Van Bommel zwaar onder vuur: "Zeer zwak acteerwerk!"

door
Van Bommel zwaar onder vuur:

De zege tegen Anderlecht was zondag slechts bijzaak op de Bosuil, waar alles in het teken stond van Ritchie De Laet en Mark van Bommel hun afscheid. Die laatste wist het tijdens zijn laatste persbabbel als coach van Antwerp achteraf niet droog te houden.

Gevoed door het sportieve succes bouwde Van Bommel op twee jaar tijd een unieke band op met de Great Old en haar fans. Nadat de supporters voor, tijdens en na de match al voor kippenvel hadden gezorgd namen de emoties dan ook de bovenhand bij de 47-jarige Nederlander.

LEES OOK: Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

Van Bommel overmand

Met krop in de keel moest een zichtbaar sentimentele Van Bommel zijn uitleg meermaals onderbreken om naar een zakdoek te grijpen. Pure, oprechte en onvervalste emoties na alles wat hij de afgelopen seizoenen meemaakte in Deurne-Noord, zo was iedereen het erover eens.

Behalve dan in zijn thuisland, waar analist Valentijn Driessen de voormalig Oranje-international op de korrel neemt. Hij gelooft niet dat Van Bommel werkelijk moest vechten tegen de tranen die over zijn wangen rolden. Volgens hem ging het immers louter om krokodillenexemplaren.

Toekomst na Antwerp?

"Zeer zwak acteerwerk. Hij is daar twee jaar en in het tweede seizoen is alles in het water gevallen. Dan ga je niet met tranen weg en zeg je niet dat de club in je hart zit. Dit is echt voor de bühne", denkt de journalist van De Telegraaf dat Van Bommel gewoon komedie speelde.

In één klap vraagt Driessen zich af wat de toekomst nu voor hem zal brengen. "Ik ben benieuwd of hij nog aan een club komt, want zijn naam hoor je nergens", klinkt het nog. Hoe dan ook vertrekt Van Bommel als eeuwige legende van het stamnummer één door de grote poort.

Denkt u dat Van Bommel komedie speelde?

Meest recent

'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

7
7
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

28
28
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

27
27
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

18
18
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

32
32
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

114
114
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

128
128
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

258
258
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

194
194
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

37
37
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

98
98
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

162
162
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

41
41
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

55
55
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

39
39
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

146
146
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

269
269
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

49
49
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

77
77
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

43
43
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

174
174
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

255
255
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

201
201
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

354
354
'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Club Brugge zit met een explosief keepersdossier. Ivan Leko grijpt in: hij zet opnieuw Simon ...

614
614

Meer sportnieuws