Skov Olsen dropt stevige hint over toekomst

door
Skov Olsen dropt stevige hint over toekomst

Bij Club Brugge bereiden ze zich al voor op het vertrek van enkele smaakmakers in de zomer. Igor Thiago vertrekt al sowieso, want zijn transfer naar Brentford werd maanden geleden al afgerond. Er is interesse voor nog enkele goudhaantjes. Net als in de voorbije mercato's wordt Andreas Skov Olsen bijvoorbeeld aan een vertrek gelinkt.

De 24-jarige Deen was dit seizoen weer vaak beslissend voor Blauw-Zwart en klokt uiteindelijk af op 26 goals en acht assists in 50 officiële wedstrijden dit seizoen. Dat zijn straffe cijfers, maar de laatste maanden groeide de kritiek op de flankaanvaller toch. Dat kwam vooral omdat hij door blessures enkele cruciale wedstrijden miste.

LEES OOK: 'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Skov Olsen lijkt niet aan transfer te denken

Er gingen ook enkele geruchten over onenigheid met de medische staf over zijn blessures, vooral toen Skov Olsen plots in Kopenhagen opdook terwijl zijn ploegmaats in Griekenland tegen PAOK een Europese halve finale afdwongen. De tijd lijkt dan ook stilaan rijp te zijn voor een transfer.

Maar daar lijkt Skov Olsen zich niet bepaald voor te haasten. "Ik ben héél gelukkig, want ik heb in 2,5 jaar tijd twee titels gewonnen met een fantastische club", verklaart hij immers aan Sky Sport Italia. "Ik kan niet wachten om voor de tweede keer Champions League te mogen spelen. Het zou leuk zijn als we met Club Brugge Bologna zouden treffen."

Op termijn terug naar Italië

De winger ziet zichzelf volgend seizoen dus nog gewoon in het Jan Breydelstadion voetballen en droomt van een confrontatie met zijn vorige club in de Champions League. Club haalde Skov Olsen in januari 2022 voor 6,5 miljoen euro weg bij Bologna, dat diot seizoen knap vijfde eindigde in de Serie A en zo naar het kampioenenbal mag.

Al zet Skov Olsen de deur toch op een kier voor een terugkeer naar Italië, al zal het niet bij eender welk team zijn. "Met alle respect, maar het doel van Bologna is niet om elk jaar kampioen te worden zoals hier bij Club. En dat is het wat ik wil: titels verzamelen", klinkt het immers. "Maar de wedstrijden tegen Fiorentina hebben me wel doen beseffen dat ik het leven in Italië mis. Ik zou graag terugkeren en ik zie me in de toekomst wel opnieuw in de Serie A spelen."

Moet Club Brugge Skov Olsen volgend seizoen nog houden?

Meest recent

'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

10
10
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

138
138
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

65
65
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

70
70
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

125
125
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

318
318
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

121
121
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

47
47
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

219
219
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

27
27
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

198
198
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

197
197
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

65
65
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

159
159
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

469
469
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

78
78
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

143
143
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

96
96
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

122
122
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

376
376
Verhuurde JPL-spelers: één speler blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

114
114
Anderlecht doet grote inspanning: transfersom Sikan bekend

Anderlecht beleefde zondag een pijnlijke namiddag in Gent, want het gaf in de slotfase een ...

354
354
'Schokkende transferwending rond Mike Penders'

Mike Penders zette de voorbije maanden opnieuw grote stappen in zijn ontwikkeling. De 20-jarige ...

308
308
'Garcia houdt deur op een kier: onverwachte naam duikt op'

Voor de Rode Duivels staat 2026 uiteraard in het teken van het WK. De selectie voor het toernooi ...

190
190
'Miljoenendeal zeer nabij voor Zulte Waregem'

Zulte Waregem zette zijn 2026 uitstekend in. Het boekte vorig weekend een knappe zege tegen Genk en ...

317
317

Meer sportnieuws