Transfer of functie bij Antwerp? De Laet geeft grote hint

772 stemmen
Transfer of functie bij Antwerp? De Laet geeft grote hint

De Bosuil nam zondag afscheid van één van zijn grootste chouchous en dat gebeurde ook in stijl. De Great Old won immers nog met 3-1 van Anderlecht, waarbij Ritchie De Laet nog zijn steentje kon bijdragen. Vorige week leek een knieblessure zijn afscheid nochtans te zullen verknallen.

Uiteindelijk werd de ervaren verdediger voldoende opgelapt om in de slotfase nog enkele minuten in te vallen. Daarbij was hij zelfs nog beslissend, want hij dwong de vrije trap af waaruit Balikwisha de eindstand zou vastleggen. Zo werd het dus toch nog een gedroomd afscheid op het veld.

LEES OOK: 'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

De Laet neemt afscheid in schoonheid

"Ik was fit genoeg om te lopen. Het was een mooi gebaar van de coach om me in te laten vallen", reageert De Laet bij Het Laatste Nieuws. "Al die gebaren zijn heel emotioneel. Het is de club waar ik van kinds af aan voor supporter, en die een groot deel van mijn carrière was. Ik ben blij dat we het op een mooie manier konden afsluiten."

De vraag is nu enkel nog wat de toekomst zal brengen voor De Laet. In eerdere interviews liet hij uitschijnen dat hij nog niet wil stoppen als speler en dat hij een avontuur in het buitenland wel ziet zitten. Anderzijds leek hij ook niet uit te sluiten om in een andere functie alsnog bij Antwerp te blijven.

De Laet snel aan tafel met Antwerp

"Eerst wat rusten, en dan gaan we samenzitten met de club om te zien of ik hier nog een functie kan uitoefenen. Ik weet niet of ik stop met voetballen", zei hij daar nu over. Om daarna toch een stevige hint te geven. "Er moet al een heel mooie uitdaging van een andere club uit de bus vallen om niet bij Antwerp aan de slag te gaan."

De kans lijkt dus reëel dat De Laet volgend seizoen alsnog bij de club van zijn hart aan de slag zal blijven. Het wordt afwachten welke functie Antwerp hem zal aanbieden, maar de kans lijkt groot dat de 35-jarige in dat geval ingeschakeld zal worden in de jeugd.

Moet Antwerp De Laet een nieuwe functie geven?

Meest recent

Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

0
0
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

9
9
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

93
93
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

124
124
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

319
319
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandenvoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

95
95
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

76
76
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

100
100
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

130
130
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

165
165
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

145
145
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

128
128
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

442
442
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

500
500
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

788
788
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

235
235
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

198
198
'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Na zijn trip met de Griekse nationale ploeg, geniet Christos Tzolis momenteel van een welverdiende ...

518
518
Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

177
177
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

303
303
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

990
990
Rode Duivel imponeert: "Hij wil er geweldig WK van maken"

De Rode Duivels zijn maandag afgereisd naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een ...

248
248
Code Oranje: paniek neemt toe na rampzalige dag Nederland

Terwijl de Rode Duivels na een quasi vlekkeloze voorbereiding naar het WK zijn kunnen afreizen, ...

171
171
'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

601
601
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

316
316

Meer sportnieuws