Fellaini: "Hij zal een aanwinst zijn voor de Rode Duivels"

door
Fellaini:

Standard beleeft donkere tijden, maar zondag konden de supporters op Sclessin toch nog eens hun hart ophalen. In Luik werd immers de Circus Cup afgewerkt, een benefietwedstrijd waarin heel wat oude internationale vedetten hun opwachting maakten, samen met enkele oude publiekslievelingen van de Rouches.

Daarbij was het vooral uitkijken naar de terugkeer van Marouane Fellaini op Sclessin. De 36-jarige ex-Rode Duivel zette in februari een punt achter zijn spelerscarrière, maar bond nog eens de voetbalschoenen aan in het stadion waar hij tussen 2006 en 2008 zijn carrière lanceerde.

LEES OOK: “Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Witsel zal meerwaarde zijn voor Rode Duivels

Fellaini liet zich ook zien met zijn handelsmerk: een doelpunt met het hoofd. Dat is hij dus nog niet verleerd, maar verder geniet de oud-middenvelder toch vooral van zijn pensioen. En dat terwijl een aantal generatiegenoten straks nog met de Rode Duivels op het EK staan.

De één jaar jongere Axel Witsel maakt zelfs nog zijn comeback na een jaar afwezigheid. "Ik denk dat hij een meerwaarde voor de ploeg zal zijn", oordeelt Fellaini bij Sudpresse over zijn oude ploegmaat in Luik en bij de Duivels. "Het is een goede zaak, want we hadden niet veel ervaren spelers in de defensie meer."

Fellaini vindt dat Duivels hoog moeten mikken

Over de zaak-Courtois bleef hij dan weer op de vlakte. "Dat is een keuze van de trainer. We kennen allemaal de kwaliteiten van Thibaut en we weten dat hij belangrijk voor de ploeg kan zijn. Maar het is de trainer die beslist."

Fellaini vindt verder nog dat de Rode Duivels zo hoog mogelijk moeten mikken op het EK. In 2018 was hij nog onderdeel van het elftal dat het op het WK in Rusland tot de halve finale schopte, maar die prestatie evenaren lijkt toch zeer moeilijk te zullen worden.

Zal Witsel een meerwaarde zijn voor de Rode Duivels?

Meest recent

Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

146
146
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

116
116
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

57
57
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

81
81
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

87
87
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

183
183
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

54
54
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

37
37
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

658
658
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

433
433
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

224
224
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

411
411
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

236
236
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

165
165
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

246
246
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

213
213
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

875
875
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

140
140
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

140
140
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

332
332
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

145
145
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

404
404
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

560
560
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

472
472

Meer sportnieuws