'AA Gent ruikt geld: deal van 20 miljoen euro op komst'

door
'AA Gent ruikt geld: deal van 20 miljoen euro op komst'

Bij AA Gent willen ze de magere jaren afsluiten. Volgend jaar moét de club weer de Champions' Play-Offs halen. De Buffalo's moeten zich dus versterken, maar daarvoor is geld nodig. Ze rekenen daarbij op een mooie uitgaande transfer.

LEES OOK: Hein blikt emotioneel terug: mond vol tanden na opvallende foto

Brown stilaan grof wild

De kans dat Archie Brown volgend seizoen nog voor AA Gent speelt, wordt met de week kleiner. De Britse linkerflankverdediger deed het zeer goed en was vorige zomer een schot in de roos. Toen werd hij voor 4 miljoen euro weggehaald bij FC Midtjylland.

Dat is een gouden zet gebleken. Brown heeft een zeer interessant profiel en de interesse neemt stilaan toe. Olympique Lyon, waar Mogi Bayat goed thuis is, heeft hem op de radar staan. De Franse topclub zal echter moeten afhaken als de Premier League-clubs zich gaan mengen.

Premier League lonkt

Brown is voor hen een zéér interessante speler. Aston Villa en Crystal Palace hebben volgens The Mirror alvast interesse in de linkspoot. AA Gent ruikt uiteraard geld als dergelijke clubs komen aankloppen en ze zouden maar liefst 20 miljoen euro willen voor hem.

AA Gent hoopt dergelijke deal uiteraard af te ronden. Met dat geld kan het de kern dan gevoelig gaan versterken, wat toch wel nodig is.

Zal hij 20 miljoen euro gaan opleveren?

Meest recent

Vanaken benoemt verrassende Bruggeling: "Hij was uitstekend"

Hans Vanaken heeft donderdagavond andermaal indruk gemaakt op het allerhoogste niveau. Na de ...

108
108
Hayen komt met statement na bizar Onyedika-incident

Club Brugge heeft donderdag tegen AS Monaco andermaal voor een memorabele Champions League-avond ...

104
104
"Meesterwerk" - kranten delen 10 op 10 uit aan Club-held

In navolging van Union SG heeft ook Club Brugge serieus indruk gemaakt tijdens de openingsspeeldag ...

123
123
UCL: Doku en co verbrodden terugkeer KDB, Barça wint nipt

Kevin De Bruyne heeft een terugkeer in mineur beleefd op het veld van Manchester City. De Rode ...

50
50
Forbs gelooft ogen niet bij Club-ploegmaat: "Fenomeen!"

Met een 4-1-overwinning tegen AS Monaco heeft Club Brugge meteen de toon gezet bij de start van zijn ...

361
361
L'Equipe lyrisch voor Club: drie spelers met 8 op 10

Club Brugge KV heeft op de openingsspeeldag van de League Phase in de Champions League meteen stevig ...

529
529
Nieuwe grote doorbraak: DAZN vindt akkoord in Vlaanderen

Daags voor de achtste speeldag in de Jupiler Pro League, is een nieuwe doorbraak bereikt in de soap ...

793
793
Enorme domper: comeback De Bruyne eindigt met pijnlijke wissel

In de Champions League keerde Kevin De Bruyne met SSC Napoli donderdagavond terug naar zijn ...

264
264
Smet op Club-show: Hayen grijpt in, uitbrander aan zijlijn

Club Brugge heeft een fenomenale start van zijn Champions League-campagne genomen. De Belgische ...

574
574
Vanaken speelt Monaco aan flarden: héél Europa wordt gek

Club Brugge KV is donderdagavond als een wervelwind aan de League Phase van de Champions League ...

456
456
Wat een demonstratie! Club maakt brandhout van Monaco

Club Brugge is op ronduit indrukwekkende wijze aan zijn campagne in de League Phase van de ...

210
210
Sneijder maakt brandhout van Godts: "Met zijn kwaliteiten ..."

De Nederlandse clubs zijn tegenvallend aan de League Phase van de Champions League. Na de nederlaag ...

86
86
Union slaat Nederland met verstomming: "Beter elftal dan PSV"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

274
274
Mignolet pakt uit met klasse-gebaar na ongeziene rollercoaster

De veelbesproken keeperssituatie bij Club Brugge heeft donderdagavond een nieuwe dimensie gekregen. ...

301
301
Club Brugge-fans spreken schande: "Nóóit penalty!"

Tijdens de openingsspeeldag van de Champions League, kreeg Club Brugge donderdagavond het bezoek van ...

163
163
Hoogspanning bij KRC Genk: supporters roeren zich

KRC Genk heeft woensdagavond andermaal steken laten vallen in de Jupiler Pro League. Zo verloren de ...

300
300
Favoriet Club-Monaco bekend: "60-40 in hun voordeel"

Union SG heeft dinsdag op indrukwekkende wijze zijn campagne in de League Phase van de Champions ...

365
365
Opstellingen Club-Monaco: Hayen slachtoffert basispion

Donderdagavond is het zover, dan begint ook Club Brugge aan zijn campagne in de League Phase ...

79
79
'Comebackbom: Odoi kiest toch voor België'

Denis Odoi nam verrassend afscheid van Royal Antwerp FC en de 37-jarige polyvalente middenvelder zit ...

380
380
Sam Kerkhofs haalt vernietigend uit: “Het is een beerput!”

Sam Kerkhofs is ondertussen een klinkende naam geworden in de Belgische voetbalwereld. De supporter ...

140
140
Woedende Leko trekt aan alarmbel bij KAA Gent

KAA Gent won afgelopen speeldag nog tegen Royal Antwerp FC in de Jupiler Pro League, maar toch zette ...

235
235
'Spectaculaire terugkeer Doumbia bij Antwerp'

Mahamadou Doumbia maakte afgelopen zomermercato de overstap van Royal Antwerp FC naar Al-Ittihad. De ...

580
580
Mourinho heeft beet en briest: bizarre clausule

José Mourinho werd een tijdje geleden ontslagen bij Fenerbahçe. Na de uitschakeling ...

71
71
Simic onthult échte reden Anderlecht-vertrek

Jan-Carlo Simic werd op de valreep nog verkocht aan het Saudische Al-Ittihad. De Servische ...

551
551
Liverpool-fan blijft Simeone pesten: “Krijg ik assist?”

De Champions League-clash tussen Liverpool en Atlético Madrid blijft nazinderen. In het slot ...

63
63

Meer sportnieuws