'Club Brugge vist achter het net bij Belgisch toptalent'

door
'Club Brugge vist achter het net bij Belgisch toptalent'

Op een opvolger voor Igor Thiago blijft het voorlopig wachten, maar Club Brugge blijk toch reeds druk in de weer met de voorbereiding op volgend seizoen. In één dossier kwam Blauw-Zwart zopas van een kale reis thuis.

Om de A-ploeg te versterken wist kersvers directeur voetbalzaken, die op transfergebied de fakkel overneemt van Vincent Mannaert, met Ardon Jashari al een eerste aanwinst te strikken. Daarnaast werd huurling Nordin Jackers langer vastgelegd, en zit er met Zaid Romero ook een nieuwe verdediger in de pijplijn.

LEES OOK: Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Preud'homme vangt bot

Traditiegetrouw denkt men in Westkapelle echter tevens aan de toekomst. In het recente verleden bleek een doorgedreven rekrutering voor het tweede elftal Club tenslotte geen windeiren te leggen. Denk maar aan de lucratieve transfer van Abakar Sylla, een voorbeeld dat Joel Ordonez wel eens snel kan volgen.

In dat opzicht had Guilian Preud'homme, de CEO van Club NXT, volgens transferexpert Sacha Tavolieri graag Jelani Trevisan Dumas naar The Nest in Roeselare gelokt. De 19-jarige Brusselaar, die voordien zijn opleiding genoot bij Standard, ruilde de jeugd van AA Gent drie jaar geleden in voor die van Benfica.

Belg blijft bij Benfica

Deze zomer loopt zijn contract in Lissabon af, een situatie waar men in Jan Breydel van wilde profiteren. Hoewel hij recent aan een exit werd gelinkt weet Tavolieri nu evenwel dat Dumas besloten heeft om alsnog zijn verbintenis te verlengen. De flankaanvaller ligt daardoor voortaan tot medio 2027 vast in Portugal.

De afgelopen jaren ging Club al geregeld in het buitenland op zoek naar aanwinsten voor Club NXT, met wisselend succes. Het voorbije seizoen kroonden de Brugse jonkies zich alvast tot de beste beloftenploeg in de Challenger Pro League. Een prestatie die Robin Veldman straks uiteraard nog eens wil overdoen.

Denkt u dat Club NXT volgend seizoen weer de titel van beste beloftenploeg pakt?

Meest recent

AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

56
56
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

60
60
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

68
68
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

85
85
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

24
24
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

72
72
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

358
358
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

51
51
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

56
56
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

111
111
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

64
64
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

202
202
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

128
128
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

137
137
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

97
97
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

620
620
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

48
48
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

321
321
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

35
35
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

117
117
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

44
44
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

103
103
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

95
95
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

67
67
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

568
568

Meer sportnieuws