Ook basispion Gent naar exit? "Weet niet waar toekomst ligt"

door
Ook basispion Gent naar exit?

AA Gent sloot de Europe Play-offs in schoonheid af met een zege tegen Sint-Truiden. De Buffalo's haalden het met 2-0 en zwaaiden Hein Vanhaezebrouck en Laurent Depoitre in stijl uit.

Matisse Samoise speelde een hoofdrol bij de Buffalo's. Het jeugdproduct mocht in de basis starten en bedankte zijn coach met de 1-0. Matias Fernandez, outstanding in de play-offs, zette de 2-0 op het bord. Rest er Gent alleen nog de testmatch voor dat Europese ticket.

LEES OOK: Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Samoise bedankt Vanhaezebrouck

Matisse Samoise bedankte achteraf Hein Vanhaezebrouck. "Vanhaezebrouck heeft veel voor mij betekend. Onder hem ben ik in de basisploeg gekomen. Het zal voor mij ook even wennen worden met een andere coach. Ik heb al bij al veel aan hem te danken", wordt de flankspeler geciteerd door Sporza.

Samoise kijkt nu al vooruit naar de barragematchen tegen Genk of Cercle. "Nu twee dagen rust en dan moeten we voluit voor die testmatch gaan."

Neemt ook Samoise afscheid van Gent?

Samoise heeft nog een contract tot medio 2025 bij Gent, maar weet nog niet waar hij volgend seizoen zal voetballen. "Waar mijn toekomst ligt? Dat is ook nog niet helemaal zeker, dat zullen we zien na die testmatch."

Samoise was op moment van schrijven al goed voor 115 duels voor de Buffalo's. Daarin scoorde hij 13 goals en gaf hij 14 assists. Op zijn palmares prijkt één Belgische beker. Blijft het daar bij?

Voetbalt Samoise volgend seizoen nog voor Gent?

Meest recent

Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

66
66
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

296
296
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

264
264
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

184
184
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

115
115
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

202
202
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

375
375
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

54
54
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

108
108
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

52
52
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

232
232
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

172
172
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

58
58
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

57
57
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

90
90
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

191
191
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

130
130
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

117
117
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

400
400
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

94
94
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

105
105
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

796
796
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

249
249
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

295
295
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

169
169

Meer sportnieuws