'Antwerp ziet ferme transfer door vingers glippen'

door
'Antwerp ziet ferme transfer door vingers glippen'

Royal Antwerp FC neemt afscheid van succescoach Mark van Bommel. Daarmee begint de Great Old aan een nieuw hoofdstuk, dat ongetwijfeld gepaard zal gaan met nieuwe gezichten in de spelersgroep. Eén beoogde transfer lijkt niet door te gaan op de Bosuil.

Antwerp kwam niet goed voor de dag in de play-offs en zal zich dus zeker willen versterken in de zomer. Dat lijkt ook nodig om opnieuw een woordje mee te spreken om de titel. RAFC wilde graag shoppen in de Eredivisie, maar lijkt nu achter het net te gaan vissen.

LEES OOK: Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Driouech op weg naar PSV

Antwerp werd in verband gebracht met Couhaib Driouech van Excelsior Rotterdam, die bekendstaat als de snelste speler in de Eredivisie. De 22-jarige Marokkaan was dit seizoen goed voor 8 goals en 7 assist over alle competities heen.

Concurrentie was er uit Nederland voor Antwerp. PSV Eindhoven bood maar liefst vier miljoen euro voor Driouech, een recordbedrag voor Excelsior. Dit aanbod werd door de Rotterdammers echter als ontoereikend beschouwd, ondanks dat het zowat de helft van hun totale clubbudget vertegenwoordigde.

Poging twee van PSV

PSV lijkt het nu opnieuw te gaan proberen, schrijft PSV-watcher Rik Elfrink op X. Volgens Elfrink willen de Eindhovenaren de transfer na de play-offs van dit weekend afronden. Het dossier zou opnieuw op gang gekomen zijn, maar Excelsior zou zich wel met minder moeten tevreden stellen.

De club uit Rotterdam lijkt wel dringend te moeten gaan cashen op Driouech, van wie het contract midden 2025 afloopt. Het is afwachten hoeveel PSV deze keer biedt. Antwerp lijkt het pleit te gaan verliezen.

Was dit een goede speler geweest voor Antwerp?

Meest recent

Club-fan Vanloo en Destadsbader zetten internet in brand

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

4
4
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

73
73
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

71
71
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

59
59
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

117
117
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

264
264
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

113
113
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

287
287
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

104
104
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

165
165
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

149
149
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

239
239
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

578
578
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

145
145
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

257
257
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

65
65
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

215
215
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

100
100
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

158
158
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

334
334
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

293
293
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

151
151
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

341
341
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

252
252
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

260
260

Meer sportnieuws