'Union krijgt laatste grote opsteker in titelstrijd'

224 stemmen
'Union krijgt laatste grote opsteker in titelstrijd'

Net als vorig seizoen wordt de titelstrijd beslecht op de allerlaatste speeldag van de play-offs. Union SG hoopt te profiteren van mistasten van concurrent Club Brugge. Een laatste opsteker moet de Unionisten naar de titel loodsen.

Union begon in polepositie aan de play-offs, maar gooide de koppositie te grabbel na een pijnlijk reeks nederlagen. Alexander Blessin en co herpakten zich en beginnen nu als tweede aan de slotspeeldag. Bij een nederlaag van Club Brugge en een zege van Union is Union kampioen.

LEES OOK: 'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

 Dudenpark uitverkocht

Maar dan zal Union wel voorbij KRC Genk moeten raken. De Limburgers strijden zelf nog voor Europees voetbal en kunnen zich geen misstap veroorloven, met Cercle Brugge dat op de loer ligt. Union zal tegen Genk alvast kunnen rekenen op een vol huis, schrijft Het laatste Nieuws.

De krant weet dat het Dudenpark voor de laatste keer dit seizoen uitverkocht is en klaar is om zijn helden naar de zege te schreeuwen. Na twee seizoenen van net niet moet het er nu op zijn in Brussel, al hangt alles af van Club Brugge, uiteraard.

Blessin wil blijven

Alexander Blessin doet het uitstekend aan het hoofd van Union en lijkt ook volgend seizoen nog op de bank te zullen zitten in Brussel. "Dit is een fantastische club", vertelde hij eerder deze week aan Het Nieuwsblad.

"Ik hou ervan om te werken met Alex Muzio en Chris O'Loughlin. Er moet echt iets zots gebeuren als ik hier wegga. Ik denk daar niet over na." Zotter dan de titel zou het niet worden.

Wie wordt kampioen?

Meest recent

'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

71
71
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

6
6
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

37
37
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

57
57
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

55
55
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

105
105
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

130
130
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

23
23
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

115
115
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

247
247
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

309
309
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

295
295
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

53
53
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

54
54
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

274
274
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

183
183
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

106
106
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

111
111
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

87
87
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

51
51
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

191
191
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

298
298
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

118
118
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

301
301
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

40
40

Meer sportnieuws