'Witte rook in Genk: opvolger Vrancken in de pijplijn'

1846 stemmen
'Witte rook in Genk: opvolger Vrancken in de pijplijn'

Terwijl T1 ad interim Domenico Olivieri en zijn troepen zich focussen op de strijd om een Europees ticket maakt KRC Genk volop werk van een definitieve opvolger voor Wouter Vrancken. Witte rook lijkt nu nog slechts een kwestie van tijd in de Cegeka Arena.

Sinds het vertrek van Vrancken, die allicht bij AA Gent aan de slag gaat, wordt er volop gespeculeerd over de nieuwe hoofdcoach voor de Limburgers. Zo doken eerder op de dag nog drie nieuwe namen op die op de shortlist van Dimitri de Condé zouden staan.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

Fink naar Genk

Toch lijkt de kans klein dat de keuze op Karel Geraerts, Ruud van Nistelrooij of Johan Van Rumst valt. Zij lijken slechts alternatieven voor mocht Genk alsnog naast Thorsten Fink grijpen, die steeds meer naar voren wordt geschoven als kandidaat nummer één.

Meer nog: volgens Het Belang van Limburg komt een overeenkomst met de huidige trainer van STVV alsmaar dichterbij. "Niks lijkt een overgang van de succesvolle Duitser naar de Cegeka Arena nog in de weg te staan", oppert de vaak goed ingelichte krant.

Pech voor STVV

Fink is in Genk nog volgens HBVL dan ook dé uitgesproken favoriet om Vrancken te vervangen. Zelf weigerde de 56-jarige Duitser om dieper in te gaan op de geruchten. Van contact met eventuele gegadigden was er volgens hem alvast nog geen sprake.

"Eerst wil ik spreken met mijn familie en het seizoen in schoonheid eindigen, maar maandag maak ik de beslissing over mijn toekomst bekend", liet hij wel verstaan. Ook volgens transferexpert Sacha Tavolieri lijkt een overstap naar de streekrivaal in de maak.

Fink is de ideale kandidaat voor Genk

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

69
69
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

112
112
'Onwaarschijnlijke uittocht Ajax: 21 spelers in etalage'

Ajax beleefde een zeer woelig en tegenvallend seizoen, waarin het pas op de valreep een Europees ...

54
54
Vanaken wil komaf maken met vloek bij Rode Duivels

De Rode Duivels oefenen zaterdag nog eens tegen Tunesië, maar daarna begint het echte werk. Er ...

40
40
Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

Beerschot mocht dit seizoen lange tijd dromen van een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar die ...

51
51
Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

De zomermercato komt eraan en voor heel wat Belgische clubs belooft die zeer druk te worden. Met het ...

293
293
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

69
69
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

71
71
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

69
69
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

63
63
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

104
104
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

141
141
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

188
188
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

219
219
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

219
219
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

669
669
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

318
318
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

159
159
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

170
170
'Wilmots in actie: transferplannen Standard bekend'

Bij Standard belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. Sportief directeur Marc Wilmots ...

140
140
Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

Het wordt maar niet rustig bij Real Madrid. Een tijdje geleden kondigde Florentino Perez op een ...

176
176
‘Ontslag? Oosting slaat razendsnel terug’

Bij Antwerp zijn ze deze zomer nog maar eens op zoek naar een nieuwe trainer. Twee speeldagen voor ...

149
149
Lommel SK begint seizoen met gigantische tegenvaller

Lommel SK vierde onlangs nog groot feest nadat ze zich wisten te verzekeren van promotie naar de ...

60
60
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

457
457
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

245
245
Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

De Rode Duivels bereiden zich deze week voor met wedstrijden tegen Kroatië en Tunesië. Het ...

430
430

Meer sportnieuws