'Eén struikelblok scheidt Club Brugge van topaanwinst'

1192 stemmen
'Eén struikelblok scheidt Club Brugge van topaanwinst'

Het vertrek van Vincent Mannaert betekent het einde van een tijdperk bij Club Brugge, waar de ex-CEO het volste vertrouwen heeft in zijn opvolgers. Zij laten er alleszins geen gras over groeien om hun stempel te drukken.

Zo kondigde Blauw-Zwart een tijdje geleden reeds middenvelder Ardon Jashari aan, die dus als eerste nieuwkomer de stempel draagt van het nieuwe triumviraat Bob Madou, Maarten Dedobbeleer en Dévy Rigaux. Vooral die laatste krijgt voortaan een centrale rol in het transferbeleid.

LEES OOK: Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Wachten op Romero

Kort na de komst van Jashari bleek Rigaux alvast ook met een ander dossier al druk in de weer, met name dat van Zaid Romero. De 24-jarige Argentijn, momenteel nog in zijn thuisland bij Estudiantes aan de slag, moet centraal achterin eindelijk de nood aan een linkspoot oplossen.

Om hem naar Jan Breydel te halen heeft Club naar verluidt een zestal miljoen veil, hetzelfde bedrag dat voor Jashari op tafel werd gelegd. De voorbije weken leek het alsof de deal al helemaal in kannen en kruiken was, maar volgens Het Laatste Nieuws is dat toch nog niet het geval.

Voorbeeld van Muriqi

Hoewel er sprake is van zowel een persoonlijke overeenkomst als een akkoord op clubniveau moet Romero straks tenslotte eerst nog slagen voor zijn fysieke proeven. Op het eerste gezicht een formaliteit, al viel recent zo bijvoorbeeld de transfer van Vedat Muriqi alsnog in het water.

Afwachten dus wanneer Romero medisch gekeurd wordt in Westkapelle, waar ook Nordin Jackers al definitief werd vastgelegd. Met een owngoal eiste hij zoaps een negatieve hoofdrol op in de 3-4 nederlaag van zijn team tegen het Chileense CD Huachipato in de Copa Libertadores.

Denkt u dat Romero een voltreffer wordt?

Meest recent

Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

37
37
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

180
180
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

52
52
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

51
51
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

477
477
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

142
142
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

59
59
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

102
102
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

325
325
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

503
503
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

305
305
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

616
616
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

231
231
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

36
36
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

312
312
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

114
114
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

83
83
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

61
61
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

466
466
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

233
233
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

290
290
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

139
139
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

180
180
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

516
516
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

304
304

Meer sportnieuws