Fellaini: "Hij zal een aanwinst zijn voor de Rode Duivels"

door
Fellaini:

Standard beleeft donkere tijden, maar zondag konden de supporters op Sclessin toch nog eens hun hart ophalen. In Luik werd immers de Circus Cup afgewerkt, een benefietwedstrijd waarin heel wat oude internationale vedetten hun opwachting maakten, samen met enkele oude publiekslievelingen van de Rouches.

Daarbij was het vooral uitkijken naar de terugkeer van Marouane Fellaini op Sclessin. De 36-jarige ex-Rode Duivel zette in februari een punt achter zijn spelerscarrière, maar bond nog eens de voetbalschoenen aan in het stadion waar hij tussen 2006 en 2008 zijn carrière lanceerde.

LEES OOK: ‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Witsel zal meerwaarde zijn voor Rode Duivels

Fellaini liet zich ook zien met zijn handelsmerk: een doelpunt met het hoofd. Dat is hij dus nog niet verleerd, maar verder geniet de oud-middenvelder toch vooral van zijn pensioen. En dat terwijl een aantal generatiegenoten straks nog met de Rode Duivels op het EK staan.

De één jaar jongere Axel Witsel maakt zelfs nog zijn comeback na een jaar afwezigheid. "Ik denk dat hij een meerwaarde voor de ploeg zal zijn", oordeelt Fellaini bij Sudpresse over zijn oude ploegmaat in Luik en bij de Duivels. "Het is een goede zaak, want we hadden niet veel ervaren spelers in de defensie meer."

Fellaini vindt dat Duivels hoog moeten mikken

Over de zaak-Courtois bleef hij dan weer op de vlakte. "Dat is een keuze van de trainer. We kennen allemaal de kwaliteiten van Thibaut en we weten dat hij belangrijk voor de ploeg kan zijn. Maar het is de trainer die beslist."

Fellaini vindt verder nog dat de Rode Duivels zo hoog mogelijk moeten mikken op het EK. In 2018 was hij nog onderdeel van het elftal dat het op het WK in Rusland tot de halve finale schopte, maar die prestatie evenaren lijkt toch zeer moeilijk te zullen worden.

Zal Witsel een meerwaarde zijn voor de Rode Duivels?

Meest recent

Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

In La Liga blijft Real Madrid voorlopig op een zucht van leider FC Barcelona. Het won zondag immers ...

11
11
CPL: Spectaculaire zege Kortrijk, mooie comeback Beerschot

In de Challenger Pro League heeft KV Kortrijk zich herpakt na de slipper van vorig weekend tegen ...

37
37
Coosemans in zak en as: "Dit klinkt belachelijk, maar ..."

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar zijn eerste competitiezege sinds 13 december. ...

265
265
Crisis bij Anderlecht: fans schreeuwen om dubbel ontslag

De zoveelste crisis bij RSC Anderlecht lijkt compleet. Na de recente 5 op 18 werd zondagmiddag ook ...

306
306
'Coach geeft groen licht: Genk-transfer op de valreep'

KRC Genk beleefde een erg rustige wintermercato tot dusver. Maar daar kan daags voor het verstrijken ...

282
282
Over en uit Hasi? Scherp Standard mept Anderlecht knock-out

Zijn de dagen van Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht geteld? In de match die absoluut ...

335
335
Club Brugge-stunt tegen Atlético: dit zeggen de cijfers

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

71
71
Heldenrol Godts eindigt in nieuwe optater voor Ajax

In de Nederlandse Eredivisie blijft Ajax uiterst wisselvallig presteren. Na een dubbeslag van Mika ...

21
21
Anderlecht in nesten op Sclessin: "Hoe kan hij profvoetballer zijn?!"

Sclessin vormde zondagmiddag het decor van een immer geladen clash tussen aartsrivalen Standard en ...

327
327
'Kompany beloond: Bayern plant eerste zomertransfer'

In de Bundesliga liet Bayern München zaterdag twee punten liggen tegen Hamburg SV. Op bezoek ...

220
220
Sels incasseert mokerslag, extra Belg naar Eredivisie

Het einde van de wintermercato is in zicht en dus worden nog volop deals beklonken. Een aantal van ...

50
50
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over komst Schjelderup'

Club Brugge wil vlak voor het sluiten van de winterse transfermarkt zijn selectie versterken ...

601
601
Opvallende transferdeal Anderlecht: ook bondscoach betrokken

RSC Anderlecht heeft deze week zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd ...

546
546
Hasi verrast met debutant in basis, Standard zonder Epolo

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op Luik gericht. Daar nemen met Standard en ...

162
162
Clement onthult: "Welke Club-speler goede coach zou zijn?"

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

301
301
TU: 'Last-minute bom bij Club, transfers Trésor en Yaremchuk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

427
427
Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

98
98
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

78
78
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

86
86
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

301
301
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

288
288
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

129
129
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

387
387
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

694
694
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

74
74

Meer sportnieuws