'Club Brugge plakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

894 stemmen
'Club Brugge plakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

Dankzij de onverhoopte titel is Club Brugge andermaal verzekerd van de vetpotten van de Champions League. Ook op de transfermarkt zal de kassa nog maar eens rinkelen in Jan Breydel, waar Igor Thiago sowieso al voor een recordsom van 37 miljoen naar Brentford verhuist.

Het nummer 16 in de Premier League leek voor datzelfde bedrag eerst Antonio Nusa in huis te halen, tot de deal door een vermeend knieprobleem nog in het water viel. Hoewel hij sindsdien mede door een rugblessure niet meer zo vaak in actie kwam bleek er uiteindelijk niks aan de hand.

LEES OOK: Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

Nusa naar Leverkusen?

Met zes basisplaatsen kwam de 19-jarige Noor in de play-offs opnieuw boven water, al vertolkte hij daarin slechts een bijrol. Nusa, wiens statistieken met vier goals en evenveel assists in 44 optredens dit seizoen toch wat te wensen overlaten, wist niet te scoren noch een assist uit te delen.

Toch blijft de pijlsnelle dribbelkont bijzonder gegeerd. Niet enkel in Engeland, waar behalve Brentford ook Chelsea en Arsenal op de loer liggen, maar tevens in de Bundesliga. Daar zou niemand minder dan landskampioen Bayer Leverkusen tenslotte een oogje op hem hebben laten vallen.

Xabi Alonso gecharmeerd

Dat de Duitsers snel willen toeslaan wordt nu nog eens bevestigd door zowel Sacha Tavolieri als Het Nieuwsblad. Hoewel er volgens Het Laatste Nieuws nog geen sprake is van een concrete aanbieding zou Nusa zijn entourage volgens die eerste zelfs al op de hoogte zijn van de interesse.

Naar verluidt is vooral trainer Xabi Alonso uitermate gecharmeerd door het profiel van de winger, die de volgende weken ongetwijfeld nog vaker zal opduiken in de internationale geruchtenmolen. Eerder gaf Nusa nog aan dat het voor hem geen must is om Westkapelle deze zomer te verlaten.

Prijskaartje: 37 miljoen?

Samen met zijn contract tot medio 2027 en het ticket voor het kampioenenbal versterkt het de positie van Dévy Rigaux en co aan de onderhandeltafel. Nog volgens Tavolieri plakt er nog een pittig prijskaartje op de vijfvoudig international, die dezelfde som als in januari in het laatje moet brengen.

Waar eerder nog gewag werd gemaakt van een slordige 30 miljoen blijkt Blauw-Zwart dus toch iets hoger te mikken. Vast staat alleszins dat een transfer van Nusa, in totaal goed voor zeven treffers en vijf assists in 82 duels in Brugse loondienst, louter voor de absolute jackpot bespreekbaar is.

Hoeveel is Nusa volgens u waard?

Meest recent

'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

148
148
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

71
71
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

30
30
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

155
155
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

28
28
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

39
39
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

184
184
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

565
565
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

171
171
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

72
72
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

436
436
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

75
75
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

212
212
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

538
538
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

517
517
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

486
486
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

362
362
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

200
200
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

600
600
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

269
269
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

1063
1063
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

331
331
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

673
673
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

488
488
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

155
155

Meer sportnieuws