'Eén struikelblok scheidt Club Brugge van topaanwinst'

1192 stemmen
'Eén struikelblok scheidt Club Brugge van topaanwinst'

Het vertrek van Vincent Mannaert betekent het einde van een tijdperk bij Club Brugge, waar de ex-CEO het volste vertrouwen heeft in zijn opvolgers. Zij laten er alleszins geen gras over groeien om hun stempel te drukken.

Zo kondigde Blauw-Zwart een tijdje geleden reeds middenvelder Ardon Jashari aan, die dus als eerste nieuwkomer de stempel draagt van het nieuwe triumviraat Bob Madou, Maarten Dedobbeleer en Dévy Rigaux. Vooral die laatste krijgt voortaan een centrale rol in het transferbeleid.

LEES OOK: Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Wachten op Romero

Kort na de komst van Jashari bleek Rigaux alvast ook met een ander dossier al druk in de weer, met name dat van Zaid Romero. De 24-jarige Argentijn, momenteel nog in zijn thuisland bij Estudiantes aan de slag, moet centraal achterin eindelijk de nood aan een linkspoot oplossen.

Om hem naar Jan Breydel te halen heeft Club naar verluidt een zestal miljoen veil, hetzelfde bedrag dat voor Jashari op tafel werd gelegd. De voorbije weken leek het alsof de deal al helemaal in kannen en kruiken was, maar volgens Het Laatste Nieuws is dat toch nog niet het geval.

Voorbeeld van Muriqi

Hoewel er sprake is van zowel een persoonlijke overeenkomst als een akkoord op clubniveau moet Romero straks tenslotte eerst nog slagen voor zijn fysieke proeven. Op het eerste gezicht een formaliteit, al viel recent zo bijvoorbeeld de transfer van Vedat Muriqi alsnog in het water.

Afwachten dus wanneer Romero medisch gekeurd wordt in Westkapelle, waar ook Nordin Jackers al definitief werd vastgelegd. Met een owngoal eiste hij zoaps een negatieve hoofdrol op in de 3-4 nederlaag van zijn team tegen het Chileense CD Huachipato in de Copa Libertadores.

Denkt u dat Romero een voltreffer wordt?

Meest recent

Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

6
6
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

28
28
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

123
123
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

89
89
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

52
52
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

182
182
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

67
67
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

211
211
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

83
83
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

53
53
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

16
16
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

37
37
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

95
95
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

459
459
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

93
93
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

79
79
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

220
220
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

85
85
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

73
73
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

138
138
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

44
44
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

67
67
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

401
401
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

70
70

Meer sportnieuws