Skov Olsen dropt stevige hint over toekomst

door
Skov Olsen dropt stevige hint over toekomst

Bij Club Brugge bereiden ze zich al voor op het vertrek van enkele smaakmakers in de zomer. Igor Thiago vertrekt al sowieso, want zijn transfer naar Brentford werd maanden geleden al afgerond. Er is interesse voor nog enkele goudhaantjes. Net als in de voorbije mercato's wordt Andreas Skov Olsen bijvoorbeeld aan een vertrek gelinkt.

De 24-jarige Deen was dit seizoen weer vaak beslissend voor Blauw-Zwart en klokt uiteindelijk af op 26 goals en acht assists in 50 officiële wedstrijden dit seizoen. Dat zijn straffe cijfers, maar de laatste maanden groeide de kritiek op de flankaanvaller toch. Dat kwam vooral omdat hij door blessures enkele cruciale wedstrijden miste.

LEES OOK: 'Club Brugge trekt dikke streep door twee miljoenentransfers'

Skov Olsen lijkt niet aan transfer te denken

Er gingen ook enkele geruchten over onenigheid met de medische staf over zijn blessures, vooral toen Skov Olsen plots in Kopenhagen opdook terwijl zijn ploegmaats in Griekenland tegen PAOK een Europese halve finale afdwongen. De tijd lijkt dan ook stilaan rijp te zijn voor een transfer.

Maar daar lijkt Skov Olsen zich niet bepaald voor te haasten. "Ik ben héél gelukkig, want ik heb in 2,5 jaar tijd twee titels gewonnen met een fantastische club", verklaart hij immers aan Sky Sport Italia. "Ik kan niet wachten om voor de tweede keer Champions League te mogen spelen. Het zou leuk zijn als we met Club Brugge Bologna zouden treffen."

Op termijn terug naar Italië

De winger ziet zichzelf volgend seizoen dus nog gewoon in het Jan Breydelstadion voetballen en droomt van een confrontatie met zijn vorige club in de Champions League. Club haalde Skov Olsen in januari 2022 voor 6,5 miljoen euro weg bij Bologna, dat diot seizoen knap vijfde eindigde in de Serie A en zo naar het kampioenenbal mag.

Al zet Skov Olsen de deur toch op een kier voor een terugkeer naar Italië, al zal het niet bij eender welk team zijn. "Met alle respect, maar het doel van Bologna is niet om elk jaar kampioen te worden zoals hier bij Club. En dat is het wat ik wil: titels verzamelen", klinkt het immers. "Maar de wedstrijden tegen Fiorentina hebben me wel doen beseffen dat ik het leven in Italië mis. Ik zou graag terugkeren en ik zie me in de toekomst wel opnieuw in de Serie A spelen."

Moet Club Brugge Skov Olsen volgend seizoen nog houden?

Meest recent

Transfer naar Belgische topclub? Titraoui reageert

Charleroi loodste de voorbije jaren vrij consistent spelers door naar de Belgische top, met vorige ...

100
100
Broos baalt na eliminatie: "Niet onze dag"

Voor Hugo Broos zit de Africa Cup er al op. Onze landgenoot zag zijn Zuid-Afrika sneuvelen in de ...

31
31
'Standard heeft eerste winteraanwinst beet'

Standard mag nog hopen op een ticket voor de Champions' Play-Off, want na 20 speeldagen prijkt het ...

83
83
Kompany verliest nieuwe chouchou: "Ik wil absoluut naar Real"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een machine gemaakt die amper af te ...

202
202
'Spaans toptalent wil doorbreken in Jupiler Pro League'

Nu de wintermercato van start gegaan is, zijn de Belgische clubs volop aan het zoeken naar ...

139
139
Anderlecht lanceert toptalent: Proto optimistisch

Anderlecht vertrok dit weekend naar Spanje om zich in warmere en zonnigere omstandigheden te kunnen ...

161
161
Broos ziet Africa Cup al in achtste finale eindigen

Hugo Broos is er zondagavond niet in geslaagd om het goede voorbeeld van Tom Saintfiet te volgen. ...

61
61
De Zerbi doet zeer pijnlijke uitspraak over rode Vermeeren

Arthur Vermeeren beleefde zondag een zeer pijnlijke primeur. De middenvelder pakte immers de eerste ...

147
147
Transfer bijna rond: Vanzeir niet mee op stage met Gent

Heel wat eersteklassers brengen de komende week door in zonniger oorden om zich klaar te stomen voor ...

196
196
'Club Brugge trekt dikke streep door twee miljoenentransfers'

Club Brugge vertoeft momenteel in Marbella, waar coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de ...

549
549
Hans Vanaken verovert ook naast het veld alle harten

Hans Vanaken is al jaren een vaste waarde bij Club Brugge. Niet alleen met zijn voeten, maar ook met ...

223
223
City sputtert in 2026: Chelsea steelt punt in 94ste minuut

De eerste grote Premier League-topper van het nieuwe kalenderjaar heeft geen winnaar opgeleverd. ...

57
57
'Wending Anderlecht: onverwachte aanwinst op radar'

RSC Anderlecht wil zich in januari verzekeren van enkele gerichte aanwinsten. Op de verlanglijst ...

424
424
'Club Brugge ruikt bloed: jacht op nieuwe '10' ontploft'

Club Brugge voelt een buitenkans en gaat vol in de aanval voor een nieuwe ‘10’. Leipzig ...

430
430
Africa Cup: Marokko door dankzij uitblinker (en keepersblunder)

Op de Africa Cup wordt momenteel gestreden om de tickets voor de kwartfinales. Marokko wist zich ...

88
88
Transferbom! 'Anderlecht vol voor terugkeer Duranville'

RSC Anderlecht werkt achter de schermen aan een heuse transferbom. Volgens het Duitse Sport1 heeft ...

1230
1230
'KVM neemt drastische beslissing op transfermarkt'

KV Mechelen kan terugblikken op een knap seizoen tot dusver. De Maneblussers staan zelfs vijfde in ...

631
631
Van Gucht krijgt hoon internet over zich na rijbewijs-saga

We zijn nog maar vier dagen ver in het nieuwe jaar, toch heeft Ruben Van Gucht al twee dagen op een ...

185
185
Vervanger Mbappé held bij Real, ijskoude douche Liverpool

Real Madrid heeft het nieuwe kalenderjaar ingezet met een duidelijke zege, De Koninklijke haalde het ...

56
56
Letterlijk code rood: bijzondere beelden op stage Club

Om de tweede seizoenshelft tot in de puntjes voor te bereiden, trokken de meeste eersteklassers naar ...

237
237
'Antwerp maakt balans op: bliksemvertrek in de maak'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

968
968
Absolute nachtmerrie Vermeeren, Napoli wint brute veldslag

Het nieuwe kalenderjaar is dramatisch begonnen voor Athur Vermeeren. De middenvelder pakte zondag ...

172
172
Wéér slipper United: Engelse pers pakt Lammens onder de loep

Manchester United is niet bepaald goed aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. Zondagnamiddag raakten ...

189
189
'Anderlecht en Antwerp nek aan nek voor eerste winteraanwinst'

Officieel gaat de winterse transferperiode voor de Belgische ploegen pas open op 6 januari. Maar ...

426
426
Leko drukt stempel bij Club: drie spelers in vizier

Ivan Leko is goed begonnen aan zijn tweede ambstermijn bij Club Brugge en pakte meteen 9 op 9 in de ...

761
761

Meer sportnieuws