'Club Brugge plakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

894
'Club Brugge plakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

Dankzij de onverhoopte titel is Club Brugge andermaal verzekerd van de vetpotten van de Champions League. Ook op de transfermarkt zal de kassa nog maar eens rinkelen in Jan Breydel, waar Igor Thiago sowieso al voor een recordsom van 37 miljoen naar Brentford verhuist.

Het nummer 16 in de Premier League leek voor datzelfde bedrag eerst Antonio Nusa in huis te halen, tot de deal door een vermeend knieprobleem nog in het water viel. Hoewel hij sindsdien mede door een rugblessure niet meer zo vaak in actie kwam bleek er uiteindelijk niks aan de hand.

LEES OOK: Schrik bij Antwerp groeit: Patrick Goots is snoeihard

Nusa naar Leverkusen?

Met zes basisplaatsen kwam de 19-jarige Noor in de play-offs opnieuw boven water, al vertolkte hij daarin slechts een bijrol. Nusa, wiens statistieken met vier goals en evenveel assists in 44 optredens dit seizoen toch wat te wensen overlaten, wist niet te scoren noch een assist uit te delen.

Toch blijft de pijlsnelle dribbelkont bijzonder gegeerd. Niet enkel in Engeland, waar behalve Brentford ook Chelsea en Arsenal op de loer liggen, maar tevens in de Bundesliga. Daar zou niemand minder dan landskampioen Bayer Leverkusen tenslotte een oogje op hem hebben laten vallen.

Xabi Alonso gecharmeerd

Dat de Duitsers snel willen toeslaan wordt nu nog eens bevestigd door zowel Sacha Tavolieri als Het Nieuwsblad. Hoewel er volgens Het Laatste Nieuws nog geen sprake is van een concrete aanbieding zou Nusa zijn entourage volgens die eerste zelfs al op de hoogte zijn van de interesse.

Naar verluidt is vooral trainer Xabi Alonso uitermate gecharmeerd door het profiel van de winger, die de volgende weken ongetwijfeld nog vaker zal opduiken in de internationale geruchtenmolen. Eerder gaf Nusa nog aan dat het voor hem geen must is om Westkapelle deze zomer te verlaten.

Prijskaartje: 37 miljoen?

Samen met zijn contract tot medio 2027 en het ticket voor het kampioenenbal versterkt het de positie van Dévy Rigaux en co aan de onderhandeltafel. Nog volgens Tavolieri plakt er nog een pittig prijskaartje op de vijfvoudig international, die dezelfde som als in januari in het laatje moet brengen.

Waar eerder nog gewag werd gemaakt van een slordige 30 miljoen blijkt Blauw-Zwart dus toch iets hoger te mikken. Vast staat alleszins dat een transfer van Nusa, in totaal goed voor zeven treffers en vijf assists in 82 duels in Brugse loondienst, louter voor de absolute jackpot bespreekbaar is.

Hoeveel is Nusa volgens u waard?

Meest recent

Leko verrast: "Hij is onze beste zomertransfer tot dusver"

Club Brugge droomde er de voorbije dagen van zijn campagne in de Champions League meteen te beginnen ...

75
75
'Standard met handen in haar na uitvallen sterkhouder'

Standard is tot dusver één van de aangename verrassingen in de Jupiler Pro League. De ...

35
35
Vanaken komt met uitleg voor verrassende wissel

Club Brugge is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Champions League te beginnen met ...

48
48
Real krijgt zege cadeau van Inter, Haaland verlost City

Er stonden dinsdagavond nog vier wedstrijden op het programma op de openingsspeeldag van de league ...

22
22
CL-debuut voor Bisiwu? Flick spreekt duidelijke taal

Dinsdag en woensdag wordt de Champions League afgetrapt en daarbij kunnen ook heel wat Belgen in ...

46
46
Grote zorgen om Karetsas: CL-debuut eindigt snel in mineur

Na de nederlaag van Club Brugge tegen Aston Villa staan er dinsdagavond nog de nodige wedstrijden op ...

61
61
Sommer slaat mea culpa na enorme blunder

Club Brugge kreeg in de Champions League een zeer pittige loting voorgeschoteld en dus was het erop ...

151
151
Charleroi en Cercle bezorgen fans alsnog goed nieuws

Eerder op de dag kregen Charleroi en Cercle slecht nieuws te horen, want hun onderlinge confrontatie ...

18
18
Club Brugge-spelers zien duidelijke oorzaak voor nederlaag

Club Brugge is er dinsdagavond niet in geslaagd om een droomstart te nemen in de Champions League. ...

315
315
Club Brugge betaalt zwakke helft cash tegen Aston Villa

Club Brugge opende vanavond zijn Champions League-campagne met een thuisduel tegen Aston Villa. De ...

125
125
Verhuurde spelers: spits maakt indruk in Nederland

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

64
64
Voorzitter Beerschot maakt toekomstplannen bekend

Beerschot wil zo snel mogelijk terug naar de Jupiler Pro League, maar voorzitter Yusuke Ohno ...

265
265
Club Brugge in de problemen: twee pionnen krijgen volle laag

Club Brugge is om 18u45 begonnen aan zijn eerste match in de League Phase van de Champions League. ...

292
292
‘James Rodriguez verrast compleet met nieuwe club'

James Rodríguez staat voor een van de meest verrassende transfers uit zijn carrière. ...

33
33
Erenbjerg spreekt héél straffe ambities uit

Jeppe Erenbjerg kijkt met vertrouwen naar de toekomst. De middenvelder ziet nog heel wat groeimarge ...

142
142
'PSV en Lommel vingen bot bij Anderlecht'

Cedric Hatenboer had deze zomer geen gebrek aan belangstelling. De Nederlander zat op een zijspoor ...

217
217
Cercle Brugge haalt slag thuis: "We zijn trots"

Cercle Brugge kende een drukke mercato. Ze hebben na het sluiten van de transfermarkt een van de ...

156
156
Club helemaal weg? Verhaeghe met straffe boodschap

Club Brugge gaat in 2029, volgens de huidige planning, in het nieuwe stadion spelen. Er komen ruim ...

189
189
Club Brugge - Aston Villa: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u45 zijn eerste match in de Champions League. Voor Ivan Leko & co zou ...

105
105
Blunder Standard en gouden zet van Anderlecht?

Neerpede heeft RSC Anderlecht de afgelopen tien jaar gered. Sportief en financieel. De Brusselaars ...

654
654
Aston Villa met Suzuki tegen Club: "Beetje verrast door zijn evolutie"

Club Brugge neemt het om 18u30 op tegen Aston Villa. De Engelse subtopper is dit seizoen nog stevig ...

61
61
Megastunt in Champions League? "Club naar kwartfinales"

Dinsdagavond gaat de nieuwe jaargang in de League Phase van de Champions League. Met Club Brugge ...

155
155
JPL-topclub grijpt mis: opvallende transfer Ryotaro Ito

De transfermarkt is in de meeste Europese voetballanden inmiddels gesloten. Maar transfervrije ...

160
160
‘Leko dumpt Club-leider uitgerekend tegen Aston Villa’

Een basisplaats tegen Lommel leek eindelijk een doorbraak, maar aan de echte hiërarchie bij ...

429
429
Statement! Club-jonkies vernederen Villa in Youth League

Dinsdagavond trapt Club Brugge zijn Champions League-campagne op gang met een thuisduel tegen Aston ...

236
236

Meer sportnieuws