Van Bommel zwaar onder vuur: "Zeer zwak acteerwerk!"

1773 stemmen
Van Bommel zwaar onder vuur:

De zege tegen Anderlecht was zondag slechts bijzaak op de Bosuil, waar alles in het teken stond van Ritchie De Laet en Mark van Bommel hun afscheid. Die laatste wist het tijdens zijn laatste persbabbel als coach van Antwerp achteraf niet droog te houden.

Gevoed door het sportieve succes bouwde Van Bommel op twee jaar tijd een unieke band op met de Great Old en haar fans. Nadat de supporters voor, tijdens en na de match al voor kippenvel hadden gezorgd namen de emoties dan ook de bovenhand bij de 47-jarige Nederlander.

LEES OOK: AA Gent wint vlot, Union SG ook met overwinning

Van Bommel overmand

Met krop in de keel moest een zichtbaar sentimentele Van Bommel zijn uitleg meermaals onderbreken om naar een zakdoek te grijpen. Pure, oprechte en onvervalste emoties na alles wat hij de afgelopen seizoenen meemaakte in Deurne-Noord, zo was iedereen het erover eens.

Behalve dan in zijn thuisland, waar analist Valentijn Driessen de voormalig Oranje-international op de korrel neemt. Hij gelooft niet dat Van Bommel werkelijk moest vechten tegen de tranen die over zijn wangen rolden. Volgens hem ging het immers louter om krokodillenexemplaren.

Toekomst na Antwerp?

"Zeer zwak acteerwerk. Hij is daar twee jaar en in het tweede seizoen is alles in het water gevallen. Dan ga je niet met tranen weg en zeg je niet dat de club in je hart zit. Dit is echt voor de bühne", denkt de journalist van De Telegraaf dat Van Bommel gewoon komedie speelde.

In één klap vraagt Driessen zich af wat de toekomst nu voor hem zal brengen. "Ik ben benieuwd of hij nog aan een club komt, want zijn naam hoor je nergens", klinkt het nog. Hoe dan ook vertrekt Van Bommel als eeuwige legende van het stamnummer één door de grote poort.

🚀

Denkt u dat Van Bommel komedie speelde?

Meest recent

Standard slikt stevige transferdomper

Standard beleeft een zeer drukke transferzomer. Zowel aan inkomende als uitgaande zijde beweegt er ...

35
35
Boskamp scherp voor Courtois: "Vond ik maar raar"

De uitschakeling van de Rode Duivels op het WK zindert twee dagen later nog steeds na. De manier ...

112
112
'Stroomversnelling op komst in dossiers Trossard én Tzolis'

Het WK is in zijn eindfase beland en dat betekent dat de transfermarkt stilaan onder stoom kan ...

116
116
'Straffe stoot: zo wist Club Sommer te overtuigen'

Het heeft er alle schijn van dat Club Brugge in blijde verwachting is van zijn eerste echte ...

382
382
STVV-coach klopt op tafel: "Enkel dat mist nog"

Bij STVV moeten ze deze zomer een nieuwe start nemen na een topseizoen. Succescoach Wouter Vrancken ...

87
87
Ciman ziet zeer gunstig teken voor toekomst Rode Duivels

Het WK zit erop voor de Rode Duivels, nadat ze vrijdag in de kwartfinale strandden tegen Spanje. ...

124
124
'Club is helemaal los: Sommer én piepjonge spits binnen'

Bij Club Brugge komt de mercato deze zomer wat trager op gang dan gebruikelijk. Doorgaan is ...

437
437
'Club strijd met Ajax om nieuwe Scandinavische slag'

Bij Club Brugge lijkt er stilte voor de storm te heersen op het vlak van transfers. Met Cheveyo ...

217
217
'Genk verbaast met aanwinst van 10 miljoen'

Het is voor KRC Genk een woelige zomer. Het verloor met Nicky Hayen plots zijn trainer en moest dus ...

402
402
'Topclub zet Lucas Stassin op verlanglijstje'

Lucas Stassin is op zoek naar een nieuwe club. De Belgische aanvaller wil terug op het hoogste ...

95
95
'KRC Genk heeft verrassende opvolger Hayen bijna beet'

KRC Genk zag Nicky Hayen naar Burnley vertrekken. De Engelsen betaalden één miljoen ...

525
525
‘Club Brugge vangt grote vis: WK-held moet komen’

Club Brugge wil toeslaan op de transfermarkt. Blauw-zwart heeft een opvallende WK-held in het vizier ...

1010
1010
Bosz looft Belg: "Kan zijn seizoen worden bij PSV"

PSV heeft een grote traditie van Belgische spelers. De Nederlandse landskampioen lijkt op weg om een ...

80
80
Vanderhaeghe en Van der Elst maken rapport van Garcia

Rudi Garcia deed het goed als bondscoach van de Rode Duivels op het WK. Daar kan niémand ...

309
309
'SK Beveren pakt uit met ex-speler van Arsenal'

SK Beveren was voorlopig niet echt actief op de transfermarkt, maar daar komt verandering in. ...

131
131
Herman Brusselmans haalt vernietigend uit naar Rode Duivels

Waar heel wat supporters nog met gemengde gevoelens terugblikken op het WK van de Rode Duivels, laat ...

333
333
'Recorddeal krijgt vorm: grote doorbraak rond Karetsas'

Ligt de toekomst van Konstaninos Karetsas in de Bundesliga? Volgens de laatste berichten heeft de ...

201
201
'Transferakkoord bereikt: Trossard kiest opvallend avontuur'

Leandro Trossard kan terugblikken op een geslaagd WK 2026. Maar alvorens hij vakantie neemt na een ...

325
325
"Dé ontgoocheling van WK" - Rode Duivel krijgt volle laag

Het wereldkampioenschap van de Rode Duivels is gestrand in de kwartfinales. En dus worden volop ...

497
497
Rudi Garcia weg als bondscoach? Pijnlijke details duiken op

Nu het wereldkampioenschap erop zit voor de Rode Duivels, kan de KBVB een evaluatie maken van het ...

935
935
De Ketelaere verovert opnieuw alle Belgische harten

Enkele dagen na de uitschakeling op het WK laat Charles De Ketelaere opnieuw van zich horen. Niet ...

297
297
Standard doet weer zaken in JPL, Charleroi shopt in CPL

Binnen minder dan een maand is het weer zover, dan trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League ...

207
207
'Nieuwe flankaanvaller Club: vizier op Brazilië gericht'

Club Brugge wil de selectie van coach Ivan Leko in de komende weken versterken met enkele directe ...

601
601
'Uittocht Anderlecht: volgende vertrekker al genoemd'

Op donderdag 23 juli begint RSC Anderlecht aan zijn nieuwe seizoen in de voorrondes van de Europa ...

532
532
'Enrique wordt verwend: PSG klopt aan bij Barcelona'

Paris Saint-Germain kroonde zich de voorbije twee seizoenen tot Champions League-winnaar. Die ...

121
121

Meer sportnieuws