Vader Courtois zet deur toch weer open voor Rode Duivels

door
Vader Courtois zet deur toch weer open voor Rode Duivels

De voorbije weken liet Thibaut Courtois al meermaals zien dat hij na zijn maandenlange afwezigheid meteen weer de goede vorm te pakken heeft. De doelman hield in zijn vier competitiewedstrijden telkens de nul en dat leverde hem zaterdag ook een basisplaats op in de finale van de Champions League.

Ook daarin is Courtois weer sterk op dreef, want hij moest alweer uitpakken met enkele belangrijke reddingen tegen een verrassend sterk Borussia Dortmund. Dat het halfweg nog steeds 0-0 staat, is ook in niet geringe mate aan hem te danken.

LEES OOK: 'Rode Duivels grijpen nu toch weer naast toptalent'

Tedesco was in Madrid voor Courtois

Het blijft dus zeer jammer dat Courtois deze zomer niet te bewonderen zal zijn op het EK. De doelman sloot zelf in december al de deur voor een selectie en bondscoach Domenico Tedesco leek daarna ook geen moeite meer te doen om die te openen. Al heeft de Duitser mogelijk toch meer moeite gedaan dan aangenomen werd.

Dat mogen we afleiden uit de woorden van vader Thierry Courtois, die vlak voor de aftrap VTM te woord stond. "Er wordt veel geschreven en gesproken door journalisten. De bondscoach, keeperstrainer en technisch directeur zijn naar Madrid gekomen om met Thibaut te spreken, en hij heeft uitgelegd hoe het in elkaar zit", verklaarde hij.

Deur open voor verzoening na EK

Tot dusver werd aangenomen dat enkel technisch directeur Franky Vercauteren naar Madrid afgereisd was om met Courtois te praten, maar ook Tedesco blijkt de afreis dus gemaakt te hebben.

De deur voor de nationale ploeg blijft dan ook openstaan. "Het is belangrijk dat Thibaut naar aanloop van volgend seizoen zijn rust neemt, en dan zullen we zien wat er in de toekomst kan gebeuren. Hopelijk kunnen de plooien nog gladgestreken worden", besluit Courtois senior immers.

Zal Courtois nog terugkeren bij de Rode Duivels?

Meest recent

Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

9
9
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

7
7
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

72
72
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

128
128
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

144
144
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

77
77
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

305
305
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

263
263
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

323
323
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

100
100
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

71
71
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

412
412
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

489
489
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

387
387
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

366
366
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

259
259
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

1945
1945
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

130
130
Debuut Hayen verpest na zinderende Genkse rollercoaster

Geen fan van kerstvoetbal? Mogelijk bent u het na deze wedstrijd wel geworden. Racing Genk en Club ...

323
323
Winterleegloop bij Zulte? Vandenbroeck reageert

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn al volop bezig met transferdossiers. ...

472
472
Één Club Brugge-speler afgemaakt: “Al maanden slecht!"

KRC Genk en Club Brugge zijn er een spektakelstuk van aan het maken in de Cegeka Arena. Na een uur ...

244
244
De Mil lacht er niet mee en voert druk op bij Gent

KAA Gent hoopt op beterschap in de competitie onder Rik De Mil. De Buffalo’s zagen coach Ivan ...

200
200
Genk vloekt op kwelduivel: “Uiteraard weer hij bij Club”

KRC Genk en Club Brugge hebben de Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League afgetrapt. De uitploeg ...

240
240
Geen titel, wel transfer naar Zulte Waregem: "Geen spijt"

Bij Zulte Waregem hebben ze de laatste jaren de Scandinavische markt volop ontdekt. Vooral de Denen ...

281
281
'Liverpool schiet in actie voor volgende topspits'

De verwachtingen waren dit seizoen torenhoog bij Liverpool. Nadat het vorig seizoen al de titel ...

103
103

Meer sportnieuws