'Lukaku verbaast vriend en vijand met nieuwe club'

door
'Lukaku verbaast vriend en vijand met nieuwe club'

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku (31)? Het is een vraag die de laatste transferzomers telkens opnieuw op de lippen brandt van menig voetballiefhebber. 

Lukaku speelde het afgelopen seizoen op huurbasis voor AS Roma. Big Rom kende geen topseizoen in de Italiaanse hoofdstad, maar legt wel opnieuw mooie statistieken voor met 21 goals en 4 assists over alle competities heen. Lukaku keert nu in principe terug naar Chelsea, waar hij nog een contract heeft tot midden 2026.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

Geen ruildeal met Osimhen

De voorbije weken gingen er wel geruchten dat Lukaku toch in Italië zou kunnen blijven en meer bepaald bij Napoli. De uittredende kampioen staat immers op het punt om Antonio Conte aan te stellen als nieuwe trainer en dan wordt snel de link gelegd met zijn voormalige chouchou. Bovendien wil Chelsea graag Victor Osimhen uit Napels weghalen en dus leek een ruildeal een optie.

Transfergoeroe Fabrizio Romano verzekerde echter dat een dergelijke deal momenteel niet aan de orde is. Lukaku mag enkel vertrekken in ruil voor harde cash. Er moet minstens een slordige 45 miljoen euro op tafel komen. Dat is geen goed nieuws voor onze landgenoot, want het kransje teams dat een dergelijke som op tafel kan leggen én aan zijn looneisen kan voldoen oogt eerder beperkt.

Sensationele transfer naar Turkije?

Volgens CaughtOffside dient zich nu een nieuwe optie aan voor Lukaku. Zo zou Fenerbahçe het wel zien zitten om onze landgenoot naar Turkije te halen. Lukaku zou er herenigd worden met José Mourinho, die onlangs een contract voor twee jaar ondertekende in Istanbul.

De onderhandelingen zijn nog niet opgestart, omdat Mourinho eerst wil wennen in zijn nieuwe omgeving. Fenerbahçe zou wel niet bereid zijn om de 45 miljoen euro op tafel te leggen die Chelsea eist, wat een dealbreaker zou kunnen zijn. Ook vanuit Saoedi-Arabië zou er nog altijd interesse zijn.

Moet Lukaku naar Fenerbahçe trekken?

Meest recent

Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

2
2
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

13
13
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

33
33
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

17
17
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

41
41
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

10
10
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

38
38
Gert Verheyen staat weer op: grote comeback na 20 jaar

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

60
60
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

20
20
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

149
149
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

64
64
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

49
49
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

121
121
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

33
33
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

105
105
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

70
70
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

26
26
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

85
85
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

31
31
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

234
234
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

164
164
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

151
151
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

212
212
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

290
290
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

392
392

Meer sportnieuws