'Lukaku verbaast vriend en vijand met nieuwe club'

door
'Lukaku verbaast vriend en vijand met nieuwe club'

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku (31)? Het is een vraag die de laatste transferzomers telkens opnieuw op de lippen brandt van menig voetballiefhebber. 

Lukaku speelde het afgelopen seizoen op huurbasis voor AS Roma. Big Rom kende geen topseizoen in de Italiaanse hoofdstad, maar legt wel opnieuw mooie statistieken voor met 21 goals en 4 assists over alle competities heen. Lukaku keert nu in principe terug naar Chelsea, waar hij nog een contract heeft tot midden 2026.

LEES OOK: 'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Geen ruildeal met Osimhen

De voorbije weken gingen er wel geruchten dat Lukaku toch in Italië zou kunnen blijven en meer bepaald bij Napoli. De uittredende kampioen staat immers op het punt om Antonio Conte aan te stellen als nieuwe trainer en dan wordt snel de link gelegd met zijn voormalige chouchou. Bovendien wil Chelsea graag Victor Osimhen uit Napels weghalen en dus leek een ruildeal een optie.

Transfergoeroe Fabrizio Romano verzekerde echter dat een dergelijke deal momenteel niet aan de orde is. Lukaku mag enkel vertrekken in ruil voor harde cash. Er moet minstens een slordige 45 miljoen euro op tafel komen. Dat is geen goed nieuws voor onze landgenoot, want het kransje teams dat een dergelijke som op tafel kan leggen én aan zijn looneisen kan voldoen oogt eerder beperkt.

Sensationele transfer naar Turkije?

Volgens CaughtOffside dient zich nu een nieuwe optie aan voor Lukaku. Zo zou Fenerbahçe het wel zien zitten om onze landgenoot naar Turkije te halen. Lukaku zou er herenigd worden met José Mourinho, die onlangs een contract voor twee jaar ondertekende in Istanbul.

De onderhandelingen zijn nog niet opgestart, omdat Mourinho eerst wil wennen in zijn nieuwe omgeving. Fenerbahçe zou wel niet bereid zijn om de 45 miljoen euro op tafel te leggen die Chelsea eist, wat een dealbreaker zou kunnen zijn. Ook vanuit Saoedi-Arabië zou er nog altijd interesse zijn.

Moet Lukaku naar Fenerbahçe trekken?

Meest recent

'Bizarre wending bij Anderlecht: transfer van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

0
0
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

78
78
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

365
365
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

226
226
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

41
41
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

140
140
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

51
51
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

30
30
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

152
152
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

172
172
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

106
106
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

447
447
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

99
99
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

241
241
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

360
360
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

105
105
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

492
492
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

330
330
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

88
88
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

168
168
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

91
91
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

241
241
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

463
463
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

417
417
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

184
184

Meer sportnieuws