Fellaini: "Hij zal een aanwinst zijn voor de Rode Duivels"

480
Fellaini:

Standard beleeft donkere tijden, maar zondag konden de supporters op Sclessin toch nog eens hun hart ophalen. In Luik werd immers de Circus Cup afgewerkt, een benefietwedstrijd waarin heel wat oude internationale vedetten hun opwachting maakten, samen met enkele oude publiekslievelingen van de Rouches.

Daarbij was het vooral uitkijken naar de terugkeer van Marouane Fellaini op Sclessin. De 36-jarige ex-Rode Duivel zette in februari een punt achter zijn spelerscarrière, maar bond nog eens de voetbalschoenen aan in het stadion waar hij tussen 2006 en 2008 zijn carrière lanceerde.

LEES OOK: 'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Witsel zal meerwaarde zijn voor Rode Duivels

Fellaini liet zich ook zien met zijn handelsmerk: een doelpunt met het hoofd. Dat is hij dus nog niet verleerd, maar verder geniet de oud-middenvelder toch vooral van zijn pensioen. En dat terwijl een aantal generatiegenoten straks nog met de Rode Duivels op het EK staan.

De één jaar jongere Axel Witsel maakt zelfs nog zijn comeback na een jaar afwezigheid. "Ik denk dat hij een meerwaarde voor de ploeg zal zijn", oordeelt Fellaini bij Sudpresse over zijn oude ploegmaat in Luik en bij de Duivels. "Het is een goede zaak, want we hadden niet veel ervaren spelers in de defensie meer."

Fellaini vindt dat Duivels hoog moeten mikken

Over de zaak-Courtois bleef hij dan weer op de vlakte. "Dat is een keuze van de trainer. We kennen allemaal de kwaliteiten van Thibaut en we weten dat hij belangrijk voor de ploeg kan zijn. Maar het is de trainer die beslist."

Fellaini vindt verder nog dat de Rode Duivels zo hoog mogelijk moeten mikken op het EK. In 2018 was hij nog onderdeel van het elftal dat het op het WK in Rusland tot de halve finale schopte, maar die prestatie evenaren lijkt toch zeer moeilijk te zullen worden.

Zal Witsel een meerwaarde zijn voor de Rode Duivels?

Meest recent

Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

1
1
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

13
13
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

136
136
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

67
67
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

116
116
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

207
207
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

109
109
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

99
99
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

446
446
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

135
135
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

89
89
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

109
109
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

31
31
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

78
78
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

298
298
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

41
41
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

55
55
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

23
23
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

122
122
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

59
59
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

228
228
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

77
77
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

229
229
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

32
32
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

90
90

Meer sportnieuws