'Club Brugge plakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

894
'Club Brugge plakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

Dankzij de onverhoopte titel is Club Brugge andermaal verzekerd van de vetpotten van de Champions League. Ook op de transfermarkt zal de kassa nog maar eens rinkelen in Jan Breydel, waar Igor Thiago sowieso al voor een recordsom van 37 miljoen naar Brentford verhuist.

Het nummer 16 in de Premier League leek voor datzelfde bedrag eerst Antonio Nusa in huis te halen, tot de deal door een vermeend knieprobleem nog in het water viel. Hoewel hij sindsdien mede door een rugblessure niet meer zo vaak in actie kwam bleek er uiteindelijk niks aan de hand.

LEES OOK: 'Anderlecht heeft beet: transferaankondiging vlak na Kairat'

Nusa naar Leverkusen?

Met zes basisplaatsen kwam de 19-jarige Noor in de play-offs opnieuw boven water, al vertolkte hij daarin slechts een bijrol. Nusa, wiens statistieken met vier goals en evenveel assists in 44 optredens dit seizoen toch wat te wensen overlaten, wist niet te scoren noch een assist uit te delen.

Toch blijft de pijlsnelle dribbelkont bijzonder gegeerd. Niet enkel in Engeland, waar behalve Brentford ook Chelsea en Arsenal op de loer liggen, maar tevens in de Bundesliga. Daar zou niemand minder dan landskampioen Bayer Leverkusen tenslotte een oogje op hem hebben laten vallen.

Xabi Alonso gecharmeerd

Dat de Duitsers snel willen toeslaan wordt nu nog eens bevestigd door zowel Sacha Tavolieri als Het Nieuwsblad. Hoewel er volgens Het Laatste Nieuws nog geen sprake is van een concrete aanbieding zou Nusa zijn entourage volgens die eerste zelfs al op de hoogte zijn van de interesse.

Naar verluidt is vooral trainer Xabi Alonso uitermate gecharmeerd door het profiel van de winger, die de volgende weken ongetwijfeld nog vaker zal opduiken in de internationale geruchtenmolen. Eerder gaf Nusa nog aan dat het voor hem geen must is om Westkapelle deze zomer te verlaten.

Prijskaartje: 37 miljoen?

Samen met zijn contract tot medio 2027 en het ticket voor het kampioenenbal versterkt het de positie van Dévy Rigaux en co aan de onderhandeltafel. Nog volgens Tavolieri plakt er nog een pittig prijskaartje op de vijfvoudig international, die dezelfde som als in januari in het laatje moet brengen.

Waar eerder nog gewag werd gemaakt van een slordige 30 miljoen blijkt Blauw-Zwart dus toch iets hoger te mikken. Vast staat alleszins dat een transfer van Nusa, in totaal goed voor zeven treffers en vijf assists in 82 duels in Brugse loondienst, louter voor de absolute jackpot bespreekbaar is.

Hoeveel is Nusa volgens u waard?

Meest recent

Recordaankoop Gent ontploft eindelijk: De Mil ziet één manco

AA Gent staat om 20u30 voor een levensbelangrijke opdracht, want tegen Hibernian wordt het alles of ...

20
20
'Eindelijk transfer Stassin: verrassende club meldt zich'

Lucas Stassin begon de voorbije weken aan een nieuw seizoen in de Ligue 2, nadat Saint-Etienne vorig ...

46
46
Anderlecht stelde één grote eis aan Sibierski

RSC Anderlecht roerde zich al stevig deze zomermercato. De Brusselaars zijn nog niet klaar met hun ...

267
267
Nieuwe smaakmaker staat op bij STVV

STVV staat voor een tweeluik met Omonia Nicosia in de laatste voorronde van de Europa League. De ...

31
31
'Club Brugge stunt wéér: 10M-Belg kiest blauw-zwart'

Club Brugge staat dicht bij een nieuwe toptransfer. Een 22-jarige Belg van tien miljoen euro heeft ...

