'Club Brugge vist achter het net bij Belgisch toptalent'

door
'Club Brugge vist achter het net bij Belgisch toptalent'

Op een opvolger voor Igor Thiago blijft het voorlopig wachten, maar Club Brugge blijk toch reeds druk in de weer met de voorbereiding op volgend seizoen. In één dossier kwam Blauw-Zwart zopas van een kale reis thuis.

Om de A-ploeg te versterken wist kersvers directeur voetbalzaken, die op transfergebied de fakkel overneemt van Vincent Mannaert, met Ardon Jashari al een eerste aanwinst te strikken. Daarnaast werd huurling Nordin Jackers langer vastgelegd, en zit er met Zaid Romero ook een nieuwe verdediger in de pijplijn.

LEES OOK: Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Preud'homme vangt bot

Traditiegetrouw denkt men in Westkapelle echter tevens aan de toekomst. In het recente verleden bleek een doorgedreven rekrutering voor het tweede elftal Club tenslotte geen windeiren te leggen. Denk maar aan de lucratieve transfer van Abakar Sylla, een voorbeeld dat Joel Ordonez wel eens snel kan volgen.

In dat opzicht had Guilian Preud'homme, de CEO van Club NXT, volgens transferexpert Sacha Tavolieri graag Jelani Trevisan Dumas naar The Nest in Roeselare gelokt. De 19-jarige Brusselaar, die voordien zijn opleiding genoot bij Standard, ruilde de jeugd van AA Gent drie jaar geleden in voor die van Benfica.

Belg blijft bij Benfica

Deze zomer loopt zijn contract in Lissabon af, een situatie waar men in Jan Breydel van wilde profiteren. Hoewel hij recent aan een exit werd gelinkt weet Tavolieri nu evenwel dat Dumas besloten heeft om alsnog zijn verbintenis te verlengen. De flankaanvaller ligt daardoor voortaan tot medio 2027 vast in Portugal.

De afgelopen jaren ging Club al geregeld in het buitenland op zoek naar aanwinsten voor Club NXT, met wisselend succes. Het voorbije seizoen kroonden de Brugse jonkies zich alvast tot de beste beloftenploeg in de Challenger Pro League. Een prestatie die Robin Veldman straks uiteraard nog eens wil overdoen.

Denkt u dat Club NXT volgend seizoen weer de titel van beste beloftenploeg pakt?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

100
100
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

107
107
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hj is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

70
70
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

140
140
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

65
65
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

92
92
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

53
53
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

132
132
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

33
33
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

64
64
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

218
218
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1271
1271
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

131
131
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

66
66
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

187
187
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

377
377
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

74
74
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

143
143
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

53
53
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

47
47
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

195
195
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

98
98
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

366
366
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

80
80
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

95
95

Meer sportnieuws