AA Gent pakt het anders aan: Baro kondigt grote wijziging aan

383 stemmen
AA Gent pakt het anders aan: Baro kondigt grote wijziging aan

AA Gent stelde vandaag Wouter Vrancken voor als de nieuwe hoofdtrainer en Arnar Vidarsson als Sports Manager. Via de clubkanalen reageerden beiden op hun nieuwe job. AA Gent wil terug richting de Belgische top gaan.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

Verraste Vidarsson

Vidarsson was verrast met de jobaanbieding. "Toen ik dit voorstel kreeg, was mijn eerste reactie "wauw". Ik werkte al voor deze topclub en dat ik dat vanaf nu in deze functie kan doen, maakt me heel blij en trots. Er ligt een grote uitdaging voor me klaar, maar ik ben super gemotiveerd. Ik kijk er ook erg naar uit om samen te werken binnen deze nieuwe structuur. Want dat is waar we de nadruk op willen leggen: sámen iets moois neerzetten bij deze prachtige club", vertelde hij.

Bij AA Gent is er geen 'alleenheerschappij' meer. De club gaat voor een moderner beleid en wil minder afhangen van makelaars. Sam Baro gaf meer uitleg over de werking.

Andere manier van werken bij AA Gent

"Met het volste vertrouwen kunnen we met onze nieuwe structuur beginnen aan het nieuwe seizoen 2024-2025. We geloven heel sterk in de cohesie van dit team en in de verdere uitbouw van het sportieve project voor KAA Gent. Beslissingen zullen genomen worden op basis van consensus en dus gebaseerd op een samenwerkings- en overlegmodel tussen de verschillende sleutelfiguren. Ik geloof in de winnaarsmentaliteit en het positieve DNA van deze nieuwe equipe en onze volledige staf. We zullen vol overgave verder werken op de sterke fundamenten die al gelegd werden in het verleden en gaan voor mooi, attractief, dominant en aanvallend voetbal", zei hij.

Het slotwoord was voor Vrancken. "In mijn carrière van 14 jaar als profvoetballer waren mijn twee seizoenen bij KAA Gent de mooiste, zowel op als naast het veld. Ik heb een schitterende tijd beleefd met jongens als Herpoel, Laybutt, Foley en Boussoufa. In die tijd ben ik ook verliefd geworden op de stad. Mijn vrouw en ik hebben lang getwijfeld om na mijn carrière hier te komen wonen. Ik ben dus heel blij om terug te zijn. Met heel veel goesting en enthousiasme ga ik er vol tegenaan."

Een betere manier van werken?

Meest recent

Anderlecht voert opvallend pleidooi voor Cvetkovic

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

9
9
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

161
161
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

199
199
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

76
76
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

51
51
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

283
283
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

310
310
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

90
90
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

212
212
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

164
164
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

323
323
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

264
264
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

84
84
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

289
289
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

300
300
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

508
508
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

373
373
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

282
282
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

493
493
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

155
155
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

65
65
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

302
302
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

284
284
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

646
646
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

358
358

Meer sportnieuws