'Anderlecht mag spraakmakende transfer vergeten'

624
'Anderlecht mag spraakmakende transfer vergeten'

RSC Anderlecht moet op de laatste speeldag van de play-offs hopen op een mirakel om de titel te pakken. Ondertussen is Paars-Wit ook volop bezig met de voorbereidingen op volgend seizoen, en daar hoort uiteraard ook het nodige transferhuiswerk bij.

Anderlecht gaat volgend jaar opnieuw Europa in en wil een goed figuur slaan. Ervaren mannen moeten de jonge garde bijstaan. Voor in doel werd RSCA al gelinkt aan Koen Casteels. Die is einde contract bij VfL Wolfsburg, waar hij sinds 2015 aan de slag was.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Dennis Praet naar Anderlecht?

Paars-Wit zou echter nog een andere (ex?-)Rode Duivel in het vizier hebben. Zo meldde La Dernière Heure deze week dat ook de naam van Dennis Praet de ronde doet bij Anderlecht. De middenvelder is weldra einde contract bij Leicester City en kan dus mogelijk transfervrij worden opgepikt. Al dreigt zijn salaris een struikelblok te vormen.

Wel speelt zijn paars-witte verleden in het voordeel van de Brusselaars. Praet kan terugkeren naar de club waar hij destijds doorbrak op het hoogste niveau en zelfs een Gouden Schoen won. Voorlopig lijkt de interesse wel nog niet concreet en is hij slechts één van de vele namen op de shortlist.

Praet verkiest avontuur in het buitenland

Volgens journalist Sacha Tavolieri zit Praet echter niet met een terugkeer naar ons land in zijn hoofd. De prioriteit van de speler zou een nieuw avontuur in het buitenland zijn. Er zouden al enkele voorstellen op tafel liggen voor Praet, maar geen enkel van Anderlecht.

De 30-jarige Praet speelde in het verleden 182 wedstrijden (27 goals, 39 assists) voor Anderlecht. Hij hielp de Brusselaars aan vier titels en drie supercups.

Moet Anderlecht vol voor Praet gaan?

Meest recent

'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

28
28
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

18
18
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

45
45
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

43
43
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

60
60
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

50
50
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

256
256
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

44
44
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

54
54
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

263
263
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

248
248
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

204
204
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

162
162
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

103
103
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

192
192
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

195
195
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

253
253
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

120
120
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

141
141
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

216
216
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

169
169
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

242
242
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

422
422
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

116
116

Meer sportnieuws