De Witte geeft top 6 van AA Gent-spelers: "Uitzonderlijk"

1427 stemmen
De Witte geeft top 6 van AA Gent-spelers:

Ivan De Witte heeft zijn periode als voorzitter van AA Gent afgesloten met een Europees ticket. Zo werd een matig seizoen alsnog positief beëindigd. In het clubblad WigWam sprak hij over de beste speler van de Buffalo’s tijdens zijn periode.

LEES OOK: 'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Kums, Ruiz & co

"Sven Kums. Bryan Ruiz. Uitstekende spelers, maar ook grote persoonlijkheden. Mbark Boussoufa was vooral een uitzonderlijke voetballer. Vadis was zeker een van de meest getalenteerden die we gehad hebben, met hem had ik een heel speciale band. Ole-Martin Aarst ook, die hier topschutter werd. Hij is hier maar één seizoen geweest, maar ik vond hem erg bijzonder. En Jonathan David natuurlijk, onze recordtransfer", verklaarde De Witte. 

AA Gent moet volgens hem de komende jaren Club Brugge proberen uit te dagen, maar dat via een creatieve werkwijze. Hij ziet daarvoor Atalanta als het grote voorbeeld, al is dat een club die niet meespeelt voor de titel in de Serie A. De Witte ziet AA Gent zeker terugkeren naar de Belgische top.

Zoals Atalanta 

"Ik geloof daar sterk in. En daarvoor heb je niet noodzakelijk het hoogste budget nodig. Je kan met een slim sportief management, met veel knowhow, ook grote sportieve resultaten boeken", verklaarde hij. 

"Atalanta Bergamo vind ik een goed voorbeeld van een prima geleide club. Niet zo kapitaalkrachtig als pakweg de Milanese clubs of Juventus, maar Atalanta speelt de laatste jaren mee met de top in Italië en presteert ook in Europa regelmatig sterk, dit seizoen zelfs de finale van de Europa League. Ik geloof erin dat ook onze club verder vooruit kan gaan.”

Wie was de beste?

Meest recent

Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

20
20
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

29
29
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

31
31
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

62
62
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

26
26
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

102
102
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

85
85
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

16
16
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

133
133
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

314
314
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

200
200
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

59
59
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

644
644
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

449
449
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

446
446
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

333
333
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

621
621
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

315
315
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

472
472
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

129
129
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2045
2045
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

178
178
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

259
259
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

246
246
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

77
77

Meer sportnieuws