Vader Courtois zet deur toch weer open voor Rode Duivels

403 stemmen
Vader Courtois zet deur toch weer open voor Rode Duivels

De voorbije weken liet Thibaut Courtois al meermaals zien dat hij na zijn maandenlange afwezigheid meteen weer de goede vorm te pakken heeft. De doelman hield in zijn vier competitiewedstrijden telkens de nul en dat leverde hem zaterdag ook een basisplaats op in de finale van de Champions League.

Ook daarin is Courtois weer sterk op dreef, want hij moest alweer uitpakken met enkele belangrijke reddingen tegen een verrassend sterk Borussia Dortmund. Dat het halfweg nog steeds 0-0 staat, is ook in niet geringe mate aan hem te danken.

LEES OOK: Mannaert onthult: “Al voor WK met Mark van Bommel gesproken”

Tedesco was in Madrid voor Courtois

Het blijft dus zeer jammer dat Courtois deze zomer niet te bewonderen zal zijn op het EK. De doelman sloot zelf in december al de deur voor een selectie en bondscoach Domenico Tedesco leek daarna ook geen moeite meer te doen om die te openen. Al heeft de Duitser mogelijk toch meer moeite gedaan dan aangenomen werd.

Dat mogen we afleiden uit de woorden van vader Thierry Courtois, die vlak voor de aftrap VTM te woord stond. "Er wordt veel geschreven en gesproken door journalisten. De bondscoach, keeperstrainer en technisch directeur zijn naar Madrid gekomen om met Thibaut te spreken, en hij heeft uitgelegd hoe het in elkaar zit", verklaarde hij.

Deur open voor verzoening na EK

Tot dusver werd aangenomen dat enkel technisch directeur Franky Vercauteren naar Madrid afgereisd was om met Courtois te praten, maar ook Tedesco blijkt de afreis dus gemaakt te hebben.

De deur voor de nationale ploeg blijft dan ook openstaan. "Het is belangrijk dat Thibaut naar aanloop van volgend seizoen zijn rust neemt, en dan zullen we zien wat er in de toekomst kan gebeuren. Hopelijk kunnen de plooien nog gladgestreken worden", besluit Courtois senior immers.

Zal Courtois nog terugkeren bij de Rode Duivels?

Meest recent

Koffi of Chambaere? Hubert geeft zijn keuze prijs

Union SG zag Kjell Scherpen naar Ipswich Town in Engeland vertrekken en haalde Hervé Koffi ...

26
26
Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Club Brugge won met 3-0 van KV Kortrijk. Een goede opener van het seizoen. De landskampioen had ...

409
409
Lee meteen lieveling bij Club: "Heb ik nog nooit meegemaakt"

Club Brugge heeft het seizoen geopend met een vlotte 3-0-zege tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart is nog ...

506
506
Efficiënt Club haalt na rust trekker over tegen kranig KVK

Club Brugge moest even op gang komen, maar maakte na rust toch komaf met een kranig KV Kortrijk. De ...

101
101
'Clement vangt bot: Standard eist 8 miljoen euro'

Als het van Philippe Clement afhangt, dan gaat hij deze zomer nog shoppen bij Standard. Dat meldt ...

222
222
Tzolis: "Daarom verliet ik Club voor Arsenal"

Bij Club Brugge zagen ze Christos Tzolis naar Arsenal vertrekken. Dat leverde 40 miljoen euro op. De ...

400
400
Club Brugge op voorsprong: Brugse fans schrikken even

Club Brugge en KV Kortrijk openden vanavond de Jupiler Pro League. De eerste 45 minuten liggen ...

201
201
"Ik verlaat Anderlecht komende zomer niét"

Bij RSC Anderlecht was het de afgelopen jaren een komen en gaan van spelers. Vaak waren spelers al ...

377
377
Standard hoopt op nieuwe sensatie: "Enorme club"

Standard plukte Salieu Drammeh voor ruim twee miljoen euro weg bij het Noorse Lillestrøm SK. ...

148
148
Stevige bom onder spraakmakend huwelijk Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo blijft ook na zijn 40ste de debatten beheersen. De Portugees staat voor een ...

78
78
Madou maakt volgende ingaande transfer Club Brugge bekend

Club Brugge staat op het punt om een nieuwe opvallende zomertransfer af te ronden. De Spaanse ...

489
489
Jupiler Pro League met 5 jonge parels: van RSCA tot Club Brugge

Alle jaren horen we hetzelfde cliché: de competitie is kwalitatief armer geworden. De Jupiler ...

280
280
'Na Club Brugge-akkoord: ongeziene wending rond Adedeji'

Na zijn akkoord met Club Brugge leek Noah Adedeji-Sternberg op weg naar de uitgang bij KRC Genk. ...

1474
1474
Ruben Van Gucht zorgt voor enorme relationele schokgolf

Ruben Van Gucht blijft een naam die reacties uitlokt. De sportjournalist haalt al jaren de ...

81
81
Club Brugge - KV Kortrijk: Leko voert twee wissels door

Club Brugge en KV Kortrijk openen vanavond de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart wil na de nederlaag in ...

124
124
Standard stalt verdediger bij andere Belgische club

Bij Standard kenden ze al een zeer drukke zomermercato. Sportief directeur Marc Wilmots wist al de ...

59
59
Biancone geeft smaakmaker RSCA raad: "Nog jaar blijven"

Bij RSC Anderlecht verloren ze met Thorgan Hazard en Nathan De Cat twee sterkhouders, Keisuke Goto ...

491
491
Sommer geeft toe: “Die club was ook een optie”

Club Brugge pakte stevig uit door Yann Sommer transfervrij aan te trekken. Hij was vorig jaar nog ...

432
432
'Anderlecht hakt volgende week knoop door over transfer'

RSC Anderlecht gaat zich nog roeren op de transfermarkt. Sportief directeur Antoine Sibierski gaat ...

332
332
Club Brugge moet opletten: "Kijk naar Union en Anderlecht"

KV Kortrijk opent zijn seizoen vanavond met een duel in en tegen Club Brugge. Dat lijkt een ...

373
373
Jan Vertonghen deelt aangrijpend persoonlijk nieuws

Jan Vertonghen heeft op de grootste podia gestaan, prijzen gepakt en duizenden supporters doen ...

68
68
KRC Genk pakt plots uit met komst nieuwe aanvaller

KRC Genk gaat zich deze mercato nog roeren, dat staat vast. De Limburgers hebben ook een nieuwe ...

256
256
STVV heeft beet en stelt nieuwe goalgetter voor

STVV zag met Keisuke Goto een topspits de club verlaten. Via RSC Anderlecht trok hij naar het Duitse ...

124
124
Antwerp haalt twee oude bekenden terug naar de Bosuil

Royal Antwerp FC heeft vandaag officieel nieuws meegedeeld. De Great Old maakt verder werk van de ...

534
534
Straffe ambities KV Kortrijk bekend: “Op onze bek gaan?”

KV Kortrijk staatm meteen voor een moeilijk opdracht op de eerste speeldag van de Jupiler Pro ...

178
178

Meer sportnieuws