'Club Brugge plakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

894 stemmen
'Club Brugge plakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

Dankzij de onverhoopte titel is Club Brugge andermaal verzekerd van de vetpotten van de Champions League. Ook op de transfermarkt zal de kassa nog maar eens rinkelen in Jan Breydel, waar Igor Thiago sowieso al voor een recordsom van 37 miljoen naar Brentford verhuist.

Het nummer 16 in de Premier League leek voor datzelfde bedrag eerst Antonio Nusa in huis te halen, tot de deal door een vermeend knieprobleem nog in het water viel. Hoewel hij sindsdien mede door een rugblessure niet meer zo vaak in actie kwam bleek er uiteindelijk niks aan de hand.

LEES OOK: Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

Nusa naar Leverkusen?

Met zes basisplaatsen kwam de 19-jarige Noor in de play-offs opnieuw boven water, al vertolkte hij daarin slechts een bijrol. Nusa, wiens statistieken met vier goals en evenveel assists in 44 optredens dit seizoen toch wat te wensen overlaten, wist niet te scoren noch een assist uit te delen.

Toch blijft de pijlsnelle dribbelkont bijzonder gegeerd. Niet enkel in Engeland, waar behalve Brentford ook Chelsea en Arsenal op de loer liggen, maar tevens in de Bundesliga. Daar zou niemand minder dan landskampioen Bayer Leverkusen tenslotte een oogje op hem hebben laten vallen.

Xabi Alonso gecharmeerd

Dat de Duitsers snel willen toeslaan wordt nu nog eens bevestigd door zowel Sacha Tavolieri als Het Nieuwsblad. Hoewel er volgens Het Laatste Nieuws nog geen sprake is van een concrete aanbieding zou Nusa zijn entourage volgens die eerste zelfs al op de hoogte zijn van de interesse.

Naar verluidt is vooral trainer Xabi Alonso uitermate gecharmeerd door het profiel van de winger, die de volgende weken ongetwijfeld nog vaker zal opduiken in de internationale geruchtenmolen. Eerder gaf Nusa nog aan dat het voor hem geen must is om Westkapelle deze zomer te verlaten.

Prijskaartje: 37 miljoen?

Samen met zijn contract tot medio 2027 en het ticket voor het kampioenenbal versterkt het de positie van Dévy Rigaux en co aan de onderhandeltafel. Nog volgens Tavolieri plakt er nog een pittig prijskaartje op de vijfvoudig international, die dezelfde som als in januari in het laatje moet brengen.

Waar eerder nog gewag werd gemaakt van een slordige 30 miljoen blijkt Blauw-Zwart dus toch iets hoger te mikken. Vast staat alleszins dat een transfer van Nusa, in totaal goed voor zeven treffers en vijf assists in 82 duels in Brugse loondienst, louter voor de absolute jackpot bespreekbaar is.

Hoeveel is Nusa volgens u waard?

Meest recent

Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

298
298
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

55
55
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

120
120
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

16
16
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

19
19
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

101
101
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

110
110
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

15
15
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

364
364
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

143
143
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

32
32
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

34
34
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

25
25
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

91
91
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

210
210
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

495
495
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

65
65
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

322
322
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

76
76
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

240
240
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

706
706
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

404
404
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

456
456
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

650
650
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

286
286

Meer sportnieuws