'Anderlecht mag spraakmakende transfer vergeten'

624 stemmen
'Anderlecht mag spraakmakende transfer vergeten'

RSC Anderlecht moet op de laatste speeldag van de play-offs hopen op een mirakel om de titel te pakken. Ondertussen is Paars-Wit ook volop bezig met de voorbereidingen op volgend seizoen, en daar hoort uiteraard ook het nodige transferhuiswerk bij.

Anderlecht gaat volgend jaar opnieuw Europa in en wil een goed figuur slaan. Ervaren mannen moeten de jonge garde bijstaan. Voor in doel werd RSCA al gelinkt aan Koen Casteels. Die is einde contract bij VfL Wolfsburg, waar hij sinds 2015 aan de slag was.

LEES OOK: Praet kan cirkel rondmaken met emotionele transfer

Dennis Praet naar Anderlecht?

Paars-Wit zou echter nog een andere (ex?-)Rode Duivel in het vizier hebben. Zo meldde La Dernière Heure deze week dat ook de naam van Dennis Praet de ronde doet bij Anderlecht. De middenvelder is weldra einde contract bij Leicester City en kan dus mogelijk transfervrij worden opgepikt. Al dreigt zijn salaris een struikelblok te vormen.

Wel speelt zijn paars-witte verleden in het voordeel van de Brusselaars. Praet kan terugkeren naar de club waar hij destijds doorbrak op het hoogste niveau en zelfs een Gouden Schoen won. Voorlopig lijkt de interesse wel nog niet concreet en is hij slechts één van de vele namen op de shortlist.

Praet verkiest avontuur in het buitenland

Volgens journalist Sacha Tavolieri zit Praet echter niet met een terugkeer naar ons land in zijn hoofd. De prioriteit van de speler zou een nieuw avontuur in het buitenland zijn. Er zouden al enkele voorstellen op tafel liggen voor Praet, maar geen enkel van Anderlecht.

De 30-jarige Praet speelde in het verleden 182 wedstrijden (27 goals, 39 assists) voor Anderlecht. Hij hielp de Brusselaars aan vier titels en drie supercups.

Moet Anderlecht vol voor Praet gaan?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

10
10
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

135
135
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

35
35
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

34
34
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

24
24
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

186
186
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

189
189
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

518
518
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

130
130
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

16
16
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

382
382
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

122
122
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

127
127
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

620
620
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

715
715
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

318
318
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

391
391
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

96
96
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

170
170
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

234
234
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

95
95
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

174
174
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

85
85
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

186
186
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

206
206

Meer sportnieuws