Verdediger kondigt vertrek bij Charleroi aan

door
Verdediger kondigt vertrek bij Charleroi aan

Charleroi blikt terug op een teleurstellend seizoen, waarin het zelfs in de Relegation Play-Off belandde. Daarin wist het uiteindelijk wel vlotjes het behoud af te dwingen en met de aanstelling van Rik De Mil als trainer lijkt er een frisse wind door Mambourg te waaien. In de zomer zal de spelerskern wellicht enkele stevige wijzigingen ondergaan.

Heel wat spelers uit de huidige selectie zijn immers einde contract en velen van hen zullen ook vertrekken. Zo is het bijvoorbeeld al een tijdje duidelijk dat Ryota Morioka geen nieuwe overeenkomst krijgt en ook aanvoerder Marco Ilaimaharitra zal wellicht niet bijtekenen. Nu kondigt nog een sterkhouder zijn vertrek aan.

Op Instagram laat Jules Van Cleemput weten dat hij ook niet verlengt. "Na vier jaar komt er een einde aan mijn avontuur in het Zwarte Land", schrijft hij. "Ik wil iedereen bedanken voor de steun die ik tijdens die periode gekregen heb. Het is niet altijd makkelijk geweest, maar ik vergeet nooit de emotionele momenten die we samen beleefd hebben."

De 27-jarige verdediger was sinds 2020 actief bij Charleroi, dat hem destijds voor 1 miljoen euro overnam van KV Mechelen. Aanvankelijk was Van Cleemput er een sterkhouder, maar de voorbije twee seizoenen werd hij afgeremd door verschillende blessures. Hij speelde daardoor amper achttien matchen voor de A-ploeg op twee jaar tijd.

In het verleden kwam Van Cleemput, die in verschillende jeugdcategorieën nog international was, ook uit voor KV Mechelen en KSK Heist. Het wordt nu afwachten waar zijn toekomst ligt na enkele moeilijke seizoenen, maar ongetwijfeld kan hij indien fit voor heel wat Belgische profclubs nog van waarde zijn.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Had Charleroi zijn contract moeten verlengen?

Meest recent

'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

0
0
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

73
73
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

36
36
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

151
151
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

15
15
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

33
33
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

166
166
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

222
222
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

46
46
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

215
215
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

228
228
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

96
96
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

468
468
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

290
290
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

373
373
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

281
281
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

148
148
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

304
304
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

241
241
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

1222
1222
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

274
274
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

195
195
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

1271
1271
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

478
478
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

193
193

Meer sportnieuws