'Club Brugge keert kar: contractverlengingen in de maak?'

1315 stemmen
'Club Brugge keert kar: contractverlengingen in de maak?'

Na een draak van een regulier seizoen onder Ronny Deila is landstitel nummer 19 dan toch een feit voor Club Brugge. Met dank aan een aantal verrassende kampioenenmakers, interimcoach Nicky Hayen op kop. Hij viste ook enkele schijnbaar overbodige pionnen opnieuw op.

Denk maar aan Denis Odoi, die tegen Anderlecht het laatste doelpunt van het seizoen scoorde en Blauw-Zwart zo op rozen zette voor de slotspeeldag. Nadien gingen er al snel stemmen op om het aflopend contract van het 35-jarige manusje-van-alles alsnog met een jaar te verlengen.

LEES OOK: Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Contractverlenging voor Odoi? 

Dat was volgens Het Laatste Nieuws aanvankelijk niet de bedoeling, maar met zijn recente prestaties heeft Odoi het bestuur misschien toch op andere gedachten gebracht. In de ultieme eindsprint richting de landstitel verscheen de rechtsacher annex middenvelder vijf keer aan de aftrap.

"Speelde sterke play-offs en heeft nog (minstens) een jaartje op topniveau in de benen", zag Het Nieuwsblad hoe hij daarbij verre van versleten bleek. "Een van de figuren van de play-offs", klinkt het ook in HLN. "Of dat voldoende zal zijn voor een contractverlenging, moet weldra blijken."

Balanta (geen) overtollige ballast

Volgens transferexpert Sacha Tavolieri zullen beide partijen alvast snel rond de tafel zitten om de toekomst te bespreken. Wie weet blijft Odoi dus alsnog op post in Jan Breydel, waar straks ook de verbintenis van Éder Balanta na vijf jaar afloopt. Zijn aandeel in de titel was een pak kleiner.

Toch kwam ook de Colombiaanse kuitenbijter, die onder Deila vaker aan de bak kwam dan onder Hayen, af en toe handig van pas. Het Nieuwsblad denkt van niet, maar HLN durft daarom niet uitsluiten dat ook hij toch gewoon aan boord blijft. Net als Odoi heeft Balanta nog niks gehoord.

Wie is nuttiger voor Club Brugge?

Meest recent

'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

0
0
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

119
119
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

34
34
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

159
159
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

238
238
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

255
255
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

301
301
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

192
192
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

170
170
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

367
367
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

264
264
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

247
247
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

274
274
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

57
57
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

176
176
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

192
192
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

96
96
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

167
167
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

56
56
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

309
309
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

480
480
Anderlecht strafschop ontnomen? De Bilde velt verdict

Nu het naast bekerwinst heeft gegrepen, moet RSC Anderlecht alles zetten op het behalen van een ...

389
389
Anderlecht ontsnapt aan drama: keepersblunder kost KVM stunt

RSC Anderlecht heeft zondag een nieuw drama nipt kunnen voorkomen. Paars-Wit leek op weg naar een ...

380
380
De Bruyne helpt Napoli naar UCL, Juve in grote problemen

In de Italiaanse Serie A lijkt SSC Napoli quasi zeker van de tweede plaats. Zondagmiddag werd een ...

57
57
Wéér dramatische start Anderlecht: "Hij is een ramp"

Daags na de verloren bekerfinale moest RSC Anderlecht opnieuw vol aan de bak. In de Champions' ...

178
178

Meer sportnieuws