'Club Brugge keert kar: contractverlengingen in de maak?'

door
'Club Brugge keert kar: contractverlengingen in de maak?'

Na een draak van een regulier seizoen onder Ronny Deila is landstitel nummer 19 dan toch een feit voor Club Brugge. Met dank aan een aantal verrassende kampioenenmakers, interimcoach Nicky Hayen op kop. Hij viste ook enkele schijnbaar overbodige pionnen opnieuw op.

Denk maar aan Denis Odoi, die tegen Anderlecht het laatste doelpunt van het seizoen scoorde en Blauw-Zwart zo op rozen zette voor de slotspeeldag. Nadien gingen er al snel stemmen op om het aflopend contract van het 35-jarige manusje-van-alles alsnog met een jaar te verlengen.

LEES OOK: Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Contractverlenging voor Odoi? 

Dat was volgens Het Laatste Nieuws aanvankelijk niet de bedoeling, maar met zijn recente prestaties heeft Odoi het bestuur misschien toch op andere gedachten gebracht. In de ultieme eindsprint richting de landstitel verscheen de rechtsacher annex middenvelder vijf keer aan de aftrap.

"Speelde sterke play-offs en heeft nog (minstens) een jaartje op topniveau in de benen", zag Het Nieuwsblad hoe hij daarbij verre van versleten bleek. "Een van de figuren van de play-offs", klinkt het ook in HLN. "Of dat voldoende zal zijn voor een contractverlenging, moet weldra blijken."

Balanta (geen) overtollige ballast

Volgens transferexpert Sacha Tavolieri zullen beide partijen alvast snel rond de tafel zitten om de toekomst te bespreken. Wie weet blijft Odoi dus alsnog op post in Jan Breydel, waar straks ook de verbintenis van Éder Balanta na vijf jaar afloopt. Zijn aandeel in de titel was een pak kleiner.

Toch kwam ook de Colombiaanse kuitenbijter, die onder Deila vaker aan de bak kwam dan onder Hayen, af en toe handig van pas. Het Nieuwsblad denkt van niet, maar HLN durft daarom niet uitsluiten dat ook hij toch gewoon aan boord blijft. Net als Odoi heeft Balanta nog niks gehoord.

Wie is nuttiger voor Club Brugge?

Meest recent

Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

5
5
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

38
38
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

35
35
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

23
23
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

71
71
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

103
103
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

170
170
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

60
60
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

393
393
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

117
117
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

139
139
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

273
273
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

128
128
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

127
127
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

67
67
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

104
104
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

306
306
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

233
233
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

157
157
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

126
126
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

166
166
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

249
249
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

34
34
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

171
171
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0

Meer sportnieuws