'Club Brugge verbaast vriend en vijand met opvolger Thiago'

3656 stemmen
'Club Brugge verbaast vriend en vijand met opvolger Thiago'

Maandag blonk hij al uit in afwezigheid tijdens de titelviering, bij aanvang van het volgende seizoen zal Club Brugge het ook op het veld zonder Igor Thiago moeten stellen. Als laatste huzarenstukje verpatste Vincent Mannaert de Braziliaanse beer voor een recordsom aan Brentford. En dus moeten zijn opvolgers op zoek naar een vervanger, wat geen sinecure belooft te worden.

Dat een nieuwe spits met stip op één staat op het Blauw-Zwarte verlanglijst behoeft geen betoog. Niet alleen laat Thiago een enorme leegte na, mits een interessant bod zou ook Ferran Jutglà wel eens andere oorden kunnen opzoeken. Victor Barbera en Romeo Vermant, het voorbije halfjaar verhuurd aan Westerlo, zijn dan weer niet klaar om het gewicht van de aanval te dragen.

LEES OOK: Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Club zoekt opvolger Thiago

Wie weet komt een deel van de oplossing evenwel alsnog uit de rangen. Tenslotte keert ook Roman Yaremchuk terug na zijn uitleenbeurt aan Valencia, waar hij bleef steken op vier doelpunten in 29 optredens. Een permanente overstap naar Mestalla zit er niet in voor de 28-voudige Oekraïner, en dus moet Club straks weer elders op zoek naar een liefst definitieve overnemer.

Alleen is dat gemakkelijker gezegd dan gedaan. Niet alleen verdient Yaremchuk goed zijn boterham in Jan Breydel, waar hij nog twee jaar vastligt, Club hoopt ook nog steeds om haar investering in de mate van het mogelijke nog wat te recupereren. Blauw-Zwart legde maar liefst 17 miljoen op tafel voor de geflopte recordaankoop, wiens marktwaarde nog vier miljoen bedraagt.

Herkansing voor Yaremchuk?

Yaremchuk zou wel interesse genieten uit Spanje en Turkije, maar de clubs in kwestie lijken niet in staat om het complete kostenplaatje te dekken. Behoudens een goed EK dreigen Dévy Rigaux en co de 48-voudig international dus niet aan de straatstenen kwijt te geraken. In plaats van met hem te blijven leuren is het dan misschien wel beter om hem een herkansing te gunnen.

"Het wordt boeiend om te zien of Yaremchuk gezien wordt als een volwaardig kernlid", sluit Gazet van Antwerpen dat scenario alvast niet uit. Wie weet zien we hem dus wel alsnog terug in Brugge. Al beschikt de landskampioen, die de lat ongetwijfeld hoger legt, mede dankzij Thiago zelf ruimschoots over voldoende middelen. Andere kandidaten zijn voorlopig nog niet bekend.

Yaremchuk verdient een nieuwe kans bij Club Brugge

Meest recent

Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

11
11
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

48
48
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

25
25
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

18
18
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

72
72
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

290
290
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

146
146
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

157
157
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

113
113
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

83
83
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

373
373
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

311
311
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

131
131
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

135
135
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

111
111
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

21
21
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

122
122
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

509
509
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

319
319
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

210
210
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

197
197
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

67
67
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

112
112
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

1083
1083
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

541
541

Meer sportnieuws