Hein gunt oude krijger mooi afscheid, debutant Standard

door
Hein gunt oude krijger mooi afscheid, debutant Standard

Voor heel wat teams eindigt het voetbalseizoen deze zaterdagavond, want om 20u30 staat de laatste speeldag in de Europe Play-Off op het programma. Voor KV Mechelen, STVV, OH Leuven, Westerlo en Standard zit het er daarna op, AA Gent speelt daarna nog de barrage tegen de nummer vijf van de Champions' Play-Off.

Dat doen de Buffalo's wel sowieso buitenshuis en dus is het hun laatste match van het seizoen in de Planet Group Arena. Dat betekent dat het Gentse publiek straks afscheid neemt van Hein Vanhaezebrouck, die ook één van zijn oude krijgers nog een mooi afscheid gunt.

LEES OOK: 'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

Depoitre krijgt aanvoerdersband

In zijn laatste thuismatch krijgt Laurent Depoitre immers nog eens een basisplaats én de aanvoerdersband. De ervaren spits wordt voorin vergezeld door de jonge Fernandez-Pardo. Verder laat Vanhaezebrouck zijn sterkste elf opnieuw opdraven, al is de jonge Vernemmen een opvallende nieuwkomer op de bank.

Bij tegenstander STVV krijgt Kaya zijn kans in de spits, verder heeft Thorsten Fink geen verrassingen in petto. In de andere wedstrijden is er onder meer het geplaagde Standard, dat nog naar Mechelen moet. Ivan Leko gunt daar zijn basisdebuut aan jeugdproduct Ghalidi.

Van Langendonck nog eens in doel bij Westerlo

Bij Malinwa neemt Besnik Hasi dan weer afscheid(?) door Coucke opnieuw onder de lat te posteren. De jonge Bafdili staat ook weer in de basis, hij krijgt de voorkeur op Storm en Hairemans.

Tenslotte is er ook nog OHL-Westerlo. Bij de thuisploeg kiest Oscar Garcia voor de gebruikelijke namen, terwijl bij Westerlo Koen Van Langendonck nog eens onder de lat mag staan. In de spits krijgt Vaesen de voorkeur op Stassin.

Moet Depoitre ook in de barrage nog minuten krijgen?

Meest recent

Géén Tzolis? "Als je eerlijk bent, geef je hém de Gouden Schoen"

Binnen een dikke week is het weer zover, dan wordt de winnaar van de Gouden Schoen bekend gemaakt. ...

60
60
'Club legt zak geld klaar: twee topaanwinsten onderweg'

Bij Club Brugge gaat de tweede seizoenshelft zaterdag al van start, tenminste toch de voorbereiding ...

124
124
'Anderlecht is los op mercato: eerste vertrekker staat klaar'

Na een dikke week de batterijen te hebben opgeladen, beginnen de eersteklassers eerstdaags aan de ...

118
118
'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

299
299
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

338
338
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

130
130
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

133
133
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

316
316
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

73
73
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

153
153
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

538
538
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

168
168
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

323
323
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

581
581
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

199
199
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

109
109
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

186
186
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

173
173
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

466
466
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

90
90
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

210
210
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

832
832
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

701
701
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

380
380
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

629
629

Meer sportnieuws