Skov Olsen dropt stevige hint over toekomst

door
Skov Olsen dropt stevige hint over toekomst

Bij Club Brugge bereiden ze zich al voor op het vertrek van enkele smaakmakers in de zomer. Igor Thiago vertrekt al sowieso, want zijn transfer naar Brentford werd maanden geleden al afgerond. Er is interesse voor nog enkele goudhaantjes. Net als in de voorbije mercato's wordt Andreas Skov Olsen bijvoorbeeld aan een vertrek gelinkt.

De 24-jarige Deen was dit seizoen weer vaak beslissend voor Blauw-Zwart en klokt uiteindelijk af op 26 goals en acht assists in 50 officiële wedstrijden dit seizoen. Dat zijn straffe cijfers, maar de laatste maanden groeide de kritiek op de flankaanvaller toch. Dat kwam vooral omdat hij door blessures enkele cruciale wedstrijden miste.

LEES OOK: Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Skov Olsen lijkt niet aan transfer te denken

Er gingen ook enkele geruchten over onenigheid met de medische staf over zijn blessures, vooral toen Skov Olsen plots in Kopenhagen opdook terwijl zijn ploegmaats in Griekenland tegen PAOK een Europese halve finale afdwongen. De tijd lijkt dan ook stilaan rijp te zijn voor een transfer.

Maar daar lijkt Skov Olsen zich niet bepaald voor te haasten. "Ik ben héél gelukkig, want ik heb in 2,5 jaar tijd twee titels gewonnen met een fantastische club", verklaart hij immers aan Sky Sport Italia. "Ik kan niet wachten om voor de tweede keer Champions League te mogen spelen. Het zou leuk zijn als we met Club Brugge Bologna zouden treffen."

Op termijn terug naar Italië

De winger ziet zichzelf volgend seizoen dus nog gewoon in het Jan Breydelstadion voetballen en droomt van een confrontatie met zijn vorige club in de Champions League. Club haalde Skov Olsen in januari 2022 voor 6,5 miljoen euro weg bij Bologna, dat diot seizoen knap vijfde eindigde in de Serie A en zo naar het kampioenenbal mag.

Al zet Skov Olsen de deur toch op een kier voor een terugkeer naar Italië, al zal het niet bij eender welk team zijn. "Met alle respect, maar het doel van Bologna is niet om elk jaar kampioen te worden zoals hier bij Club. En dat is het wat ik wil: titels verzamelen", klinkt het immers. "Maar de wedstrijden tegen Fiorentina hebben me wel doen beseffen dat ik het leven in Italië mis. Ik zou graag terugkeren en ik zie me in de toekomst wel opnieuw in de Serie A spelen."

Moet Club Brugge Skov Olsen volgend seizoen nog houden?

Meest recent

Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

123
123
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

52
52
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

73
73
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

174
174
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

79
79
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

94
94
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

22
22
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

213
213
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

172
172
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

234
234
Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

106
106
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

275
275
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

158
158
Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Het rommelt ferm bij Zulte Waregem. Sven Vandenbroeck werd ontslagen en assistent Steve Colpaert ...

85
85
Comeback onder Taravel? Flips met statement naar Anderlecht

Alexis Flips staat nog tot 2028 onder contract bij RSC Anderlecht. De Franse middenvelder werd twee ...

245
245
Wesley Sonck kotsmisselijk na VTM-horror met Koen Wauters

Voor Wesley Sonck werd een ogenschijnlijk onschuldige uitdaging plots een kleine nachtmerrie. De ...

35
35
KAA Gent met de rug tegen de muur: De Mil waarschuwt

KAA Gent staat voorlopig op een zesde plek, maar het is ongemeen spannend. KRC Genk, Standard Luik ...

161
161
Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Jelle Bataille maakte de opvallende overstap naar Maccabi Haifa na zijn periode bij Royal Antwerp ...

114
114
Focus op derby: Heymans roept oorlogstaal naar STVV

KRC Genk blijft verbazen in Europa. De Limburgers wonnen de heenwedstrijd tegen het Duitse Freiburg ...

285
285
Iran draait kar en maakt Trump met de grond gelijk

Iran leek aanvankelijk niet deel te nemen aan het Wereldkampioenschap voetbal dit jaar, maar na een ...

192
192
Onana breekt lans voor deze Rode Duivel

Het wordt uitkijken naar wie volgende week de selectie van de Rode Duivels zal halen. Bondscoach ...

89
89
Hazard eerlijk over Duivels: "Dan blijf ik liever thuis"

Krijgen we deze maand opnieuw een opmerkelijke comeback bij de Rode Duivels? Het zou kunnen, want ...

225
225
Smaakmaker STVV onthult dé sleutel voor winst tegen Genk

Komend weekend zullen in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. ...

179
179
'Revolutie Standard: overname én verdwijnen 2 elftallen?'

Voor Standard staan er zeer belangrijke weken voor de boeg. De Rouches hopen in de laatste twee ...

427
427
Thorgan Hazard onthult: contacten met deze JPL-club

Voor Thorgan Hazard zou maart weleens een heel mooie maand kunnen worden. De 32-jarige scoort de ...

907
907

Meer sportnieuws