'Witte rook in Genk: opvolger Vrancken in de pijplijn'

door
'Witte rook in Genk: opvolger Vrancken in de pijplijn'

Terwijl T1 ad interim Domenico Olivieri en zijn troepen zich focussen op de strijd om een Europees ticket maakt KRC Genk volop werk van een definitieve opvolger voor Wouter Vrancken. Witte rook lijkt nu nog slechts een kwestie van tijd in de Cegeka Arena.

Sinds het vertrek van Vrancken, die allicht bij AA Gent aan de slag gaat, wordt er volop gespeculeerd over de nieuwe hoofdcoach voor de Limburgers. Zo doken eerder op de dag nog drie nieuwe namen op die op de shortlist van Dimitri de Condé zouden staan.

LEES OOK: Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Fink naar Genk

Toch lijkt de kans klein dat de keuze op Karel Geraerts, Ruud van Nistelrooij of Johan Van Rumst valt. Zij lijken slechts alternatieven voor mocht Genk alsnog naast Thorsten Fink grijpen, die steeds meer naar voren wordt geschoven als kandidaat nummer één.

Meer nog: volgens Het Belang van Limburg komt een overeenkomst met de huidige trainer van STVV alsmaar dichterbij. "Niks lijkt een overgang van de succesvolle Duitser naar de Cegeka Arena nog in de weg te staan", oppert de vaak goed ingelichte krant.

Pech voor STVV

Fink is in Genk nog volgens HBVL dan ook dé uitgesproken favoriet om Vrancken te vervangen. Zelf weigerde de 56-jarige Duitser om dieper in te gaan op de geruchten. Van contact met eventuele gegadigden was er volgens hem alvast nog geen sprake.

"Eerst wil ik spreken met mijn familie en het seizoen in schoonheid eindigen, maar maandag maak ik de beslissing over mijn toekomst bekend", liet hij wel verstaan. Ook volgens transferexpert Sacha Tavolieri lijkt een overstap naar de streekrivaal in de maak.

Fink is de ideale kandidaat voor Genk

Meest recent

Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

23
23
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

12
12
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

98
98
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

57
57
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

60
60
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

127
127
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

236
236
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

301
301
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

268
268
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

327
327
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

57
57
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

252
252
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

187
187
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

213
213
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

257
257
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

185
185
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

452
452
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

393
393
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

107
107
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

309
309
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

209
209
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

569
569
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

794
794
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

435
435
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

351
351

Meer sportnieuws