Transfer of functie bij Antwerp? De Laet geeft grote hint

772 stemmen
Transfer of functie bij Antwerp? De Laet geeft grote hint

De Bosuil nam zondag afscheid van één van zijn grootste chouchous en dat gebeurde ook in stijl. De Great Old won immers nog met 3-1 van Anderlecht, waarbij Ritchie De Laet nog zijn steentje kon bijdragen. Vorige week leek een knieblessure zijn afscheid nochtans te zullen verknallen.

Uiteindelijk werd de ervaren verdediger voldoende opgelapt om in de slotfase nog enkele minuten in te vallen. Daarbij was hij zelfs nog beslissend, want hij dwong de vrije trap af waaruit Balikwisha de eindstand zou vastleggen. Zo werd het dus toch nog een gedroomd afscheid op het veld.

LEES OOK: 'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

De Laet neemt afscheid in schoonheid

"Ik was fit genoeg om te lopen. Het was een mooi gebaar van de coach om me in te laten vallen", reageert De Laet bij Het Laatste Nieuws. "Al die gebaren zijn heel emotioneel. Het is de club waar ik van kinds af aan voor supporter, en die een groot deel van mijn carrière was. Ik ben blij dat we het op een mooie manier konden afsluiten."

De vraag is nu enkel nog wat de toekomst zal brengen voor De Laet. In eerdere interviews liet hij uitschijnen dat hij nog niet wil stoppen als speler en dat hij een avontuur in het buitenland wel ziet zitten. Anderzijds leek hij ook niet uit te sluiten om in een andere functie alsnog bij Antwerp te blijven.

De Laet snel aan tafel met Antwerp

"Eerst wat rusten, en dan gaan we samenzitten met de club om te zien of ik hier nog een functie kan uitoefenen. Ik weet niet of ik stop met voetballen", zei hij daar nu over. Om daarna toch een stevige hint te geven. "Er moet al een heel mooie uitdaging van een andere club uit de bus vallen om niet bij Antwerp aan de slag te gaan."

De kans lijkt dus reëel dat De Laet volgend seizoen alsnog bij de club van zijn hart aan de slag zal blijven. Het wordt afwachten welke functie Antwerp hem zal aanbieden, maar de kans lijkt groot dat de 35-jarige in dat geval ingeschakeld zal worden in de jeugd.

Moet Antwerp De Laet een nieuwe functie geven?

Meest recent

‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

44
44
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

43
43
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

609
609
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

36
36
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

235
235
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

118
118
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

437
437
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

498
498
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

70
70
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

127
127
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

690
690
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

85
85
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

65
65
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

62
62
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

41
41
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

146
146
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

117
117
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

110
110
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

96
96
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

141
141
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

48
48
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

110
110
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

223
223
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

276
276
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

644
644

Meer sportnieuws