Transfer of functie bij Antwerp? De Laet geeft grote hint

772 stemmen
Transfer of functie bij Antwerp? De Laet geeft grote hint

De Bosuil nam zondag afscheid van één van zijn grootste chouchous en dat gebeurde ook in stijl. De Great Old won immers nog met 3-1 van Anderlecht, waarbij Ritchie De Laet nog zijn steentje kon bijdragen. Vorige week leek een knieblessure zijn afscheid nochtans te zullen verknallen.

Uiteindelijk werd de ervaren verdediger voldoende opgelapt om in de slotfase nog enkele minuten in te vallen. Daarbij was hij zelfs nog beslissend, want hij dwong de vrije trap af waaruit Balikwisha de eindstand zou vastleggen. Zo werd het dus toch nog een gedroomd afscheid op het veld.

LEES OOK: 'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

De Laet neemt afscheid in schoonheid

"Ik was fit genoeg om te lopen. Het was een mooi gebaar van de coach om me in te laten vallen", reageert De Laet bij Het Laatste Nieuws. "Al die gebaren zijn heel emotioneel. Het is de club waar ik van kinds af aan voor supporter, en die een groot deel van mijn carrière was. Ik ben blij dat we het op een mooie manier konden afsluiten."

De vraag is nu enkel nog wat de toekomst zal brengen voor De Laet. In eerdere interviews liet hij uitschijnen dat hij nog niet wil stoppen als speler en dat hij een avontuur in het buitenland wel ziet zitten. Anderzijds leek hij ook niet uit te sluiten om in een andere functie alsnog bij Antwerp te blijven.

De Laet snel aan tafel met Antwerp

"Eerst wat rusten, en dan gaan we samenzitten met de club om te zien of ik hier nog een functie kan uitoefenen. Ik weet niet of ik stop met voetballen", zei hij daar nu over. Om daarna toch een stevige hint te geven. "Er moet al een heel mooie uitdaging van een andere club uit de bus vallen om niet bij Antwerp aan de slag te gaan."

De kans lijkt dus reëel dat De Laet volgend seizoen alsnog bij de club van zijn hart aan de slag zal blijven. Het wordt afwachten welke functie Antwerp hem zal aanbieden, maar de kans lijkt groot dat de 35-jarige in dat geval ingeschakeld zal worden in de jeugd.

Moet Antwerp De Laet een nieuwe functie geven?

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

21
21
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

178
178
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

75
75
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

104
104
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

149
149
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

90
90
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

140
140
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

49
49
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

303
303
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

108
108
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

651
651
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

68
68
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

268
268
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

286
286
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

574
574
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

474
474
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

766
766
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

80
80
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

118
118
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

190
190
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

100
100
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

242
242
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

173
173
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

167
167

Meer sportnieuws