'Genk vindt vervanger El Hadj in JPL'

1380 stemmen
'Genk vindt vervanger El Hadj in JPL'

KRC Genk leek even mee te gaan doen om de titel, maar moest uiteindelijk toch afhaken. De Limburgers kijken nu AA Gent in de ogen voor Europees voetbal, maar hebben ondertussen ook andere katten te geselen.

Zo dreigt Genk Anouar Aït El Hadj te verliezen. Volgens La Dernière Heure en transferwatcher Sacha Tavolieri is het Union dat werk maakt van de komst van het jeugdproduct van Anderlecht. El Hadj speelt sinds de wintermercato van 2023 bij KRC Genk. Daar was hij bij de start van de Play-Offs nog één van de grote smaakmakers.

LEES OOK: 'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

Gesprekken plaatsgevonden

Desondanks is El Hadj allerminst een onbetwiste basisspeler en dus ruiken de Unionisten hun kans. Er zouden alvast verkennende gesprekken hebben plaatsgevonden tussen de betrokken partijen. Deze week zullen die onderhandelingen concreet vorm krijgen.

Vermits zijn contract loopt tot medio 2027 zal Union een bepaalde transfersom moeten dokken. El Hadj zelf zou de transfer alvast zien zitten. Hij was tot nu toe al goed voor 37 duels voor Genk. Daarin scoorde hij vijf goals.

Genk heeft al vervanger op het oog

Genk blijft ondertussen niet bij de pakken zitten. Volgens diezelfde Tavolieri overwegen de Limburgers de komst van Jarne Steuckers als vervanger van El Hadj. De 22-jarige Steuckers was een van de smaakmakers dit seizoen van Sint-Truiden, waar hij goed was voor zeven goals en zeven assists over alle competities heen.

Steuckers zou voor een beperkte som van 800.000 euro - zijn afkoopclausule - op te pikken zijn. Een prikje voor Genk, dat het dus dicht bij huis zou gaan zoeken. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

Moet Genk Steuckers halen?

Meest recent

Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

10
10
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

100
100
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

91
91
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

163
163
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

236
236
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

106
106
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

502
502
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

165
165
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

442
442
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

139
139
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

692
692
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

222
222
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

693
693
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

517
517
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

189
189
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

359
359
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1187
1187
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

455
455
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

323
323
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

472
472
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

403
403
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

281
281
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

220
220
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

473
473
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

392
392

Meer sportnieuws