'Club Brugge verbaast vriend en vijand met opvolger Thiago'

door
'Club Brugge verbaast vriend en vijand met opvolger Thiago'

Maandag blonk hij al uit in afwezigheid tijdens de titelviering, bij aanvang van het volgende seizoen zal Club Brugge het ook op het veld zonder Igor Thiago moeten stellen. Als laatste huzarenstukje verpatste Vincent Mannaert de Braziliaanse beer voor een recordsom aan Brentford. En dus moeten zijn opvolgers op zoek naar een vervanger, wat geen sinecure belooft te worden.

Dat een nieuwe spits met stip op één staat op het Blauw-Zwarte verlanglijst behoeft geen betoog. Niet alleen laat Thiago een enorme leegte na, mits een interessant bod zou ook Ferran Jutglà wel eens andere oorden kunnen opzoeken. Victor Barbera en Romeo Vermant, het voorbije halfjaar verhuurd aan Westerlo, zijn dan weer niet klaar om het gewicht van de aanval te dragen.

LEES OOK: 'Zure deal voor Club: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club zoekt opvolger Thiago

Wie weet komt een deel van de oplossing evenwel alsnog uit de rangen. Tenslotte keert ook Roman Yaremchuk terug na zijn uitleenbeurt aan Valencia, waar hij bleef steken op vier doelpunten in 29 optredens. Een permanente overstap naar Mestalla zit er niet in voor de 28-voudige Oekraïner, en dus moet Club straks weer elders op zoek naar een liefst definitieve overnemer.

Alleen is dat gemakkelijker gezegd dan gedaan. Niet alleen verdient Yaremchuk goed zijn boterham in Jan Breydel, waar hij nog twee jaar vastligt, Club hoopt ook nog steeds om haar investering in de mate van het mogelijke nog wat te recupereren. Blauw-Zwart legde maar liefst 17 miljoen op tafel voor de geflopte recordaankoop, wiens marktwaarde nog vier miljoen bedraagt.

Herkansing voor Yaremchuk?

Yaremchuk zou wel interesse genieten uit Spanje en Turkije, maar de clubs in kwestie lijken niet in staat om het complete kostenplaatje te dekken. Behoudens een goed EK dreigen Dévy Rigaux en co de 48-voudig international dus niet aan de straatstenen kwijt te geraken. In plaats van met hem te blijven leuren is het dan misschien wel beter om hem een herkansing te gunnen.

"Het wordt boeiend om te zien of Yaremchuk gezien wordt als een volwaardig kernlid", sluit Gazet van Antwerpen dat scenario alvast niet uit. Wie weet zien we hem dus wel alsnog terug in Brugge. Al beschikt de landskampioen, die de lat ongetwijfeld hoger legt, mede dankzij Thiago zelf ruimschoots over voldoende middelen. Andere kandidaten zijn voorlopig nog niet bekend.

Yaremchuk verdient een nieuwe kans bij Club Brugge

Meest recent

De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

36
36
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

32
32
Maguire anti-held United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

15
15
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

105
105
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

72
72
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

94
94
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

88
88
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

117
117
'Zure deal voor Club: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

198
198
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

47
47
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

225
225
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

491
491
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

174
174
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

379
379
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

87
87
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

131
131
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

130
130
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

343
343
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

64
64
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

246
246
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

185
185
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

374
374
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

78
78
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

205
205
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

204
204

Meer sportnieuws