Transfer of functie bij Antwerp? De Laet geeft grote hint

door
Transfer of functie bij Antwerp? De Laet geeft grote hint

De Bosuil nam zondag afscheid van één van zijn grootste chouchous en dat gebeurde ook in stijl. De Great Old won immers nog met 3-1 van Anderlecht, waarbij Ritchie De Laet nog zijn steentje kon bijdragen. Vorige week leek een knieblessure zijn afscheid nochtans te zullen verknallen.

Uiteindelijk werd de ervaren verdediger voldoende opgelapt om in de slotfase nog enkele minuten in te vallen. Daarbij was hij zelfs nog beslissend, want hij dwong de vrije trap af waaruit Balikwisha de eindstand zou vastleggen. Zo werd het dus toch nog een gedroomd afscheid op het veld.

LEES OOK: 'Antwerp incasseert stevige transferdomper'

De Laet neemt afscheid in schoonheid

"Ik was fit genoeg om te lopen. Het was een mooi gebaar van de coach om me in te laten vallen", reageert De Laet bij Het Laatste Nieuws. "Al die gebaren zijn heel emotioneel. Het is de club waar ik van kinds af aan voor supporter, en die een groot deel van mijn carrière was. Ik ben blij dat we het op een mooie manier konden afsluiten."

De vraag is nu enkel nog wat de toekomst zal brengen voor De Laet. In eerdere interviews liet hij uitschijnen dat hij nog niet wil stoppen als speler en dat hij een avontuur in het buitenland wel ziet zitten. Anderzijds leek hij ook niet uit te sluiten om in een andere functie alsnog bij Antwerp te blijven.

De Laet snel aan tafel met Antwerp

"Eerst wat rusten, en dan gaan we samenzitten met de club om te zien of ik hier nog een functie kan uitoefenen. Ik weet niet of ik stop met voetballen", zei hij daar nu over. Om daarna toch een stevige hint te geven. "Er moet al een heel mooie uitdaging van een andere club uit de bus vallen om niet bij Antwerp aan de slag te gaan."

De kans lijkt dus reëel dat De Laet volgend seizoen alsnog bij de club van zijn hart aan de slag zal blijven. Het wordt afwachten welke functie Antwerp hem zal aanbieden, maar de kans lijkt groot dat de 35-jarige in dat geval ingeschakeld zal worden in de jeugd.

Moet Antwerp De Laet een nieuwe functie geven?

Meest recent

'Kerstfiasco brengt Anderlecht-exit in stroomversnelling'

Bij RSC Anderlecht is de laatste wedstrijd van 2025 uitgedraaid op een heuse sisser. Paars-Wit viel ...

15
15
"De ploeg verraden" - wat er écht gebeurde in Standard-STVV

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

49
49
‘Man Utd shockeert Club: transferbom boven Jan Breydel’

Bij Club Brugge houdt niemand van Engelse shortlists— zeker niet als het over een vaste ...

137
137
Zware kater Anderlecht: zondebok krijgt 3.5 op 10

RSC Anderlecht heeft de winterstop moeten inzetten met een heuse kater. De Brusselaars verloren ...

148
148
Kerstcadeau voor Club Brugge? Ex-ref fileert penaltyfase

Club Brugge is één van de grote winnaars van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro ...

381
381
Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

342
342
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

313
313
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

158
158
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

71
71
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

213
213
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

404
404
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

323
323
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

144
144
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

58
58
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

123
123
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

251
251
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

332
332
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

85
85
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

623
623
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

415
415
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

491
491
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

151
151
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

82
82
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

730
730
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

712
712

Meer sportnieuws