Transfer of functie bij Antwerp? De Laet geeft grote hint

door
Transfer of functie bij Antwerp? De Laet geeft grote hint

De Bosuil nam zondag afscheid van één van zijn grootste chouchous en dat gebeurde ook in stijl. De Great Old won immers nog met 3-1 van Anderlecht, waarbij Ritchie De Laet nog zijn steentje kon bijdragen. Vorige week leek een knieblessure zijn afscheid nochtans te zullen verknallen.

Uiteindelijk werd de ervaren verdediger voldoende opgelapt om in de slotfase nog enkele minuten in te vallen. Daarbij was hij zelfs nog beslissend, want hij dwong de vrije trap af waaruit Balikwisha de eindstand zou vastleggen. Zo werd het dus toch nog een gedroomd afscheid op het veld.

LEES OOK: Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

De Laet neemt afscheid in schoonheid

"Ik was fit genoeg om te lopen. Het was een mooi gebaar van de coach om me in te laten vallen", reageert De Laet bij Het Laatste Nieuws. "Al die gebaren zijn heel emotioneel. Het is de club waar ik van kinds af aan voor supporter, en die een groot deel van mijn carrière was. Ik ben blij dat we het op een mooie manier konden afsluiten."

De vraag is nu enkel nog wat de toekomst zal brengen voor De Laet. In eerdere interviews liet hij uitschijnen dat hij nog niet wil stoppen als speler en dat hij een avontuur in het buitenland wel ziet zitten. Anderzijds leek hij ook niet uit te sluiten om in een andere functie alsnog bij Antwerp te blijven.

De Laet snel aan tafel met Antwerp

"Eerst wat rusten, en dan gaan we samenzitten met de club om te zien of ik hier nog een functie kan uitoefenen. Ik weet niet of ik stop met voetballen", zei hij daar nu over. Om daarna toch een stevige hint te geven. "Er moet al een heel mooie uitdaging van een andere club uit de bus vallen om niet bij Antwerp aan de slag te gaan."

De kans lijkt dus reëel dat De Laet volgend seizoen alsnog bij de club van zijn hart aan de slag zal blijven. Het wordt afwachten welke functie Antwerp hem zal aanbieden, maar de kans lijkt groot dat de 35-jarige in dat geval ingeschakeld zal worden in de jeugd.

Moet Antwerp De Laet een nieuwe functie geven?

Meest recent

Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Club Brugge trekt, net zoals bijna alle andere Belgische eersteklassers, op winterstage naar de zon. ...

41
41
Penders wrijft zich in de handen: snel knaltransfer?

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Chelsea legde een bom geld op tafel voor de jonge ...

13
13
Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Dick Advocaat was ooit persona non grata in België na zijn vroegtijdige exit bij de Rode ...

15
15
Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

55
55
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

309
309
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

38
38
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

118
118
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

148
148
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

97
97
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

267
267
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

100
100
'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

188
188
‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

1017
1017
'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

408
408
'Absolute droomtransfer voor Ismael Saibari'

Bij Anderlecht en Genk kon hij niet doorbreken, maar in Nederland maakt Ismael Saibari intussen wel ...

56
56
Pro League vs DAZN: dit zijn de volgende stappen

De Pro League haalde vlak voor de jaarwisseling nog een mooie slag thuis in de strijd tegen DAZN. ...

223
223
'Nachtmerrie voor Duivel: na 6 maanden alweer weg'

Met het oog op het WK van volgende zomer zullen mogelijk nog enkele Rode Duivels deze winter van ...

119
119
DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

405
405
'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

78
78
Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

66
66
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

645
645
Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

649
649
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

409
409
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

549
549
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

693
693

Meer sportnieuws