'Charge' op Warleson en veld beschadigd: Club meet schade op

door
'Charge' op Warleson en veld beschadigd: Club meet schade op

Club Brugge kroonde zich zondag tot landskampioen. Na afloop bestormden de supporters meteen het veld, en dus moesten de spelers van tegenstander Cercle Brugge zich snel uit de voeten maken. Helaas bleek dat niet iedereen even goed te lukken.

Tenslotte geraakte doelman Warleson betrokken in het Blauw-Zwarte feestgedruis, waarbij hij zelfs onderuit werd gehaald door een Club-fan. Op sociale media wordt er schande gesproken over het voorval. Ook veel van onze lezers zijn van mening dat het om een bewuste charge gaat, al lijkt het op de beelden dat de persoon in kwestie uitglijdt.

LEES OOK: Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

Club contacteert Warleson

Ook volgens Het Laatste Nieuws is er wellicht geen kwaad opzet mee gemoeid. "Warleson werd in al het enthousiasme omvergelopen door een dronken supporter. De 27-jarige Braziliaan ondervindt er gelukkig geen last van", klinkt het in de krant, die tevens weet dat Club de Vereniging al contacteerde om zich te vergewissen van zijn toestand.

Daarmee is de situatie dus helemaal uitgeklaard. Voor het overige verliep de viering volgens diverse media gelukkig zonder noemenswaardige incidenten. Alleen voor de match liep het even mis toen een Club-fan slaags geraakte met twee verkeersagenten. Zij kregen allebei rake klappen en zijn daarom naar verluidt vijf dagen werkonbekwaam.

Schade in en rond stadion

Voor het overige hebben de voorzorgsmaatregelen van de ordediensten hun effect niet gemist, al viel er wel wat blikschade op te meten in en rond Jan Breydel. In het stadion is de ravage aan de infrastructuur groot. Van vandalisme is geen sprake, maar zo is de middenstip verdwenen en liepen zowel het veld als de dug-outs flink wat averij op.

Dat er tot in de vroege uurtjes werd gefeest was er ook daarbuiten daags nadien aan te zien. Intussen hebben de Brugse stadsdiensten al het afval op onder meer De Platse wel alweer verwijderd. Straks volgt de huldiging op de Grote Markt in de binnenstand, waar fans nu al massaal verzamelen blazen om voor nog meer opruimwerk te zorgen.

Vindt u het logisch dat titelvieringen op deze manier verlopen?

Meest recent

'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

48
48
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

37
37
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

57
57
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

69
69
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

99
99
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

33
33
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

78
78
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

270
270
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

113
113
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

193
193
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

50
50
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

196
196
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

92
92
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

30
30
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

135
135
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

91
91
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

352
352
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

237
237
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

337
337
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

308
308
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

446
446
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

215
215
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

66
66
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

376
376

Meer sportnieuws