'Onverwachte miljoenen voor Antwerp alsmaar dichterbij'

882 stemmen
'Onverwachte miljoenen voor Antwerp alsmaar dichterbij'

Het zal een bijzonder drukke transferzomer worden bij Antwerp. De Great Old zal wellicht de nodige smaakmakers te gelde maken om de clubkas te spijzen, want de voorbije maanden werd er a heel wat geschreven over de toch niet al te rooskleurige financiële situatie op de Bosuil. Daar lijken er straks wel enkele meevallers te rapen te vallen.

Antwerp lijkt nog enkele onverwachte graantjes mee te gaan pikken op de transfermarkt. Zo zou er bijvoorbeeld heel wat interesse zijn op Willian Pacho, op wie Antwerp nog een doorverkooppercentage heeft dat nog ettelijke miljoenen kan opleveren. En ook Pierre Dwomoh lijkt nog te gelde gemaakt te kunnen worden.

LEES OOK: Ex-JPL speler Wesley Hoedt onderdeel van liefdesbom

Leicester wordt concreet voor Dwomoh

De 19-jarige middenvelder is nochtans overbodig bij Antwerp, maar maakte dit seizoen wel een goede indruk op huurbasis bij RWDM. Ondanks de degradatie van de Brusselaars speelde hij er zich wel in de kijker en daardoor kan Antwerp straks aan de kassa passeren.

Er werd de voorbije weken al gewag gemaakt van interesse van Leicester City, dat straks terugkeert in de Premier League. Sacha Tavolieri stelt dat de Foxes maandag al met Dwomoh en zijn entourage aan tafel gezeten hebben om te onderhandelen over een contract.

Antwerp wil 3 miljoen euro vangen

Degradant Luton Town blijft ook interesse tonen, maar Leicester neemt dus het voortouw. Antwerp had zijn vraagprijs bepaald op 3 miljoen euro en daar wijkt het voorlopig ook niet van af.

Dat betekent dat ze nog winst zouden maken, want in 2021 betaalden ze nog 2 miljoen om Dwomoh bij KRC Genk weg te plukken. In zijn eerste seizoen maakte de jeugdinternational nog indruk, maar na de komst van Mark van Bommel als trainer werd hij op de kant geschoven. Vorig seizoen werd Dwomoh ook al uitgeleend aan Braga en KV Oostende.

Zou Antwerp hem een nieuwe kans moeten geven?

Meest recent

Henry komt met zéér straffe uitspraak over Tzolis

Christos Tzolis heeft deze week eindelijk zijn droomtransfer afgerond. De Griekse winger trok na ...

3
3
Grote clash: Van Gucht zet Vannieuwkerke stevig onder druk

Na weken waarin Ruben Van Gucht vooral om andere redenen de aandacht trok, krijgt de populaire ...

13
13
'Real dropt weer transferbom: akkoord over Rodri'

Na twee tegenvallende seizoenen zonder prijs is het Real Madrid menens om straks weer met succes aan ...

22
22
'Union neemt afscheid van zeldzame flop'

Union maakte de voorbije seizoenen indruk met de consistentie in zijn prestaties, ondanks dat het ...

10
10
Week voor Supercup: Club verliest wéér, knappe zege Union

Binnen iets minder dan een week gaat het nieuwe Belgische voetbalseizoen alweer van start met de ...

98
98
Club Brugge plant stuntdeal met Braziliaanse dribbelkoning

Club Brugge kijkt naar Brazilië voor versterking. Blauw-zwart heeft miljoenen klaar voor een ...

570
570
'Naar Antwerp? Stengs heeft nieuwe club gekozen'

Voor Antwerp blijft het een zeer moeizame transferzomer. De club werd wekenlang gegijzeld door de ...

138
138
"Van Bommel? Hij stond ook bij ons op het lijstje"

Mark van Bommel tekende voor amper twee jaar bij de Belgische bond. Niet echt een project voor de ...

74
74
'Cercle Brugge stunt met transfer bij Manchester City'

Cercle Brugge beseft dat het nood heeft aan versterking. De Bruggelingen hebben daarom besloten om ...

84
84
Haalt Anderlecht nog ex-spelers terug in huis?

Bij RSC Anderlecht haalde Tim Borguet Guillaume Gillet terug naar Neerpede. Hij werd er trainer van ...

310
310
Extra optie voor Van Bommel? Belgische parel maakt indruk

Olympique Lyon heeft mogelijk een uitstekende zaak gedaan op de transfermarkt. Zij haalden Julien ...

144
144
Oefenmatchen: OHL, Cercle onderuit, STVV speelt gelijk

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. Cercle Brugge, Zulte Waregem, KV ...

59
59
'Club Brugge verliest Onyedika: clubs vinden akkoord'

Club Brugge gaat nog een sterkhouder verliezen. Raphael Onyedika trekt weldra de deur achter zich ...

585
585
'Rol Vandenhaute bekend, Alderweireld moét kiezen'

Wouter Vandenhaute is de hoofdaandeelhouder van Royal Antwerp FC, Toby Alderweireld stapt ook mee ...

695
695
Kana ziet goede evolutie: "Dàt is Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde verdienstelijk in en tegen Hammarby. Maar meer ook niet. Marco Kana kijkt al ...

251
251
'STVV dreigt volgende sterkhouder te verliezen'

STVV lijkt zich mogelijk op te maken voor een mogelijke wissel onder de lat. Hoewel er nog geen ...

124
124
Lierse SK klaar op de transfermarkt? Van den Abbeel oordeelt

Lierse SK is volop bezig aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De club uit de Challenger Pro ...

61
61
Rondje België: 'Rigaux in gesprek, Okereke terug naar JPL'

Dévy Rigaux gaat de kern van Feyenoord flink moeten uitdunnen. Er zijn véél te ...

171
171
Terug van mislukte passage bij Standard: "Euvrard was geen fan"

Bij Standard mogen al een aantal zomeraanwinsten van een jaar geleden weg. Een teken dat de ...

120
120
'Tzolis baalt al: Arsenal gaat plots voor énorme concurrent'

Soms is het toch bizar hoe bepaalde clubs denken op een transfermarkt. Neem nu Arsenal. Zij haalden ...

180
180
Zulte Waregem test flankaanvaller in oefenpartij

Zulte Waregem speelt namiddag een oefenpot tegen het Nederlandse Sparta Rotterdam. De fans van ...

141
141
Bruno maakt indruk: Sibierski moet volgen

Vitor Bruno laat tot op heden een goede indruk achter. Nog meer omdat de Portugese trainer voorlopig ...

356
356
KV Mechelen vindt akkoord en regelt 'Hollandse' transfer

KV Mechelen en zusterclub Helmond Sport hebben een volgende onderlinge transfer afgerond. De ...

103
103
Club-aanwinst imponeert: "Geweldig hem hier te hebben"

Club Brugge wil ook komend seizoen weer op meerdere fronten successen boeken. En dus werden deze ...

822
822
Westerlo heeft beet en stelt zevende aanwinst voor

KVC Westerlo is de meest bedrijvige Belgische club op de transfermarkt. De Kemphanen zagen eerst een ...

36
36

Meer sportnieuws