'Everton neemt belangrijke beslissing over transfer Onana'

door stemmen
'Everton neemt belangrijke beslissing over transfer Onana'

Vanaf vrijdag bereiden de Rode Duivels zich in Tubeke voor op het EK en dat wordt voor heel wat spelers een belangrijk toernooi. Niet alleen wordt het voor heel wat van de jonge kerels in de selectie de eerste kans om zich op een dergelijk podium te tonen, een aantal spelers kunnen er ook een transfer gaan versieren.

Dat geldt bijvoorbeeld voor Amadou Onana. Het wordt voor de 22-jarige middenvelder niet zijn eerste grote toernooi, want hij was er ook al bij op het WK in Qatar. Daar dwong hij een basisplaats af en onder Domenico Tedesco is Onana uitgegroeid tot één van de eerste namen op het wedstrijdblad.

LEES OOK: Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Everton verkoopt liever Onana dan Pickford of Branthwaite

Dat is Onana ook bij Everton, al heeft hij mogelijk al zijn laatste wedstrijd voor de Toffees gespeeld. Iedereen gaat er eigenlijk vanuit dat onze landgenoot deze zomer Goodison Park zal verlaten. Dat komt onder meer omdat Everton met zware financiële problemen kampt, waardoor het eigenlijk nog voor 30 juni een grote uitgaande transfer zou moeten afronden.

Daarvoor is Onana echter niet de enige kandidaat, want ook andere sterkhouders als Jordan Pickford en vooral Jarrad Branthwaite zijn gegeerd. Bij talkSPORT weten ze echter dat Everton liever onze landgenoot zou verkopen dan één van de twee Engelse internationals.

Transfer lijkt dichterbij te komen

Wellicht zal de beslissing van Everton vooral te maken hebben met het feit dat ze in hun huidige kern voldoende opties hebben voor het middenveld, terwijl doelman Pickford of centrale verdediger Branthwaite veel moeilijker te vervangen zijn. Mogelijk zal de club zich daardoor in de onderhandelingen over Onana iets flexibeler gaan opstellen.

De vraag rest nu enkel welke clubs zullen komen aankloppen voor onze landgenoot. De voorbije maanden werd hij gelinkt aan teams als Arsenal, Chelsea, Newcastle United, Liverpool, FC Barcelona en Bayern München. Afwachten wie van hen concreet zal worden en of er nog andere kandidaten opduiken.

Is Onana klaar voor de stap naar de Europese top?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

0
0
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

44
44
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

119
119
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

379
379
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

296
296
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

125
125
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

102
102
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

67
67
'Club Brugge in nesten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

175
175
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

328
328
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

181
181
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

92
92
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

32
32
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

235
235
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

260
260
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

410
410
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

390
390
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

268
268
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

44
44
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

155
155
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

135
135
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

48
48
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

187
187
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

91
91
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

378
378

Meer sportnieuws