'Everton neemt belangrijke beslissing over transfer Onana'

161 stemmen
'Everton neemt belangrijke beslissing over transfer Onana'

Vanaf vrijdag bereiden de Rode Duivels zich in Tubeke voor op het EK en dat wordt voor heel wat spelers een belangrijk toernooi. Niet alleen wordt het voor heel wat van de jonge kerels in de selectie de eerste kans om zich op een dergelijk podium te tonen, een aantal spelers kunnen er ook een transfer gaan versieren.

Dat geldt bijvoorbeeld voor Amadou Onana. Het wordt voor de 22-jarige middenvelder niet zijn eerste grote toernooi, want hij was er ook al bij op het WK in Qatar. Daar dwong hij een basisplaats af en onder Domenico Tedesco is Onana uitgegroeid tot één van de eerste namen op het wedstrijdblad.

Everton verkoopt liever Onana dan Pickford of Branthwaite

Dat is Onana ook bij Everton, al heeft hij mogelijk al zijn laatste wedstrijd voor de Toffees gespeeld. Iedereen gaat er eigenlijk vanuit dat onze landgenoot deze zomer Goodison Park zal verlaten. Dat komt onder meer omdat Everton met zware financiële problemen kampt, waardoor het eigenlijk nog voor 30 juni een grote uitgaande transfer zou moeten afronden.

Daarvoor is Onana echter niet de enige kandidaat, want ook andere sterkhouders als Jordan Pickford en vooral Jarrad Branthwaite zijn gegeerd. Bij talkSPORT weten ze echter dat Everton liever onze landgenoot zou verkopen dan één van de twee Engelse internationals.

Transfer lijkt dichterbij te komen

Wellicht zal de beslissing van Everton vooral te maken hebben met het feit dat ze in hun huidige kern voldoende opties hebben voor het middenveld, terwijl doelman Pickford of centrale verdediger Branthwaite veel moeilijker te vervangen zijn. Mogelijk zal de club zich daardoor in de onderhandelingen over Onana iets flexibeler gaan opstellen.

De vraag rest nu enkel welke clubs zullen komen aankloppen voor onze landgenoot. De voorbije maanden werd hij gelinkt aan teams als Arsenal, Chelsea, Newcastle United, Liverpool, FC Barcelona en Bayern München. Afwachten wie van hen concreet zal worden en of er nog andere kandidaten opduiken.

Is Onana klaar voor de stap naar de Europese top?

Meest recent

'Witte rook bij Essevee: nieuwe hoofdcoach op komst'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

11
11
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

178
178
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

113
113
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

89
89
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

101
101
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

61
61
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

163
163
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

145
145
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

428
428
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

524
524
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

275
275
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

509
509
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

443
443
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

602
602
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

263
263
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

86
86
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

253
253
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

304
304
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

160
160
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

399
399
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

167
167
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

249
249
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

677
677
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

47
47
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

126
126

Meer sportnieuws