'Onverwachte miljoenen voor Antwerp alsmaar dichterbij'

door
'Onverwachte miljoenen voor Antwerp alsmaar dichterbij'

Het zal een bijzonder drukke transferzomer worden bij Antwerp. De Great Old zal wellicht de nodige smaakmakers te gelde maken om de clubkas te spijzen, want de voorbije maanden werd er a heel wat geschreven over de toch niet al te rooskleurige financiële situatie op de Bosuil. Daar lijken er straks wel enkele meevallers te rapen te vallen.

Antwerp lijkt nog enkele onverwachte graantjes mee te gaan pikken op de transfermarkt. Zo zou er bijvoorbeeld heel wat interesse zijn op Willian Pacho, op wie Antwerp nog een doorverkooppercentage heeft dat nog ettelijke miljoenen kan opleveren. En ook Pierre Dwomoh lijkt nog te gelde gemaakt te kunnen worden.

LEES OOK: Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Leicester wordt concreet voor Dwomoh

De 19-jarige middenvelder is nochtans overbodig bij Antwerp, maar maakte dit seizoen wel een goede indruk op huurbasis bij RWDM. Ondanks de degradatie van de Brusselaars speelde hij er zich wel in de kijker en daardoor kan Antwerp straks aan de kassa passeren.

Er werd de voorbije weken al gewag gemaakt van interesse van Leicester City, dat straks terugkeert in de Premier League. Sacha Tavolieri stelt dat de Foxes maandag al met Dwomoh en zijn entourage aan tafel gezeten hebben om te onderhandelen over een contract.

Antwerp wil 3 miljoen euro vangen

Degradant Luton Town blijft ook interesse tonen, maar Leicester neemt dus het voortouw. Antwerp had zijn vraagprijs bepaald op 3 miljoen euro en daar wijkt het voorlopig ook niet van af.

Dat betekent dat ze nog winst zouden maken, want in 2021 betaalden ze nog 2 miljoen om Dwomoh bij KRC Genk weg te plukken. In zijn eerste seizoen maakte de jeugdinternational nog indruk, maar na de komst van Mark van Bommel als trainer werd hij op de kant geschoven. Vorig seizoen werd Dwomoh ook al uitgeleend aan Braga en KV Oostende.

Zou Antwerp hem een nieuwe kans moeten geven?

Meest recent

'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

9
9
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

61
61
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

70
70
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

281
281
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

96
96
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

82
82
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

101
101
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

139
139
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

164
164
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

60
60
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

203
203
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

79
79
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

90
90
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

481
481
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

426
426
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

880
880
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

321
321
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

42
42
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

467
467
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

287
287
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1088
1088
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

360
360
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

406
406
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

223
223
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

111
111

Meer sportnieuws