'Onverwachte miljoenen voor Antwerp alsmaar dichterbij'

door
'Onverwachte miljoenen voor Antwerp alsmaar dichterbij'

Het zal een bijzonder drukke transferzomer worden bij Antwerp. De Great Old zal wellicht de nodige smaakmakers te gelde maken om de clubkas te spijzen, want de voorbije maanden werd er a heel wat geschreven over de toch niet al te rooskleurige financiële situatie op de Bosuil. Daar lijken er straks wel enkele meevallers te rapen te vallen.

Antwerp lijkt nog enkele onverwachte graantjes mee te gaan pikken op de transfermarkt. Zo zou er bijvoorbeeld heel wat interesse zijn op Willian Pacho, op wie Antwerp nog een doorverkooppercentage heeft dat nog ettelijke miljoenen kan opleveren. En ook Pierre Dwomoh lijkt nog te gelde gemaakt te kunnen worden.

LEES OOK: Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Leicester wordt concreet voor Dwomoh

De 19-jarige middenvelder is nochtans overbodig bij Antwerp, maar maakte dit seizoen wel een goede indruk op huurbasis bij RWDM. Ondanks de degradatie van de Brusselaars speelde hij er zich wel in de kijker en daardoor kan Antwerp straks aan de kassa passeren.

Er werd de voorbije weken al gewag gemaakt van interesse van Leicester City, dat straks terugkeert in de Premier League. Sacha Tavolieri stelt dat de Foxes maandag al met Dwomoh en zijn entourage aan tafel gezeten hebben om te onderhandelen over een contract.

Antwerp wil 3 miljoen euro vangen

Degradant Luton Town blijft ook interesse tonen, maar Leicester neemt dus het voortouw. Antwerp had zijn vraagprijs bepaald op 3 miljoen euro en daar wijkt het voorlopig ook niet van af.

Dat betekent dat ze nog winst zouden maken, want in 2021 betaalden ze nog 2 miljoen om Dwomoh bij KRC Genk weg te plukken. In zijn eerste seizoen maakte de jeugdinternational nog indruk, maar na de komst van Mark van Bommel als trainer werd hij op de kant geschoven. Vorig seizoen werd Dwomoh ook al uitgeleend aan Braga en KV Oostende.

Zou Antwerp hem een nieuwe kans moeten geven?

Meest recent

Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

20
20
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

32
32
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

87
87
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

81
81
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

208
208
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

61
61
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

268
268
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

33
33
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

242
242
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

39
39
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

505
505
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

179
179
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

180
180
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

59
59
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

73
73
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

193
193
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

171
171
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

85
85
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

233
233
'Ruben Van Gucht in shock: straffe bekentenis blijft hangen'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

335
335
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

48
48
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

259
259
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

244
244
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

42
42
'Trainersbom RSCA: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

422
422

Meer sportnieuws