'Onverwachte miljoenen voor Antwerp alsmaar dichterbij'

door
'Onverwachte miljoenen voor Antwerp alsmaar dichterbij'

Het zal een bijzonder drukke transferzomer worden bij Antwerp. De Great Old zal wellicht de nodige smaakmakers te gelde maken om de clubkas te spijzen, want de voorbije maanden werd er a heel wat geschreven over de toch niet al te rooskleurige financiële situatie op de Bosuil. Daar lijken er straks wel enkele meevallers te rapen te vallen.

Antwerp lijkt nog enkele onverwachte graantjes mee te gaan pikken op de transfermarkt. Zo zou er bijvoorbeeld heel wat interesse zijn op Willian Pacho, op wie Antwerp nog een doorverkooppercentage heeft dat nog ettelijke miljoenen kan opleveren. En ook Pierre Dwomoh lijkt nog te gelde gemaakt te kunnen worden.

LEES OOK: Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Leicester wordt concreet voor Dwomoh

De 19-jarige middenvelder is nochtans overbodig bij Antwerp, maar maakte dit seizoen wel een goede indruk op huurbasis bij RWDM. Ondanks de degradatie van de Brusselaars speelde hij er zich wel in de kijker en daardoor kan Antwerp straks aan de kassa passeren.

Er werd de voorbije weken al gewag gemaakt van interesse van Leicester City, dat straks terugkeert in de Premier League. Sacha Tavolieri stelt dat de Foxes maandag al met Dwomoh en zijn entourage aan tafel gezeten hebben om te onderhandelen over een contract.

Antwerp wil 3 miljoen euro vangen

Degradant Luton Town blijft ook interesse tonen, maar Leicester neemt dus het voortouw. Antwerp had zijn vraagprijs bepaald op 3 miljoen euro en daar wijkt het voorlopig ook niet van af.

Dat betekent dat ze nog winst zouden maken, want in 2021 betaalden ze nog 2 miljoen om Dwomoh bij KRC Genk weg te plukken. In zijn eerste seizoen maakte de jeugdinternational nog indruk, maar na de komst van Mark van Bommel als trainer werd hij op de kant geschoven. Vorig seizoen werd Dwomoh ook al uitgeleend aan Braga en KV Oostende.

Zou Antwerp hem een nieuwe kans moeten geven?

Meest recent

Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

49
49
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

168
168
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

26
26
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

18
18
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

42
42
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

74
74
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

21
21
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

54
54
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

42
42
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

42
42
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

85
85
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

40
40
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

172
172
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

121
121
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

115
115
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

49
49
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

691
691
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

26
26
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

67
67
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

93
93
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

206
206
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

113
113
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

72
72
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34

Meer sportnieuws