'Club Brugge verbaast vriend en vijand met opvolger Thiago'

door
'Club Brugge verbaast vriend en vijand met opvolger Thiago'

Maandag blonk hij al uit in afwezigheid tijdens de titelviering, bij aanvang van het volgende seizoen zal Club Brugge het ook op het veld zonder Igor Thiago moeten stellen. Als laatste huzarenstukje verpatste Vincent Mannaert de Braziliaanse beer voor een recordsom aan Brentford. En dus moeten zijn opvolgers op zoek naar een vervanger, wat geen sinecure belooft te worden.

Dat een nieuwe spits met stip op één staat op het Blauw-Zwarte verlanglijst behoeft geen betoog. Niet alleen laat Thiago een enorme leegte na, mits een interessant bod zou ook Ferran Jutglà wel eens andere oorden kunnen opzoeken. Victor Barbera en Romeo Vermant, het voorbije halfjaar verhuurd aan Westerlo, zijn dan weer niet klaar om het gewicht van de aanval te dragen.

LEES OOK: Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Club zoekt opvolger Thiago

Wie weet komt een deel van de oplossing evenwel alsnog uit de rangen. Tenslotte keert ook Roman Yaremchuk terug na zijn uitleenbeurt aan Valencia, waar hij bleef steken op vier doelpunten in 29 optredens. Een permanente overstap naar Mestalla zit er niet in voor de 28-voudige Oekraïner, en dus moet Club straks weer elders op zoek naar een liefst definitieve overnemer.

Alleen is dat gemakkelijker gezegd dan gedaan. Niet alleen verdient Yaremchuk goed zijn boterham in Jan Breydel, waar hij nog twee jaar vastligt, Club hoopt ook nog steeds om haar investering in de mate van het mogelijke nog wat te recupereren. Blauw-Zwart legde maar liefst 17 miljoen op tafel voor de geflopte recordaankoop, wiens marktwaarde nog vier miljoen bedraagt.

Herkansing voor Yaremchuk?

Yaremchuk zou wel interesse genieten uit Spanje en Turkije, maar de clubs in kwestie lijken niet in staat om het complete kostenplaatje te dekken. Behoudens een goed EK dreigen Dévy Rigaux en co de 48-voudig international dus niet aan de straatstenen kwijt te geraken. In plaats van met hem te blijven leuren is het dan misschien wel beter om hem een herkansing te gunnen.

"Het wordt boeiend om te zien of Yaremchuk gezien wordt als een volwaardig kernlid", sluit Gazet van Antwerpen dat scenario alvast niet uit. Wie weet zien we hem dus wel alsnog terug in Brugge. Al beschikt de landskampioen, die de lat ongetwijfeld hoger legt, mede dankzij Thiago zelf ruimschoots over voldoende middelen. Andere kandidaten zijn voorlopig nog niet bekend.

Yaremchuk verdient een nieuwe kans bij Club Brugge

Meest recent

Gehavend Real trekt thriller in derby naar zich toe

Zondagavond waren in LaLiga alle ogen gericht op de Madrileense derby. Die leverde het nodige ...

15
15
Krijgt Essevee nog nieuwe coach? Colpaert reageert

Niet alleen de strijd om de zesde plaats bleef spannend tot het bittere eind, maar ook die voor de ...

22
22
Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

168
168
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

208
208
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

126
126
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

183
183
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

223
223
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

440
440
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

85
85
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

151
151
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

196
196
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

97
97
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

53
53
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

89
89
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

140
140
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

44
44
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

27
27
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

78
78
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

84
84
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

215
215
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

58
58
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

146
146
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

587
587
Voetbalfans verrassen: "Hij is de gróótste afwezige bij Duivels"

Rudi Garcia maakte vrijdag zijn selectie bekend voor de stage van de Rode Duivels in de VS. In ...

264
264
Droomweek FC Barcelona, Talbi held in Tyne-Wear derby

FC Barcelona kan de interland-break met een goed gemoed inzetten. De koploper in La Liga liet zich ...

51
51

Meer sportnieuws