Antwerp-fans plannen eerbetoon De Laet & Van Bommel

225 stemmen
Antwerp-fans plannen eerbetoon De Laet & Van Bommel

Sportief staat er niks meer op het spel voor Antwerp, en dus staat de slotspeeldag tegen Anderlecht volledig in het teken van Mark van Bommel en Ritchie De Laet. Zij nemen straks afscheid van de Bosuil, iets wat uiteraard niet onopgemerkt voorbij kan gaan.

Dit seizoen liep het helaas minder, maar nadat hij de Great Old vorig seizoen de dubbel bezorgde en vervolgens voor het eerst naar de Champions League loodste vertrekt Van Bommel door de grote poort in Deurne-Noord. Daar staat zondag dan ook een eerbetoon voor de Nederlandse T1 gepland.

LEES OOK: 'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Eerbetoon Van Bommel

Via sociale media roept Federatie Antwerp Supporters alle fans op om Van Bommel in minuut 77 een staande ovatie te geven. Het bericht is doorspekt met superlatieven voor de afscheidnemende trainer, die volgens de Antwerpse achterban toch ruimschoots bewees "voor eeuwig een van ons te zijn".

"Coach, het siert je dat je altijd bescheiden bent gebleven. Maar nu onze wegen helaas scheiden, kunnen we niet anders dan je de lof toezwaaien die je verdient. Je schreef jouw naam met gouddraad in de analen van onze  club. Daarnaast respecteerden we je ook als mens", klinkt het onder andere.

Huldiging De Laet

Nog emotioneler wordt hetde huldiging van De Laet, voor wie het helaas bij 213 duels in Antwerpse loondienst zal blijven. Hoewel hij door een blessure zelf niet kan spelen gaan de handen in minuut 88 op elkaar voor de 35-jarige verdediger, die zich een absoluut monument mag noemen op de Bosuil.

"Ritchie, we weten dat je jezelf zelden in de schijnwerpers zet. Maar nu moeten we je de bloemen toewerpen die je zelf hebt geplant. We zeggen je overigens geen vaarwel, maar heten je welkom waar je thuishoort: naast ons op de banken van de Heilige Grond", krijgt hij dan een oorverdovend applaus.

De Laet verdient een standbeeld op de Bosuil

Meest recent

Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

0
0
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

16
16
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

9
9
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

15
15
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

10
10
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

55
55
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

111
111
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

390
390
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

37
37
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

270
270
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

55
55
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

200
200
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

633
633
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

299
299
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

400
400
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

585
585
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

273
273
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

84
84
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

368
368
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

24
24
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

157
157
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

64
64
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

81
81
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

159
159
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

61
61

Meer sportnieuws