'Eén struikelblok scheidt Club Brugge van topaanwinst'

door
'Eén struikelblok scheidt Club Brugge van topaanwinst'

Het vertrek van Vincent Mannaert betekent het einde van een tijdperk bij Club Brugge, waar de ex-CEO het volste vertrouwen heeft in zijn opvolgers. Zij laten er alleszins geen gras over groeien om hun stempel te drukken.

Zo kondigde Blauw-Zwart een tijdje geleden reeds middenvelder Ardon Jashari aan, die dus als eerste nieuwkomer de stempel draagt van het nieuwe triumviraat Bob Madou, Maarten Dedobbeleer en Dévy Rigaux. Vooral die laatste krijgt voortaan een centrale rol in het transferbeleid.

LEES OOK: Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Wachten op Romero

Kort na de komst van Jashari bleek Rigaux alvast ook met een ander dossier al druk in de weer, met name dat van Zaid Romero. De 24-jarige Argentijn, momenteel nog in zijn thuisland bij Estudiantes aan de slag, moet centraal achterin eindelijk de nood aan een linkspoot oplossen.

Om hem naar Jan Breydel te halen heeft Club naar verluidt een zestal miljoen veil, hetzelfde bedrag dat voor Jashari op tafel werd gelegd. De voorbije weken leek het alsof de deal al helemaal in kannen en kruiken was, maar volgens Het Laatste Nieuws is dat toch nog niet het geval.

Voorbeeld van Muriqi

Hoewel er sprake is van zowel een persoonlijke overeenkomst als een akkoord op clubniveau moet Romero straks tenslotte eerst nog slagen voor zijn fysieke proeven. Op het eerste gezicht een formaliteit, al viel recent zo bijvoorbeeld de transfer van Vedat Muriqi alsnog in het water.

Afwachten dus wanneer Romero medisch gekeurd wordt in Westkapelle, waar ook Nordin Jackers al definitief werd vastgelegd. Met een owngoal eiste hij zoaps een negatieve hoofdrol op in de 3-4 nederlaag van zijn team tegen het Chileense CD Huachipato in de Copa Libertadores.

Denkt u dat Romero een voltreffer wordt?

Meest recent

Hoofd Hasi op kapblok: 'ideale opvolger' nu al genoemd

Besnik Hasi blijft tot nader orde de hoofdtrainer van RSC Anderlecht. Maar als het komende zondag ...

0
0
Grove transferblunder Genk: "Hij is nu al een miskoop"

KRC Genk is bezig aan een tegenvallend seizoen tot dusver, enkel de Europese campagne is een ...

39
39
Politie vreest ergste: forse ingreep voor Club-Marseille

Woensdag wordt de laatste speeldag van de League Phase in de Champions League afgewerkt. Club Brugge ...

52
52
‘Anderlecht ruikt stunt: JPL-topcoach staat te trappelen’

Anderlecht liet zondagavond opnieuw steken vallen, en dat voelde je meteen in de tribunes. De ...

360
360
Anderlecht schrikt zich rot: Vazquez meteen held in La Liga

Het contrast kon bijna niet groter zijn. Terwijl RSC Anderlecht maandag een crisisoverleg hield ...

105
105
Gheysens buiten geschreeuwd: nieuwe eigenaars bij Antwerp?

Opvallend tafereel zondag in de vernieuwde tribune 2 van de Bosuil. Tijdens de match tegen Charleroi ...

109
109
Malaise Anderlecht: ultimatum Hasi, sterkhouders op matje

RSC Anderlecht trekt komende zondag met het mes op de keel naar Standard. Loopt het in Luik opnieuw ...

127
127
Jackers of Mignolet: Leko hakt Club Brugge-knoop door

Ivan Leko maakt zich naar eigen zeggen weinig zorgen, maar de vele tegengoals zijn toch een thema ...

364
364
Anderlecht likt wonden: rampscenario voor Standard

Na het gelijkspel tegen Dender staan de zenuwen alweer strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar ...

172
172
Lardot tikt VAR op vingers: Union door oog van de naald

De afgelopen weken stond de Belgische arbitrage weer in het oog van de storm, maar op speeldag 22 ...

114
114
Coucke onthult masterplan: Anderlecht polst Kompany

Ondanks het crisisoverleg na de recente twee op twaalf mag Besnik Hasi voorlopig in het zadel ...

744
744
'Stankovic out: Club Brugge krijgt belangrijke update'

Met vijf goals in zijn laatste zeven optredens is Aleksandar Stankovic tegenwoordig dé man in ...

859
859
Crisis Anderlecht: tweede groot ontslag in de maak?

Daags na de wanprestatie tegen hekkensluiter FCV Dender hangt er opnieuw een crisissfeer rond RSC ...

430
430
Zulte Waregem heeft beet: derde winteraanwinst binnen

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

104
104
'Club Brugge schrikt op: cruciaal transfernieuws Onyedika'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van aanstaande ...

413
413
'Hasi in vieze papieren: verbazende opvolger staat al klaar'

Besnik Hasi blijft vooralsnog aangesteld als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maandag werd het ...

746
746
"Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Nog minder dan vijf maanden te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Bondscoach Rudi ...

142
142
'IJskoude douche voor Lammens: Man Utd dropt grote bom'

Manchester United heeft Senne Lammens vorige zomer binnengehaald als een dringende oplossing. ...

739
739
Van der Elst ziet groot manco Anderlecht: “Hebben ze niet”

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Besnik Hasi keek even een ontslag in de ...

199
199
KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

202
202
‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

446
446
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

215
215
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

367
367
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

450
450
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

23
23

Meer sportnieuws