Skov Olsen dropt stevige hint over toekomst

1723
Skov Olsen dropt stevige hint over toekomst

Bij Club Brugge bereiden ze zich al voor op het vertrek van enkele smaakmakers in de zomer. Igor Thiago vertrekt al sowieso, want zijn transfer naar Brentford werd maanden geleden al afgerond. Er is interesse voor nog enkele goudhaantjes. Net als in de voorbije mercato's wordt Andreas Skov Olsen bijvoorbeeld aan een vertrek gelinkt.

De 24-jarige Deen was dit seizoen weer vaak beslissend voor Blauw-Zwart en klokt uiteindelijk af op 26 goals en acht assists in 50 officiële wedstrijden dit seizoen. Dat zijn straffe cijfers, maar de laatste maanden groeide de kritiek op de flankaanvaller toch. Dat kwam vooral omdat hij door blessures enkele cruciale wedstrijden miste.

LEES OOK: Club in de wolken: extra wapens voor clash met Genk

Skov Olsen lijkt niet aan transfer te denken

Er gingen ook enkele geruchten over onenigheid met de medische staf over zijn blessures, vooral toen Skov Olsen plots in Kopenhagen opdook terwijl zijn ploegmaats in Griekenland tegen PAOK een Europese halve finale afdwongen. De tijd lijkt dan ook stilaan rijp te zijn voor een transfer.

Maar daar lijkt Skov Olsen zich niet bepaald voor te haasten. "Ik ben héél gelukkig, want ik heb in 2,5 jaar tijd twee titels gewonnen met een fantastische club", verklaart hij immers aan Sky Sport Italia. "Ik kan niet wachten om voor de tweede keer Champions League te mogen spelen. Het zou leuk zijn als we met Club Brugge Bologna zouden treffen."

Op termijn terug naar Italië

De winger ziet zichzelf volgend seizoen dus nog gewoon in het Jan Breydelstadion voetballen en droomt van een confrontatie met zijn vorige club in de Champions League. Club haalde Skov Olsen in januari 2022 voor 6,5 miljoen euro weg bij Bologna, dat diot seizoen knap vijfde eindigde in de Serie A en zo naar het kampioenenbal mag.

Al zet Skov Olsen de deur toch op een kier voor een terugkeer naar Italië, al zal het niet bij eender welk team zijn. "Met alle respect, maar het doel van Bologna is niet om elk jaar kampioen te worden zoals hier bij Club. En dat is het wat ik wil: titels verzamelen", klinkt het immers. "Maar de wedstrijden tegen Fiorentina hebben me wel doen beseffen dat ik het leven in Italië mis. Ik zou graag terugkeren en ik zie me in de toekomst wel opnieuw in de Serie A spelen."

Moet Club Brugge Skov Olsen volgend seizoen nog houden?

Meest recent

Union bevoordeeld? Antwerp-coach haalt uit naar arbitrage

Antwerp FC blijft in de hoek waar de klappen vallen. De Great Old zette zondagmiddag bij momenten ...

33
33
Wéér averij De Bruyne en co; Feyenoord haalt sloophamer uit

In de Serie A heeft SSC Napoli al voor de derde keer op vijf speeldagen tijd averij opgelopen. Kevin ...

21
21
Nieuwe chouchou bij Anderlecht: tweetal krijgt klappen

RSC Anderlecht won zaterdagavond op overtuigende wijze van Zulte Waregem: 3-0. Daarbij scoorde ...

95
95
Dominant Union bezorgt dolend Antwerp nieuwe mokerslag

Union is andermaal aan een ijzersterk seizoen bezig. Het team van David Hubert won nu ook ...

38
38
Coucke haalt snoeihard uit: "Ze leven ver boven hun stand"

Marc Coucke kreeg vrijdagavond amper zestig seconden. Toch had de Anderlecht voorzitter niet veel ...

115
115
Real Madrid-icoon Guti dropt sensationele Courtois-uitspraak

Bondscoach Mark van Bommel zal tijdens de komende Nations League-campagne geen beroep kunnen doen op ...

