'Club Brugge keert kar: contractverlengingen in de maak?'

1315 stemmen
'Club Brugge keert kar: contractverlengingen in de maak?'

Na een draak van een regulier seizoen onder Ronny Deila is landstitel nummer 19 dan toch een feit voor Club Brugge. Met dank aan een aantal verrassende kampioenenmakers, interimcoach Nicky Hayen op kop. Hij viste ook enkele schijnbaar overbodige pionnen opnieuw op.

Denk maar aan Denis Odoi, die tegen Anderlecht het laatste doelpunt van het seizoen scoorde en Blauw-Zwart zo op rozen zette voor de slotspeeldag. Nadien gingen er al snel stemmen op om het aflopend contract van het 35-jarige manusje-van-alles alsnog met een jaar te verlengen.

LEES OOK: Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Contractverlenging voor Odoi? 

Dat was volgens Het Laatste Nieuws aanvankelijk niet de bedoeling, maar met zijn recente prestaties heeft Odoi het bestuur misschien toch op andere gedachten gebracht. In de ultieme eindsprint richting de landstitel verscheen de rechtsacher annex middenvelder vijf keer aan de aftrap.

"Speelde sterke play-offs en heeft nog (minstens) een jaartje op topniveau in de benen", zag Het Nieuwsblad hoe hij daarbij verre van versleten bleek. "Een van de figuren van de play-offs", klinkt het ook in HLN. "Of dat voldoende zal zijn voor een contractverlenging, moet weldra blijken."

Balanta (geen) overtollige ballast

Volgens transferexpert Sacha Tavolieri zullen beide partijen alvast snel rond de tafel zitten om de toekomst te bespreken. Wie weet blijft Odoi dus alsnog op post in Jan Breydel, waar straks ook de verbintenis van Éder Balanta na vijf jaar afloopt. Zijn aandeel in de titel was een pak kleiner.

Toch kwam ook de Colombiaanse kuitenbijter, die onder Deila vaker aan de bak kwam dan onder Hayen, af en toe handig van pas. Het Nieuwsblad denkt van niet, maar HLN durft daarom niet uitsluiten dat ook hij toch gewoon aan boord blijft. Net als Odoi heeft Balanta nog niks gehoord.

Wie is nuttiger voor Club Brugge?

Meest recent

'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

34
34
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

31
31
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

56
56
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

41
41
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

17
17
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

47
47
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

67
67
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

56
56
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

134
134
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

261
261
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

921
921
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

209
209
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

100
100
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

201
201
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

107
107
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

295
295
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

111
111
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

579
579
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

584
584
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

434
434
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

1024
1024
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

245
245
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

306
306
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

485
485
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

61
61

Meer sportnieuws