Fellaini: "Hij zal een aanwinst zijn voor de Rode Duivels"

door
Fellaini:

Standard beleeft donkere tijden, maar zondag konden de supporters op Sclessin toch nog eens hun hart ophalen. In Luik werd immers de Circus Cup afgewerkt, een benefietwedstrijd waarin heel wat oude internationale vedetten hun opwachting maakten, samen met enkele oude publiekslievelingen van de Rouches.

Daarbij was het vooral uitkijken naar de terugkeer van Marouane Fellaini op Sclessin. De 36-jarige ex-Rode Duivel zette in februari een punt achter zijn spelerscarrière, maar bond nog eens de voetbalschoenen aan in het stadion waar hij tussen 2006 en 2008 zijn carrière lanceerde.

LEES OOK: Vandenbempt met gigantische lof: "Lammens al verder dan…’"

Witsel zal meerwaarde zijn voor Rode Duivels

Fellaini liet zich ook zien met zijn handelsmerk: een doelpunt met het hoofd. Dat is hij dus nog niet verleerd, maar verder geniet de oud-middenvelder toch vooral van zijn pensioen. En dat terwijl een aantal generatiegenoten straks nog met de Rode Duivels op het EK staan.

De één jaar jongere Axel Witsel maakt zelfs nog zijn comeback na een jaar afwezigheid. "Ik denk dat hij een meerwaarde voor de ploeg zal zijn", oordeelt Fellaini bij Sudpresse over zijn oude ploegmaat in Luik en bij de Duivels. "Het is een goede zaak, want we hadden niet veel ervaren spelers in de defensie meer."

Fellaini vindt dat Duivels hoog moeten mikken

Over de zaak-Courtois bleef hij dan weer op de vlakte. "Dat is een keuze van de trainer. We kennen allemaal de kwaliteiten van Thibaut en we weten dat hij belangrijk voor de ploeg kan zijn. Maar het is de trainer die beslist."

Fellaini vindt verder nog dat de Rode Duivels zo hoog mogelijk moeten mikken op het EK. In 2018 was hij nog onderdeel van het elftal dat het op het WK in Rusland tot de halve finale schopte, maar die prestatie evenaren lijkt toch zeer moeilijk te zullen worden.

Zal Witsel een meerwaarde zijn voor de Rode Duivels?

Meest recent

Mulder duidt enorm verschil aan tussen Union en PSV

Union heeft dinsdagavond een geweldig debuut beleefd in de Champions League. Het pakte meteen de ...

56
56
Euforie bij Union na glansprestatie: "Ongelofelijk!"

Union schreef de voorbije jaren al een straf voetbalsprookje en dat kreeg dinsdagavond nog een extra ...

31
31
Invaller Trossard van goudwaarde: Arsenal neemt droomstart

Naast PSV-Union stond dinsdag in de vroege avond ook al de affiche tussen Athletic Bilbao en Arsenal ...

32
32
Marc Degryse laat PSV-fans in stilte achter met dit beeld

Union kwam zonet door een heel grote poort de Champions League binnen. De Belgische landskampioen ...

204
204
Weergaloos Union SG verovert Europa: "Strafste in 5 jaar"

Union SG blijft verbazen in België en ook in Europa. De Brusselaars maakten vanavond hun debuut ...

111
111
Union knalt Champions League in met wonderavond in Eindhoven

Union verbaasde vanavond Europa, zichzelf en voetbalminnend België. De landskampioen gooide de ...

92
92
Sterkhouder Anderlecht: "Dacht aan zomerse transfer"

Bij RSC Anderlecht hoopten ze deze zomer de nodige uitgaande transfers af te ronden, maar dat lukte ...

101
101
Vermeeren neemt gigantische gok: JPL-clubs liggen op de loer

Arthur Vermeeren brak helemaal door onder Mark van Bommel, een coach die zelf internationale top was ...

181
181
Heisa rond schorsing Degreef: bizarre wending

Veel heisa, maar geen zware sanctie: de schorsing van Tristan Degreef (2 + 1) ligt onderaan de ...

216
216
Sensationeel Union SG: PSV nu al in de touwen?

Union SG trok vanavond naar Eindhoven waar ze hun eerste duel in de Champions League afwerkten tegen ...

47
47
'Anderlecht weigerde smaakmaker KRC Genk'

RSC Anderlecht deed de afgelopen jaren heel wat transfers met ondertussen ook heel wat verschillende ...

227
227
Vandenbempt met gigantische lof: "Lammens al verder dan…’"

Manchester United haalde Senne Lammens weg bij Royal Antwerp FC en betaalde daar stevig voor: 21 ...

153
153
Club Brugge haalt transferslag thuis: meer details bekend

Club Brugge heeft een erg drukke zomer achter de rug, al bleven met Raphael Onyedika en Joel ...

282
282
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 én inhaalduels bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al speeldag acht op het programma, terwijl er ook een ...

114
114
Fink incasseert opdoffer: wissel van de wacht in Genk?

Terwijl de start van de Champions League alle aandacht opeist moet KRC Genk woensdag aan de bak ...

229
229
De 11 namen: Union op volle sterkte voor CL-debuut

Union begint dinsdag aan haar eerste avontuur in de Champions League met een bezoekje aan PSV. ...

42
42
Anderlecht krijgt goed en slecht nieuws voor toppers

Europees voetbal staat niet meer op het programma, maar in de competitie volgen de topmatchen elkaar ...

281
281
Club Brugge dropt bommetje: Ordonez verlengt contract

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge, dat tal van sterkhouders zag ...

388
388
'Club Brugge hakt knoop door: meubelstuk mag beschikken'

Nicky Hayen verdedigt vurig de beurtrol tussen de palen bij Club Brugge, terwijl er in de ...

1476
1476
Lies Vandenberghe doet harten smelten bij VTM-fans

Eén van de grootste powerkoppels in medialand? Dat zijn ongetwijfeld VTM-collega's Lies ...

269
269
Hoefkens zet Nederland op stelten: “Kotsmisselijk en triest”

Carl Hoefkens heeft een verleden in België als trainer bij onder meer Club Brugge en Standard ...

173
173
Real stampt tegen schenen met nieuwe klacht bij FIFA

Real Madrid won afgelopen speeldag nipt van Real Sociedad. Dankzij een magistrale Kylian ...

128
128
Twee Belgen sturen ferme boodschap naar Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft veel keuze bij de Belgische nationale ploeg. Naast de ervaren namen ...

132
132
Met de kus van Modric: Saelemaekers grote hit in Milaan

De toekomst van Alexis Saelemaekers werd afgelopen zomer uitvoerig besproken. Verschillende clubs ...

137
137
‘Nasleep horrorbotsing De Cuyper: groot nieuws Lavia’

Maxim De Cuyper maakte afgelopen zomer de overstap van Club Brugge naar Brighton. In de Premier ...

230
230

Meer sportnieuws