'Anderlecht heeft eerste van twee deals met Sevilla beet'

643 stemmen
'Anderlecht heeft eerste van twee deals met Sevilla beet'

Het wordt voor Anderlecht een zeer drukke transferzomer. Paars-Wit lijkt sowieso Zeno Debast te gaan verliezen, maar ook achter een aantal andere spelers staan er voor volgend seizoen nog grote vraagtekens.

Dat komt onder meer omdat een aantal sterkhouders hun contracten zien aflopen. Zo lijkt het lang niet zeker dat Kasper Schmeichel en Jan Vertonghen zullen bijtekenen, terwijl er ook knopen doorgehakt moeten worden over de huurlingen. Met Federico Gattoni, Ludwig Augustinsson en Thomas Delaney werden er dit seizoen maar liefst drie spelers gehuurd van Sevilla.

LEES OOK: Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Anderlecht vindt akkoord voor Delaney

Die eerste kwam niet al te vaak aan de bak als doublure van Debast en Vertonghen centraal achterin, maar de twee anderen waren wel vaste waarden in de basiself. Volgens de Spaanse journalist Fernando Serrano wil Anderlecht dan ook graag met hen verder en wordt er al volop met Sevilla onderhandeld omtrent een definitieve overgang.

Die zou voor Delaney zelfs al zo goed als in kannen en kruiken zijn. Anderlecht zou met Sevilla een akkoord bereikt hebben om de Deense middenvelder voor 1,5 miljoen euro definitief over te nemen. De documenten voor de overgang zouden al klaar liggen om getekend te worden.

Deal voor Augustinsson in de maak

Over de transfer van Augustinsson is er nog geen akkoord. Sevilla zou voor de linksachter nog zo'n 2,5 miljoen euro willen vangen. Daarnaast zal Anderlecht ook met de Zweed zelf tot een akkoord moeten komen. In interviews gaf Augustinsson wel al meermaals aan graag in het Lotto Park te willen blijven.

Een verlengd verblijf van het duo zou het werk van CEO Sports Jesper Fredberg voor deze zomer alvast wat makkelijker maken, want dan moet hij op hun posities alvast niet meteen op zoek naar alternatieven. Het is dus wachten op witte rook in hun dossiers.

Sluit Anderlecht een goede deal voor Delaney?

Meest recent

Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

1
1
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

21
21
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

28
28
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

24
24
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

78
78
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

52
52
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

33
33
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

227
227
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

160
160
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

176
176
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

352
352
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

92
92
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

210
210
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

73
73
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

389
389
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

182
182
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

169
169
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

73
73
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

287
287
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

297
297
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

100
100
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

346
346
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

1054
1054
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

518
518
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

437
437

Meer sportnieuws