'Club Brugge vist achter het net bij Belgisch toptalent'

1174 stemmen
'Club Brugge vist achter het net bij Belgisch toptalent'

Op een opvolger voor Igor Thiago blijft het voorlopig wachten, maar Club Brugge blijk toch reeds druk in de weer met de voorbereiding op volgend seizoen. In één dossier kwam Blauw-Zwart zopas van een kale reis thuis.

Om de A-ploeg te versterken wist kersvers directeur voetbalzaken, die op transfergebied de fakkel overneemt van Vincent Mannaert, met Ardon Jashari al een eerste aanwinst te strikken. Daarnaast werd huurling Nordin Jackers langer vastgelegd, en zit er met Zaid Romero ook een nieuwe verdediger in de pijplijn.

LEES OOK: Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Preud'homme vangt bot

Traditiegetrouw denkt men in Westkapelle echter tevens aan de toekomst. In het recente verleden bleek een doorgedreven rekrutering voor het tweede elftal Club tenslotte geen windeiren te leggen. Denk maar aan de lucratieve transfer van Abakar Sylla, een voorbeeld dat Joel Ordonez wel eens snel kan volgen.

In dat opzicht had Guilian Preud'homme, de CEO van Club NXT, volgens transferexpert Sacha Tavolieri graag Jelani Trevisan Dumas naar The Nest in Roeselare gelokt. De 19-jarige Brusselaar, die voordien zijn opleiding genoot bij Standard, ruilde de jeugd van AA Gent drie jaar geleden in voor die van Benfica.

Belg blijft bij Benfica

Deze zomer loopt zijn contract in Lissabon af, een situatie waar men in Jan Breydel van wilde profiteren. Hoewel hij recent aan een exit werd gelinkt weet Tavolieri nu evenwel dat Dumas besloten heeft om alsnog zijn verbintenis te verlengen. De flankaanvaller ligt daardoor voortaan tot medio 2027 vast in Portugal.

De afgelopen jaren ging Club al geregeld in het buitenland op zoek naar aanwinsten voor Club NXT, met wisselend succes. Het voorbije seizoen kroonden de Brugse jonkies zich alvast tot de beste beloftenploeg in de Challenger Pro League. Een prestatie die Robin Veldman straks uiteraard nog eens wil overdoen.

Denkt u dat Club NXT volgend seizoen weer de titel van beste beloftenploeg pakt?

Meest recent

Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

4
4
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

48
48
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

60
60
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

64
64
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

241
241
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

147
147
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

131
131
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

326
326
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

561
561
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

305
305
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3361
3361
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

61
61
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

71
71
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

147
147
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

55
55
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

202
202
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

69
69
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

24
24
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

217
217
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

197
197
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

176
176
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

105
105
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

38
38
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

122
122
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

127
127

Meer sportnieuws