1108
1108
Hoe Sibierski Anderlecht van jarenlang probleem verlost

Antoine Sibierski is bezig aan een stevige mercato. Paars-Wit zal ruim meer dan 20 miljoen euro gaan ...

383
383
García trapt na: Vanaken betaalt alsnog de zwaarste prijs

Rudi Garcia heeft opnieuw uitgehaald naar de hele discussie rond Hans Vanaken op het WK. Alleen ...

676
676
‘20M-transferbom Club Brugge krijgt plots pijnlijke wending’

Club Brugge blijft jagen op een nieuwe topspeler, maar de droomtransfer dreigt plots muurvast te ...

379
379
Pijnlijke klap voor Anderlecht: 8M-man vertrekt gratis

Anderlecht leek een opvallende buitenkans op het spoor. Een speler die ooit acht miljoen euro ...

507
507
'Anderlecht heeft beet: transferaankondiging vlak na Kairat'

De selectie en staff van RSC Anderlecht vertoeven momenteel in Kazachstan voor het Europese duel op ...

876
876
Witsel zet kribbel: nieuwe club voorziet mooie surprise

Axel Witsel krijgt er maar geen genoeg van. Op zijn 37ste gaat de Belgische WK-ganger nog een nieuw ...

80
80
'Barça incasseert dubbele njet: grote gevolgen Club Brugge'

FC Barcelona heeft zich deze week versterkt met Rodri. De Catalanen zijn echter nog niet klaar op de ...

696
696
UCL: Nederlands sprookje aan zijden draadje, Celtic haalt uit

Woensdagavond werden de resterende heenmatchen in de laatste voorronde van de Champions League ...

173
173
Moreira tekent bij droomclub: riante transfersom onthuld

Diego Moreira heeft een grote stap gezet in zijn nog prille carrière. De Rode Duivel ...

86
86
'Antwerp heeft transfer beet: financiële details gelekt'

Antwerp FC is uitstekend aan het nieuwe seizoen begonnen en wist zijn eerste twee wedstrijden al ...

379
379
Witte rook: Club Brugge kondigt volgende vertrekker aan

Op Joel Ordoñez na wil Club Brugge zijn sterkhouders in de resterende weken van de ...

371
371
'Stroeykens op weg naar nieuwe club: opvallende transfersom'

RSC Anderlecht wil in het slot van de mercato nog enkele jongens van de hand doen. Ook Mario ...

1215
1215
Twijfels bij Club Brugge: grote verandering in basiself?

Club Brugge speelde afgelopen weekend geen grootse wedstrijd, maar won uiteindelijk wel verdiend op ...

1054
1054
'Over de 300 miljoen: Spurs doet duizelen met dubbelslag'

Na een dramatisch seizoen waarin het nipt aan de degradatie ontsnapte, zet Tottenham Hotspur alle ...

244
244
Eden Hazard zet ex-club in vuur en vlam met straffe stunt

Eden Hazard heeft opnieuw bewezen dat hij nog altijd een bijzondere band heeft met Chelsea. De Belg ...

164
164
De Mil stuurt Gent stevige waarschuwing voor Europese clash

Voor AA Gent wordt het in de komende week alles of niets. In tegenstelling tot Anderlecht en STVV ...

219
219
‘Anderlecht slaat grote slag met Speler van het Jaar’

Anderlecht heeft zijn oog laten vallen op een opvallend target uit Schotland. De 25-jarige ...

1092
1092
'Nóg een vertrekker op komst bij Union'

Het zijn alweer drukke dagen voor Union. De Brusselaars pakten woensdag uit met een nieuw contract ...

136
136
STVV aast op stunt: "Willen naar Europa League"

Donderdag wordt een belangrijke dag voor het Belgische voetbal, want dan hopen drie teams uit ons ...

143
143
Beerschot haalt nieuwe Japanner binnen

Beerschot is sinds vorig seizoen in handen van Kinpoudou Holdings en de eigenaars laten hun invloed ...

101
101

Meer sportnieuws