'Charge' op Warleson en veld beschadigd: Club meet schade op

1087 stemmen
'Charge' op Warleson en veld beschadigd: Club meet schade op

Club Brugge kroonde zich zondag tot landskampioen. Na afloop bestormden de supporters meteen het veld, en dus moesten de spelers van tegenstander Cercle Brugge zich snel uit de voeten maken. Helaas bleek dat niet iedereen even goed te lukken.

Tenslotte geraakte doelman Warleson betrokken in het Blauw-Zwarte feestgedruis, waarbij hij zelfs onderuit werd gehaald door een Club-fan. Op sociale media wordt er schande gesproken over het voorval. Ook veel van onze lezers zijn van mening dat het om een bewuste charge gaat, al lijkt het op de beelden dat de persoon in kwestie uitglijdt.

LEES OOK: 'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Club contacteert Warleson

Ook volgens Het Laatste Nieuws is er wellicht geen kwaad opzet mee gemoeid. "Warleson werd in al het enthousiasme omvergelopen door een dronken supporter. De 27-jarige Braziliaan ondervindt er gelukkig geen last van", klinkt het in de krant, die tevens weet dat Club de Vereniging al contacteerde om zich te vergewissen van zijn toestand.

Daarmee is de situatie dus helemaal uitgeklaard. Voor het overige verliep de viering volgens diverse media gelukkig zonder noemenswaardige incidenten. Alleen voor de match liep het even mis toen een Club-fan slaags geraakte met twee verkeersagenten. Zij kregen allebei rake klappen en zijn daarom naar verluidt vijf dagen werkonbekwaam.

Schade in en rond stadion

Voor het overige hebben de voorzorgsmaatregelen van de ordediensten hun effect niet gemist, al viel er wel wat blikschade op te meten in en rond Jan Breydel. In het stadion is de ravage aan de infrastructuur groot. Van vandalisme is geen sprake, maar zo is de middenstip verdwenen en liepen zowel het veld als de dug-outs flink wat averij op.

Dat er tot in de vroege uurtjes werd gefeest was er ook daarbuiten daags nadien aan te zien. Intussen hebben de Brugse stadsdiensten al het afval op onder meer De Platse wel alweer verwijderd. Straks volgt de huldiging op de Grote Markt in de binnenstand, waar fans nu al massaal verzamelen blazen om voor nog meer opruimwerk te zorgen.

Vindt u het logisch dat titelvieringen op deze manier verlopen?

Meest recent

Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

15
15
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

105
105
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

20
20
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

51
51
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

166
166
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

110
110
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

92
92
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

64
64
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

135
135
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

382
382
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

74
74
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

444
444
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

97
97
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

301
301
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

493
493
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

137
137
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

359
359
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

458
458
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

539
539
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

908
908
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

218
218
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

382
382
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

127
127
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

290
290
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

524
524

Meer sportnieuws