochtans dat ze niet zouden twijfelen om de vereiste 10 miljoen euro op tafel te leggen, maar het vertrek van trainer Thiago Motta heeft de situatie veranderd.

Saelemaekers moet terug naar AC Milan

Enkele dagen geleden stelde Bologna Vincenzo Italiano voor als opvolger en in diens plannen zou Saelemaekers niet voorkomen. Hij moet dus terug naar AC Milan, maar het is maar de vraag of hij daar nog een nieuwe kans zal krijgen. Het wordt niet uitgesloten, maar dat zal wellicht ook afhangen van de nieuwe coach bij de Rossoneri.

In plaats van Saelemaekers zou Italiano bij Bologna dan weer een andere oude bekende van de Jupiler Pro League willen. Hij zou immers Christian Kouamé willen meenemen van bij zijn vorige club Fiorentina. De Ivoriaan was in het seizoen 2021/22 nog aan de slag bij Anderlecht.

Moet AC Milan Saelemaekers een nieuwe kans geven?

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

11
11
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

8
8
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

41
41
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

75
75
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

247
247
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

253
253
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

164
164
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

199
199
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

180
180
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

104
104
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

118
118
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

59
59
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

168
168
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

442
442
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

375
375
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

272
272
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

132
132
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

422
422
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

93
93
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

806
806
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

284
284
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

228
228
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

175
175
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

420
420
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

158
158

Meer sportnieuws