'Eén struikelblok scheidt Club Brugge van topaanwinst'

1192 stemmen
'Eén struikelblok scheidt Club Brugge van topaanwinst'

Het vertrek van Vincent Mannaert betekent het einde van een tijdperk bij Club Brugge, waar de ex-CEO het volste vertrouwen heeft in zijn opvolgers. Zij laten er alleszins geen gras over groeien om hun stempel te drukken.

Zo kondigde Blauw-Zwart een tijdje geleden reeds middenvelder Ardon Jashari aan, die dus als eerste nieuwkomer de stempel draagt van het nieuwe triumviraat Bob Madou, Maarten Dedobbeleer en Dévy Rigaux. Vooral die laatste krijgt voortaan een centrale rol in het transferbeleid.

LEES OOK: Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Wachten op Romero

Kort na de komst van Jashari bleek Rigaux alvast ook met een ander dossier al druk in de weer, met name dat van Zaid Romero. De 24-jarige Argentijn, momenteel nog in zijn thuisland bij Estudiantes aan de slag, moet centraal achterin eindelijk de nood aan een linkspoot oplossen.

Om hem naar Jan Breydel te halen heeft Club naar verluidt een zestal miljoen veil, hetzelfde bedrag dat voor Jashari op tafel werd gelegd. De voorbije weken leek het alsof de deal al helemaal in kannen en kruiken was, maar volgens Het Laatste Nieuws is dat toch nog niet het geval.

Voorbeeld van Muriqi

Hoewel er sprake is van zowel een persoonlijke overeenkomst als een akkoord op clubniveau moet Romero straks tenslotte eerst nog slagen voor zijn fysieke proeven. Op het eerste gezicht een formaliteit, al viel recent zo bijvoorbeeld de transfer van Vedat Muriqi alsnog in het water.

Afwachten dus wanneer Romero medisch gekeurd wordt in Westkapelle, waar ook Nordin Jackers al definitief werd vastgelegd. Met een owngoal eiste hij zoaps een negatieve hoofdrol op in de 3-4 nederlaag van zijn team tegen het Chileense CD Huachipato in de Copa Libertadores.

Denkt u dat Romero een voltreffer wordt?

Meest recent

Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

42
42
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

57
57
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

21
21
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

56
56
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

183
183
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

398
398
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

62
62
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

257
257
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

390
390
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

351
351
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

350
350
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

261
261
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

236
236
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

455
455
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

310
310
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

289
289
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

304
304
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

79
79
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

196
196
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

198
198
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

99
99
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

178
178
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

62
62
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

322
322
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

502
502

Meer sportnieuws