Antwerp-fans plannen eerbetoon De Laet & Van Bommel

door
Antwerp-fans plannen eerbetoon De Laet & Van Bommel

Sportief staat er niks meer op het spel voor Antwerp, en dus staat de slotspeeldag tegen Anderlecht volledig in het teken van Mark van Bommel en Ritchie De Laet. Zij nemen straks afscheid van de Bosuil, iets wat uiteraard niet onopgemerkt voorbij kan gaan.

Dit seizoen liep het helaas minder, maar nadat hij de Great Old vorig seizoen de dubbel bezorgde en vervolgens voor het eerst naar de Champions League loodste vertrekt Van Bommel door de grote poort in Deurne-Noord. Daar staat zondag dan ook een eerbetoon voor de Nederlandse T1 gepland.

LEES OOK: De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Eerbetoon Van Bommel

Via sociale media roept Federatie Antwerp Supporters alle fans op om Van Bommel in minuut 77 een staande ovatie te geven. Het bericht is doorspekt met superlatieven voor de afscheidnemende trainer, die volgens de Antwerpse achterban toch ruimschoots bewees "voor eeuwig een van ons te zijn".

"Coach, het siert je dat je altijd bescheiden bent gebleven. Maar nu onze wegen helaas scheiden, kunnen we niet anders dan je de lof toezwaaien die je verdient. Je schreef jouw naam met gouddraad in de analen van onze  club. Daarnaast respecteerden we je ook als mens", klinkt het onder andere.

Huldiging De Laet

Nog emotioneler wordt hetde huldiging van De Laet, voor wie het helaas bij 213 duels in Antwerpse loondienst zal blijven. Hoewel hij door een blessure zelf niet kan spelen gaan de handen in minuut 88 op elkaar voor de 35-jarige verdediger, die zich een absoluut monument mag noemen op de Bosuil.

"Ritchie, we weten dat je jezelf zelden in de schijnwerpers zet. Maar nu moeten we je de bloemen toewerpen die je zelf hebt geplant. We zeggen je overigens geen vaarwel, maar heten je welkom waar je thuishoort: naast ons op de banken van de Heilige Grond", krijgt hij dan een oorverdovend applaus.

De Laet verdient een standbeeld op de Bosuil

Meest recent

Groot mysterie rond Doku: Guardiola voedt geruchten

Jérémy Doku is dit seizoen onmisbaar voor Manchester City. De buitenspeler is een ...

21
21
Zware uithaal: emotionele Roef maakt korte metten met Leko

Het zijn harde tijden voor KAA Gent. Ivan Leko verliet de club plots voor Club Brugge en ook onder ...

73
73
Volgend JPL-ontslag aanstaande? Vandenbempt legt uit

Union SG, Club Brugge, AA Gent, Standard en Royal Antwerp FC wisselden allemaal al van trainer. ...

126
126
Tranen en gif: WK-darts breekt Antwerp-fan Van den Bergh

Het is voorlopig een absoluut horror-WK voor de Belgen in Ally Pally. Gisteren ging met Antwerp-fan ...

41
41
Neerpede-talent geeft héél duidelijk signaal aan Hasi

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 van STVV. Een verdiende zege, maar voetballend was het niet ...

160
160
Vandenbempt waarschuwt topclub: "Voetbal moet beter"

Het niveau in de Belgische eerste klasse is niet bepaald indrukwekkend te noemen dit jaar. Royal ...

132
132
Van Crombrugge velt oordeel over positie van Fink

KRC Genk speelde alweer geen goede match tegen KVC Westerlo. De Kemphanen pakten een punt tegen een ...

111
111
Bornauw speelt open kaart over investeerders bij Anderlecht

RSC Anderlecht maakt al twee jaar op rij nipt winst, maar de Brusselaars moeten financieel een ...

261
261
Legt Antwerp miljoenen op tafel? Hein oordeelt

Royal Antwerp FC is plots zeer goed bezig en de Great Old droomt meer dan ooit van de top zes. ...

241
241
Eén dissonant bij overtuigend Anderlecht: "Uitbrander Hasi"

RSC Anderlecht heeft opnieuw beslag gelegd op de tweede plaats in het klassement. De Brusselaars ...

204
204
Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

De 18de speeldag van de Jupiler Pro League zit erop, maar het is nu al reikhalzend uitkijken naar de ...

627
627
Actie Courtois gaat Europa rond: Spaanse pers gaat los

Real Madrid heeft zijn sluimerende crisis ietwat kunnen bezweren. De Koninklijke moest zondag tegen ...

266
266
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

538
538
Antwerp zet Jupiler Pro League op stelten: "Onwaarschijnlijk!"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

560
560
'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

KRC Genk sleepte zondagavond weliswaar op het nippertje nog een punt uit de brand op eigen veld ...

528
528
Anderlecht aan VAR-fiasco ontsnapt? Oud-ref gaat tekeer

RSC Anderlecht herpakte zich zaterdagavond met een verdiende 2-1-overwinning tegen STVV. Desondanks ...

501
501
Leko drukt stempel: pittige details Brugse ommekeer

Ivan Leko heeft zijn competitierentree als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. Zijn ploeg ...

411
411
Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

141
141
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

137
137
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

80
80
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

29
29
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

399
399
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

225
225
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

528
528
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

43
43

Meer sportnieuws