'Smaakmaker beslist en verlaat Antwerp'

door
'Smaakmaker beslist en verlaat Antwerp'

Royal Antwerp FC speelt geen Europees voetbal en moet financieel een zware stap terugzetten. De Great Old moet eerst verkopen vooraleer het echt stevige aanwinsten kan halen. Eén speler gaat de club zo goed als zeker verlaten.

LEES OOK: RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Ejuke verlaat Antwerp

Buitenlandse media melden dat Chidera Ejuke zijn aflopende contract bij Spartak Moskou niet gaat verlengen. De Nigeriaanse flankaanvaller zal ook niet bij Royal Antwerp FC, waar hij dit seizoen speelde op huurbasis, blijven. De speler zou graag de overstap naar de Bundesliga maken, waar er dus interesse zou zijn.

Ejuke was een van de lichtpunten bij Antwerp, maar hij was echter ook niet efficiënt genoeg. Met 5 goals en 6 assists in 39 wedstrijden waren de statistieken toch te matig voor een flankaanvaller bij een Belgische topclub. 

Transfervrije status

Ejuke heeft een marktwaarde van 6 miljoen euro en is door zijn transfervrije status wel een interessante speler voor heel wat ploegen. Gaat Antwerp alsnog een poging wagen om hem te overhalen? Onze redactie weet alvast dat de club de zoektocht naar nieuwe flankaanvallers al een tijdje heeft ingezet.

De Great Old kan alsnog een poging wagen voor Ejuke, maar hij heeft sowieso pittige looneisen en de Great Old moet financieel net een stap terugzetten. Gyrano Kerk is nog zo een flankaanvaller die Antwerp de rug gaat toekeren. Hij kende een matig seizoen op de Bosuil.

Groot verlies voor Antwerp?

Meest recent

Unieke beelden: camera's leggen zege-speech De Mil vast

Rik De Mil heeft zijn grootste succes tot dusver geboekt als hoofdcoach van KAA Gent. Zondag nam hij ...

1
1
"Pak je boeltje" - Fans Anderlecht duiden zondebok aan

RSC Anderlecht heeft geen gepast vervolg kunnen breien aan de bekertriomf van afgelopen donderdag. ...

113
113
Bayern-sterren onthullen: dít zei Kompany in kleedkamer na rothelft

Bayern München heeft zaterdagavond andermaal een statement gemaakt in de Bundesliga. Zo ging de ...

90
90
AA Gent wreekt bekerfrustratie met heroïsche comeback

Revanche hing in de lucht in de Planet Group Arena. Wat eerder deze week nog woede en frustratie had ...

164
164
Hayen hard na nieuwe dreun: "Zo kan je geen punten pakken"

De trainerswissel van KRC Genk heeft voorlopig nog niet het gewenste effect opgeleverd. Zo verloren ...

96
96
'Vrancken beloond: STVV vol voor transferdubbelslag'

STVV heeft een uitstekend seizoen achter de rug tot dusver en is goed op weg om zich te plaatsen ...

99
99
Penaltydiscussie bij Gent-Anderlecht: De Bilde spreekt zich uit

AA Gent wou zondagmiddag op eigen veld revanche nemen op RSC Anderlecht voor de bekeruitschakeling ...

396
396
Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Volgende week trekt de Champions League na een winterslaap van enkele maanden zich weer op gang. ...

232
232
'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

FC Barcelona blijft maar talenten produceren via zijn eigen jeugdopleiding. Maar La Masia staat op ...

69
69
Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

57
57
Opvallend: Scheidsrechtersbaas zet klagende Vanaken op zijn plaats

Club Brugge is met twee pijnlijke nederlagen aan de tweede seizoenshelft begonnen. De frustraties ...

767
767
Hong start bij AA Gent, enorme verrassing in basiself Hasi

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup. ...

136
136
Onterechte Gouden Schoen? Boskamp velt hard verdict

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

346
346
TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

330
330
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

56
56
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

221
221
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

74
74
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

143
143
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

163
163
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

305
305
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

215
215
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

373
373
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

194
194
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

174
174
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

302
302

Meer sportnieuws