'Genk vindt vervanger El Hadj in JPL'

door
'Genk vindt vervanger El Hadj in JPL'

KRC Genk leek even mee te gaan doen om de titel, maar moest uiteindelijk toch afhaken. De Limburgers kijken nu AA Gent in de ogen voor Europees voetbal, maar hebben ondertussen ook andere katten te geselen.

Zo dreigt Genk Anouar Aït El Hadj te verliezen. Volgens La Dernière Heure en transferwatcher Sacha Tavolieri is het Union dat werk maakt van de komst van het jeugdproduct van Anderlecht. El Hadj speelt sinds de wintermercato van 2023 bij KRC Genk. Daar was hij bij de start van de Play-Offs nog één van de grote smaakmakers.

LEES OOK: Van Crombrugge en Vanessa laten iedereen speculeren

Gesprekken plaatsgevonden

Desondanks is El Hadj allerminst een onbetwiste basisspeler en dus ruiken de Unionisten hun kans. Er zouden alvast verkennende gesprekken hebben plaatsgevonden tussen de betrokken partijen. Deze week zullen die onderhandelingen concreet vorm krijgen.

Vermits zijn contract loopt tot medio 2027 zal Union een bepaalde transfersom moeten dokken. El Hadj zelf zou de transfer alvast zien zitten. Hij was tot nu toe al goed voor 37 duels voor Genk. Daarin scoorde hij vijf goals.

Genk heeft al vervanger op het oog

Genk blijft ondertussen niet bij de pakken zitten. Volgens diezelfde Tavolieri overwegen de Limburgers de komst van Jarne Steuckers als vervanger van El Hadj. De 22-jarige Steuckers was een van de smaakmakers dit seizoen van Sint-Truiden, waar hij goed was voor zeven goals en zeven assists over alle competities heen.

Steuckers zou voor een beperkte som van 800.000 euro - zijn afkoopclausule - op te pikken zijn. Een prikje voor Genk, dat het dus dicht bij huis zou gaan zoeken. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

Moet Genk Steuckers halen?

Meest recent

Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

4
4
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

3
3
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

118
118
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

21
21
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

17
17
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

106
106
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

59
59
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

155
155
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

117
117
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

219
219
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

267
267
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

207
207
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

98
98
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

134
134
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

94
94
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

126
126
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

112
112
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

160
160
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

49
49
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

184
184
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

263
263
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

557
557
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

499
499
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

379
379
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

361
361

Meer sportnieuws