'Everton neemt belangrijke beslissing over transfer Onana'

door
'Everton neemt belangrijke beslissing over transfer Onana'

Vanaf vrijdag bereiden de Rode Duivels zich in Tubeke voor op het EK en dat wordt voor heel wat spelers een belangrijk toernooi. Niet alleen wordt het voor heel wat van de jonge kerels in de selectie de eerste kans om zich op een dergelijk podium te tonen, een aantal spelers kunnen er ook een transfer gaan versieren.

Dat geldt bijvoorbeeld voor Amadou Onana. Het wordt voor de 22-jarige middenvelder niet zijn eerste grote toernooi, want hij was er ook al bij op het WK in Qatar. Daar dwong hij een basisplaats af en onder Domenico Tedesco is Onana uitgegroeid tot één van de eerste namen op het wedstrijdblad.

LEES OOK: Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Everton verkoopt liever Onana dan Pickford of Branthwaite

Dat is Onana ook bij Everton, al heeft hij mogelijk al zijn laatste wedstrijd voor de Toffees gespeeld. Iedereen gaat er eigenlijk vanuit dat onze landgenoot deze zomer Goodison Park zal verlaten. Dat komt onder meer omdat Everton met zware financiële problemen kampt, waardoor het eigenlijk nog voor 30 juni een grote uitgaande transfer zou moeten afronden.

Daarvoor is Onana echter niet de enige kandidaat, want ook andere sterkhouders als Jordan Pickford en vooral Jarrad Branthwaite zijn gegeerd. Bij talkSPORT weten ze echter dat Everton liever onze landgenoot zou verkopen dan één van de twee Engelse internationals.

Transfer lijkt dichterbij te komen

Wellicht zal de beslissing van Everton vooral te maken hebben met het feit dat ze in hun huidige kern voldoende opties hebben voor het middenveld, terwijl doelman Pickford of centrale verdediger Branthwaite veel moeilijker te vervangen zijn. Mogelijk zal de club zich daardoor in de onderhandelingen over Onana iets flexibeler gaan opstellen.

De vraag rest nu enkel welke clubs zullen komen aankloppen voor onze landgenoot. De voorbije maanden werd hij gelinkt aan teams als Arsenal, Chelsea, Newcastle United, Liverpool, FC Barcelona en Bayern München. Afwachten wie van hen concreet zal worden en of er nog andere kandidaten opduiken.

Is Onana klaar voor de stap naar de Europese top?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

100
100
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

0
0
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

12
12
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

77
77
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

39
39
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

231
231
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

14
14
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

244
244
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

153
153
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

496
496
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

133
133
Rode kaart beslissend: geen winnaar in Gent-Anderlecht

In de Champions' Play-Offs heeft het duel om de vierde plaats tussen AA Gent en RSC Anderlecht geen ...

95
95
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

230
230
Dramatisch rood Anderlecht: DAZN-analisten vellen verdict

RSC Anderlecht leek zondagmiddag verdiend op voorsprong te gaan rusten op bezoek bij AA Gent. Maar ...

342
342
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

105
105
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

639
639
Burgess met schrik vrij na grove uithaal: "Sloeg nergens op"

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

430
430
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

75
75
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

136
136
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

152
152
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

273
273
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

82
82
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

302
302
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

39
39
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

55
55
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

231
231

Meer sportnieuws