'Anderlecht mag spraakmakende transfer vergeten'

624 stemmen
'Anderlecht mag spraakmakende transfer vergeten'

RSC Anderlecht moet op de laatste speeldag van de play-offs hopen op een mirakel om de titel te pakken. Ondertussen is Paars-Wit ook volop bezig met de voorbereidingen op volgend seizoen, en daar hoort uiteraard ook het nodige transferhuiswerk bij.

Anderlecht gaat volgend jaar opnieuw Europa in en wil een goed figuur slaan. Ervaren mannen moeten de jonge garde bijstaan. Voor in doel werd RSCA al gelinkt aan Koen Casteels. Die is einde contract bij VfL Wolfsburg, waar hij sinds 2015 aan de slag was.

LEES OOK: 'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Dennis Praet naar Anderlecht?

Paars-Wit zou echter nog een andere (ex?-)Rode Duivel in het vizier hebben. Zo meldde La Dernière Heure deze week dat ook de naam van Dennis Praet de ronde doet bij Anderlecht. De middenvelder is weldra einde contract bij Leicester City en kan dus mogelijk transfervrij worden opgepikt. Al dreigt zijn salaris een struikelblok te vormen.

Wel speelt zijn paars-witte verleden in het voordeel van de Brusselaars. Praet kan terugkeren naar de club waar hij destijds doorbrak op het hoogste niveau en zelfs een Gouden Schoen won. Voorlopig lijkt de interesse wel nog niet concreet en is hij slechts één van de vele namen op de shortlist.

Praet verkiest avontuur in het buitenland

Volgens journalist Sacha Tavolieri zit Praet echter niet met een terugkeer naar ons land in zijn hoofd. De prioriteit van de speler zou een nieuw avontuur in het buitenland zijn. Er zouden al enkele voorstellen op tafel liggen voor Praet, maar geen enkel van Anderlecht.

De 30-jarige Praet speelde in het verleden 182 wedstrijden (27 goals, 39 assists) voor Anderlecht. Hij hielp de Brusselaars aan vier titels en drie supercups.

Moet Anderlecht vol voor Praet gaan?

Meest recent

Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

5
5
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

31
31
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

124
124
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

156
156
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

16
16
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

752
752
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

27
27
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

30
30
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

72
72
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

321
321
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

119
119
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

133
133
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

60
60
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

94
94
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

60
60
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

57
57
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

227
227
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

142
142
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

119
119
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

38
38
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

299
299
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

188
188
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

65
65
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

52
52

Meer sportnieuws