Fellaini: "Hij zal een aanwinst zijn voor de Rode Duivels"

door
Fellaini:

Standard beleeft donkere tijden, maar zondag konden de supporters op Sclessin toch nog eens hun hart ophalen. In Luik werd immers de Circus Cup afgewerkt, een benefietwedstrijd waarin heel wat oude internationale vedetten hun opwachting maakten, samen met enkele oude publiekslievelingen van de Rouches.

Daarbij was het vooral uitkijken naar de terugkeer van Marouane Fellaini op Sclessin. De 36-jarige ex-Rode Duivel zette in februari een punt achter zijn spelerscarrière, maar bond nog eens de voetbalschoenen aan in het stadion waar hij tussen 2006 en 2008 zijn carrière lanceerde.

LEES OOK: Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Witsel zal meerwaarde zijn voor Rode Duivels

Fellaini liet zich ook zien met zijn handelsmerk: een doelpunt met het hoofd. Dat is hij dus nog niet verleerd, maar verder geniet de oud-middenvelder toch vooral van zijn pensioen. En dat terwijl een aantal generatiegenoten straks nog met de Rode Duivels op het EK staan.

De één jaar jongere Axel Witsel maakt zelfs nog zijn comeback na een jaar afwezigheid. "Ik denk dat hij een meerwaarde voor de ploeg zal zijn", oordeelt Fellaini bij Sudpresse over zijn oude ploegmaat in Luik en bij de Duivels. "Het is een goede zaak, want we hadden niet veel ervaren spelers in de defensie meer."

Fellaini vindt dat Duivels hoog moeten mikken

Over de zaak-Courtois bleef hij dan weer op de vlakte. "Dat is een keuze van de trainer. We kennen allemaal de kwaliteiten van Thibaut en we weten dat hij belangrijk voor de ploeg kan zijn. Maar het is de trainer die beslist."

Fellaini vindt verder nog dat de Rode Duivels zo hoog mogelijk moeten mikken op het EK. In 2018 was hij nog onderdeel van het elftal dat het op het WK in Rusland tot de halve finale schopte, maar die prestatie evenaren lijkt toch zeer moeilijk te zullen worden.

Zal Witsel een meerwaarde zijn voor de Rode Duivels?

Meest recent

Akelige beelden Vermant: Club geeft update na ziekenhuisbezoek

Club Brugge heeft zich woensdagavond geplaatst voor de kwartfinales van de Croky Cup. Maar de zege ...

21
21
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

141
141
Bizarre VAR-fase in OHL-Club: Hayen doet boekje open

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

56
56
Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

In de Engelse Premier League heeft leider Arsenal FC woensdag weer goede zaken gedaan. De Gunners ...

43
43
Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

23
23
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

921
921
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

162
162
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

189
189
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

289
289
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

29
29
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

149
149
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

665
665
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

33
33
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

61
61
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

38
38
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

178
178
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

95
95
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

121
121
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

115
115
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

119
119
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

122
122
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

309
309
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

36
36
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

316
316
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

179
179

Meer sportnieuws