'Verrassing bij Anderlecht: revelatie kondigt afscheid aan'

door
'Verrassing bij Anderlecht: revelatie kondigt afscheid aan'

De afloop van de titelrace zorgt nog voor een wrange nasmaak, maar dat Anderlecht nu alweer tot op het einde meedeed voor de prijzen blijft na het seizoen voordien toch een straffe prestatie. En dus wil Jesper Fredberg graag behouden wat goed is.

In het zog van Zeno Debast en wellicht ook Kasper Schmeichel dreigen uiteraard wel nog een aantal sterkhouders andere oorden op te zoeken, maar in het algemeen is het de bedoeling om de selectie zoveel mogelijk bij elkaar te houden. Zo hoopt Paars-Wit dat de drie huurlingen van Sevilla allen op post blijven.

LEES OOK: 'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Afscheid van Gattoni?

In het geval van Thomas Delaney en Ludwig Augustinsson lijkt dat ook aardig te zullen lukken, maar omtrent Federico Gattoni bleef het tot dusver stil. Nochtans leek ook hij open te staan voor een verlengd verblijf in het Lotto Park, waar de Brusselaars zo in één klap al een opvolger voor Debast zouden beet hebben.

Als vervanger van Jan Vertonghen maakte de centrale verdediger alvast een prima indruk in de play-offs, al liet hij in de slotmatch tegen Antwerp wel een flinke steek vallen toen hij Eliot Matazo de gelijkmaker op een dienblad serveerde. Misschien is het wel het laatste wat we van hem op onze velden hebben gezien.

Fredberg schakelt door

Via zijn sociale mediakanalen nam Gattoni namelijk afscheid van Anderlecht. "We hadden gehoopt op een ander einde, maar bedankt voor de mooie maanden die we beleefden", klinkt het op Instagram, waar hij ook de fans in de bloemetjes zet. Een teken aan de wand dat de 25-jarige Argentijn niet meer terugkeert?

Wat de toekomst brengt voor Gattoni, die in Sevilla niet meteen in de plannen lijkt te passen, is voorlopig onduidelijk. Een terugkeer naar Zuid-Amerika valt naar verluidt niet uit te sluiten. Intussen heeft Fredberg met Matte Smets en Taha Altikardes alleszins reeds andere ijzers in het vuur. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

RSCA moet Gattoni proberen houden

Meest recent

Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

31
31
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

175
175
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

54
54
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

29
29
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

67
67
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

175
175
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

59
59
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

262
262
Flops kosten Genk duur: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

767
767
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

38
38
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

250
250
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

50
50
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

250
250
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

74
74
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

223
223
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

40
40
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

85
85
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

147
147
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

392
392
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

238
238
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

94
94
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

78
78
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

96
96
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

49
49
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

488
488

Meer sportnieuws