Antwerp-fans plannen eerbetoon De Laet & Van Bommel

door
Antwerp-fans plannen eerbetoon De Laet & Van Bommel

Sportief staat er niks meer op het spel voor Antwerp, en dus staat de slotspeeldag tegen Anderlecht volledig in het teken van Mark van Bommel en Ritchie De Laet. Zij nemen straks afscheid van de Bosuil, iets wat uiteraard niet onopgemerkt voorbij kan gaan.

Dit seizoen liep het helaas minder, maar nadat hij de Great Old vorig seizoen de dubbel bezorgde en vervolgens voor het eerst naar de Champions League loodste vertrekt Van Bommel door de grote poort in Deurne-Noord. Daar staat zondag dan ook een eerbetoon voor de Nederlandse T1 gepland.

LEES OOK: De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Eerbetoon Van Bommel

Via sociale media roept Federatie Antwerp Supporters alle fans op om Van Bommel in minuut 77 een staande ovatie te geven. Het bericht is doorspekt met superlatieven voor de afscheidnemende trainer, die volgens de Antwerpse achterban toch ruimschoots bewees "voor eeuwig een van ons te zijn".

"Coach, het siert je dat je altijd bescheiden bent gebleven. Maar nu onze wegen helaas scheiden, kunnen we niet anders dan je de lof toezwaaien die je verdient. Je schreef jouw naam met gouddraad in de analen van onze  club. Daarnaast respecteerden we je ook als mens", klinkt het onder andere.

Huldiging De Laet

Nog emotioneler wordt hetde huldiging van De Laet, voor wie het helaas bij 213 duels in Antwerpse loondienst zal blijven. Hoewel hij door een blessure zelf niet kan spelen gaan de handen in minuut 88 op elkaar voor de 35-jarige verdediger, die zich een absoluut monument mag noemen op de Bosuil.

"Ritchie, we weten dat je jezelf zelden in de schijnwerpers zet. Maar nu moeten we je de bloemen toewerpen die je zelf hebt geplant. We zeggen je overigens geen vaarwel, maar heten je welkom waar je thuishoort: naast ons op de banken van de Heilige Grond", krijgt hij dan een oorverdovend applaus.

De Laet verdient een standbeeld op de Bosuil

Meest recent

Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

15
15
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

38
38
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

22
22
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

42
42
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

44
44
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

108
108
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

81
81
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

67
67
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

85
85
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

47
47
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

230
230
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

266
266
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

125
125
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

77
77
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

42
42
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

302
302
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

84
84
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

121
121
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

344
344
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

183
183
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

202
202
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

63
63
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

113
113
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

443
443
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

190
190

Meer sportnieuws