'Onverwachte miljoenen voor Antwerp alsmaar dichterbij'

882 stemmen
'Onverwachte miljoenen voor Antwerp alsmaar dichterbij'

Het zal een bijzonder drukke transferzomer worden bij Antwerp. De Great Old zal wellicht de nodige smaakmakers te gelde maken om de clubkas te spijzen, want de voorbije maanden werd er a heel wat geschreven over de toch niet al te rooskleurige financiële situatie op de Bosuil. Daar lijken er straks wel enkele meevallers te rapen te vallen.

Antwerp lijkt nog enkele onverwachte graantjes mee te gaan pikken op de transfermarkt. Zo zou er bijvoorbeeld heel wat interesse zijn op Willian Pacho, op wie Antwerp nog een doorverkooppercentage heeft dat nog ettelijke miljoenen kan opleveren. En ook Pierre Dwomoh lijkt nog te gelde gemaakt te kunnen worden.

LEES OOK: 'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Leicester wordt concreet voor Dwomoh

De 19-jarige middenvelder is nochtans overbodig bij Antwerp, maar maakte dit seizoen wel een goede indruk op huurbasis bij RWDM. Ondanks de degradatie van de Brusselaars speelde hij er zich wel in de kijker en daardoor kan Antwerp straks aan de kassa passeren.

Er werd de voorbije weken al gewag gemaakt van interesse van Leicester City, dat straks terugkeert in de Premier League. Sacha Tavolieri stelt dat de Foxes maandag al met Dwomoh en zijn entourage aan tafel gezeten hebben om te onderhandelen over een contract.

Antwerp wil 3 miljoen euro vangen

Degradant Luton Town blijft ook interesse tonen, maar Leicester neemt dus het voortouw. Antwerp had zijn vraagprijs bepaald op 3 miljoen euro en daar wijkt het voorlopig ook niet van af.

Dat betekent dat ze nog winst zouden maken, want in 2021 betaalden ze nog 2 miljoen om Dwomoh bij KRC Genk weg te plukken. In zijn eerste seizoen maakte de jeugdinternational nog indruk, maar na de komst van Mark van Bommel als trainer werd hij op de kant geschoven. Vorig seizoen werd Dwomoh ook al uitgeleend aan Braga en KV Oostende.

Zou Antwerp hem een nieuwe kans moeten geven?

Meest recent

Dé stunt van het WK?! Kaapverdië houdt Spanje in bedwang

Op dag vijf van het wereldkampioenschap is de grootste stunt tot dusver een feit. Vooraf werd een ...

36
36
Opstelling Duivels bekend! Garcia hakt knoop in defensie door

Het wachten is voorbij: de Rode Duivels beginnen eindelijk aan hun campagne op het WK. In Seattle ...

150
150
'Sibierski vloekt: Anderlecht slikt koude douche op mercato'

RSC Anderlecht wil eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer presenteren. In afwachting daarvan zit de ...

131
131
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

226
226
'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

Club Brugge dreigt deze zomer een pak steunpilaren te verliezen, en dus is er op inkomend vlak werk ...

312
312
'KRC Genk vangt jackpot: Kompany laat kassa rinkelen'

Na een teleurstellend seizoen heeft KRC Genk heel wat werk aan de winkel. Op inkomend vlak plukten ...

155
155
'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Club Brugge gaat een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van smaakmakers komen in ...

371
371
Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

30
30
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

83
83
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

110
110
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

23
23
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

76
76
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

553
553
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

93
93
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

199
199
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

65
65
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

289
289
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

70
70
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

94
94
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

142
142
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

116
116
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

189
189
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

109
109
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

144
144
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

218
218

Meer sportnieuws