'Anderlecht mag spraakmakende transfer vergeten'

door
'Anderlecht mag spraakmakende transfer vergeten'

RSC Anderlecht moet op de laatste speeldag van de play-offs hopen op een mirakel om de titel te pakken. Ondertussen is Paars-Wit ook volop bezig met de voorbereidingen op volgend seizoen, en daar hoort uiteraard ook het nodige transferhuiswerk bij.

Anderlecht gaat volgend jaar opnieuw Europa in en wil een goed figuur slaan. Ervaren mannen moeten de jonge garde bijstaan. Voor in doel werd RSCA al gelinkt aan Koen Casteels. Die is einde contract bij VfL Wolfsburg, waar hij sinds 2015 aan de slag was.

LEES OOK: Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

Dennis Praet naar Anderlecht?

Paars-Wit zou echter nog een andere (ex?-)Rode Duivel in het vizier hebben. Zo meldde La Dernière Heure deze week dat ook de naam van Dennis Praet de ronde doet bij Anderlecht. De middenvelder is weldra einde contract bij Leicester City en kan dus mogelijk transfervrij worden opgepikt. Al dreigt zijn salaris een struikelblok te vormen.

Wel speelt zijn paars-witte verleden in het voordeel van de Brusselaars. Praet kan terugkeren naar de club waar hij destijds doorbrak op het hoogste niveau en zelfs een Gouden Schoen won. Voorlopig lijkt de interesse wel nog niet concreet en is hij slechts één van de vele namen op de shortlist.

Praet verkiest avontuur in het buitenland

Volgens journalist Sacha Tavolieri zit Praet echter niet met een terugkeer naar ons land in zijn hoofd. De prioriteit van de speler zou een nieuw avontuur in het buitenland zijn. Er zouden al enkele voorstellen op tafel liggen voor Praet, maar geen enkel van Anderlecht.

De 30-jarige Praet speelde in het verleden 182 wedstrijden (27 goals, 39 assists) voor Anderlecht. Hij hielp de Brusselaars aan vier titels en drie supercups.

Moet Anderlecht vol voor Praet gaan?

Meest recent

Still kondigt veranderingen aan: "Dat zou dom zijn"

Bij Anderlecht staat er donderdag heel wat druk op de ketel, want na de zwakke resultaten van de ...

4
4
Opvallend: Club Luik zet na 2 dagen streep door transfer

Het slot van de mercato betekent voor veel clubs dat ze nog snel snel op zoek moeten naar ...

8
8
KV Mechelen zet Anderlecht en co een hak met contract

KV Mechelen is de voorbije weken weggezakt uit de top zes na een drie op vijftien, maar mag nog ...

51
51
'Verrassende transfer Frutos: dit wordt zijn nieuwe functie'

Nicolas Frutos staat op het punt om een opmerkelijke transfer te maken. Woensdag bevestigde La ...

71
71
KRC Genk krijgt stevige waarschuwing over nieuwe aanwinst

Bij KRC Genk beleefden ze uiteindelijk een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky en ...

121
121
'Club en Anderlecht grepen naast komst Guiagon'

Charleroi is bezig aan een zeer straffe reeks. Het is in de competitie opgeklommen naar de zesde ...

131
131
PSV-fan Van Gerwen breekt: Nieuw privédrama schokt

Michael van Gerwen staat bekend als een man die zelden mist. Op het dartbord is hij meedogenloos, ...

47
47
Go Ahead Eagles brengt verrassend Belgisch transfernieuws

Go Ahead Eagles was de voorbije jaren één van de revelaties in Nederland. Het wist ...

22
22
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

268
268
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

302
302
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

24
24
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

341
341
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

35
35
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

233
233
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

212
212
Tinder-match met Van Gucht krijgt hallucinante wending

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

36
36
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

70
70
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

25
25
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

470
470
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

173
173
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

210
210
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

79
79
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

240
240
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

249
249
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

135
135

Meer sportnieuws