51
51
Noodlot treft Jelle Vossen: Beerschot bevestigt mokerslag

Na het debacle in zijn afscheidsseizoen bij Zulte Waregem, heeft Jelle Vossen op 37-jarige leeftijd ...

85
85
Poppen aan dansen in Antwerp-Union: "Hij verdient 4 keer geel"

In de Jupiler Pro League kruisten de landskampioenen van 2023 en 2025 zondagmiddag de degens met ...

266
266
Razend spannende Ballon d'Or-strijd: dit zijn de topfavorieten

Eind volgende maand wordt de winnaar van de Ballon d'Or bekend gemaakt. Onder meer ter ere van de ...

145
145
Kippenvel op Bosuil: Overmars krijgt pakkend afscheid

Royal Antwerp FC kruist zondagmiddag de degens met vicekampioen Union SG. Die wedstrijd staat in ...

89
89
Valentine Besard slaat Van Gucht met complete verstomming

Het waren spannende dagen voor zowel Ruben Van Gucht als Valentine Besard. De twee zijn ondertussen ...

21
21
Club in de wolken: extra wapens voor clash met Genk

Club Brugge staat vlak voor de interland-break voor nog een stevige uitdaging. Zo krijgt de ...

402
402
Compper wisselt vier keer, sterkhouders terug bij Union

Union SG wil de interland-periode inzetten als co-leider in de Jupiler Pro League. Maar dan moet het ...

29
29
Hard dilemma Van Bommel: bijrol voor drie grote namen?

Aanstaande maandag beginnen de Rode Duivels aan een gloednieuw hoofdstuk onder het bewind van ...

296
296
TRANSFERUURTJE: 'Club wil man van 20 mil; drievoudige jackpot Genk'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

206
206
Grote frustratie Zulte Waregem: Beale slaat op tafel

Zulte Waregem kon tegen RSC Anderlecht geen vuist maken en ging in het Lotto Park met 3-0 onderuit. ...

222
222
Antwerp-pion flirt plots met buitenlandse transfer

Royal Antwerp FC is wisselvallig aan het seizoen begonnen. Onder Mavin Compper was de start goed, ...

202
202
‘KV Mechelen hakt knoop door over ontslag Vanderbiest’

Fred Vanderbiest ligt al een tijdje onder vuur bij KV Mechelen. Na een 3 op 21 is het vijf voor ...

559
559
Onrust bij OHL? Spelers slaan keihard terug

Oud-Heverlee Leuven heeft de eerste driepunter van het seizoen te pakken. Timmy Simons lag zwaar ...

91
91
Zulte Waregem verbaast na Anderlecht: “Intimideren door fans”

Zulte Waregem was sterk aan het seizoen begonnen, maar tegen RSC Anderlecht ging Essevee roemloos ...

616
616
Rampavond Debast bij Sporting: Rode Duivel bijt in het stof

Zeno Debast werd door Mark van Bommel opgeroepen voor de Rode Duivels, maar de verdediger kende bij ...

65
65
Lommel SK niet ontevreden: "Stap dichter bij ons doel"

Lommel SK mag zeer tevreden zijn over zijn terugkeer naar de Jupiler Pro League. De Limburgers ...

76
76
Anderlecht bekoort: "Heel blij dat ik hier mag spelen"

RSC Anderlecht won vlot en overtuigend met 3-0 van Zulte Waregem. RSCA staat zo vijfde in de Jupiler ...

447
447
Vanderbiest maakt balans op: "Dat hebben we niet gedaan"

KV Mechelen speelde een hoopgevende partij op het veld van Lommel SK. Het werd 0-0 in Noord-Limburg, ...

88
88
Antwerp mikt hoog: "Dat is onze ambitie"

Royal Antwerp FC staat in de buik van het klassement en dan wacht er nog een duel tegen Union SG. ...

307
307

Meer sportnieuws