'Everton neemt belangrijke beslissing over transfer Onana'

161
'Everton neemt belangrijke beslissing over transfer Onana'

Vanaf vrijdag bereiden de Rode Duivels zich in Tubeke voor op het EK en dat wordt voor heel wat spelers een belangrijk toernooi. Niet alleen wordt het voor heel wat van de jonge kerels in de selectie de eerste kans om zich op een dergelijk podium te tonen, een aantal spelers kunnen er ook een transfer gaan versieren.

Dat geldt bijvoorbeeld voor Amadou Onana. Het wordt voor de 22-jarige middenvelder niet zijn eerste grote toernooi, want hij was er ook al bij op het WK in Qatar. Daar dwong hij een basisplaats af en onder Domenico Tedesco is Onana uitgegroeid tot één van de eerste namen op het wedstrijdblad.

Everton verkoopt liever Onana dan Pickford of Branthwaite

Dat is Onana ook bij Everton, al heeft hij mogelijk al zijn laatste wedstrijd voor de Toffees gespeeld. Iedereen gaat er eigenlijk vanuit dat onze landgenoot deze zomer Goodison Park zal verlaten. Dat komt onder meer omdat Everton met zware financiële problemen kampt, waardoor het eigenlijk nog voor 30 juni een grote uitgaande transfer zou moeten afronden.

Daarvoor is Onana echter niet de enige kandidaat, want ook andere sterkhouders als Jordan Pickford en vooral Jarrad Branthwaite zijn gegeerd. Bij talkSPORT weten ze echter dat Everton liever onze landgenoot zou verkopen dan één van de twee Engelse internationals.

Transfer lijkt dichterbij te komen

Wellicht zal de beslissing van Everton vooral te maken hebben met het feit dat ze in hun huidige kern voldoende opties hebben voor het middenveld, terwijl doelman Pickford of centrale verdediger Branthwaite veel moeilijker te vervangen zijn. Mogelijk zal de club zich daardoor in de onderhandelingen over Onana iets flexibeler gaan opstellen.

De vraag rest nu enkel welke clubs zullen komen aankloppen voor onze landgenoot. De voorbije maanden werd hij gelinkt aan teams als Arsenal, Chelsea, Newcastle United, Liverpool, FC Barcelona en Bayern München. Afwachten wie van hen concreet zal worden en of er nog andere kandidaten opduiken.

Is Onana klaar voor de stap naar de Europese top?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

43
43
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

171
171
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

122
122
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

150
150
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

36
36
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

209
209
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

77
77
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

29
29
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

26
26
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

27
27
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

27
27
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

93
93
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

85
85
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

52
52
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

31
31
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

25
25
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

34
34
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

123
123
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

46
46
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

254
254
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

107
107
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

211
211
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

83
83
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

78
78

Meer sportnieuws