De Witte geeft top 6 van AA Gent-spelers: "Uitzonderlijk"

door
De Witte geeft top 6 van AA Gent-spelers:

Ivan De Witte heeft zijn periode als voorzitter van AA Gent afgesloten met een Europees ticket. Zo werd een matig seizoen alsnog positief beëindigd. In het clubblad WigWam sprak hij over de beste speler van de Buffalo’s tijdens zijn periode.

LEES OOK: Pro League maakt speeldata inhaalmatchen bekend

Kums, Ruiz & co

"Sven Kums. Bryan Ruiz. Uitstekende spelers, maar ook grote persoonlijkheden. Mbark Boussoufa was vooral een uitzonderlijke voetballer. Vadis was zeker een van de meest getalenteerden die we gehad hebben, met hem had ik een heel speciale band. Ole-Martin Aarst ook, die hier topschutter werd. Hij is hier maar één seizoen geweest, maar ik vond hem erg bijzonder. En Jonathan David natuurlijk, onze recordtransfer", verklaarde De Witte. 

AA Gent moet volgens hem de komende jaren Club Brugge proberen uit te dagen, maar dat via een creatieve werkwijze. Hij ziet daarvoor Atalanta als het grote voorbeeld, al is dat een club die niet meespeelt voor de titel in de Serie A. De Witte ziet AA Gent zeker terugkeren naar de Belgische top.

Zoals Atalanta 

"Ik geloof daar sterk in. En daarvoor heb je niet noodzakelijk het hoogste budget nodig. Je kan met een slim sportief management, met veel knowhow, ook grote sportieve resultaten boeken", verklaarde hij. 

"Atalanta Bergamo vind ik een goed voorbeeld van een prima geleide club. Niet zo kapitaalkrachtig als pakweg de Milanese clubs of Juventus, maar Atalanta speelt de laatste jaren mee met de top in Italië en presteert ook in Europa regelmatig sterk, dit seizoen zelfs de finale van de Europa League. Ik geloof erin dat ook onze club verder vooruit kan gaan.”

Wie was de beste?

Meest recent

Oud-scheids doet boekje open: Anderlecht dubbel genekt op Union?

De (bestuurlijke) crisis bij RSC Anderlecht is sinds afgelopen weekend compleet. De nederlaag op het ...

51
51
'Transferbelofte gemaakt: volgende superdeal Club Brugge'

Hoewel de Belgische clubs nog enkele dagen transfers kunnen doen, lijkt de zomermercato bij Club ...

554
554
'Enorme plannen Barça: twee wereldtoppers in 2026

Ondanks de ongeziene transferdrukte in de rest van Europa, ging het sluiten van de zomermercato ...

100
100
Populaire tv-ster wijst Johan Derksen keihard de deur

Bij Vandaag Inside gebeurt nooit iets zonder vuurwerk, maar deze keer liep het anders dan Derksen ...

54
54
Verbazing na keuze Garcia: "Verwachtte hém als kapitein"

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalficatiecampagne voor het WK 2026. Daags voor de ...

149
149
'Onthuld: met dit plan wil Anderlecht Dolberg doen vergeten'

RSC Anderlecht heeft dan toch afscheid genomen van Kasper Dolberg, die voor zo'n 10 miljoen euro ...

1402
1402
Batshuayi ontketent rel: vonken vliegen eraf

Geen Romelu Lukaku, geen plan. En dus kiest Rudi Garcia maar voor Michy Batshuayi. Maar waarom geen ...

426
426
Niet alleen Lukaku: nog Rode Duivel krijgt mokerslag in CL

In de komende week is er nog interlandvoetbal, maar daarna kan het vizier stilaan gericht worden op ...

97
97
Antwerp krijgt harde klap: Goots voorspelt rampscenario

De transferperiode zit er in de meeste landen op, terwijl Belgische clubs zich wel nog enkele dagen ...

464
464
Spelerslijsten CL: 5 afwezigen bij Union, Club verrast niet

Dinsdagavond verstreek de deadline voor het indienen van de spelerslijsten voor de Champions League. ...

262
262
Hein verrast met Duivels-defensie: "Hij is er klaar voor"

Donderdag en zondag zijn de Rode Duivels opnieuw aan zet in de kwalificatiecampagne voor het WK ...

327
327
Dolberg komt met emotionele boodschap voor Anderlecht

De voorbije dagen heeft het weer gestormd bij Anderlecht. De tegenvallende resultaten deden het ...

428
428
Na 'uiteenspatten' emotionele bom: Yamal haalt keihard uit

Lamine Yamal is dé sensatie in het Spaanse voetbal. Het 18-jarige FC Barcelona-talent staat ...

213
213
Union slaat weer toe met compleet onbekende Belg

Union moest de voorbije dagen plots nog vol aan de bak op de transfermarkt. Het moest onverwacht nog ...

217
217
Garcia kondigt nieuwe aanvoerder Rode Duivels aan

De Rode Duivels zijn stilaan klaar voor hun volgende opdrachten in de kwalificatiecampagne voor het ...

507
507
Genk krijgt dankzij ref verrassende opsteker

KRC Genk kende enkele bewogen dagen. Het verbrook zijn transferrecord met de verkoop van Tolu aan ...

495
495
'Westerlo verrast en shopt nog bij PSV'

In Nederland sloot de transfermarkt dinsdagavond al zijn deuren, maar Belgische clubs kunnen wel nog ...

97
97
Slaat STVV nog een grote transferslag?

Bij STVV doen ze al heel wat jaren goede transfers. Dat vulde de kassa al zeer goed, maar de ...

518
518
Lommel SK raast door: volgende vertrekker een feit

Lommel SK heeft een volgende uitgaande transfer afgerond. De Limburgers maakten vandaag nog een ...

58
58
Euvrard deelt nu al fikse waarschuwing uit bij Standard

Bij Standard is de start van het seizoen mislukt. De Rouches tellen na zes speeldagen amper zeven ...

383
383
Makelaar Dolberg doet boekje open over Anderlecht-vertrek

RSC Anderlecht heeft met Kasper Dolberg zijn beste speler verkocht. Dat brengt 10 miljoen euro in de ...

766
766
Debast hakt Duivelse knoop door: "Gesprek met Garcia"

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia wellicht met een jonge verdediging starten. Dat is logisch, ...

319
319
'Zeer fraaie transferslag voor La Louvière'

Belgische teams hebben nog enkele dagen om zich te versterken. Dat zal nodig zijn, zeker voor de ...

156
156
Tielemans doorbreekt stilzwijgen: terugkeer naar Anderlecht?

Youri Tielemans verliet RSC Anderlecht met een titel, maar nadien pakte RSCA geen platte prijs meer. ...

862
862
'Anderlecht in shock: gigantische transfer Verschaeren'

Anderlecht moest dinsdagavond nog afscheid nemen van Kasper Dolberg, die vlak voor het sluiten van ...

1722
1722

Meer sportnieuws