'Club Brugge plakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

door
'Club Brugge plakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

Dankzij de onverhoopte titel is Club Brugge andermaal verzekerd van de vetpotten van de Champions League. Ook op de transfermarkt zal de kassa nog maar eens rinkelen in Jan Breydel, waar Igor Thiago sowieso al voor een recordsom van 37 miljoen naar Brentford verhuist.

Het nummer 16 in de Premier League leek voor datzelfde bedrag eerst Antonio Nusa in huis te halen, tot de deal door een vermeend knieprobleem nog in het water viel. Hoewel hij sindsdien mede door een rugblessure niet meer zo vaak in actie kwam bleek er uiteindelijk niks aan de hand.

LEES OOK: Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Nusa naar Leverkusen?

Met zes basisplaatsen kwam de 19-jarige Noor in de play-offs opnieuw boven water, al vertolkte hij daarin slechts een bijrol. Nusa, wiens statistieken met vier goals en evenveel assists in 44 optredens dit seizoen toch wat te wensen overlaten, wist niet te scoren noch een assist uit te delen.

Toch blijft de pijlsnelle dribbelkont bijzonder gegeerd. Niet enkel in Engeland, waar behalve Brentford ook Chelsea en Arsenal op de loer liggen, maar tevens in de Bundesliga. Daar zou niemand minder dan landskampioen Bayer Leverkusen tenslotte een oogje op hem hebben laten vallen.

Xabi Alonso gecharmeerd

Dat de Duitsers snel willen toeslaan wordt nu nog eens bevestigd door zowel Sacha Tavolieri als Het Nieuwsblad. Hoewel er volgens Het Laatste Nieuws nog geen sprake is van een concrete aanbieding zou Nusa zijn entourage volgens die eerste zelfs al op de hoogte zijn van de interesse.

Naar verluidt is vooral trainer Xabi Alonso uitermate gecharmeerd door het profiel van de winger, die de volgende weken ongetwijfeld nog vaker zal opduiken in de internationale geruchtenmolen. Eerder gaf Nusa nog aan dat het voor hem geen must is om Westkapelle deze zomer te verlaten.

Prijskaartje: 37 miljoen?

Samen met zijn contract tot medio 2027 en het ticket voor het kampioenenbal versterkt het de positie van Dévy Rigaux en co aan de onderhandeltafel. Nog volgens Tavolieri plakt er nog een pittig prijskaartje op de vijfvoudig international, die dezelfde som als in januari in het laatje moet brengen.

Waar eerder nog gewag werd gemaakt van een slordige 30 miljoen blijkt Blauw-Zwart dus toch iets hoger te mikken. Vast staat alleszins dat een transfer van Nusa, in totaal goed voor zeven treffers en vijf assists in 82 duels in Brugse loondienst, louter voor de absolute jackpot bespreekbaar is.

Hoeveel is Nusa volgens u waard?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

31
31
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

13
13
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

71
71
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

11
11
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

74
74
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

296
296
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

188
188
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

236
236
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

191
191
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

42
42
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

223
223
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

65
65
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

377
377
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

220
220
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

92
92
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

87
87
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

132
132
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

392
392
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

161
161
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

79
79
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

192
192
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

68
68
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

405
405
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

255
255
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

835
835

Meer sportnieuws