'Lukaku verbaast vriend en vijand met nieuwe club'

door
'Lukaku verbaast vriend en vijand met nieuwe club'

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku (31)? Het is een vraag die de laatste transferzomers telkens opnieuw op de lippen brandt van menig voetballiefhebber. 

Lukaku speelde het afgelopen seizoen op huurbasis voor AS Roma. Big Rom kende geen topseizoen in de Italiaanse hoofdstad, maar legt wel opnieuw mooie statistieken voor met 21 goals en 4 assists over alle competities heen. Lukaku keert nu in principe terug naar Chelsea, waar hij nog een contract heeft tot midden 2026.

LEES OOK: 'Tactische bespreking met infuus' - grote zorgen om Tedesco

Geen ruildeal met Osimhen

De voorbije weken gingen er wel geruchten dat Lukaku toch in Italië zou kunnen blijven en meer bepaald bij Napoli. De uittredende kampioen staat immers op het punt om Antonio Conte aan te stellen als nieuwe trainer en dan wordt snel de link gelegd met zijn voormalige chouchou. Bovendien wil Chelsea graag Victor Osimhen uit Napels weghalen en dus leek een ruildeal een optie.

Transfergoeroe Fabrizio Romano verzekerde echter dat een dergelijke deal momenteel niet aan de orde is. Lukaku mag enkel vertrekken in ruil voor harde cash. Er moet minstens een slordige 45 miljoen euro op tafel komen. Dat is geen goed nieuws voor onze landgenoot, want het kransje teams dat een dergelijke som op tafel kan leggen én aan zijn looneisen kan voldoen oogt eerder beperkt.

Sensationele transfer naar Turkije?

Volgens CaughtOffside dient zich nu een nieuwe optie aan voor Lukaku. Zo zou Fenerbahçe het wel zien zitten om onze landgenoot naar Turkije te halen. Lukaku zou er herenigd worden met José Mourinho, die onlangs een contract voor twee jaar ondertekende in Istanbul.

De onderhandelingen zijn nog niet opgestart, omdat Mourinho eerst wil wennen in zijn nieuwe omgeving. Fenerbahçe zou wel niet bereid zijn om de 45 miljoen euro op tafel te leggen die Chelsea eist, wat een dealbreaker zou kunnen zijn. Ook vanuit Saoedi-Arabië zou er nog altijd interesse zijn.

Moet Lukaku naar Fenerbahçe trekken?

Meest recent

Tessa Wullaert verbluft iedereen met unieke mijlpaal

Ze is al jaren het gezicht van het Belgische vrouwenvoetbal en zaterdagavond zette Tessa Wullaert ...

2
2
Lange verklapt: "Club Brugge polste naar deze wereldtoppers"

Rune Lange speelde verschillende jaren bij Club Brugge. Hij was na zijn carrière ook even ...

20
20
Lierse zet Lisp in lichterlaaie met deugddoende zege

Na een moeizame wedstrijd schijnt de zon weer aan de horizon boven het Lisp. De Pallieters wonnen ...

16
16
Mazzu vloekt stevig: Westerlo klopt op deur van PO1

Gaat Westerlo nog voor een klein voetbalmirakel zorgen? De Kemphanen zijn de laatste weken stevig op ...

11
11
Charleroi broedt op stevige revanche, Dender in acuut gevaar

Dender en Sporting Charleroi staan zo meteen tegenover elkaar in een geladen duel in de Jupiler Pro ...

8
8
Stankovic schenkt klare wijn over transfer naar Inter

Club Brugge gaat in de zomer een resem sterkhouders verliezen, dat staat nu al vast. Blauw-Zwart ...

228
228
Euvrard zwaar onder de indruk van drie spelers Zulte Waregem

Standard neemt het morgenavond aan de Gaverbeek op tege Zulte Waregem. De Rouches hebben maar ...

83
83
Taravel verklaart deze grote metamorfose bij Anderlecht

Kan RSC Anderlecht nog eens punten rapen in Brugge? De match tegen Club Brugge is cruciaal om te ...

129
129
Leko waarschuwt Anderlecht: Paars-Wit 'vreest'

Club Brugge neemt het morgen in eigen huis op tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit wist er voor het ...

250
250
KRC Genk hoopt mee: "Ik wil mee naar het WK"

Bij KRC Genk draaien ze een zeer wisselvallig seizoen. Nicky Hayen kreeg dat er ook nog niet ...

51
51
Arsenal door in FA Cup: grote zorgen om Trossard

Arsenal speelde om 13u15 zijn partij in de FA Cup tegen Mansfield Town. De Gunners hadden het knap ...

21
21
Van der Elst ‘tipt’ JPL-topclubs: "Klaar voor volgende stap"

Bij KVC Westerlo hopen ze elke mercato een uitgaande miljoenentransfer af te ronden. In januari ...

44
44
Boskamp opent frontale aanval op Donald Trump

Voormalig publiekslieveling Johan Boskamp is de laatste maanden minder op televisie te zien. De ...

83
83
Kljestan verrast: "Anderlecht had hem moeten houden"

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een cruciale fase. Als ze nog echt willen meedoen voor de top drie, ...

148
148
Hoe KRC Genk dankzij Union SG zijn lesje heeft geleerd

KRC Genk staat voor een zeer moeilijke verplaatsing naar Union SG. De Limburgers lopen daar een oude ...

80
80
'Jackpot KRC Genk in zicht: extra WK-ganger in de maak'

KRC Genk lijkt komende zomer opnieuw te gaan cashen op verschillende spelers. Eén van de ...

109
109
Gentse natrap op Leko: "Dan hoor je hier misschien niet thuis"

Mathematisch is nog steeds heel wat mogelijk, maar AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' ...

186
186
Anderlecht lacht tanden bloot: "Híj́ is de beste speler in JPL"

Een kleine maand geleden lag RSC Anderlecht nog tegen de touwen en was de crisis bij de ...

212
212
"Dan maakt niemand kans" - zware titelclaim bij Club Brugge

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League is in zicht, de titelstrijd in de ...

222
222
Marc Coucke bakt het bruin: 'Helse uitdaging wacht'

Ondernemer, voetbalbaas en showman: Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de aandacht moet ...

61
61
TRANSFERUURTJE: 'Kassa rinkelt in Gent, zware dreun Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

248
248
Antwerp-lichtpuntje blijft strijdvaardig na teleurstelling

Play-Off 1 lijkt wel heel erg ver voor Royal Antwerp FC na het gelijkspel tegen La Louvière. ...

65
65
Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Kevin De Bruyne maakte eindelijk zijn rentree bij Napoli na een slepende blessure. Ook Romelu Lukaku ...

44
44
Proto verrast met open sollicitatie bij Anderlecht

Silvio Proto is momenteel assistent van Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. De voormalige doelman ...

263
263
Tresoldi eerlijk over concurrentiestrijd bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. De aanvaller scoort aan de lopende ...

163
163

Meer sportnieuws