'Anderlecht heeft eerste van twee deals met Sevilla beet'

door
'Anderlecht heeft eerste van twee deals met Sevilla beet'

Het wordt voor Anderlecht een zeer drukke transferzomer. Paars-Wit lijkt sowieso Zeno Debast te gaan verliezen, maar ook achter een aantal andere spelers staan er voor volgend seizoen nog grote vraagtekens.

Dat komt onder meer omdat een aantal sterkhouders hun contracten zien aflopen. Zo lijkt het lang niet zeker dat Kasper Schmeichel en Jan Vertonghen zullen bijtekenen, terwijl er ook knopen doorgehakt moeten worden over de huurlingen. Met Federico Gattoni, Ludwig Augustinsson en Thomas Delaney werden er dit seizoen maar liefst drie spelers gehuurd van Sevilla.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

Anderlecht vindt akkoord voor Delaney

Die eerste kwam niet al te vaak aan de bak als doublure van Debast en Vertonghen centraal achterin, maar de twee anderen waren wel vaste waarden in de basiself. Volgens de Spaanse journalist Fernando Serrano wil Anderlecht dan ook graag met hen verder en wordt er al volop met Sevilla onderhandeld omtrent een definitieve overgang.

Die zou voor Delaney zelfs al zo goed als in kannen en kruiken zijn. Anderlecht zou met Sevilla een akkoord bereikt hebben om de Deense middenvelder voor 1,5 miljoen euro definitief over te nemen. De documenten voor de overgang zouden al klaar liggen om getekend te worden.

Deal voor Augustinsson in de maak

Over de transfer van Augustinsson is er nog geen akkoord. Sevilla zou voor de linksachter nog zo'n 2,5 miljoen euro willen vangen. Daarnaast zal Anderlecht ook met de Zweed zelf tot een akkoord moeten komen. In interviews gaf Augustinsson wel al meermaals aan graag in het Lotto Park te willen blijven.

Een verlengd verblijf van het duo zou het werk van CEO Sports Jesper Fredberg voor deze zomer alvast wat makkelijker maken, want dan moet hij op hun posities alvast niet meteen op zoek naar alternatieven. Het is dus wachten op witte rook in hun dossiers.

Sluit Anderlecht een goede deal voor Delaney?

Meest recent

‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

68
68
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

64
64
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

181
181
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

26
26
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

224
224
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

81
81
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

180
180
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

106
106
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

15
15
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

39
39
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

262
262
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

196
196
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

199
199
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

68
68
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

37
37
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

61
61
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

37
37
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

35
35
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

66
66
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

85
85
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

32
32
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

99
99
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

81
81
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

125
125
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

178
178

Meer sportnieuws