'Lukaku verbaast vriend en vijand met nieuwe club'

door
'Lukaku verbaast vriend en vijand met nieuwe club'

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku (31)? Het is een vraag die de laatste transferzomers telkens opnieuw op de lippen brandt van menig voetballiefhebber. 

Lukaku speelde het afgelopen seizoen op huurbasis voor AS Roma. Big Rom kende geen topseizoen in de Italiaanse hoofdstad, maar legt wel opnieuw mooie statistieken voor met 21 goals en 4 assists over alle competities heen. Lukaku keert nu in principe terug naar Chelsea, waar hij nog een contract heeft tot midden 2026.

LEES OOK: Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Geen ruildeal met Osimhen

De voorbije weken gingen er wel geruchten dat Lukaku toch in Italië zou kunnen blijven en meer bepaald bij Napoli. De uittredende kampioen staat immers op het punt om Antonio Conte aan te stellen als nieuwe trainer en dan wordt snel de link gelegd met zijn voormalige chouchou. Bovendien wil Chelsea graag Victor Osimhen uit Napels weghalen en dus leek een ruildeal een optie.

Transfergoeroe Fabrizio Romano verzekerde echter dat een dergelijke deal momenteel niet aan de orde is. Lukaku mag enkel vertrekken in ruil voor harde cash. Er moet minstens een slordige 45 miljoen euro op tafel komen. Dat is geen goed nieuws voor onze landgenoot, want het kransje teams dat een dergelijke som op tafel kan leggen én aan zijn looneisen kan voldoen oogt eerder beperkt.

Sensationele transfer naar Turkije?

Volgens CaughtOffside dient zich nu een nieuwe optie aan voor Lukaku. Zo zou Fenerbahçe het wel zien zitten om onze landgenoot naar Turkije te halen. Lukaku zou er herenigd worden met José Mourinho, die onlangs een contract voor twee jaar ondertekende in Istanbul.

De onderhandelingen zijn nog niet opgestart, omdat Mourinho eerst wil wennen in zijn nieuwe omgeving. Fenerbahçe zou wel niet bereid zijn om de 45 miljoen euro op tafel te leggen die Chelsea eist, wat een dealbreaker zou kunnen zijn. Ook vanuit Saoedi-Arabië zou er nog altijd interesse zijn.

Moet Lukaku naar Fenerbahçe trekken?

Meest recent

Akelige beelden Vermant: Club geeft update na ziekenhuisbezoek

Club Brugge heeft zich woensdagavond geplaatst voor de kwartfinales van de Croky Cup. Maar de zege ...

17
17
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

140
140
Bizarre VAR-fase in OHL-Club: Hayen doet boekje open

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

55
55
Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

In de Engelse Premier League heeft leider Arsenal FC woensdag weer goede zaken gedaan. De Gunners ...

43
43
Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

23
23
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

913
913
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

162
162
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

189
189
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

288
288
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

28
28
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

149
149
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

661
661
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

33
33
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

61
61
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

38
38
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

178
178
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

94
94
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

121
121
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

114
114
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

118
118
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

122
122
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

309
309
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

36
36
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

315
315
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

179
179

Meer sportnieuws