'Witte rook in Genk: opvolger Vrancken in de pijplijn'

1846 stemmen
'Witte rook in Genk: opvolger Vrancken in de pijplijn'

Terwijl T1 ad interim Domenico Olivieri en zijn troepen zich focussen op de strijd om een Europees ticket maakt KRC Genk volop werk van een definitieve opvolger voor Wouter Vrancken. Witte rook lijkt nu nog slechts een kwestie van tijd in de Cegeka Arena.

Sinds het vertrek van Vrancken, die allicht bij AA Gent aan de slag gaat, wordt er volop gespeculeerd over de nieuwe hoofdcoach voor de Limburgers. Zo doken eerder op de dag nog drie nieuwe namen op die op de shortlist van Dimitri de Condé zouden staan.

LEES OOK: ‘Grote stunt als opvolger Wouter Vrancken bij STVV?’

Fink naar Genk

Toch lijkt de kans klein dat de keuze op Karel Geraerts, Ruud van Nistelrooij of Johan Van Rumst valt. Zij lijken slechts alternatieven voor mocht Genk alsnog naast Thorsten Fink grijpen, die steeds meer naar voren wordt geschoven als kandidaat nummer één.

Meer nog: volgens Het Belang van Limburg komt een overeenkomst met de huidige trainer van STVV alsmaar dichterbij. "Niks lijkt een overgang van de succesvolle Duitser naar de Cegeka Arena nog in de weg te staan", oppert de vaak goed ingelichte krant.

Pech voor STVV

Fink is in Genk nog volgens HBVL dan ook dé uitgesproken favoriet om Vrancken te vervangen. Zelf weigerde de 56-jarige Duitser om dieper in te gaan op de geruchten. Van contact met eventuele gegadigden was er volgens hem alvast nog geen sprake.

"Eerst wil ik spreken met mijn familie en het seizoen in schoonheid eindigen, maar maandag maak ik de beslissing over mijn toekomst bekend", liet hij wel verstaan. Ook volgens transferexpert Sacha Tavolieri lijkt een overstap naar de streekrivaal in de maak.

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit
283

Fink is de ideale kandidaat voor Genk

Meest recent

'Westerlo wil Stassin aan nieuwe transfer helpen'

Een aantal Rode Duivels bleven ontgoocheld achter bij de bekendmaking van de WK-selectie. Lucas ...

7
7
Rigaux dropt meteen bommetje op persvoorstelling Feyenoord

Het zijn drukke dagen geweest voor Dévy Rigaux. Vorig weekend vierde hij nog de titel met ...

44
44
Frankrijk in chaos: nieuwe Netflix-docu schokt fans

Frankrijk is ontegensprekelijk één van de favorieten om het komende WK in Amerika naar ...

13
13
'Union verliest na Burgess volgende verdediger'

Het wordt voor Union alweer een zeer drukke transferzomer. Een eerste belangrijke vertrekker raakte ...

46
46
'Doku hakt na exit Guardiola knoop over City-toekomst door'

Bij Manchester City viel er enkele weken geleden toch een bom, want na tien jaar kondigde Pep ...

73
73
Lammens pakt zeer fraaie bekroning na knalseizoen

Het was toch één van de verrassingen in de WK-selectie van de Rode Duivels: Matz Sels, ...

65
65
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

96
96
'Garcia moet twee Rode Duivels missen tegen Kroatië'

De Rode Duivels hebben nog twee weken voor ze beginnen aan hun WK, waar de openingsmatch op 15 juni ...

113
113
Opvallende nieuwe coach Lille-Duivels, einde tijdperk in JPL

Wellicht zullen we tot na het WK moeten wachten tot de transfermarkt écht op gang komt, maar ...

23
23
'Overmars in actie: Antwerp haalt nog 2 exotische talenten'

Marc Overmars zal deze zomer véél werk hebben bij Antwerp. De Great Old ziet zowat een ...

159
159
TRANSFERUURTJE: 'Burgess weg bij Union, opmerkelijk avontuur Van Bommel'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

235
235
Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

258
258
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

55
55
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

183
183
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

845
845
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

163
163
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

121
121
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

59
59
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

133
133
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

171
171
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

152
152
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

1147
1147
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

486
486
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

152
152
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

936
936

Meer sportnieuws