TRANSFERUURTJE: 'Union shopt in Genk, PSG haalt zwaar uit'

1193 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Union shopt in Genk, PSG haalt zwaar uit'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Jupiler Pro League

Union sloot het seizoen uiteindelijk af op de tweede plaats, maar maakt nu al volop werk van de komende jaargang. Daarbij willen de Brusselaars opnieuw bij een concurrent shoppen. Deze keer zouden ze aankloppen bij KRC Genk, waar ze Anouar Ait El Hadj zouden willen weghalen. De offensieve middenvelder is in Limburg geen onbetwiste titularis.

Club Brugge was de voorbije weken al behoorlijk actief. Eén nieuwe speler ligt al helemaal vast, want weken geleden werd de komst van Ardon Jashari al aangekondigd. Met de komst van de jonge middenvelder doet Club een goede zaak, want de Zwitser kon blijkbaar ook rekenen op interesse uit de Premier League.

De kersverse landskampioen blijft bovendien werken aan versterking. Zo zouden ze in Servië een nieuwe spits op het oog hebben. Net als Anderlecht zou Club azen op Matija Gluscevic, een 19-jarige aanvaller van Radnicki. Hij zal wel de nodige miljoenen moeten kosten en ook Genoa toont interesse.

Buitenland

Bij PSG zijn ze op zoek naar een nieuw uithangbord na het vertrek van Kylian Mbappé. Zijn opvolger zou nu in beeld zijn, want de Franse kampioen zou een bod van maar liefst 100 miljoen euro neergelegd hebben voor Khvicha Kvaraskhelia. Dat zou wel geweigerd zijn door Napoli, dat zijn goudhaantje niet wil laten vertrekken.

Feyenoord was de voorbije weken op zoek naar een nieuwe coach, want Arne Slot vertrekt naar Liverpool. Zijn opvolger zou nu gevonden zijn en het zou gaan om een bekende naam. Volgens Deense media wordt Brian Priske, ex-speler van Genk en Club en ex-trainer van Antwerp, de nieuwe coach van de Rotterdammers. Hij was de voorbije twee seizoenen aan de slag bij Sparta Praag.

Bij Bayern München blijft het dan weer wachten op de aanstelling van Vincent Kompany, maar de eerste aanwinsten voor onze landgenoot worden wel al voorbereid. Zo zou Bayern zijn zinnen zetten op Dani Olmo. De Spaanse flankaanvaller is ook gegeerd door FC Barcelona en twee Engelse clubs en kan deze zomer voor 60 miljoen euro vertrekken bij RB Leipzig.

Manchester City maakt zich nu al op voor het nieuwe seizoen en het lijkt er sterk op dat dat het laatste van Pep Guardiola zal worden. Volgens Engelse media is het nu al zeker dat de Spaanse coach in 2025 een punt zal zetten achter zijn periode bij de Cityzens. Hij zal zijn aflopende contract dan niet meer verlengen.

Zou El Hadj een versterking zijn voor Union?

Meest recent

Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

91
91
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

18
18
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

57
57
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

78
78
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

63
63
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

55
55
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

138
138
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

535
535
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

47
47
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

64
64
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

374
374
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

440
440
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

543
543
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

961
961
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

121
121
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

547
547
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

104
104
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

140
140
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

107
107
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

157
157
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

438
438
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

748
748
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

320
320
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

522
522
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

416
416

Meer sportnieuws