Ex-Gouden Bal: "Ik vind Kompany een goede keuze"

160
Ex-Gouden Bal:

Er is al heel wat inkt gevloeid over de mogelijke overgang van Vincent Kompany naar Bayern München. De voormalige Rode Duivel zou binnenkort voorgesteld worden. Een ex-topspits van Bayern en Club Brugge laat zijn licht schijnen op de move.

Kompany kon na het kampioenenjaar van Burnley in de Championship niet bevestigen en degradeerde meteen in zijn eerste seizoen in de Premier League. Toch wordt hij door veel mensen geloofd om zijn vakkennis en people management. Jean-Pierre Papin denkt dat de komst van Kompany kadert in een groter plan. 

LEES OOK: Ondanks schrikmomentje: Kompany en co razen door in DFB Pokal

Bayern wil nieuwe cyclus starten

"Bij Bayern gebeurt niets toevallig", vertelt Papin aan Ouest-France. "Ze willen een nieuwe cyclus starten. Ze zullen belangrijke spelers laten gaan en zich herlanceren met een jongere nieuwe coach en een nieuwe selectie."

"Kompany heeft al bewezen dat hij het aankan. Ik vind het een goede keuze", laat Papin er geen twijfel over bestaan. "De toekomst ligt volgens mij bij de jeugd, en Bayern heeft voor deze optie gekozen", aldus de Fransman, die zelf twee jaar voor Bayern uitkwam en in 1991 de Gouden Bal won.

Wachten op aankondiging

Nu is het enkel nog wachten op de aankondiging dat de deal rond is. Die zou er begin volgende week komen. Enkele dagen later zou Kompany dan voorgesteld worden aan de pers.

Voor het eerst sinds lang krijgt een landgenoot zo de touwtjes in handen bij een absolute topclub in het buitenland. Een grote uitdaging, waar Kompany niet voor terug lijkt te deinzen.

🚀 FC Bayern München-fans lezen nu:

Musiala kampt nog steeds met aanvallen: Kompany sust
Musiala kampt nog steeds met aanvallen: Kompany sust
52

Is Kompany de goede keuze?

Meest recent

Selectie Van Bommel: eerste grote slachtoffers al bekend?

Eind deze maand maakt Mark van Bommel zijn officiële debuut als Belgisch bondscoach. De ...

72
72
Anderlecht bikkelhard: kaakslag voor Stroeykens/Bertaccini

RSC Anderlecht heeft een razend drukke mercato achter de rug. De Brusselaars haalden een elftal aan ...

137
137
Verhaeghe voorspelt complete Club Brugge-ramp

Bart Verhaeghe waarschuwde zelf al voor het enorme financiële risico dat Club Brugge liep met ...

233
233
"Lamentabel" - Club Brugge-schlemiel 'delft eigen graf'

Club Brugge heeft zich vrijdagavond herpakt na de slipper op het veld van AA Gent. Tenminste toch ...

269
269
UCL-koorts: dramatische start PSG, eerste uitschuiver Real

Volgende week gaat de League Phase in de Champions League van start. Maar enkele van de Europese ...

35
35
Patro stunt op de transfermarkt: Stijnen geeft uitleg

Patro Eisden sloeg op de laatste dag van de mercato nog keihard toe. De club uit de Challenger Pro ...

99
99
Euvrard tempert verwachtingen: “Wellicht niet tegen Antwerp”

Bij Standard begonnen ze niet onaardig aan het nieuwe seizoen. De ploeg had zelfs nog meer punten ...

104
104
Anderlecht strikt smaakmaker: "Snel, technisch en goede vrije trap"

RSC Anderlecht kende een héél drukke zomermercato. De Brusselaars haalden met Thelo ...

465
465
Zegevierend Club overtuigt wederom niet tegen moedig Lommel

Club Brugge blijft voorlopig bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Na de pijnlijke nederlaag ...

189
189
Thorup maakt balans op van mercato KRC Genk

KRC Genk spendeerde ruim dertig miljoen euro op de transfermarkt, enkel Club Brugge investeerde meer ...

178
178
CPL knettert: Vossen zet Kiel in brand, Kadavers verbazen

Spektakel op het Kiel én een nieuwe koppositie voor Dender: de Challenger Pro League leverde ...

126
126
'STVV greep naast twee enorme transferstunts'

STVV wist zich in het slot van de mercato nog te versterken. De Truienaars waagden ook hun kans bij ...

157
157
Olivier Deschacht pakt zwaar uit, fans hebben één boodschap

Olivier Deschacht heeft de voorbije jaren een opvallende tweede carrière uitgebouwd naast het ...

100
100
Club op voorsprong in Lommel: één speler krijgt volle laag

Club Brugge nam het vanavond op in en tegen Lommel SK. Hoe verging het de Bruggelingen de eerste 45 ...

270
270
'Anderlecht weigerde 28-voudig Frans international'

RSC Anderlecht kreeg deze zomer een opvallende naam aangeboden. Presnel Kimpembe, de ervaren Franse ...

632
632
AA Gent maakt nog een uitgaande transfer bekend

Bij AA Gent lijken ze een goede mercato achter de rug hebben. De Buffalo's hebben een aantal goede ...

60
60
Fans Anderlecht verliefd op nieuwe parel: "Geweldige speler"

Bij RSC Anderlecht krijgen de jonge talenten voorlopig héél veel speelkansen. De fans ...

221
221
Vanaken emotioneel diep geraakt: “Dat vergeet ik nooit”

Hans Vanaken heeft vanavond een bijzondere reden om met extra aandacht naar Lommel te kijken. De ...

149
149
Dolle transfermolen JPL: 17 transfers als record, Genk wint jackpot

De transferperiode ligt achter de rug. Het is opvallend: er werden deze zomer héél ...

129
129
‘Schandalige actie Allegri met De Bruyne’

Massimiliano Allegri heeft Kevin De Bruyne opnieuw hard aangepakt. Zelfs na zijn beslissende ...

201
201
Leko heeft gekozen: Club Brugge start met deze elf

Vanavond staat er nog eens oudewetse Lommel SK-Club Brugge op het programma. In het verleden hadden ...

129
129
Beveren verrast nog met aanwinst uit de MLS

SK Beveren heeft zich op de laatste dag van de zomermercato nog heel stevig versterking. Zopas ...

49
49
Van der Elst vol lof: "Misschien wel beste transfer in JPL"

Franky Van der Elst volgt het Belgische voetbal op de voet. Als analist bekijkt hij zeer veel ...

263
263
'Transferitis bij Club Brugge: meer details lekken uit'

In het absolute slot van de mercato was het nog alle hens aan dek bij Club Brugge, waar enkele ...

491
491
Coucke in shock: doodsbedreigingen raken heel hard

Marc Coucke staat opnieuw volop in de belangstelling, al gaat het deze keer niet alleen over wat er ...

94
94

Meer sportnieuws