Hein gunt oude krijger mooi afscheid, debutant Standard

door
Hein gunt oude krijger mooi afscheid, debutant Standard

Voor heel wat teams eindigt het voetbalseizoen deze zaterdagavond, want om 20u30 staat de laatste speeldag in de Europe Play-Off op het programma. Voor KV Mechelen, STVV, OH Leuven, Westerlo en Standard zit het er daarna op, AA Gent speelt daarna nog de barrage tegen de nummer vijf van de Champions' Play-Off.

Dat doen de Buffalo's wel sowieso buitenshuis en dus is het hun laatste match van het seizoen in de Planet Group Arena. Dat betekent dat het Gentse publiek straks afscheid neemt van Hein Vanhaezebrouck, die ook één van zijn oude krijgers nog een mooi afscheid gunt.

LEES OOK: AA Gent maakt zich sterk: waarschuwing voor Anderlecht

Depoitre krijgt aanvoerdersband

In zijn laatste thuismatch krijgt Laurent Depoitre immers nog eens een basisplaats én de aanvoerdersband. De ervaren spits wordt voorin vergezeld door de jonge Fernandez-Pardo. Verder laat Vanhaezebrouck zijn sterkste elf opnieuw opdraven, al is de jonge Vernemmen een opvallende nieuwkomer op de bank.

Bij tegenstander STVV krijgt Kaya zijn kans in de spits, verder heeft Thorsten Fink geen verrassingen in petto. In de andere wedstrijden is er onder meer het geplaagde Standard, dat nog naar Mechelen moet. Ivan Leko gunt daar zijn basisdebuut aan jeugdproduct Ghalidi.

Van Langendonck nog eens in doel bij Westerlo

Bij Malinwa neemt Besnik Hasi dan weer afscheid(?) door Coucke opnieuw onder de lat te posteren. De jonge Bafdili staat ook weer in de basis, hij krijgt de voorkeur op Storm en Hairemans.

Tenslotte is er ook nog OHL-Westerlo. Bij de thuisploeg kiest Oscar Garcia voor de gebruikelijke namen, terwijl bij Westerlo Koen Van Langendonck nog eens onder de lat mag staan. In de spits krijgt Vaesen de voorkeur op Stassin.

Moet Depoitre ook in de barrage nog minuten krijgen?

Meest recent

'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

6
6
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

9
9
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

195
195
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

63
63
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

139
139
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

33
33
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal: Agressie slaat toe

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

47
47
Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

283
283
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

170
170
Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Gift Orban speelde in het verleden bij KAA Gent, maar nu maakt de Nigeriaanse aanvaller het mooie ...

76
76
Club Brugge hoort uitsluitsel over Hans Vanaken

Hans Vanaken blesseerde zich afgelopen vrijdag op training en begon op de bank tegen Union SG. De ...

321
321
Degryse snapt niets van keuze Leko bij Club Brugge

Club Brugge heeft afgelopen speeldag een mokerslag gekregen van Union SG. De Brusselse club won met ...

215
215
Grote opluchting: RWDM wendt faillissement voorlopig af

Het zijn donkere dagen voor RWDM Brussels. Drie jaar na de euforie over de terugkeer op het hoogste ...

202
202
Titel ver weg: Vandenbempt ziet énorm probleem Club

De titelstrijd heeft zondag mogelijk een beslissende wending gekegen. Met Union en Club Brugge ...

255
255
'Belgische clubs wagen nieuwe kans bij Engels toptalent'

De transferzomer nadert met rasse schreden en dus hebben de meeste clubs hun verlanglijstje al ...

75
75
Paars-wit lichtpunt: Anderlecht vindt joker voor bekerfinale

RSC Anderlecht speelde zaterdag weer geen goede wedstrijd, vooral de eerste helft op het veld van KV ...

518
518
Union nu al titelzeker? Deschacht ziet één groot onrecht

Nog zeven speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs, maar Union SG heeft zondag al een eerste ...

716
716
AA Gent maakt zich sterk: waarschuwing voor Anderlecht

AA Gent heeft zondagmiddag andermaal punten verspeeld in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

222
222
Club Brugge incasseert mokerslag: dissonant krijgt 4 op 10

Club Brugge is er niet in geslaagd om de titelstrijd zijn richting uit te trekken en verloor ...

267
267
De Bruyne schaamt zich kapot: Conte hakt er hard in

De vernedering was compleet: Kevin De Bruyne werd tegen Lazio al na één helft aan de ...

320
320
Kampioen Kompany naar City of Real? Bayern reageert

Vincent Kompany heeft zondag een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn trainerscarrière. Met Bayern ...

533
533
'Nieuwe TD grijpt fors in: tabula rasa bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zondag een gouden zaak gedaan in de strijd om de top vier en won met 1-2 op het ...

709
709
Gent-sterkhouder genadeloos uitgefloten: "Voor niemand goed"

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

409
409
"Maar wel geld tellen" - Club Brugge-leiding hard aangepakt

Club Brugge heeft zondagavond een serieuze tik gekregen in de strijd om de landstitel. Na de ...

416
416
Pijnlijke vaststelling Club: sterkhouder krijgt volle laag

Club Brugge had in de voorbije maanden zonder blozen van de titel zijn hoofddoel gemaakt, maar het ...

277
277

Meer sportnieuws