Skov Olsen dropt stevige hint over toekomst

1723
Skov Olsen dropt stevige hint over toekomst

Bij Club Brugge bereiden ze zich al voor op het vertrek van enkele smaakmakers in de zomer. Igor Thiago vertrekt al sowieso, want zijn transfer naar Brentford werd maanden geleden al afgerond. Er is interesse voor nog enkele goudhaantjes. Net als in de voorbije mercato's wordt Andreas Skov Olsen bijvoorbeeld aan een vertrek gelinkt.

De 24-jarige Deen was dit seizoen weer vaak beslissend voor Blauw-Zwart en klokt uiteindelijk af op 26 goals en acht assists in 50 officiële wedstrijden dit seizoen. Dat zijn straffe cijfers, maar de laatste maanden groeide de kritiek op de flankaanvaller toch. Dat kwam vooral omdat hij door blessures enkele cruciale wedstrijden miste.

LEES OOK: Belgische clubs maken indruk: Serie A en Ligue 1 lopen achter

Skov Olsen lijkt niet aan transfer te denken

Er gingen ook enkele geruchten over onenigheid met de medische staf over zijn blessures, vooral toen Skov Olsen plots in Kopenhagen opdook terwijl zijn ploegmaats in Griekenland tegen PAOK een Europese halve finale afdwongen. De tijd lijkt dan ook stilaan rijp te zijn voor een transfer.

Maar daar lijkt Skov Olsen zich niet bepaald voor te haasten. "Ik ben héél gelukkig, want ik heb in 2,5 jaar tijd twee titels gewonnen met een fantastische club", verklaart hij immers aan Sky Sport Italia. "Ik kan niet wachten om voor de tweede keer Champions League te mogen spelen. Het zou leuk zijn als we met Club Brugge Bologna zouden treffen."

Op termijn terug naar Italië

De winger ziet zichzelf volgend seizoen dus nog gewoon in het Jan Breydelstadion voetballen en droomt van een confrontatie met zijn vorige club in de Champions League. Club haalde Skov Olsen in januari 2022 voor 6,5 miljoen euro weg bij Bologna, dat diot seizoen knap vijfde eindigde in de Serie A en zo naar het kampioenenbal mag.

Al zet Skov Olsen de deur toch op een kier voor een terugkeer naar Italië, al zal het niet bij eender welk team zijn. "Met alle respect, maar het doel van Bologna is niet om elk jaar kampioen te worden zoals hier bij Club. En dat is het wat ik wil: titels verzamelen", klinkt het immers. "Maar de wedstrijden tegen Fiorentina hebben me wel doen beseffen dat ik het leven in Italië mis. Ik zou graag terugkeren en ik zie me in de toekomst wel opnieuw in de Serie A spelen."

Moet Club Brugge Skov Olsen volgend seizoen nog houden?

Meest recent

Juventus en Man Utd? Conte reageert op geruchten

Juventus en Manchester United zijn twee tenoren van het Europese voetbal, maar beide clubs zijn nog ...

1
1
Simons looft smaakmaker OHL: "Anderen hebben dat niet"

Timmy Simons heeft goed nieuws gekregen bij OH Leuven. Zowel doelman Dani van den Heuvel als ...

5
5
Nilis doet grote plannen na promotie bij Patro uit de doeken

Luc Nilis is voortaan geen assistent-trainer meer bij Patro Eisden, maar maakt deel uit van de ...

16
16
Thorup ziet grote verandering bij KRC Genk: "Hard op gewerkt"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Standard. De Limburgers wonnen de afgelopen partijen van KV ...

41
41
Xabi Alonso oordeelt over Penders: "Zoals Courtois"

Bij Chelsea zagen ze Emiliano Martinez vorige week uitvallen met een blessure. De Argentijnse ...

25
25
Belgische clubs maken indruk: Serie A en Ligue 1 lopen achter

Club Brugge, RSC Anderlecht, Union SG, STVV en AA Gent hebben tot op heden al goed werk geleverd in ...

48
48
Anderlecht heeft goud in handen: "Ontdekking van het jaar"

Bij RSC Anderlecht werd (veel te vroeg) door bepaalde media al een crisis uitgesproken en sommige ...

78
78
‘Anderlecht stunt: spurtbom offert fortuin op om te tekenen'

Na de bekerblamage op het Kiel zoekt Anderlecht nog altijd naar snelheid op de flanken. Eén ...

319
319
Eden Hazard lyrisch over Rode Duivel: "De beste ooit"

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea, Real Madrid en de Rode ...

227
227
Dure vogel moet vrezen: comeback bij Club Brugge

Jorne Spileers (21) lijkt eindelijk helemaal gelanceerd bij Club Brugge. De verdediger knokte zich ...

319
319
Vader Kompany komt met cruciale update over zoon

Vincent Kompany werd vandaag afgevoerd naar het ziekenhuis in München. De veertigjarige ...

365
365
Bayern München komt met officieel statement over Kompany

Heel de voetbalwereld schrok vanavond toen Duitse media naar buiten kwamen met het nieuws dat ...

434
434
Nieuwe details bekend over ziekenhuisopname Kompany

Vincent Kompany was de afgelopen dagen vaak in het nieuws in Duitsland. Eerst waren er geluiden over ...

381
381
Anderlecht-aanwinst slaat terug na kritiek: "Geweldige opsteker"

Anderlecht heeft zijn Europese campagne nieuw leven ingeblazen. De Brusselaars boekten woensdagavond ...

117
117
Marc Coucke krijgt onverwachte klap in strandbaroorlog

Marc Coucke leek op weg om zijn plannen aan de Belgische kust verder uit te bouwen, maar plots hangt ...

54
54
Ontslag bij Manchester United? Carrick speelt open kaart

Michael Carrick heeft vrijdag tijdens zijn persconferentie vooruitgeblikt op het Premier League-duel ...

43
43
Stroeykens is helemaal terug: "Hoort bij de voetballerij"

RSC Anderlecht won met 0-3 van Jagiellonia. Een correcte prestatie van de Brusselaars. Samen ...

135
135
Compper grijpt in bij Antwerp: oorlogstaal voor Charleroi

Royal Antwerp FC verloor al vijf wedstrijden op rij in de Jupiler Pro League en de volgende ...

166
166
Infantino krijgt plots steun: wederdienst op komst

Gianni Infantino hoopt zijn ambtstermijn als baas van de FIFA te verlengen. De Zwitserse Italiaan ...

44
44
Kohnen briest op Charleroi-fans: “Erg gefrustreerd”

De fans Sporting Charleroi lieten zich al verschillende keren van hun slechtste kant zien. In de ...

37
37
Euvrard baalt: Standard incasseert mokerslag van jewelste

Standard Luik hoopt snel waar een de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is ...

98
98
Compper voelt druk intern stijgen: ontslagroep bij Antwerp?

Royal Antwerp FC zit in de competitie in de hoek waar de klappen vallen. Hoofdtrainer Marvin Compper ...

125
125
"Kind gewond door rookbom": Charleroi grijpt hard in

Sporting Charleroi heeft op de webstek een opmerkelijke straf opgelegd nadat het in de bekerclash ...

57
57
Na stunt tegen Anderlecht: Messoudi roept straffe taal

Beerschot schakelde in de Croky Cup RSC Anderlecht uit, een ferme stunt van de tweedeklasser. Maar ...

140
140
Kustoorlog escaleert volledig bij KVDO: "Het is moorddadig"

De crisis bij KV Diksmuide Oostende blijft voor onrust zorgen en dreigt steeds meer sporen na te ...

79
79

Meer sportnieuws