Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt nieuwe T1 voor

door
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt nieuwe T1 voor

De voorbije weken namen heel wat coaches al afscheid van hun club, nu is het daar stilaan ook tijd om hun vervangers bekend te maken. Zo stelde Antwerp zopas Jonas De Roeck voor als opvolger van Mark van Bommel.

Dat de 44-jarige ex-coach van Westerlo aan de slag zou gaan op de Bosuil was reeds een tijdje een publiek geheim. Nu is de kogel ook officieel door de kerk. De Roeck zette in Deurne-Noord zijn kribbel onder een contract voor twee seizoenen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De Roeck terug naar Antwerp

"De Roeck heeft als voetballer een verleden bij Antwerp: hij speelde hier bij de jeugd en verdeeld over twee periodes trok hij voor de eerste ploeg in totaal 120 keer het rood-witte shirt aan", klinkt het op de clubwebsite van het stamnummer één.

"Trainerservaring in de Jupiler Pro League deed De Roeck al op bij STVV, RSC Anderlecht en KVC Westerlo. Op 24 juni leidt hij zijn eerste training als T1 van RAFC en wordt hij voorgesteld aan de pers", luidt het verder nog in de aankondiging.

Schoenen van Van Bommel

In het oude nest krijgt De Roeck de zware taak om Van Bommel zijn schoenen te vullen. Ondanks een tegenvallend seizoen vertrok de Nederlander na de dubbel, Supercup en Champions League-campagne door de grote poort bij de Great Old.

Bovendien zal De Roeck, die zonder werk zat na zijn ontslag in december, het wellicht met minder middelen moeten rooien. Als jonge trainer met kennis van de competitie én oog voor de ontwikkeling van talent past hij binnen het gewenste profiel.

Goede keuze van Antwerp?

Meest recent

"Niet meer terug naar RSCA" - Goto reageert na heftige opstoot

Hij heeft lange tijd droog gestaan, maar donderdagavond kon Keisuke Goto eindelijk nog eens een ...

18
18
Kompany kent tegenstander bekerfinale, doelpuntenkermis PSV

Vincent Kompany weet welke ploeg hij met Bayern München zal treffen in de finale van de Duitse ...

4
4
Potjes koken over: Anderlecht-spelers pakken Goto hard aan

RSC Anderlecht heeft donderdagavond een erg dure nederlaag geslikt en verloor met 2-0 van directe ...

316
316
'PSG blijft gaan: versterking voor monsterlijk middenveld'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

24
24
Late klap voor Anderlecht: Goto beslist duel op Stayen

Is de derde plaats nu echt weg voor Anderlecht? Op Stayen deed de recordkampioen alvast een heel ...

102
102
PO's CPL: Patro incasseert late tik, Lommel droomt van JPL

Lange tijd leek het Limburg boven vanavond in de Play-Offs van de Challenger Pro League. Lommel nam ...

49
49
Bekerfinale tóch op TV? Zenders verenigen zich tegen DAZN

Op 14 mei werken RSC Anderlecht en Union SG de finale van de Croky Cup af. Maar in tegenstelling tot ...

128
128
Overzicht Europa: Engelse thriller, beslissing in Clasico?

Het Bayern München van Vincent Kompany is sind afgelopen weekend zeker van de Duitse ...

52
52
"Partijdigheid" - Anderlecht-fans viseren arbitrage op STVV

Donderdagavond werd de midweekspeeldag in de Champions' Play-Offs afgerond met een interessant duel. ...

171
171
'Gevolgen na Youth League: Club-goudhaantje grof wild'

In de finale toonde Real Madrid zich uiteindelijk te sterk na strafschoppen, maar de U19 van Club ...

233
233
'Anderlecht gaat voor transferstunt met terugkeer chouchou'

In afwachten van de officiële bevestiging van Antoine Sibierski, moet RSC Anderlecht het nog ...

256
256
Napoli-conflict: clubboegbeeld benoemt 'enige fout' Lukaku

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

130
130
Standard haalt belangrijke slag thuis: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

49
49
‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

474
474
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

193
193
KRC Genk ruikt de jackpot: transferknaller via WK?

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

543
543
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

294
294
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

287
287
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

159
159
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

265
265
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

257
257
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

133
133
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

433
433
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

416
416
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

234
234

Meer sportnieuws