TRANSFERUURTJE: 'Union shopt in Genk, PSG haalt zwaar uit'

door
TRANSFERUURTJE: 'Union shopt in Genk, PSG haalt zwaar uit'

Heel wat clubs zijn al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato en de eerste deals worden zelfs al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

Jupiler Pro League

Union sloot het seizoen uiteindelijk af op de tweede plaats, maar maakt nu al volop werk van de komende jaargang. Daarbij willen de Brusselaars opnieuw bij een concurrent shoppen. Deze keer zouden ze aankloppen bij KRC Genk, waar ze Anouar Ait El Hadj zouden willen weghalen. De offensieve middenvelder is in Limburg geen onbetwiste titularis.

Club Brugge was de voorbije weken al behoorlijk actief. Eén nieuwe speler ligt al helemaal vast, want weken geleden werd de komst van Ardon Jashari al aangekondigd. Met de komst van de jonge middenvelder doet Club een goede zaak, want de Zwitser kon blijkbaar ook rekenen op interesse uit de Premier League.

De kersverse landskampioen blijft bovendien werken aan versterking. Zo zouden ze in Servië een nieuwe spits op het oog hebben. Net als Anderlecht zou Club azen op Matija Gluscevic, een 19-jarige aanvaller van Radnicki. Hij zal wel de nodige miljoenen moeten kosten en ook Genoa toont interesse.

Buitenland

Bij PSG zijn ze op zoek naar een nieuw uithangbord na het vertrek van Kylian Mbappé. Zijn opvolger zou nu in beeld zijn, want de Franse kampioen zou een bod van maar liefst 100 miljoen euro neergelegd hebben voor Khvicha Kvaraskhelia. Dat zou wel geweigerd zijn door Napoli, dat zijn goudhaantje niet wil laten vertrekken.

Feyenoord was de voorbije weken op zoek naar een nieuwe coach, want Arne Slot vertrekt naar Liverpool. Zijn opvolger zou nu gevonden zijn en het zou gaan om een bekende naam. Volgens Deense media wordt Brian Priske, ex-speler van Genk en Club en ex-trainer van Antwerp, de nieuwe coach van de Rotterdammers. Hij was de voorbije twee seizoenen aan de slag bij Sparta Praag.

Bij Bayern München blijft het dan weer wachten op de aanstelling van Vincent Kompany, maar de eerste aanwinsten voor onze landgenoot worden wel al voorbereid. Zo zou Bayern zijn zinnen zetten op Dani Olmo. De Spaanse flankaanvaller is ook gegeerd door FC Barcelona en twee Engelse clubs en kan deze zomer voor 60 miljoen euro vertrekken bij RB Leipzig.

Manchester City maakt zich nu al op voor het nieuwe seizoen en het lijkt er sterk op dat dat het laatste van Pep Guardiola zal worden. Volgens Engelse media is het nu al zeker dat de Spaanse coach in 2025 een punt zal zetten achter zijn periode bij de Cityzens. Hij zal zijn aflopende contract dan niet meer verlengen.

Zou El Hadj een versterking zijn voor Union?

Meest recent

Eden Hazard: "Hij zou ideale bondscoach Rode Duivels zijn"

Met Rudi Garcia zitten de Rode Duivels momenteel aan hun derde buitenlandse bondscoach op rij. ...

1
1
Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

145
145
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

154
154
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

58
58
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

157
157
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

129
129
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

179
179
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

256
256
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

243
243
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

258
258
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

150
150
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

119
119
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

192
192
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

581
581
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

289
289
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

113
113
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

99
99
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

282
282
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

270
270
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

445
445
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

332
332
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

245
245
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

401
401
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

1121
1121
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

121
121

Meer sportnieuws