Antwerp-fans plannen eerbetoon De Laet & Van Bommel

door
Antwerp-fans plannen eerbetoon De Laet & Van Bommel

Sportief staat er niks meer op het spel voor Antwerp, en dus staat de slotspeeldag tegen Anderlecht volledig in het teken van Mark van Bommel en Ritchie De Laet. Zij nemen straks afscheid van de Bosuil, iets wat uiteraard niet onopgemerkt voorbij kan gaan.

Dit seizoen liep het helaas minder, maar nadat hij de Great Old vorig seizoen de dubbel bezorgde en vervolgens voor het eerst naar de Champions League loodste vertrekt Van Bommel door de grote poort in Deurne-Noord. Daar staat zondag dan ook een eerbetoon voor de Nederlandse T1 gepland.

LEES OOK: Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Eerbetoon Van Bommel

Via sociale media roept Federatie Antwerp Supporters alle fans op om Van Bommel in minuut 77 een staande ovatie te geven. Het bericht is doorspekt met superlatieven voor de afscheidnemende trainer, die volgens de Antwerpse achterban toch ruimschoots bewees "voor eeuwig een van ons te zijn".

"Coach, het siert je dat je altijd bescheiden bent gebleven. Maar nu onze wegen helaas scheiden, kunnen we niet anders dan je de lof toezwaaien die je verdient. Je schreef jouw naam met gouddraad in de analen van onze  club. Daarnaast respecteerden we je ook als mens", klinkt het onder andere.

Huldiging De Laet

Nog emotioneler wordt hetde huldiging van De Laet, voor wie het helaas bij 213 duels in Antwerpse loondienst zal blijven. Hoewel hij door een blessure zelf niet kan spelen gaan de handen in minuut 88 op elkaar voor de 35-jarige verdediger, die zich een absoluut monument mag noemen op de Bosuil.

"Ritchie, we weten dat je jezelf zelden in de schijnwerpers zet. Maar nu moeten we je de bloemen toewerpen die je zelf hebt geplant. We zeggen je overigens geen vaarwel, maar heten je welkom waar je thuishoort: naast ons op de banken van de Heilige Grond", krijgt hij dan een oorverdovend applaus.

De Laet verdient een standbeeld op de Bosuil

Meest recent

Leko moet schuiven: grote verrijzenis bij Club Brugge?

Club Brugge staat zondagavond voor één van zijn belangrijkste wedstrijden van het ...

27
27
‘Anderlecht pakt uit: Nederland siddert voor toptransfer’

Anderlecht bekijkt opnieuw een profiel dat in Nederland stevig opvalt. Paars-wit ziet in die ...

63
63
'Real grijpt drastisch in: sensationele naam topt trainerslijst'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, dreigt Real Madrid af te stevenen op een ...

25
25
Eindelijk doorbraak: 'Anderlecht heeft zijn nieuwe TD beet'

RSC Anderlecht strijdt momenteel volop voor een top 4-notering in de Champions' Play-Offs en is ...

186
186
Irritatie bij Red Flames: "Verrast dat je die vraag stelt"

De Red Flames hopen in eigen huis tegen Schotland een zeer goede zaak te doen. Een zege zou heel ...

24
24
Hayen reageert op kritiek: "Daarom deed ik die uitspraak"

KRC Genk staat stevig onder druk dit weekend. Verliezen tegen KVC Westerlo is absoluut uit den boze. ...

57
57
Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

In de Premier League maken ze zich klaar voor dé match van het seizoen. In een al bij al ...

61
61
Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union SG gaat zondag voluit voor de zege tegen Club Brugge. In het eigen Dudenpark kunnen ze een ...

158
158
'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

145
145
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

69
69
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

333
333
Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Bij Bayern München is Uli Hoeneß nog steeds een zeer invloedrijk figuur. Vincent Kompany ...

156
156
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat nieuwe spelers halen. Paars-Wit moet de kern vooral ...

293
293
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Royal Antwerp FC gaat in de zomer toch het nodige geld moeten vinden om de ploeg heel stevig te ...

242
242
Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

279
279
Olise-transferbom: Kompany vangt eerste grote klap

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

187
187
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

59
59
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

209
209
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

150
150
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

184
184
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

171
171
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

70
70
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

257
257
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

311
311
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

57
57

Meer sportnieuws