De Witte geeft top 6 van AA Gent-spelers: "Uitzonderlijk"

door
De Witte geeft top 6 van AA Gent-spelers:

Ivan De Witte heeft zijn periode als voorzitter van AA Gent afgesloten met een Europees ticket. Zo werd een matig seizoen alsnog positief beëindigd. In het clubblad WigWam sprak hij over de beste speler van de Buffalo’s tijdens zijn periode.

LEES OOK: AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Kums, Ruiz & co

"Sven Kums. Bryan Ruiz. Uitstekende spelers, maar ook grote persoonlijkheden. Mbark Boussoufa was vooral een uitzonderlijke voetballer. Vadis was zeker een van de meest getalenteerden die we gehad hebben, met hem had ik een heel speciale band. Ole-Martin Aarst ook, die hier topschutter werd. Hij is hier maar één seizoen geweest, maar ik vond hem erg bijzonder. En Jonathan David natuurlijk, onze recordtransfer", verklaarde De Witte. 

AA Gent moet volgens hem de komende jaren Club Brugge proberen uit te dagen, maar dat via een creatieve werkwijze. Hij ziet daarvoor Atalanta als het grote voorbeeld, al is dat een club die niet meespeelt voor de titel in de Serie A. De Witte ziet AA Gent zeker terugkeren naar de Belgische top.

Zoals Atalanta 

"Ik geloof daar sterk in. En daarvoor heb je niet noodzakelijk het hoogste budget nodig. Je kan met een slim sportief management, met veel knowhow, ook grote sportieve resultaten boeken", verklaarde hij. 

"Atalanta Bergamo vind ik een goed voorbeeld van een prima geleide club. Niet zo kapitaalkrachtig als pakweg de Milanese clubs of Juventus, maar Atalanta speelt de laatste jaren mee met de top in Italië en presteert ook in Europa regelmatig sterk, dit seizoen zelfs de finale van de Europa League. Ik geloof erin dat ook onze club verder vooruit kan gaan.”

Wie was de beste?

Meest recent

Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

0
0
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

7
7
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

10
10
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

11
11
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

89
89
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

43
43
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

196
196
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

114
114
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

33
33
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

109
109
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

173
173
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

53
53
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

191
191
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

59
59
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

77
77
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

212
212
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

66
66
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

748
748
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

402
402
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

47
47
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

398
398
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

147
147
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

399
399
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

142
142
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

178
178

Meer sportnieuws