'Lukaku verbaast vriend en vijand met nieuwe club'

door
'Lukaku verbaast vriend en vijand met nieuwe club'

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku (31)? Het is een vraag die de laatste transferzomers telkens opnieuw op de lippen brandt van menig voetballiefhebber. 

Lukaku speelde het afgelopen seizoen op huurbasis voor AS Roma. Big Rom kende geen topseizoen in de Italiaanse hoofdstad, maar legt wel opnieuw mooie statistieken voor met 21 goals en 4 assists over alle competities heen. Lukaku keert nu in principe terug naar Chelsea, waar hij nog een contract heeft tot midden 2026.

LEES OOK: ‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’

Geen ruildeal met Osimhen

De voorbije weken gingen er wel geruchten dat Lukaku toch in Italië zou kunnen blijven en meer bepaald bij Napoli. De uittredende kampioen staat immers op het punt om Antonio Conte aan te stellen als nieuwe trainer en dan wordt snel de link gelegd met zijn voormalige chouchou. Bovendien wil Chelsea graag Victor Osimhen uit Napels weghalen en dus leek een ruildeal een optie.

Transfergoeroe Fabrizio Romano verzekerde echter dat een dergelijke deal momenteel niet aan de orde is. Lukaku mag enkel vertrekken in ruil voor harde cash. Er moet minstens een slordige 45 miljoen euro op tafel komen. Dat is geen goed nieuws voor onze landgenoot, want het kransje teams dat een dergelijke som op tafel kan leggen én aan zijn looneisen kan voldoen oogt eerder beperkt.

Sensationele transfer naar Turkije?

Volgens CaughtOffside dient zich nu een nieuwe optie aan voor Lukaku. Zo zou Fenerbahçe het wel zien zitten om onze landgenoot naar Turkije te halen. Lukaku zou er herenigd worden met José Mourinho, die onlangs een contract voor twee jaar ondertekende in Istanbul.

De onderhandelingen zijn nog niet opgestart, omdat Mourinho eerst wil wennen in zijn nieuwe omgeving. Fenerbahçe zou wel niet bereid zijn om de 45 miljoen euro op tafel te leggen die Chelsea eist, wat een dealbreaker zou kunnen zijn. Ook vanuit Saoedi-Arabië zou er nog altijd interesse zijn.

Moet Lukaku naar Fenerbahçe trekken?

Meest recent

'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

29
29
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

67
67
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

59
59
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

190
190
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

29
29
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

96
96
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

84
84
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

63
63
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

210
210
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

213
213
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

365
365
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

53
53
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

169
169
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

87
87
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

82
82
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

281
281
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

134
134
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

484
484
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

190
190
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

94
94
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

443
443
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

20
20
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

184
184
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

744
744
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

72
72

Meer sportnieuws