'Still profiteert van trainerswals met fraaie uitdaging'

door
'Still profiteert van trainerswals met fraaie uitdaging'

Er is dezer dagen een heuse trainerswals aan de gang in verschillende Europese competities. Dat creëert een domino-effect waardoor er alleen maar meer jobs vrijkomen en daar lijkt nu ook Will Still van te gaan profiteren.

Onze nog altijd maar 31-jarige langenoot zit momenteel zonder werkgever, nadat onlangs een einde kwam aan zijn samenwerking met Stade Reims. Daar had Still het voorbije anderhalf jaar hoge ogen gegooid, maar hij was ook in onmin geraakt met het bestuur omwille van een verschil in toekomstvisie en zijn openlijke flirt met Engelse clubs.

Lens zet zijn zinnen op Still

Still stak immers nooit onder stoelen of banken dat hij graag aan de slag wil gaan in het land van zijn roots, desnoods in de Championship. Hij zou vorige winter ook al gesproken hebben met Sunderland, al werd dat vanuit zijn kamp ontdekt. Maar nu blijft hij mogelijk toch in Frankrijk.

L'Equipe weet namelijk dat RC Lens Still op zijn verlanglijstje gezet heeft. Daar zoeken ze een opvolger voor Franck Haise, die op het punt staat om te vertrekken naar OGC Nice. Daar moet Haise op zijn beurt de opvolger worden van Francesco Farioli, die onlangs naar Ajax overstapte.

Eerste contacten al gelegd

Still is niet de enige naam op de lijst bij Lens, dat ook nog aan onder meer Bruno Génésio zou denken. Maar de eerste contacten met onze landgenoot zouden wel al gelegd zijn, dus de interesse is concreet.

Bij Lens zou Still wel een zware erfenis krijgen, want zijn voorganger legde een indrukwekkend parcours af. Haise loodste Lens immers vanuit de Ligue 2 naar de Franse subtop, met als hoogtepunt de tweede plaats van vorig seizoen. Dit seizoen moesten de Noord-Fransen vrede nemen met een zevende plek.

Zou Lens een goede stap zijn voor Still?

Meest recent

Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

15
15
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

20
20
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

193
193
Verstraete onthult: déze woorden deden Dean door lint gaan

Rik De Mil is sinds woensdag de nieuwe coach van AA Gent. Het wordt onder meer uitkijken naar welke ...

161
161
UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Donderdagavond stond in de Europa en Conference League de laatste speeldag van 2025 op het ...

12
12
Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

167
167
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

471
471
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

244
244
Leko trekt eerste conclusie na verloren Club-debuut

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

245
245
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

179
179
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

221
221
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

84
84
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

515
515
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

20
20
'Leegloop bij Club Brugge: Inter plant dubbelslag'

Nicky Hayen mocht het niet meer tot dan uitzingen, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk ...

475
475
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

113
113
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

427
427
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

548
548
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

274
274
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

305
305
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

524
524
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

518
518
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

295
295
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

300
300
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

322
322

Meer sportnieuws