Pfaff waarschuwt Kompany: "Dat mag hij niet doen bij Bayern"

308
Pfaff waarschuwt Kompany:

Vincent Kompany staat volgens verschillende binnen- en buitenlandse media heel dicht bij Bayern München. Jean-Marie Pfaff is nog steeds kind aan huis in Beieren en is als ex-speler ideaal geplaatst om zijn visie te geven.

Kompany kende een tegenvallend seizoen in de Premier League met Burnley dat eindigde in de degradatie. Daarom is het voor velen des te verrassender dat Bayern bij onze landgenoot uitkomt. Niet voor Jean-Marie Pfaff, die vindt dat Kompany veel kwaliteiten heeft.

LEES OOK: Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

Kompany heeft bakken ervaring

"Kompany is iemand die met zijn vak bezig is", vertelt Pfaff aan Sporza. "Hij heeft veel ervaring opgedaan als speler, ook in de Bundesliga, en heeft onder grote trainers gewerkt. Daar zal hij ook veel van opgestoken hebben."

De druk zal wel groot zijn. "In Bayern moet je kampioen worden en moet je de beker winnen. Je doet ook niet gewoon mee aan de Champions League, je doet mee om te winnen. Hij zal 12 maanden moeten vechten om al die prijzen te winnen."

Kompany moet eigen ideeën volgen

"Hij zal zijn eigen ideeën wel vanaf het begin moeten doordrukken", weet Pfaff. "Hij mag zich niet te veel laten beïnvloeden door anderen. Daarom is het best dat hij een paar mensen meeneemt die hij vertrouwt."

Pfaff kent het huis van Bayern. Hij speelde er van 1982 tot 1988 en pakte er onder meer drie titels. Pfaff ziet zijn ex-ploeg ook nog geregeld live aan het werk. "Ik ga het komende seizoen in ieder geval eens wat vaker naar Bayern gaan om een match te bekijken", neemt de ex-Rode Duivel zich voor.

Zou Kompany slagen bij Bayern?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

39
39
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

65
65
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

9
9
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

39
39
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

21
21
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

88
88
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

50
50
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

21
21
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

13
13
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

370
370
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

79
79
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

84
84
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

60
60
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

153
153
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

285
285
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

98
98
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

328
328
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

152
152
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

55
55
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

39
39

Meer sportnieuws